Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2012., 13:03   #1591
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Dupin Pregled postova
Evo jednostavnog pitanja za stručnjake, što je bolje?

http://www.centro.hr/detalji_proizvo...3e-ty242v.aspx
ili
http://www.centro.hr/detalji_proizvo...m-b4e44ea.aspx

vrlo slična konfiguracija, hp ima usb3 asus ne, asus 2 g. garancije hp 1 g. ali svakako mislim produžiti garanciju na 3 g.
Kako je kolega redscro rekao,prvi nikako nije za nikakve igre,drugi ima slab procesor...

Tvoj izbor bi definitivno bio http://www.centro.hr/detalji_proizvo...m-c5t24ea.aspx

Procesor koji je u rangu i3-a,grafička koja pogoni sve živo...još je k tome jeftin!

Imam 2 komada,prezadovoljan sam performansama,što procesora što grafičke...

Ovaj s A6 4400 je skuplji samo zbog integrirane graficke u procesoru koja radi u crossfire-u s 7670 i daje dodatnu snagu u igrama.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 13:20   #1592
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
To je odlično ako planira išta igrati. Iako se ne bih složio da je procesor u rangu i3, ipak je u intelovoj hijerarhiji jedan rang ispod, što ne znači da nije odličan.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2012., 13:30   #1593
Dupin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Kako je kolega redscro rekao,prvi nikako nije za nikakve igre,drugi ima slab procesor...

Tvoj izbor bi definitivno bio http://www.centro.hr/detalji_proizvo...m-c5t24ea.aspx

Procesor koji je u rangu i3-a,grafička koja pogoni sve živo...još je k tome jeftin!

Imam 2 komada,prezadovoljan sam performansama,što procesora što grafičke...

Ovaj s A6 4400 je skuplji samo zbog integrirane graficke u procesoru koja radi u crossfire-u s 7670 i daje dodatnu snagu u igrama.

Hvala dečki na mišljenju uz napomenu da ne igram igrice, dakle asus je bolja kupovina.
P.S. na ovaj koji si mi predložio kad dodam 800 kuna za Win i ne ispadne baš jeftino
Oba moja predložena lapa imaju predinstalirane Win.

Zadnje izmijenjeno od: Dupin. 08.11.2012. u 13:39.
Dupin je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 15:34   #1594
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
To je odlično ako planira išta igrati. Iako se ne bih složio da je procesor u rangu i3, ipak je u intelovoj hijerarhiji jedan rang ispod, što ne znači da nije odličan.
Radio sam usporedbu od cinebench-a,3dmarka,super pi-a itd,passmarka...Da nadoplata za i3 podrazumjeva bilo kakve novce veće od 100kn,rekao bi no way.

Dupin,bitni su windowsi? Ako ćeš se s njime služiti privatno,ako neće biti u firmi,nemoj biti lud i plaćat tolike novce za windowse...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 16:06   #1595
Dupin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Radio sam usporedbu od cinebench-a,3dmarka,super pi-a itd,passmarka...Da nadoplata za i3 podrazumjeva bilo kakve novce veće od 100kn,rekao bi no way.

Dupin,bitni su windowsi? Ako ćeš se s njime služiti privatno,ako neće biti u firmi,nemoj biti lud i plaćat tolike novce za windowse...
Bit će u firmi i ne da mi se za parsto kuna imati mogućih problema, a kazne su goleme
Dupin je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 16:17   #1596
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Dupin Pregled postova
Bit će u firmi i ne da mi se za parsto kuna imati mogućih problema, a kazne su goleme
U tom slučaju apsolutno,ja sam nedavno morao uzeti licence za 8 komada,teška srca ali šta drugo XP je dao svoje.

Bila i inspekcija prošle godine,nije zaj...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 10:25   #1597
Bosanac90
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Kupnja laptopa do 3600

Ekipa pomagajte laptop koji sad imam crkava treba mi neka zamjena. E sad treba mi neki laptop od 15" kojem je dobra baterija i koji se nece pregrijavati, da ima dugu garanciju. Bitno da se moze koristiti za faks (FER). Znaci programiranje, ucenje i pokoja igrica(ovo nije tak vazno). Netreba imati ni operacijski sustav posto imam orional windows 8.
Ako mozete izabrati neki iz HG spot ponude do 3600kn. Bio bih vam jako zahvalan. HP izbjegavajte posto snjim imam losih iskustava, znaci Toshiba, Lenovo, Asus. Hvala

Zadnje izmijenjeno od: Bosanac90. 09.11.2012. u 12:12. Razlog: Dodatak
Bosanac90 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 13:13   #1598
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Zašto HGspot? Kupuješ na rate ili? I u tom slučaju možeš proći bolje vjerojatno, a pogotovo za gotovinu.

