Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2016., 22:43   #1141
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Evo ti jedan lowlight s jaruna sada, i magluština je



__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 00:30   #1142
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
samo 2 sam našo low light u mobu, ajmo reć polumračno, nemam više ATM

http://i.imgur.com/bxYPBAE.jpg
http://i.imgur.com/9VkdhTO.jpg

a ovaj portrait mode novi, depth effect kak već, radi čuda, najbolje radi s ljudima, baš ono kom god pokažem ne vjeruje da je to s ajfona

a i s objektima je super

http://i.imgur.com/mhWOUHi.jpg
http://i.imgur.com/opZnxhJ.jpg
http://i.imgur.com/o6GyfZa.jpg
http://i.imgur.com/WixoB7u.jpg
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova

Po ovome je prilično dobro.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.11.2016., 08:26   #1143
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Evo ti jedan lowlight s jaruna sada, i magluština je



Slike su stvarno mrak. Vjerojatno su i na obicnom ip7 iste osim onog efekta zamucene pozadine. Zadnje dvije godine ne znam kome treba idiot fotoaparat uz ovakve kamere na flagshipovima, a ja nisam ni skener vec dugo koristio. Gustaj s novom igrackom.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 08:54   #1144
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kamera je odlična. Ali to je bilo i za očekivati. IPhone je u zadnjim generacijama imao odličnu kameru.

Ali ovo za bateriju sam malo skeptičan. Sumnjam da traje toliko ali Ok. Trebam probati.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 09:20   #1145
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Po mom iskustvu, to oko baterije su priče, moja žena ima 6, ubije bateriju do kraja radnog vremena. A to je i razlog zašto sam ja prešao na android. Očekivao sam više jer sam taman tražio telefon, ali i 7-mica je podbacila po tom pitanju.

na gsm areni iphone 7 ima endurance rating 61 sat, što je smiješno. Konkurentni androidi imaju barem 30% više. Meni telefon treba izdržati cijeli dan torture, a ne do pola radnog vremena
vex je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 09:39   #1146
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Djelomično se slažem. Ali ako je žena na području slabijeg signala, a koristi stalno 3G/4G, baci to na koljena i neke powerhorse-battery mobitele.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 09:52   #1147
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ima na GSMA usporedbu iP7+ i Pixel XL
http://www.gsmarena.com/iphone_7_plu...eview-1514.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 10:01   #1148
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Djelomično se slažem. Ali ako je žena na području slabijeg signala, a koristi stalno 3G/4G, baci to na koljena i neke powerhorse-battery mobitele.
Nije, radi u najužem centru frankfurta, pun je signal stalno

No, zbog tih kojekakvih uvjeta, različitog korištenja i shvaćanja šta je heavy use, jedino gsm arenu gledam koliko toliko mjerodavnu što se tiče baterije.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 10:22   #1149
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pa ip7+ ima odličnu bateriju, s obzirom na procesor, veličinu ekrana, u android svijetu da dostigne ajfon po pitanju battery performance, android bi trebal imat 4000mAh bateriju, to je samo jedan od parametara, a di su tu još ostale stvari (OS i hardver).

Sjećam se dok sam imal ip6s sa samsung čipom, baterija je bila iznenađujuće dobra, a ovi koji su imali tmsc, su još bolje prolazili s baterijom..
Uz odlično optimiziran OS, tu nema straha oko baterije..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 10:36   #1150
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pa ip7+ ima odličnu bateriju, s obzirom na procesor, veličinu ekrana, u android svijetu da dostigne ajfon po pitanju battery performance, android bi trebal imat 4000mAh bateriju, to je samo jedan od parametara, a di su tu još ostale stvari (OS i hardver).

Sjećam se dok sam imal ip6s sa samsung čipom, baterija je bila iznenađujuće dobra, a ovi koji su imali tmsc, su još bolje prolazili s baterijom..
Uz odlično optimiziran OS, tu nema straha oko baterije..
Lupetaš gluposti na najjače

Kao što se zna, gsm arena testira sve u istim uvjetima, a ajfon ima kod njih 61h, a njegov konkurent bi bio npr Sony z5 compact, koji ima 41% veći endurance a nema ni 3000mah a kamoli 4000

Uz sve dostupne infomacije , ne vidim čemu ovakvi postovi lol. Kako ti znaš da ima "odličnu" bateriju, šta to uopće znači ??
vex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.11.2016., 10:38   #1151
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pusti ti gsm areni. Citam iskustva korisnika. Nisam bas naisao od strane recenzenata i korisnika da su razocarani baterijom na ip7+.. A evo i @mamutarka je zadovoljan s baterijom

