Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2019., 16:26   #1
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Mobis.hr (informacije i iskustva)

Nisam nigdje našao skupnu temu pa se ispričavam.
Pickiram ugl. jedan mobitel već jako dugo, košta 700kn. I vidio sam na nabavi net da je u Mobisu taj isti za 399.
Jel' to neki zajeb oko shopa ili koja je caka? Jel' itko kupio tamo mobitel, a da ima pristojna iskustva?
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2019., 19:58   #2
Spinner
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Brad Pregled postova
Nisam nigdje našao skupnu temu pa se ispričavam.

Pickiram ugl. jedan mobitel već jako dugo, košta 700kn. I vidio sam na nabavi net da je u Mobisu taj isti za 399.

Jel' to neki zajeb oko shopa ili koja je caka? Jel' itko kupio tamo mobitel, a da ima pristojna iskustva?
Ja sam tamo kupio svoj i ženin Xiaomi (A2 I RN5). Znaju imati super akcije.

Oni imaju i svoj servis i u tomu su poslu još od vremena Nokie tako da nema brige oko eventualne garancije.

Svaka preporuka za Mobis.hr

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Spinner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.12.2019., 12:38   #3
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Mobis negativno iskustvo

Evo jedno negativno iskustvo sa Mobisom.

Prije Božića naručim majci novi mobitel jer joj je stari krepao prije par dana. Odaberem ovaj Panasonic jer je prije imala sličan mobitel, a odaberemo ga posebno zato jer je na slici sa stanicom za punjenje, šta njoj odgovara: https://www.mobis.hr/proizvodi/mobit...o-bijeli-6619/

Računam kako će to biti lijepi poklon za nju, no danas dođe mobitel bez stanice za punjenje:

(screenshot stavljen jer su rekli da će maknit sliku sa docking stationom)





Nakon kontaktiranja, njihov zaključak je bio "Greškom je kriva slika stavljena, ako vam ne odgovara vratite ga o našem trošku. Sliku ćemo ispraviti".
I iako to zvuči korektno u teoriji, nekorektno je da stavljaju krivu sliku.
S obzirom da joj treba mob i nismo ga u mogućnosti sad opet vraćat i naručivat drugi, ostavili smo ovoga.

Ali eto, čisto upozorenje drugima ako naručuju od Mobisa, da prije kupnje nazovu i provjere sve detalje da ne bi kasnije bilo "to je kriva informacija na web stranici, ako vam ne odgovara, vratite ga".



EDIT:
ekspresno su makli sliku sa weba di se vidi docking station (šta je ODLIČNO)...

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 27.12.2019. u 13:42. Razlog: edit
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 12:48   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
....nekorektno je da stavljaju lažnu sliku.
Najniži oblik prijevare po principu "ako prođe prođe"....
Nije od tebe korektno, pozivati se na prevaru. X puta se dogode ovakve i slicne, ali pazi, ne-namjerne greske. Cesto se artikli ne ubacuju rucno, vec se koristi ili katalog ili od nekog uvoznika/distributera.

Svim web shopovima stoji napomena da slike i opisi nemoraju odgovarati stvarnom proizvodu jer eto, 100% provjera jednostavno nije moguca.
Citiraj:
Mobis ne jamči da fotografije proizvoda u potpunosti odgovaraju izgledu samog proizvoda. Za moguće nenamjerne greške kod opisa proizvoda ne odgovaramo. Moguće su različiti stvarnog proizvoda i fotografije proizvoda te opisanog proizvoda na ovim stranicama, ukoliko proizvođač izmijeni neku od karakteristika ili sadržaj proizvoda.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 13:01   #5
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Plus sto je tesko povjerovati da bi netko namjerno isao krivo prezentirati preklopni telefon u 2019. Ne vidim i kako je to sto su ekspresno ispravili negativna stvar. Meni se dogodilo da posaljem upit i trgovina kaze "ah da greska je u pitanju, bit ce ispravljeno sto prije" i ostane na tome.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 13:12   #6
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Nije od tebe korektno, pozivati se na prevaru.
Kad je on u pitanju to je klasika.
Optužio je poštu da su mu otvorili paket, ukrali predmet i onda mu dostavili praznu kutiju, da bi se ispostavilo da mu je prazna kutija poslana u startu.

