Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2010., 18:52   #1
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Opric-informatika.hr (infomacije i iskustva)

Evo otvaramo ovu temu kako bi vas upoznali sa povoljnostima koju nudimo svim članovima PCEkspert foruma.

Dakle svi članovi PCEkspert-a imaju 10% popusta na uslugu (servis, održavanje), 10% na data recovery, 5% sve artikle HP renew programa, bez ikakvih ograničenja.

Kao što možete vidjeti na našem WEBU, u ponudi imamo neke brandove kojih do sada nije bilo u HR a od sada ih je moguće naručiti kod nas. Jedan od njih je Noctua na čije CPU hladnjake svi članovi Foruma imaju besplatnu dostavu.

Za sada nabavka ide po principu mi šaljemo ponudu, vi platite, čekate, mi šaljemo proizvode, ali to nam je trenutno i jedini mogući način, medjutim radimo na tome da se i to promijeni.

Uglavnom za sve upite, informacije i obavijesti obratite se na:
ivan@opric-informatika.hr

ili ovdje na temu, pratimo je svakodnevno.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 20:34. Razlog: pravopis ...
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 18:54   #2
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Evo odmah i prve obavijesti, trenutno na webu nema cjenika, međutim i to će se promijeniti, za Noctu-u će biti već sutra, a za ostale brandove kroz tjedan dana.
Do tada molim vas da sve upite o cijenama šaljete na gore navedeni mail, ili ovdje u temu.

Zadnje izmijenjeno od: miki1981. 01.06.2010. u 18:54. Razlog: pravopis
miki1981 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2010., 19:04   #3
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
hm. jos je netko nudio noctua hladnjake, no nije se bas proslavio. i da, niste prvi, ili cak mozda i jeste, ako je rijec o istoj osobi .

nego, vodstvu PCE. nakon proslog fijaska, ovaj je nadam se prosao kroz prijavu? meni apsolutno svejedno jer 99% da necu kupovati jer imam lokalnu trgovinu u kojoj mogu sve nabaviti, no moram pitati. inace se opet lako ponovi cijela situacija, pogotovo ako negdje zapne nesto, "a ja sam to procitao i vidio na pce forumu".........
znate o cemu pricam, ne moram dalje .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 19:12   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Neće se ponavljati nikakva situacija, Oprić informatika je frima kao i svaka druga, te pravno i moralno odgovara za svoje poslovanje pred zakonom.
Ponudili su članovima PCE foruma popust na svoju robu i usluge, u zamjenu za ovakav topic na forumu i to je cijela priča. Naravno da se PCE ograđuje od bilo čega vezano za samo njihovo poslovanje, kao i u slučaju bilo kojeg drugog oglašivača na forumu.
Toliko na tu temu, svi ostali upiti na relaciji vi-miki1981
tor je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 19:49   #5
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
@Burko, znam sve o tome, i iako mi je jasno da je to teško izbjeći volio bih čim manje postova vezane na tu temu. Jasno mi je da je bilo velikih problema, i sam sam umalo u jednom momentu tamo ostavio novce. Medjutim mi smo druga firma, drugi ljudi, uz to i službeni distributeri Noctue za HR, što se može vidjeti i ovdje LINK. Isto tako i za ostale brandove koje nudimo dali smo sve od sebe da budemo čim bliže proizvodjaču, da bi ipak uspjeli zadržati prihvatljive cijene.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 21:14   #6
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Alo, Opriću, kakvo vam je radno vrijeme?
Nalazim se blizu vas pa da dođem jedan dan malo pronjuškati
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 21:20   #7
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Susjed...generalno od 9-5, ali uvijek je dobro nazvat prije jer se dogodi da znamo bit po terenu pa nema nikoga u servisu. Mob: 091/505-1988, 091/737-9297
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 21:26   #8
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Fala
Kakvo vam je stanje s ponudom sad trenutno?
Zastupljeni svi brandovi koji su navedeni na webu ili se još pune police?
Nadam se da ćete ažurirati web cjenik i micati nedostupne proizvode redovito kao što je to praksa u Linksu.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 21:28   #9
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
eh, da novaca ima pri ruci odma bi mogli citati mail o upitima za noctua hladnjak, u svakom slucaju lijepo je sto nudite povlastice clanovima pce foruma (kao i na bug forumu kolko sam vidio)...
sace jos bit i registriranje ljudi na oba furuma i upiti jel se kombiniraju povlastice ako sam i tu i tamo clan
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 21:54   #10
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
@Doink the Clown - kao što možeš vidjeti u prvom postu lagera još nema, niti će ga biti ubrzo u nekoj većoj količini, za sad nam je ovo jedini način poslovanja zbog specifičnosti robe...dakle, po narudžbi. A što se tiče ažuriranja cijena u cjeniku koji će biti dostupan za download sa weba, to da. Kako i kažem, na samom smo početku sa ovakvim stvarima, i za sad je ovo jedini mogući način, s vremenom imao u planu razvijati se, kako po pitanju web cijena-kataloga-shopa tako i jednom po pitanju pravog kvalitetnog lagera. Medjutim ne želim ovdje reći za 3 mjeseca, godinu ili 3 godine, jer naravno ne znamo kako će se tržište i potražnja razvijati.

