Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2017., 13:47   #2011
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Franzek Pregled postova
Nemojte ovo shvatiti kao reklamu ali opisao bih kako sam rjesavao problem sa OP3.
Problem je bio u pretihom zvuku za vrijeme razgovora, jednostavno na najglasnijem morao si biti sismis da nesto cujes. Prijavio sam problem preko sluzbene web stranice i odgovor je stigao odmah mailom. Resetirajte itd..., uglavnom kako nije pomoglo odgovorili su mi da je mobitel potrebno poslati na servis. Poslali su DHL na moju adresu i preuzeli mobitel. Za tjedan dana mobitel je vracen popravljen. Uglavnom, sve je trajalo od utorka do utorka, nista nisam platio, ni servis ni DHL. Kad se sjetim svojih iskustava sa Agram servisom dojde mi da placem :-)
Ista iskustva imaju ljudi sa slanjem Xiaomija u Kinu, kako je spomenuto u par postova iznad

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 13:50   #2012
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Oneplus ima najbolju servisnu podršku.točka.
i sve se lako provjeri po forumima.
locks je online   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 16:43   #2013
Franzek
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Ne znam kako je sa Xiaomi mobitelima pa mi je to tesko usporediti. Usporediti mogu samo sa Agram servisom i njihovim doskocicama. Ne znam kakva iskustva imaju ostali forumasi ali moja nisu pozitivna. Sa OP sve se svelo na 3 maila i tjedan dana cekanja. Pitam se da li postoji opcija za bilo koji mob. kupljen u HR da se servis rjesava dostavom a da se nista ne placa od strane vlasnika....
Franzek je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 17:06   #2014
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Oneplus ima najbolju servisnu podršku.točka.
i sve se lako provjeri po forumima.
Nitko nije tvrdio da nema. Ali je sigurno bolje kad postoji fizički servis u HR osim ako nije profi kao Agram hahahaha.
Slažem se s Mirkom, nije isto slat mob u Kinu i u Poljsku. Slanje u Kinu se plaća plus što se duže čeka na mob. A Kinezi se nekad znaju pravit grbavi iako su frendu ispali fer kad je vraćao šaomija. Nego ajmo dalje on topic.
Na kraju mi se izbor sveo na p10 plus i oneplus5. Kojeg da uzmem?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 17:32   #2015
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Upravo tako. Sve identično. Cijena slanja, podrška, carina/PDV, osoblje koje zaprima uređaj... sve isto.

Dakle, @Tvrdi, nemoj ni slučajno gledati OP5. Kupi neki Xiaomi jer je to isto. Barem nećeš morati braniti mobitel i (pre)skupu investiciju pred nekim vertikalama ovdje.