Npr. ova Toshiba bi to sve ok odradila. Imaš ju i u HGspotu, ali na rate je skuplja.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 17:52   #1599
Bosanac90
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Zašto HGspot? Kupuješ na rate ili? I u tom slučaju možeš proći bolje vjerojatno, a pogotovo za gotovinu.

Npr. ova Toshiba bi to sve ok odradila. Imaš ju i u HGspotu, ali na rate je skuplja.
Ma zbog situacije trenutne nemog kupiti drugacije nego na rate a tamo mi frend radi pa cu to prek njega srediti mozda i kakav popust kaze bitno je da imam neki okvirni plan koje laptope pikirati do te cifre svidja mi se jako i ja sam oko bacio na njega htio sam samo da vidim vasa misljenja ovdje kojeg uzeti
Bosanac90 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 23:44   #1600
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ta toshiba je dobra
Za tu lovu možeš imat i 17" lenovo ako ti je to neki faktor https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=12753

Ako ne zazireš od acera možeš imat i3 i 750gb za manju lovu
https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=10743

Za igranje je solidan (zasebna grafička)
https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=14211

i za ostatak love (za zadnja 2) napraviš ovo https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=141

i imaš više nego solidan stroj za sitnu lovu

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 11.11.2012. u 23:51.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2012., 19:21   #1601
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Pozdrav svim, cura mi kupuje laptop a pošto sam ispao iz đira tražio bi vaš savjet. Znači, rang cijene je taj, oko 4 i do 4 tisuće kuna,dijagonala 14" ili manja (može i veća ako je baš neka prilika) laptop bi služio za neke nezahtjevne stvari,filmovi, mail ,office.

Ono što bi volio ja je, budući da ću ga ja popravljat i nosit na servise kad rikne, da bude što bolje napravljen. U kući imam dva thinkpada koji rade bez problema već godinama pa malo naginjem lenovu. Ali ne vidim ništa zanimljivo do onog L430 koji mi se čini dobro napravljen,ali je izvan budžeta,počinje od 5500. Ima li nešto u ovom rangu cijene da je malo kvalitetnije napravljeno? Kakvi su ovi thinkpad edge?
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 19:40   #1602
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Thinkpad Edge je kućni laptop, o njemu dosta govori i samo jedna godina jamstva. Nisu loši, ali su daleko od onoga što ime Thinkpad predstavlja.

Pogledaj ovu Toshibu. Kućište je kao kod Tecre R850, dakle najbolje što dobiješ za tu cijenu. Jedina zamjerka je RAM, koji se lako nadogradi, ali za tu namjenu stvarno nije ni potrebno. Od ovih s manjim ekranom, Lenovo kakvog si spominjao.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 20:37   #1603
wonderwall
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Pozdrav svima, pitanje:
ovaj laptop sto je Thorougbred spominjao, http://www.centro.hr/detalji_proizvo...m-c5t24ea.aspx
u toj trgovini s popustom izadje 3620kn, u svijetu medija 3700, a s druge strane u linksu i mikronisu koji su na glasu kao kvalitetne trgovine cak 4200kn :O u cemu je tako velika razlika u cijeni za isti laptop? I kakva su iskustva s centro.hr-om?

i pitanje za Thorougbreda: kako ti se cini kvaliteta plastike i tipke misa? i cjelokupni dojam nakon ovog perioda sto ga koristis.. hvala
wonderwall je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 21:45   #1604
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Centro i slični su Webshopovi, nemaju robu na skladištu, često ni poslovnicu, a robu šalju direktno od dobavljača. Links i Mikronis imaju skladišta i troškove održavanja istih, Links i više poslovnica, a cijene na rate su uglavnom iste kao za gotovinu, što kod webshopova nije slučaj. Ljudi često preferiraju ove druge zbog osjećaja sigurnosti kad dobiješ nešto na ruke, ali u pravilu ni s webshopovima nema problema, čak te i zakon kod povrata bolje štiti.

Taj HP je izvrsna ponuda za 17,3" laptop sa solidnom grafičkom, još bi produljio jamstvo.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 22:24   #1605
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Pozdrav svim, cura mi kupuje laptop a pošto sam ispao iz đira tražio bi vaš savjet. Znači, rang cijene je taj, oko 4 i do 4 tisuće kuna,dijagonala 14" ili manja (može i veća ako je baš neka prilika) laptop bi služio za neke nezahtjevne stvari,filmovi, mail ,office.