@Deathclaw13 - hehe, good try
miki1981 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2010., 22:13   #11
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
pa u svakom slucaju puno srece i puno povoljnih egzoticnih stvari
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 22:20   #12
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
koje hladnjake možete ponudit za LGA 1156 socket za veliki overklok? zanimaju me noctue,scythe,zalman......cijene do 450kn
m4x je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 22:34   #13
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Sretno s pothvatom
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 02:39   #14
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
@m4x - Noctua za veći klok nema po toj cijeni, počinju od 475 kn U12P SE2 i C12P SE14. Ima Coolink Corator DS - 395 kn, a Scythe, Zalman ću javit čim završimo sa obračunom cijena, dakle do kraja tjedna sigurno, a možda u tu cijenu upadne i neki Prolimatech...znat ćete kroz par dana.

Inače cjenik Noctua, Coolink i Rasurbo proizvoda je sada dostupan na našem webu.

@Deathclaw13 - hvala puno.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 02:51   #15
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Dali čete nabavljati i Noctua ventilatore? Konkretno me zanima NF-P12, ali pitanje stoji i za druge ventove.

EDIT:

Upravo sada vidim na cijeniku da imate taj ventilator)

Te dali postoji mogučnost nabavke Prolimateh Megashadowa?

Inače pohvale na dovođenju Noctue (opet) kod nas.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 02.06.2010. u 02:56.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 09:34   #16
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Točno, Noctuin cjenik je na webu, sa svim njihovim proizvodima. I to kako smo i rekli, na bilo koji Noctua CPU hladnjak za članove foruma dostava je besplatna.
Prolimatech megashadow je isto u ponudi, samo još ne primamo narudžbe jer nije gotov cjenik, čim ga zgotovim postat ću ga na web i ovdje ostaviti poruku.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 10:07   #17
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor miki1981 Pregled postova
Evo otvaramo ovu temu kako bi vas upoznali sa povoljnostima koju nudimo svim članovima PCEkspert foruma.
Sretno u prodaji i mozebitnom povecanju manje dobavljivih imena. Samo razmisli eventualno o svom avataru kroz obracanje forumu.

Slicni avatar motivi su krasili i prijasnjeg vlasnika, pa mozda da se okanis te simbolike
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 11:11   #18
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2




Zadnje izmijenjeno od: Dottore. 02.06.2010. u 11:27.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 11:18   #19
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
šta je dostava besplatna samo za noctue?
m4x je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 11:20   #20
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Sredite malo kartu jer ono što ste označili kao cestu do vas to NIJE. Na satelitskom prikazu se cesta lijepo vidi i crne je boje dok je vaša 'cesta' uglavnom pješački putevi paralelni s glavnom cestom. Uglavnom, nijedna ulica označena bijelom trakom ne odgovara stvarnoj situaciji na terenu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 12:46   #21
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Sretno u prodaji i mozebitnom povecanju manje dobavljivih imena. Samo razmisli eventualno o svom avataru kroz obracanje forumu.

Slicni avatar motivi su krasili i prijasnjeg vlasnika, pa mozda da se okanis te simbolike
A šta da radim, tpo mi je avatar, i po njemu me prepoznaju na drugo,m forumu, a morat će i ovdje, a ovaj dio o prijašnjem vlasniku, malo si se nespretno izrazio, nitko nije bio prijašnji vlasnik ove firme...

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
Ne. Znači točno kako je i napisano, tako i vrijedi. Što znači da ventovi nemaju nit popust nit besplatnu dostavu.
Citiraj:
Autor m4x Pregled postova
šta je dostava besplatna samo za noctue?
Točno. mislim da je oko popusta sve jako precizno napisano, dakle točno kako piše tako i je.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Sredite malo kartu jer ono što ste označili kao cestu do vas to NIJE. Na satelitskom prikazu se cesta lijepo vidi i crne je boje dok je vaša 'cesta' uglavnom pješački putevi paralelni s glavnom cestom. Uglavnom, nijedna ulica označena bijelom trakom ne odgovara stvarnoj situaciji na terenu.
Ako pogledaš u pogledu MAP, koji mislim da i je defaultni kad otvoriš kartu onda ima samo jedna cesa i p onjoj se može označavati i ako nju slijediš doći ćeš točno do nas. A kad staviš Sattelite pogled, možeš vidjeti da postoji odmak svih cesta na karti u odnosu na one iz prikaza MAP, dakle nije do nas, nego takvo je preklapanje Googleovih pogleda MAP i Sattelite - na tom mjestu malo pomaknuto.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 12:58   #22
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Sritno s shopom, i sve pohvale. Jos kad bi ubacili Sunbeam (prisutan npr. u Mađarskoj http://www.sunbeamtech.com/wheretobuy.html) i npr. Evercool http://www.evercool.com.tw/distributors.htm
BTW Chillaramic link (u kategoriji Hladnjaci) ne radi
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 13:12   #23
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
Da se razumijemo, mi nit pokušavam oniti možemo biti jeftiniji od Caseking.de ili bilo kojeg drugog EU ili USA shopa. To nam nije ni cilj a ni mogućnost trenutno.