@mob
u globalu i je isto. ti kazes da kinezi znaju zajebavat i nemres im nista jer su tamo di jesu. kaj mislis da ti poljak nece istu spiku prodat i kaj mu mozes?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 17:36   #2016
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nitko nije tvrdio da nema. Ali je sigurno bolje kad postoji fizički servis u HR osim ako nije profi kao Agram hahahaha.
Slažem se s Mirkom, nije isto slat mob u Kinu i u Poljsku. Slanje u Kinu se plaća plus što se duže čeka na mob. A Kinezi se nekad znaju pravit grbavi iako su frendu ispali fer kad je vraćao šaomija. Nego ajmo dalje on topic.
Na kraju mi se izbor sveo na p10 plus i oneplus5. Kojeg da uzmem?
ja bi na tvom mjestu uzeo oneplus5. imam trenutno huawei mate 9. a evo tek sam sada procitao kaj je napisano za poljake. ja sam xiaomi kupio preko honorbuya i vjerojatno bi ga slao nazad njima u italiju, a onda oni nek ga rjesavaju...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 17:47   #2017
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nitko nije tvrdio da nema. Ali je sigurno bolje kad postoji fizički servis u HR osim ako nije profi kao Agram hahahaha.
Slažem se s Mirkom, nije isto slat mob u Kinu i u Poljsku. Slanje u Kinu se plaća plus što se duže čeka na mob. A Kinezi se nekad znaju pravit grbavi iako su frendu ispali fer kad je vraćao šaomija. Nego ajmo dalje on topic.
Na kraju mi se izbor sveo na p10 plus i oneplus5. Kojeg da uzmem?
Pa čekaj, već si pet puta rekao da želiš servis u hr. čak i u ovom postu, i onda opet trpaš one plus 5 u računicu.
Uzmi P10 Plus, imaš servis u hr, imaš podršku i ne moraš slati u Poljsku.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 18:06   #2018
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
O P10 Plus znam dosta pa sam pogledao par indepth reviewa za Oneplus5. Dakle ima solidni delay na touch...onda onay gelly efekt kod scrolanja. Baterija mu je prosjek iako brzo puni. Kamera jako dobra ali nema OIS što ipak kod njega ne stvara problem kod low light fotki al naravno kod videa je problem. Kao i uvijek. Ne pada mi na pamet dat skoro 4 milje za mob s tim nedostacima.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 18:21   #2019
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
P10 Plus nema šta tražit pored OP5.Imao sam Mate 9 koji je skoro isti kao P10 Plus i prodao ga nakon 10 korištenja...eto toliko
locks je online   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 18:27   #2020
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
P10 Plus nema šta tražit pored OP5.Imao sam Mate 9 koji je skoro isti kao P10 Plus i prodao ga nakon 10 korištenja...eto toliko
Imam i ja trenutno Mate 9. Sto ti tocno nije bilo po volji? Kamera je jako dobra, jedino sto nekad mobile data crkne na drugom simu. To je jedino sto sam za sad primjetio.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 19:07   #2021
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
O P10 Plus znam dosta pa sam pogledao par indepth reviewa za Oneplus5. Dakle ima solidni delay na touch...onda onay gelly efekt kod scrolanja. Baterija mu je prosjek iako brzo puni. Kamera jako dobra ali nema OIS što ipak kod njega ne stvara problem kod low light fotki al naravno kod videa je problem. Kao i uvijek. Ne pada mi na pamet dat skoro 4 milje za mob s tim nedostacima.
Nije gelly nego jelly. I da biram izmedu op5 i p10+, uvijek bi uzeo huawei prije. Taj op5 su toliko hvalili nakraju ispo polufail...
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 19:43   #2022
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Imam i ja trenutno Mate 9. Sto ti tocno nije bilo po volji? Kamera je jako dobra, jedino sto nekad mobile data crkne na drugom simu. To je jedino sto sam za sad primjetio.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
prva stvar je pregrijavanje.mob se pri opterećenju doslovno usija.stream,igranje i GPS...
i onda abnormalno troši bateriju.
druga stvar je dosta slabije trajanje baterije u odnosu na Mate 8 i izgleda da sam samo ja dobio spori 5V/2A punjač...bez problema je potrošim za manje od jedan dan.
Tapatalk me zajebavo jer svaki puta kad izađem moram se ponovo ulogirat na svaki forum.probao više verzija i ista stvar.
status bar mi se se zamrzavao iz nekog razloga kao i tipkovnica.općenito dosta nestabilnosti u radu.
verzija FW-a B182...
Mate 8 u pet mjeseci korištenja,ništa,nijedan bug.
super su kod Mate 9 zvučnici,ekran,kamera i izrada,ali eto u kratko vrijeme su me neke stvari iživcirale i nije mi se dalo čekat noviju verziju FW-a...
locks je online   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 19:46   #2023
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
e pa mate 9 nije p10 plus...
@xulos - typo sam napravio..hvala na mišljenju
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 20:10   #2024
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
u globalu i je isto. ti kazes da kinezi znaju zajebavat i nemres im nista jer su tamo di jesu. kaj mislis da ti poljak nece istu spiku prodat i kaj mu mozes?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Na starijim temama kineskih mobitela bilo je slučajeva di su tražili dodatnu lovu za ekran iako je mobitel bio pod garancijom.
Ti si kupio preko Honorbuya koji ipak ima nekakav renome pa te nebi trebali zejebavati. Ponavljam, nebi trebali. Ali nikad ne znaš.