Neki ljudi jednostavno imaju potrebu cijeli svijet oko sebe shvatiti kao urotu i optuživati sve redom da su prevaranti i lopovi.
Mobis, koji je možda i najjači trgovac mobitela, sad eto ima potrebu neki šugavi mobitel od 50 eura prodavat metodom app pa podvaljuje krive fotke, jbt ne vjerujem...
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 13:54   #7
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Nije od tebe korektno, pozivati se na prevaru. X puta se dogode ovakve i slicne, ali pazi, ne-namjerne greske. Cesto se artikli ne ubacuju rucno, vec se koristi ili katalog ili od nekog uvoznika/distributera.

Svim web shopovima stoji napomena da slike i opisi nemoraju odgovarati stvarnom proizvodu jer eto, 100% provjera jednostavno nije moguca.
Ok, možda nije prevara, ali svejedno sam na temelju slike naručio mob i zajebo se. OP ispravljen.
Klauzula da "opisi ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu" koriste svi web shopovi, i iskreno mislim da je treba maknit jer je daje mogućnost prodavaču da koristi krive slike i na taj način namjerno ili nenamjerno zajebe ljude koji naručuju gledajući slike, a sebe je riješio odgovornosti i potrebe da se malo više potrude oko opisa proizvoda koje plasiraju na web. Uvijek će bit ljudi koji će "nasjest" na sliku pa nehotice naručit nešto šta možda ne odgovara slici, jer eto, ljudi su i griješe.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Plus sto je tesko povjerovati da bi netko namjerno isao krivo prezentirati preklopni telefon u 2019. Ne vidim i kako je to sto su ekspresno ispravili negativna stvar. Meni se dogodilo da posaljem upit i trgovina kaze "ah da greska je u pitanju, bit ce ispravljeno sto prije" i ostane na tome.
Nisam ni rekao da je negativna stvar, dapače dobra je. Samo sam napomenuo.

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Kad je on u pitanju to je klasika.
Optužio je poštu da su mu otvorili paket, ukrali predmet i onda mu dostavili praznu kutiju, da bi se ispostavilo da mu je prazna kutija poslana u startu.

Neki ljudi jednostavno imaju potrebu cijeli svijet oko sebe shvatiti kao urotu i optuživati sve redom da su prevaranti i lopovi.
Mobis, koji je možda i najjači trgovac mobitela, sad eto ima potrebu neki šugavi mobitel od 50 eura prodavat metodom app pa podvaljuje krive fotke, jbt ne vjerujem...
Aj ne seri, ne prozivaj me i ne stvaraj teoriju zavjere oko mene da cijeli svijet optužujem. Samo mi je diglo živce šta slika nije odgovarala realnom stanju, tim više šta je na drugim web shopovima slika bila realna, odnosno bez docking stationa. Ovdje je bila sa docking stationom i mislio sam da ću ga dobit, ali nisam.

Činjenica je da je slika bila kriva, a to da je mob šugav od 50E neću ni komentirat, nekome je to sasvim dovoljno.

Poanta je da ja zbog klauzule "slika ne mora odgovarati stvarnom proizvodu" sada moram naručivat od web shopova ko da šetam po minskom polju, umjesto da maknu tu klauzulu i potrude se da slike i opisi budu u skladu sa realnim stanjem. Ali naravno, to je "nemoguće", pa amo rađe napadat kupce ako nasjednu na krivu sliku, jer jadni web shopovi nisu krivi. Potreban je izniman trud promijenit jednu sliku (kao šta su ovi napravili u roku par minuta). Mogli su odmah tako.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 14:09   #8
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,704
Jednom sam kupio stolicu na Ikei i nikad vise. Prema njihovim slikama s weba trebao sam dobiti cijelu blagovaonu jk