Ono što bi volio ja je, budući da ću ga ja popravljat i nosit na servise kad rikne, da bude što bolje napravljen. U kući imam dva thinkpada koji rade bez problema već godinama pa malo naginjem lenovu. Ali ne vidim ništa zanimljivo do onog L430 koji mi se čini dobro napravljen,ali je izvan budžeta,počinje od 5500. Ima li nešto u ovom rangu cijene da je malo kvalitetnije napravljeno? Kakvi su ovi thinkpad edge?
Treca generacija edge-a je mnogo bolja od starih, kuciste je jos uvijek kompletno plasticno, ukljucujuci i sasiju, al vanjski materijali su ugodniji, drasticno bolja tipkovnica i slicno. 1366x768 ekran kod e430 je srednja zalost, al cesto se vide i gori. Prednost je izrazito lako odrzavanje i pristup svim komponentama.
Kako je redscro napisao, nedostatak je 1 godina garancije, ali ne crkavaju nesto narocito koliko imam prilike primjetiti. Nasih 6 na poslu (4x e430 i 1x e530, 1x edge 14 (glossy crveni, fuj!)) se iznimno dobro drze iako vecinom nisu jos dovoljno stari da bi razgovarali o tome bas. U svakom slucaju, osobno mislim da je dobar izbor i vjerojatno bi nesto tog tipa i sam kupio da kupujem novo za sebe privatno.

just my 2c
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 20:46   #1606
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor wonderwall Pregled postova
Pozdrav svima, pitanje:
ovaj laptop sto je Thorougbred spominjao, http://www.centro.hr/detalji_proizvo...m-c5t24ea.aspx
u toj trgovini s popustom izadje 3620kn, u svijetu medija 3700, a s druge strane u linksu i mikronisu koji su na glasu kao kvalitetne trgovine cak 4200kn :O u cemu je tako velika razlika u cijeni za isti laptop? I kakva su iskustva s centro.hr-om?

i pitanje za Thorougbreda: kako ti se cini kvaliteta plastike i tipke misa? i cjelokupni dojam nakon ovog perioda sto ga koristis.. hvala
Uzeo sam prvo jedan ženi,a onda nakon 15 ttak dana i sebi...iako mi nije bio nužan,no laptop je bio više kod mene nego kod nje a treba joj za posao,dakle oduševljen sam.

Što se plastika tiče,čuj,to je laptop od 3700kn,nije tvrda ko' kamen,ali se lijepo sjaji i stvarno lijepo izgleda,ne izgleda nimalo "jeftino" općenito laptop u cijelosti,tipke su odlične (miša) a mene je posebno ugodno iznenadila tipkovnica,super se piše! Tipke nisu prestisnute,ergonomija 5+...jedini minus je ekran ali samo zato što sam navikao gledati u IPS ekrane,no TN matrice su i u puno skupljim laptopima tako da je to totalno normalna stvar.

Laptop je tih,brz i ne grije se baš...macbook pro je bio toliko vruć da si na njemu mogao komotno jedan odrezak na naglo bacit
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 19:50   #1607
wonderwall
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Hvala decki, kupljen je i nadam se da ce bit sve ok s njim i da ce me sluzit dugo!
wonderwall je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 20:15   #1608
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor wonderwall Pregled postova
Hvala decki, kupljen je i nadam se da ce bit sve ok s njim i da ce me sluzit dugo!
Uzmi si za 300kn još 2 godine garancije i miran si...i javi dojmove
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 11:55   #1609
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
evo i ja bih trebao savjet.. znaci cijena da je 3500-4000kn bez OSa.. Lap ce vecinom sluziti za uredski posao...igre 0 bodova tako da mi je i neka vulgaris grafika ok.. vazno mi je da je kvaliteta izrade i hladjenja cim bolja, po mogucnosti garancija da je cim duza.. i da je shop u ZGu

hvala
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 19:48   #1610
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Ova Toshiba je upravo ono što trebaš. Kvaliteta je najbolja u klasi, a komponente su sasvim OK. Ako te brine manjak RAMa možeš ga lako nadograditi, iako za uredske potrebe nije potrebno.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 21:01   #1611
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ova Toshiba je upravo ono što trebaš. Kvaliteta je najbolja u klasi, a komponente su sasvim OK. Ako te brine manjak RAMa možeš ga lako nadograditi, iako za uredske potrebe nije potrebno.
svidja mi se ta toshiba, vidio je i uzivo, no zaboravio sam napisati da treba biti 17".. moj bed
ugl.. naisao sam danas na ASUS K73E-TY241 3600kn za kes


17.3" LED-backlit TFT LCD zaslon
Intel Core i3-2330M, 2.2 GHz
2x500GB SATA
4GB DDR3
Intel GMA HD
4x USB 2.0
1x VGA prikljucak (D-Sub)
1x HDMI
3.20 kg