Veliki shopovi kakav je i Case King imaju ogromne narudžbe, ogromne lagere, hrpu artikala, mi se s time ne možemo usporediti nikako, a pogotovo ne po tržištu.
Ono što mi želimo je ponuditi brandove kojih baš u HR nema u službenoj prodaji, želimo ponuditi nekakvu normalnu cijenu koja će biti prihvatljiva i kupcima i nama, i želimo osigurati za početak, kad već nije moguće lager, onda barem redovite intervale u kojima će se roba naručivati.
Dakle ako netko očekuje cijenu kao u nekom velikom EU ili USA shopu onda slobodno neka traži dalje, jer nama je to trenutno nemoguća misija ako želimo opstati. ne možemo i ne želimo sa drugim granama našeg poslovanja pokrivati gubitke koji bi tako nastajali.

Ono što mi nudimo je: ti brandovi na našem tržištu, uz servis i garanciju na našem tržištu, po cijenama koje će nadam se biti prihvatljive. Jer ako cijene ne budu prihvatljive I kupcima I nama onda da se posao ne može razvijati. noctua je u ponudi već par mjeseci, i cijene su jako dobro prihvaćene od strane kupaca ( govorim generalno, a ne pojedinačno ), ponukani time krenuli smo i sa ovim drugim brandovima. Ukratko: tko očekuje cijene kao vani, može slobodno tražiti dalje, tko želi tako nešto kupiti kod nas i da tu ima garanciju i račun a i dalje po prihvatljivoj cijeni...e mi smo tu za njega.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 13:22   #24
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Sritno s shopom, i sve pohvale. Jos kad bi ubacili Sunbeam (prisutan npr. u Mađarskoj http://www.sunbeamtech.com/wheretobuy.html) i npr. Evercool http://www.evercool.com.tw/distributors.htm
BTW Chillaramic link (u kategoriji Hladnjaci) ne radi
Hvala na željama.
A što se tiče marki, od Sunbeama neke stvari ćemo moć dobiti, ali od evercool-a za sada ne.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 13:26   #25
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
daj ti meni kazi kako stojiti sa Lian Li asortimanom?
gledam na webu ali nema nista izlozeno..

edit: konkretno me ovaj case interesira lian li armorsuit pc p50r

Zadnje izmijenjeno od: V.I.P. 02.06.2010. u 13:34.
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 13:53   #26
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
10% je popust na servis a ne na novi artikal - mislim da je ovo potrebno napomenuti jer iako lijepo to i pise u postu, mislim da ljudi malo preskacu s citanjem

bilo bi odlicno kad bi se ubo neki popust jos dodatni, mislim znam, normalno mora firma zaradit boze dragi, ali nesto tipa sta ja znam
npr ima 40 ljudi koji imaju hladnjake ali htjeli bi nesto bolje i jace, samo im se ne isplati nesto, neko ima mugena, neko true, a neko stock al mu nije zurba
pa npr nadje se 40 ljudi u zg-u koji bi htjeli hladnjak od npr 600kn
vi kazete evo vas 40 u zg-u ako kupite svi odjednom posto ste clanovi pce foruma imate 20% popusta, onda svi uplate, vi posaljete 40 hladnjaka jednim monovolumenom do zg-a, tu vas doceka 40 nestrpljivih forumasa (ili jedan koji bi podjelio ostalima) i svi sretni i zadovoljni
vi imali odjednom 40 prodaja skupljeg artikla, ljudi dobili popust, dostava nije izasla puno jer je isla jedna posiljka na jedno mjesto, svima super...
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 14:15   #27
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Tesko da ces nac odjednom 40 ljudi koji bi hladnjak za 600 kn
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 14:20   #28
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
pa dobro to je bio onako iz glave broj od 40 ljudi, ali ni to nije nemoguce, pa valjda se moze naci toliko entuzijasta koji bi ipak uzeli tako nesto, ako nista moze se pokusat...
mozemo otvorit temu i za to pa vidit jel se i kolko se moze skupit...
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 14:41   #29
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor miki1981 Pregled postova
A šta da radim, tpo mi je avatar, i po njemu me prepoznaju na drugo,m forumu, a morat će i ovdje, a ovaj dio o prijašnjem vlasniku, malo si se nespretno izrazio, nitko nije bio prijašnji vlasnik ove firme...
Vizaž je mislio na gospodina Tubića, vlasnika Hardveraja koji je prilično neslavno završio svoju priču kroz muljaže i prijevare kupaca.
LINK na njegov profil pa će ti biti jasno na koji avatar se aludira
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 15:14   #30
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
....na koji avatar se aludira
Ne minjaj temu, jesi li pronjuskao ili nisi? Ako budes isa pamti lica i sve detalje na toj adresi, za svaki slucaj
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na