U ovom Mobisovom slucaju definitivno fali "sto dolazi u kutiji" opis, to je prvo sto treba provjeriti. Mnogi shopovi imaju taj opis, pa na slici moze biti bilo sto, tako nebitno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 14:42   #9
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jednom sam kupio stolicu na Ikei i nikad vise. Prema njihovim slikama s weba trebao sam dobiti cijelu blagovaonu jk

U ovom Mobisovom slucaju definitivno fali "sto dolazi u kutiji" opis, to je prvo sto treba provjeriti. Mnogi shopovi imaju taj opis, pa na slici moze biti bilo sto, tako nebitno.
Točno, nemaju ni sadržaj paketa.
Ali bitno da se udara po meni.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 14:46   #10
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Samo mi je diglo živce šta slika nije odgovarala realnom stanju
Jedna stvar je kad te nešto naživcira, što je ovdje razumljivo i svatko bi se naživcirao, sasvim druga stvar je kad dotrčiš na forum pričati kako se mobis bavi citiram: "najnižim oblicima prijevara" i sistemima "ako prođe prođe".
I to nakon što su priznali grešku i ponudili povrat na svoj trošak.

I sad si izmjenio cijeli post što dovoljno govori koliko stojiš iza svojih riječi i da zapravo ne znaš šta pričaš nego samo napadaš sve redom.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ali naravno, to je "nemoguće", pa amo rađe napadat kupce ako nasjednu na krivu sliku, jer jadni web shopovi nisu krivi.
Sad još i glumiš žrtvu, genijalno.
Naravno da je ovdje webshop kriv, i sami su to priznali i to svi vidimo, problem je što ti ne priznaješ tu grešku kao ljudski faktor nego krećeš pričati kako se namjerno bave tim prijavarama da bi obmanuli kupce.
Osramotio si se nedavno s poštom i to ti očito nije dosta.

Citiraj:
Potreban je izniman trud promijenit jednu sliku (kao šta su ovi napravili u roku par minuta). Mogli su odmah tako.
Nije problem promijeniti jednu sliku, problem je kad imaš par tisuća slika, ako misliš da je moguće voditi webshop sa 100% točnošći bez ijedne greške onda se pitam jesi li ikada išta radio u životu.
Očito sve radiš bez greške.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.12.2019., 14:58   #11
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Jedna stvar je kad te nešto naživcira, što je ovdje razumljivo i svatko bi se naživcirao, sasvim druga stvar je kad dotrčiš na forum pričati kako se mobis bavi citiram: "najnižim oblicima prijevara" i sistemima "ako prođe prođe".
I to nakon što su priznali grešku i ponudili povrat na svoj trošak.
Priznali su grešku i ponudili povrat, no to i dalje ne mijenja činjenicu da su me zajebali.

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
I sad si izmjenio cijeli post što dovoljno govori koliko stojiš iza svojih riječi i da zapravo ne znaš šta pričaš nego samo napadaš sve redom.
Izmijenio sam jer ostavljam mogućnost da su nenamjerno napravili grešku pa da okrenem drugi obraz, iako to nećemo nikad znati. Ne napadam sve redom, u 12 godina koliko sam ovdje, požalio sam se na prijevare možda 2-3 puta sve skupa. Od toga 2 puta u zadnjih mjesec dana. Ti si ovdje 2 godine. Pametnom dosta.


Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Sad još i glumiš žrtvu, genijalno.
Naravno da je ovdje webshop kriv, i sami su to priznali i to svi vidimo, problem je što ti ne priznaješ tu grešku nego krećeš pričati kako se namjerno bave tim prijavarama da bi obmanuli kupce.
Osramotio si se nedavno s poštom i to ti očito nije dosta.
Ne glumim žrtvu nego jesam žrtva, slika je bila potpuno kriva, a opis sadržaja paketa nedostaje.
Kao što rekoh, jel to bila namjerna ili slučajna greška ne možemo znati, ali bitno da ti znaš da sam ja u krivu.
Slučaj pošte nema veze s ovim, logično da sam mislio da je Pošta u krivu, jer svatko normalan ako mora sumnjati između Pošte i prijatelja, da će prije optužiti poštu. Ali kao šta su me svi upozorili na tebe, ti i dalje spamaš i napadaš mene.

