Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2017., 16:20   #1
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Wimbledon 2017

Nije bilo teme iako je već finale u završnoj fazi
ALI
bila bi čista nepravda ne istaknuti apsolutni idiotizam našega vrloga komentatora koji se vinuo u neslućene visine.
Ljudi moji kakav komad budale, ja još ne mogu doći k sebi!
Ima li još itko da je preživio ovo gaženje jadnih mu preostalih svih moždanih stanica?
  Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 16:27   #2
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Marin je razbio reket, vjerojatno će nastaviti s drugim.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2017., 16:40   #3
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Prvo u dva navrata kaže krivi rezultat, potom doslovno dvadeset minuta lamentira o ozljedi desnoga koljena, opisuje i opasni pad pri kojemu se navodno ozlijedio Marin, koju zatim mijenja izjavom da je nečuveno da igrač plače u finalu Wimbledona i da je marin jednostavno- "puk'o".
Potom i to mijenja u ozljedu stopala (i to lijevoga) , zatim komentira poteze liječničke ekipe i na kraju stručne poentira da se radi o... žuljevima. Koji su puno gori kada su na stopalu, nego na ruci.
Kao da je lik ikada imao drugi žulj osim onoga na guzici, pa zna kakvi su "na stopalu u odnosu na ruke".
I to komentira finale Wimbledona.
TO.
Jbt...
  Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 16:51   #4
Franica
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Da gledo sam, ali nisam mogao vjrovati kakve nebuloze prića
__________________
Foosball Zone
Franica je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 16:53   #5
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ahahaahhh, evo ga opet natrag sa pričom o padu na leđa
Majko mila!
Edit: Sada plasira i lingvističke bravure, u stilu hrvata većega od ostalih: da "griješka".
Eeehehehehhh

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 16.07.2017. u 16:59.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 17:44   #6
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa u jednom trenu je federera nazvao federerer i još mene cura pita kak se zove stvarno taj lik, šta nije on federer?

šteta marina, ali je federer jednostavno bio bolji (unatoč nozi što je isto šteta).
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 17:57   #7
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ma šteta, jasno, no sa druge strane, ako je netko zaslužio da dođe do kraja onda je to ovaj lik.
Devetnaest naslova sve govori za sebe.
Marin se još malo mora posložiti i sve će doći na svoje.
Za razliku od HRT-a...
  Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 21:08   #8
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Teško bi danas bilo koji drugi tenisač dobio Federera a ne ovakav Marin. Šteta ali bit će još prilike za poneki GS.
Federeru kao čovjeku i sportašu sve čestitke, nema se tu što puno pričati.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 21:35   #9
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam pratio meč jer me tenis ne zanima, pa bi prokomentirao Brunu Kovačevića. To je stvarno očajno što on prenaša. Tko god ima problema sa nesanicom, samo njegov neki prijenos neka gleda i zaspat će vrlo brzo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 21:40   #10
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nema do Miće i kad on šuti pet minuta pa samo u mikrofon energično šapne: "Ajmo Gorane!" ili "Ufff."
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2017., 21:44   #11
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Te šutnje su bile opravdane:
- otvara torbu-fridž
- vadi pljosku
- skida čep
- povlači 2-3 gutljaja
- vraća čep
- tiho podriguje i puše
- vraća pljosku
- zatvara torbu-fridž
- pali mikrofon

Taman 2-3 minute.

Isto je radio i Cvita

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 22:23   #12
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
A Božo Sušec, dok mu je jezik šuštao i oblizivao se nakon par gutljaja viskija

Opet, Mićo sa svim svojim manama. Bečki dječak Bruno mu može samo cipele čistit.

Čestitke Marinu, vidlo se iz aviona da od prve sekunde nije pravi, i jednostavno je puko nakon onog proklizavanja.

No, pitanje je bili i zdrav i u vrhunskoj fomri mogao išta Rogeru.
36. je pred vratima, čovjek osvaja 8. wimbledon, 19. grand slam, bez izgubljenog seta.
Respekt :s
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 00:26   #13
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne znam jel se meni čini ili mu je to već koji plasman, ali ljudi puno više slave pobjedu na wimbledonu... nekako, kao i njemu, čini mi se da je bilo da je to jalova pobjeda.

ali je gospodin ispao, poštenu (i vjerujem) iskrenu čestitku je uputio marinu.

Zadnje izmijenjeno od: syss. 17.07.2017. u 12:59.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 12:00   #14
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Nitko ne spominje bezobraznu duge reklame između game-ova koje su nekoliko puta uzrokovale da propustimo čak i po 2-3 poena (o HRT-u govorim).
Ako mi je nešto diglo tlak jučer onda je to bilo to.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 12:46   #15
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
a tek hrt stream... pa ako nisam živce izgubio jedno 200 puta.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 12:57   #16
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja jučer gledam statisktiku prije meča, znam puno o "Federereru", ali da ima 1100 pobjeda i 250 izgubljenih, nisam znao.