Ovo mi se cini odlicno za tu cijenu.. jamstvo je 2 godine, laptop zaista djeluje cvrsto i kvalitetno napravljeno..
no ne znam kakvi su asusovi laptopi? jel to u rangu acera ili ipak nesto bolje? i malo me brine ovo sto ima 2 diska.. jel to znaci i vece zagrijavanje laptopa?
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 21:33   #1612
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
To je solidna ponuda. Asus K53/73 serija se pokazala dosta pouzdanom, a to što ima 2 diska te ne treba brinuti. Sam disk vjerojatno ništa ne pridonosi grijanju jer je njegova temperatura u pravilu mnogo niža od nekih drugih komponenti.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 20:06   #1613
Bosanac90
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Bosanac90 Pregled postova
Ekipa pomagajte laptop koji sad imam crkava treba mi neka zamjena. E sad treba mi neki laptop od 15" kojem je dobra baterija i koji se nece pregrijavati, da ima dugu garanciju. Bitno da se moze koristiti za faks (FER). Znaci programiranje, ucenje i pokoja igrica(ovo nije tak vazno). Netreba imati ni operacijski sustav posto imam orional windows 8.
Ako mozete izabrati neki iz HG spot ponude do 3600kn. Bio bih vam jako zahvalan. HP izbjegavajte posto snjim imam losih iskustava, znaci Toshiba, Lenovo, Asus. Hvala
Evo ja sam si pronasao dva komada mislim da su dobri pa vi iskazite svoje misljenje!
LENOVO IdeaPad Z575Gm

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=13445

HP Pavilion g7-2050sm, eto opet sam uzeo HP u obzir unatoc losim iskustvima, jer pisu o njemu da imaju pametnija rjesenja hladenja i tako to

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=10700
Bosanac90 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 22:51   #1614
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Od tih je bolji HP, koliko je i skuplji.

Zašto ne ovaj Acer? Ili ovaj? Možda i ova Toshiba.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 02:15   #1615
Bosanac90
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Od tih je bolji HP, koliko je i skuplji.

Zašto ne ovaj Acer? Ili ovaj? Možda i ova Toshiba.
Ma izludio sam trazeci vise uvijek nadjem neke mane haha a znam da nemog previse nes ocekivati al eto zelim najbolje moguce naci za tih 4000 kn. Posto vodim da se kuzis jel mi onda mozes izabrat od ova 5 najbolji uzimajuc u obzir da mi je uz sve jako vazno da se nepregrijava i da nije glasan.
Bosanac90 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 10:07   #1616
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Acera, ovog ili ako ti je preskup, ovog, uz produljenje jamstva.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 00:43   #1617
Lothry
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: cro
Postovi: 6
Pozdrav svima

već par dana čačkam uzduž i poprijeko po netu u potrazi za laptopom...
i bojim se da od šume više ne vidim stablo

znam da nema idealnog al ja bi neki s kojim bi mogla bit mirna nekoliko godina... izvukla sam par njih, pa ako ima koja dobra duša da podijeli mišljenje

http://notebook.hr/product_info.php?products_id=364635
https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=11251
http://www.technomarket.hr/products/...np300e5z-a04hr

- otvorena sam i za druge opcije
btw. laptop mi ne treba za ništa spektakularno - kućna upotreba, net, office, filmovi, muzika, bez zahtjevnih igrica
planirala sam cca 4000,00kn potrošit +/- 200-300kn
ah da vezana sam za obročno plaćanje pa se bojim da sam ovdje u splitu vezana za svega par firmi (procesor, hg, tm,...)
Lothry je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 06:47   #1618
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Samsung djeluje najkvalitetnije i ima najdužu garnciju (4g.). Ni s njime ni s drugima se nećeš naigrati zbog relativno slabih grafičkih kartica u njima. Inače, za tu namjenu bi ti bio dovoljan i slabiji procesor tipa Intel P9xx. Za laptope s jačim grafikama, vidi linkove redscroa u postovima iznad tvoga.
btw, Sami ti je 150kn jeftiniji u HG-u.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 09:12   #1619
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Uzeo bih Toshibu R850, ali u Eurotradeu u Solinu.
http://eurotrade.hr/eurotrade/prikaz...hp?sifra=36108

R850 serija je daleko najkvalitetnije što nađeš u tom rangu. Vrlo solidna izrada, nereflektivni ekran, Windows... Jedino bi im odmah rekao da ugrade još 2GB RAMa. Eurotrade ima svoj mini servis unutar trgovine (barem u VŽ imaju) i to će ti učiniti besplatno, samo platiš RAM 100kn. Obročno plaćanje naravno imaju po navedenoj cijeni.

Drugi izbor je taj Samsung s 4g. jamstva u TechnoMarketu.

@coconut: U HGspotu ispod imaš navedene cijene na 6/12 rata, kad to izračunaš laptop na rate dođe preko 4200kn.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 09:17   #1620
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Lothry Pregled postova
ah da vezana sam za obročno plaćanje pa se bojim da sam ovdje u splitu vezana za svega par firmi (procesor, hg, tm,...)
Dosta internet ducana dopusta obrocno placanje, tako da i na to obratis paznju
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na