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Nije problem promijeniti jednu sliku, problem je kad imaš par tisuća slika, ako misliš da je moguće voditi webshop sa 100% točnošći bez ijedne greške onda se pitam jesi li ikada išta radio u životu.
Očito sve radš bez greške.
Naravno da je moguće, sve ostalo su opravdanja za loše rukovođenje posla. Ja radim bez greške posao kojim se bavim. Da imam webshop, itekako bih pazio na slike i opise artikala, jer to direktno utječe na moj jedini izvor zarade - kupce.

U svakom slučaju, kriva slika + nedostajući opis sadržaja paketa = fail s njihove strane, priča završena.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 15:37   #12
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Protiv nekoga tko ne grijesi se oni sigurno ne mogu natjecati. Ali realno, kolika je vjerojatnost da je netko isao namjerno zalijepiti neodgovarajucu sliku mobitela od 400kn? Rekao bih nedovoljno velika da bi ih se nazivalo "prevarantima".
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 15:43   #13
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,083
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Priznali su grešku i ponudili povrat, no to i dalje ne mijenja činjenicu da su me zajebali.



Izmijenio sam jer ostavljam mogućnost da su nenamjerno napravili grešku pa da okrenem drugi obraz, iako to nećemo nikad znati. Ne napadam sve redom, u 12 godina koliko sam ovdje, požalio sam se na prijevare možda 2-3 puta sve skupa. Od toga 2 puta u zadnjih mjesec dana. Ti si ovdje 2 godine. Pametnom dosta.




Ne glumim žrtvu nego jesam žrtva, slika je bila potpuno kriva, a opis sadržaja paketa nedostaje.
Kao što rekoh, jel to bila namjerna ili slučajna greška ne možemo znati, ali bitno da ti znaš da sam ja u krivu.
Slučaj pošte nema veze s ovim, logično da sam mislio da je Pošta u krivu, jer svatko normalan ako mora sumnjati između Pošte i prijatelja, da će prije optužiti poštu. Ali kao šta su me svi upozorili na tebe, ti i dalje spamaš i napadaš mene.



Naravno da je moguće, sve ostalo su opravdanja za loše rukovođenje posla. Ja radim bez greške posao kojim se bavim. Da imam webshop, itekako bih pazio na slike i opise artikala, jer to direktno utječe na moj jedini izvor zarade - kupce.

U svakom slučaju, kriva slika + nedostajući opis sadržaja paketa = fail s njihove strane, priča završena.
App i "zajebali" podrazumijeva da su išli s namjerom da te oštete, a to se iz njihovog odgovora vidi da nisu. Ovakvo pretjerivanje s tvoje strane jedino je pokazalo da si klaun u cijeloj priči ti...

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 15:54   #14
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Prvi put dobije nesto unutar paketa i opet ne stima... 😁



Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 16:18   #15
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Al ono, fakat ga brate pretjerujes jbt. Ak si vec vidio da drugi u istoj cijeni nemaju bazu, mogao si nazvat pa se informirat prije narucivanja, ili poslat mail, ak ti je vec ta baza bila od takve vaznosti. Pazi, app, zrtva, namjerno... Manje se zivcirat oko gluposti, dulje ces bit zdrav.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 16:44   #16
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Dnevna doza drame autori isti.
Amo dalje

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 18:54   #17
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Priznali su grešku i ponudili povrat, no to i dalje ne mijenja činjenicu da su me zajebali.
Ne, činjenica je da si se sam zajebo nedovoljnom informiranošću i samim time što nisi provjerio iako si i sam svjestan činjenice i klauzule da slika ne mora odgovarati ....