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 10:45   #1152
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Lupetaš gluposti na najjače

Kao što se zna, gsm arena testira sve u istim uvjetima, a ajfon ima kod njih 61h, a njegov konkurent bi bio npr Sony z5 compact, koji ima 41% veći endurance a nema ni 3000mah a kamoli 4000

Uz sve dostupne infomacije , ne vidim čemu ovakvi postovi lol. Kako ti znaš da ima "odličnu" bateriju, šta to uopće znači ??
Imam iP6s, samsungov chip na zalost. Baterija srednja zalost. Niti losa, niti dobra. Ako je nekome do baterije, slobodno moze preskociti ovaj mobitel. Nikakva tajna.

Ali je takodjer nikakva tajna da Plus verzije imaju cudo bateriju, i tu su od svih flagshipova bez premca. S7E ne moze tu parirati iP7+, a on takodjer ima odlicnu bateriju.

GSM arena testovi su bez veze. Jer nitko, ali ama bas nitko ne koristi mobitel 15h u komadu. A ako i koristi, taj ima vecih problema od baterije na mobitelu.

iP6/6s/7+ mogu bez problema heavy usagea dan i pol do dva. Bez problema. A normal usagea do tri dana. Barem je meni 6+ to mogao, a koliko citam/vidim od drugih ljudi, njima isto.

Nema battery draina, kad je mobitel u dzepu neces ni 1% izgubiti. Moja 6S preko noci ne izgubi ni 1% npr. A sve se to ubraja u potrosnju. Posudi od nekog mobitel ako mozes na par dana pa sam provjeri, endurance test mozes macku o rep objesiti. Osim u slucaju da koristis mobitel 15h bez prestanka.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 10:56   #1153
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Potpisujem, SE ne izgubi ni 1% preko noci dok mi je S7 srknuo 12-15%. 6s sam imao TSMC i imao je takoder odlicnu bateriju, dan i pol dakle 2 radna dana bez problema izdrzi.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:01   #1154
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
GSM arena testovi bez veze ?? Zar postoji bolji test ?? Iskustva korisnika ? Pa svatko koristi telefon na svoj način i nema šanse to objektivno usporediti. Nije uopće bitno šta rade ovi na gsm areni sa telefonima, bitno je da svaki aparat prođe isti sistem. sve ostalo je trla baba lan, moj ovoliko moj onoliko.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:05   #1155
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Pa dobro nece ni Android trosit vise u idleu ako nema nekakav drain, malo ste zabrijali. A citati "iskustva korisnika" je onako, statisticki vjerojatno manje korisno nego da ne citas nista jer svi koriste mobitel drukcije.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:05   #1156
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Potpisujem, SE ne izgubi ni 1% preko noci dok mi je S7 srknuo 12-15%. 6s sam imao TSMC i imao je takoder odlicnu bateriju, dan i pol dakle 2 radna dana bez problema izdrzi.
i meni isto, ali kad sam konfigurirao da ugasi 23-07h ono sranje što gori preko noći na ekranu, wifi i sve ostale gluposti, isto 1% baterije ode.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:15   #1157
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Imam iP6s, samsungov chip na zalost. Baterija srednja zalost. Niti losa, niti dobra. Ako je nekome do baterije, slobodno moze preskociti ovaj mobitel. Nikakva tajna.

Ali je takodjer nikakva tajna da Plus verzije imaju cudo bateriju, i tu su od svih flagshipova bez premca. S7E ne moze tu parirati iP7+, a on takodjer ima odlicnu bateriju.

GSM arena testovi su bez veze. Jer nitko, ali ama bas nitko ne koristi mobitel 15h u komadu. A ako i koristi, taj ima vecih problema od baterije na mobitelu.

iP6/6s/7+ mogu bez problema heavy usagea dan i pol do dva. Bez problema. A normal usagea do tri dana. Barem je meni 6+ to mogao, a koliko citam/vidim od drugih ljudi, njima isto.