Marin ima 55% učinak, nekih 450 pobjeda i 210 izgubljenih, ali Federer je priča za sebe.

Što je još bolje, ima 92% pobjeda u Grand Slamovima... Čovjek, kralj, gospodin. Skidam kapu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 15:29   #17
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Srećom pa ga nitko ne pljuje i svima je drag. Jer da nije, ovo bi bila još jedna tema kao i košarka, f1 i nogomet gdje bi vorda bio odvjetnik, dobivao dar govora i govorio ljudima "di ste bili devesprve"

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 16:39   #18
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534


Za razliku od nabrojenog, u ovakvom individualnom sportu puno je lakše odrediti tko je najbolji.

Brojke su definitivno na Rogerovoj strani. Najviše grand slamova ikad, najviše tjedana na broju 1, sve to uz žestoku konkurenciju Nadala, Murraya i Đokovića. Uz to gospodin čovjek, i gušt ga je gledati kako igra. Ima i Davis cup osvojen pride.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 18:47   #19
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, fakat unikat. Em najbolji statistički, em najbolji sportaš, em najbolji čovjek. Takvog nema niti u jednom sportu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 18:49   #20
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Šteta zbog ozljede, dojma sam da bi Marin dobio Rođu da je bio 100% sposoban za igru, kako god šteta i to nikad nećemo saznat.
Generalno za mene je Rođo najveći ikad, čovjek je neuništiv, stvarno je privilegija gledat takvog umjetnika.
Što se Marina tiče ne vjerujem da može opet do finala na wimbledonu, ovakav ždrijeb mu se ne bu opet posložio ni za 100 godina, stvarno šteta što nije iskoristio i uzeo.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 19:15   #21
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Šteta zbog ozljede, dojma sam da bi Marin dobio Rođu da je bio 100% sposoban za igru, kako god šteta i to nikad nećemo saznat.
Generalno za mene je Rođo najveći ikad, čovjek je neuništiv, stvarno je privilegija gledat takvog umjetnika.
Što se Marina tiče ne vjerujem da može opet do finala na wimbledonu, ovakav ždrijeb mu se ne bu opet posložio ni za 100 godina, stvarno šteta što nije iskoristio i uzeo.
Možda, ali ja mislim da bi ga teško dobio. Na ovom turniru Rođo nije seta izgubio i do finala je napravio ravno dvije duple na servisu. Strašno je to koliko efikasno i i dobro igra sa 35 na leđima. Za dobit ga u ovakvom izdanju trebao bi Marinu najbolji meč ikad.

Marin može itekako opet do finala. Nadal i Federer će iduće sezone biti još stariji i teško ćže moći održati ovu razinu, Đoković je potpuno out, i u glavi i fizički, Murray je pao u formi.

Rođu je Marin dobio na šampionskom US Openu u polufinalu, prošle godine u Wimbledonu u QF imao tri meč lopte protiv njega. Može s njim, ali kad Rođo ovako igra, moraš odigrati meč života, i još imati malo sreće da ga dobiješ.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 19:16   #22
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo Marin mora sredit tikvu. Lik ima blackoutove i nekontrolirane ispade. Bez psihe nula bodova.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 19:32   #23
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Samo Marin mora sredit tikvu. Lik ima blackoutove i nekontrolirane ispade. Bez psihe nula bodova.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ako do sad nije sređena i neće.
Nakon što je i na koji način uspio izgubiti protiv Robreda u Umagu prije 3-4 godine ja sam na ta njegova potonuća u glavi totalno ravnodušan. Jednostavno ga trebamo prihvatit takav kakav je i od njega ne očekivati 10 grand slamova i prvo mjesto na atp listi, jer realno nit ima igru za to nit ima šampionsku glavu što je od krucijalne važnosti. Da ima jaču glavu možda bi uzeo još koji grand slam, no to je sve veliki upitnik, generalno je dokazao da je top 10 igrač što je izuzetan rezultat i očekujem ga u top 10 bar još 3-4 godine.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 22:47   #24
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Glava je takva kakva je. Dominirati ne bude mogao zbog nje, ali pokoji GS bi još mogao ubost.

Igra s premalo rizika. Kao i većina mlađih. Ne možeš Federera dobiti u Wimbledonu s osnovne crte. Ne kužim zašto ne idu više na mrežu? Bitno je popravio servis i volej od kad je s Goranom radio, i sam veli da se nikad nije moćnije osjećao, pa ne kužim to ziehraštvo. Kad si već popušio dva seta, i vidiš da ne ide tako, pa probaj nešto promijeniti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2017., 02:41   #25
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Nitko ne spominje bezobraznu duge reklame između game-ova koje su nekoliko puta uzrokovale da propustimo čak i po 2-3 poena (o HRT-u govorim).
Ako mi je nešto diglo tlak jučer onda je to bilo to.
Još je jače što su reklame odron. Osim HT-a, nijedna "kvalitetnija" reklama. Highlight reklama je bila www.pranje-fasada-od-gljivica.hr.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na