Ako ti je stalo da nešto 100% odgovara izgledom, odi fizički u trgovinu pa kupi artikl ....

Očito nisi previše u doticaju sa webshoovima jer to što slika ne odgovara je najmanji problem. Ima situacija kada je opis nepotpun, pa ti znaj šta je od opreme u artiklu itd.
Ima svašta ....
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 20:14   #18
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Znači po ovom vašem slika nemora odgovarat proizvodu niti opis. Znači prodaja muda pod bubrege je najnormalnija u hr. Šta ne kažete! idem odmah otvorit webshop!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 20:16   #19
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Ne, činjenica je da si se sam zajebo nedovoljnom informiranošću i samim time što nisi provjerio iako si i sam svjestan činjenice i klauzule da slika ne mora odgovarati ....

Ako ti je stalo da nešto 100% odgovara izgledom, odi fizički u trgovinu pa kupi artikl ....

Očito nisi previše u doticaju sa webshoovima jer to što slika ne odgovara je najmanji problem. Ima situacija kada je opis nepotpun, pa ti znaj šta je od opreme u artiklu itd.
Ima svašta ....
Logično, nema šta. Sljedeći put idem preći 400km da bi provjerio jel opis odgovara paketu.
Glup sam šta se pouzdam u točnost podataka webshopa, očito je i nažalost sasvim normalno postalo da paranoično moram provjeravat svaki detalj i zvat osobno da mi potvrde jel to šta kupujem zaista to, prije nego kliknem "plati".
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 20:30   #20
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Znači po ovom vašem slika nemora odgovarat proizvodu niti opis.
Zašto ideš u krajnost? Ne, to nitko ne tvrdi, kaže se da ipak postoji mogućnost pogreške u opisu artikla, u manjem broju slučajeva.
Citiraj:
Znači prodaja muda pod bubrege je najnormalnija u hr.
Da, jer inozemni webshopovi ne rade greške, klasično okretanje priče na balkan i hr, samo ovdje ljudi pogriješe.
Citiraj:
idem odmah otvorit webshop!
Otvorit ćeš webshop sa krivim slikama i postići ćeš što točno? Netko to radi namjerno? :facepalm:


Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
paranoično moram provjeravat svaki detalj i zvat osobno da mi potvrde jel to šta kupujem zaista to, prije nego kliknem "plati".
Kad si ti u pitanju - moraš.
Svaka druga normalna osoba će uvažiti ispriku trgovine, vratiti im artikl na njihov trošak i pričekati da se pošalje ispravan.

Zadnje izmijenjeno od: zalman1. 27.12.2019. u 20:37.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 20:37   #21
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Koliko shvacam, model 456 dolazi bez a 466 sa stanicom za punjenje ali inace su isti telefoni. Nije tesko vidjeti otkuda dolazi pogreska. Pretpostavljam da je u opisu bilo 456 i bez spomena punjaca dakle samo kriva slika.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 20:46   #22
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Koliko shvacam, model 456 dolazi bez a 466 sa stanicom za punjenje ali inace su isti telefoni. Nije tesko vidjeti otkuda dolazi pogreska. Pretpostavljam da je u opisu bilo 456 i bez spomena punjaca dakle samo kriva slika.



Vidiš da, to je pisalo.



Neo stvarno si naivčina!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 21:36   #23
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
C:\pcekspert\Racunala\Ostalo\Iskustva s IT trgovinama\diskpart

DISKPART\ list disk

Disk 0 Mobis - iskustva

DISKPART\ select disk 0

Disk 0 is now tje selected disk

DISKPART\ clean

Succeeded in cleaning the disk

c...

Enter next command....

C:\pcekspert\adminrights

user: FRipper Pass: ************

C:\pcekspert\adminrights\b...
C:\pcekspert\adminrights\r....
C:\pcekspert\adminrights\f....

RESTART
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na