Poljska s druge strane je u EU kao i Hrvatska. To već postoje neki trgovinski zakoni koji se moraju poštovati pa možeš ekšuali i napraviti nešto, ako ti Poljak krene prodavat spiku. Do za Kinu malo teže.

U svakom slučaju kontaktiraj Honorbuy i sa njima se dogovori. Ako ga već i šalješ u kinu, neka ti barem refundiraju PDV koji će morat platit pri povratku mobitela natrag.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 20:40   #2025
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
prva stvar je pregrijavanje.mob se pri opterećenju doslovno usija.stream,igranje i GPS...
i onda abnormalno troši bateriju.
druga stvar je dosta slabije trajanje baterije u odnosu na Mate 8 i izgleda da sam samo ja dobio spori 5V/2A punjač...bez problema je potrošim za manje od jedan dan.
Tapatalk me zajebavo jer svaki puta kad izađem moram se ponovo ulogirat na svaki forum.probao više verzija i ista stvar.
status bar mi se se zamrzavao iz nekog razloga kao i tipkovnica.općenito dosta nestabilnosti u radu.
verzija FW-a B182...
Mate 8 u pet mjeseci korištenja,ništa,nijedan bug.
super su kod Mate 9 zvučnici,ekran,kamera i izrada,ali eto u kratko vrijeme su me neke stvari iživcirale i nije mi se dalo čekat noviju verziju FW-a...
Ti si izgleda naletio na neki falični primjerak. Je, na svom mate 9 sam primjetio da se ponekad malo više grije, pogotovo kod punjenja, no o nikakvom usijanju nema riječi. Evo sad sam ležao u kadi sat vremena i cijelo vrijeme visio na YT. Sve normalno, ni baterije nije puno pojeo. Punjač puni fes brzo. Tapatalk nemam pa neću komentirat, no status bar, tipkovnica, nestabilnosti o kojima pričaš su mi totalna nepoznanica. Jedino sam primjetio ono što je Vorda rekao, da mobile data ponekad gecvrkne. Vidiš, probat ću promjenit stavit sim u drugi utor. Firmware B182 kao i kod tebe.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2017., 23:59   #2026
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Ja isto moram navesti primjer odlicne podrske za oneplus.
Kolega u bih uzeo mob, u metkovic ga narucio.
Ljosnuo mu ekran razbio se, kontaktirao podrsku, opet ga u metkovic odnio (dhl) promjenili ekran sve ga izaslo 90€, oem ekran, sve kako treba, jbg desilo se, al mislim da to nije puno uopce za ekran.
7 dana isto cekao.
Vama u hr je zgodnije 10x isto odraditi.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 01:01   #2027
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
90 eura za ekran sa izmjenom je kikiriki koliko to naplate LG, Samsung, HTC i Apple za svoje flagshipove preko ovlaštenih servisa.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 08:47   #2028
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Taman se odlučio za p10 plus i nađem da mu nisu stavili oleofobni premaz. Kao radi fingerprinta. Smijeh. Jel se to da riješiti kaljenim staklom?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 09:30   #2029
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako mobitel ima zakrivljene rubove ekrana (a čini mi se da ima), onda će ti staklo pokrivati samo ravni dio ekrana.
Ali svakako riješi sa staklom to.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 09:58   #2030
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Pa jel nije da sam ima i kaljeno staklo 2.5D?
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 11:02   #2031
marioslavonac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 15
Pozdrav ekipa.Mene zanima ovaj novi sony experia XA1 ultra, jel zna neko mozda od vas nesto o tom modelu sto se tice njegovog zagrijavanja i kakav je sami telefon, dali ga vrijedi kupit

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
marioslavonac je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 12:36   #2032
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ako mobitel ima zakrivljene rubove ekrana (a čini mi se da ima), onda će ti staklo pokrivati samo ravni dio ekrana.
Ali svakako riješi sa staklom to.

@mob
Nillkin ima navodno neko staklo, pro mislim da se zove i ima full pokrivenost plus sve moguće premaze.
BTW lagani fail flagshipova 2017...oneplus5 ima touch delay i nema ois....p10 plus nema oleofobni premaz i u 4k snima s još ne podržanim kodekom...s8 nije revolucija kao što je bio s7...kamera ništa bolja od prethodnika. Lg G6 smiješna prednja kamera, lagano zastarjeli hw...Mi6 ništa posebno novo nit jako dobro..u11 isto nije impresionirao i to frenda koji je htc fan...
Sve su to dobri uređaji ali neke stvari su tu smiješne...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 12:45   #2033
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
E jebga, ak nijedan od navedenih flagshipova ne valja, onda čito ne postoji telefon koji bi tebe zadovoljio. I ne kužim ovo, "...s8 nije revolucija kao što je bio s7...kamera ništa bolja od prethodnika". Kaj telefon mora bit revolucionaran da bi te zadovoljio? A i to što je s7 bio revolucionaran, otom potom. To što kamera nije bolja, ne znači da i dalje nije vrhunska.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 14:24   #2034
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Ako S8 u njegovim ocima nije zadovoljio tehnoloskim napretkom, neka razmotri S7 i ostane mu jos za cevape. Tom mobu nis ne fali. Jedino sto nije aktualni flagship

OP3T i S7(E) su i dalje vrhunski telefoni koje samo (marketinske) nijanse dijele od njihovih ovogodisnjih bratskih flagshipova.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 15:06   #2035
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Nisam rekao da ti telefoni nisu dobri već su im se potkrale neke nevjerojatne greške i propusti.
S8 po nekima ima i lošiju kameru od s7. Jedno je na papiru a drugo stvarno stanje.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 15:33   #2036
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Čini se da u ovom formatu kamere/optike nema značajnijeg napretka izuzev brzine još od S5.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 15:56   #2037
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Nisam rekao da ti telefoni nisu dobri već su im se potkrale neke nevjerojatne greške i propusti.
S8 po nekima ima i lošiju kameru od s7. Jedno je na papiru a drugo stvarno stanje.
Pa eto, problem riješen, kupi S7.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 18:41   #2038
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa eto, problem riješen, kupi S7.
Pa ili njega ili p10 plus s nillkin pro staklom..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 18:46   #2039
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Lg G6 smiješna prednja kamera, lagano zastarjeli hw
nisu ti neki argumenti, koliko je loša prednja, jedno 50 puta je bolja stražnja, pogotovo u full manual, a ruku na srce, ne koristim prednju nikad pa ni onda, niti na jednom telefonu pa mi osobno nije dealbreaker.. selfije, ako ti je do njih ionako možeš rokat sa stražnjom i još su efektniji..

kaj znači lagano zastarjeli hw, telefon leti.. mislim bilo bi lepo da je zadnji soc, da se možeš po birtiji hvalit, ali niti ovako ne primjećujem da nedostaje 835.. to što je ostao na 821 nije nimalo loša stvar, LG je i prije pokazao da ne pati na zadnji krik mode po tom pitanju.. po njihovim je riječima bolje koristiti već provjeren i pouzdan čip, kojeg mogu temeljito testirati, a i neke ekstra razlike su nepostojeće, obzirom da su došla vremena kada se te razlike jedva mogu izmjeriti, plastično rečeno.. doduše, glavni razlog je taj što je u ovom slučaju Samsung imao primat radi suradnje s Qualcommom, pa 835 nije bio "dostupan" prije nego je izašao S8..

negdje moraš pregrist, svaki aparat bez obzira u kojoj je klasi, ima svoje pro i contra, ja imam svoje razloge zašto sam na LG-u već godinama, a zašto recimo samsung ne želim ni za službeni, plus stvar potrebe i osobne preferencije.. ovakvim "stavom" ni 2023. neće biti aparata koji će te zadovoljit.. 😎
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2017., 20:18   #2040
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
baš tako.OP3T i sad u čistoj brzini potamani ove šminkere sa SD835...
SD821 je i dalje zvijer posebno što je to nadograđeni SD820 pa je sad fino optimiziran...
normalno neki i dalje svršavaju na Antutu
locks je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na