Nema battery draina, kad je mobitel u dzepu neces ni 1% izgubiti. Moja 6S preko noci ne izgubi ni 1% npr. A sve se to ubraja u potrosnju. Posudi od nekog mobitel ako mozes na par dana pa sam provjeri, endurance test mozes macku o rep objesiti. Osim u slucaju da koristis mobitel 15h bez prestanka.
dobro, ja gledam ove normalne veličine, ne prijenosne televizore

i da, ne koristim ga 15 sati, ali moj normalni usage je npr 1h whatsapp razgovora, 100 poruka sa ekipom na whatsapp/messenger/viber po cijeli dan, 1-2h normalnih razgovora, 2 mail adrese na push, navigacija kako kad, imam ga u rukama non stop, baš radi stalno jer mi je posao takav. s7 zasad izdrži dan ako nema navigacije u igri. Što je vrlo dobro ,ali z3 compact mi je bio šampion po tom pitanju ipak.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:18   #1158
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
GSM arena testovi bez veze ?? Zar postoji bolji test ?? Iskustva korisnika ? Pa svatko koristi telefon na svoj način i nema šanse to objektivno usporediti. Nije uopće bitno šta rade ovi na gsm areni sa telefonima, bitno je da svaki aparat prođe isti sistem. sve ostalo je trla baba lan, moj ovoliko moj onoliko.
E moj vex, neumoran si
Imal sam ajfon i iza njega, brdo android smartfona..

Ios bolje upravlja (uvjerio se dok sam ima, ip5 i ip6s)baterijom od androida.. Molim da me neko ispravi i razuvjeri, tak da vise ne gledam ios, da komotno proglasim android superiornijim po tom pitanju


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:26   #1159
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Tema prepucavanja iphone između androida po pitanju punjenja i trajanje baterija je čista notorna glupost.
Testove GSMarene ne uzimam za ozbiljno jer znaju više manje biti netočni. Često znaju krivo napisati specifikaciju nakon launcha proizvoda.

Baterije trajaju ovisno o korisniku i njegovom setupu/settingsu i određen broj aplikacija.

Stanite na loptu.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:36   #1160
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
evo za vas sam malo testirao, malo doma na wifi malo vani E, 4G kako di uhvati, slikanje, aplikacije itd.

ovak bi mogo 3 dana doma, kad idem na poso onda 2 dana jer mi poždere traženje zračnog interneta koji je na poslu u banani pa se muči

izrezao sam da stane sve na forum da ne zakrčim s ogromnim screenshotovima

90%


80%


70%


60%


50%


40%


30%


20%


10%


1%
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 11:46   #1161
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
E moj vex, neumoran si
Imal sam ajfon i iza njega, brdo android smartfona..

Ios bolje upravlja (uvjerio se dok sam ima, ip5 i ip6s)baterijom od androida.. Molim da me neko ispravi i razuvjeri, tak da vise ne gledam ios, da komotno proglasim android superiornijim po tom pitanju


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ios to možda i radi, ja nemam pojma, ali android iste fizičke veličine izdrži 40% duže u radu , o čemu mi to onda pričamo ?? bmk kolika je baterija itd. zanima me krajnja veličina proizvoda, te koliko dugo ja njega mogu koristiti.

Ti koristiš svoje iskustvo za referecu, a ja gsm arenu ( neću svoje iako imam u kući ip6 ali to žena pegla pa nije isto) . Tko je onda u pravu ??


Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Tema prepucavanja iphone između androida po pitanju punjenja i trajanje baterija je čista notorna glupost.
Testove GSMarene ne uzimam za ozbiljno jer znaju više manje biti netočni. Često znaju krivo napisati specifikaciju nakon launcha proizvoda.

Baterije trajaju ovisno o korisniku i njegovom setupu/settingsu i određen broj aplikacija.

Stanite na loptu.
Nitko se ne prepucava nego pokušavamo odrediti relevantan sistem usporedbe, a da nas nisi upozorio kako baterije traju ovisno o korisniku - ne bi imali pojma , hvala ti
vex je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 12:16   #1162
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
dobro, ja gledam ove normalne veličine, ne prijenosne televizore

i da, ne koristim ga 15 sati, ali moj normalni usage je npr 1h whatsapp razgovora, 100 poruka sa ekipom na whatsapp/messenger/viber po cijeli dan, 1-2h normalnih razgovora, 2 mail adrese na push, navigacija kako kad, imam ga u rukama non stop, baš radi stalno jer mi je posao takav. s7 zasad izdrži dan ako nema navigacije u igri. Što je vrlo dobro ,ali z3 compact mi je bio šampion po tom pitanju ipak.
4 emaila na push, WA pomalo, Viber pomalo. Dosta poziva, dosta surfanja (sarafi i tapatalk), tweetbot, upaljen bluetooth koji je spojen sa autom, slusalicama + kompom (mbp). Bez navigacije nikad nisam imao problema da dobijem barem 2 dana na i6+. Sa 6s je ponekad problem cijeli dan izgurati.

Nisam ima z3c koji je tu vjerojatno sampion. No imao sam z5c, koji je takodjer odlican (bez problema 4:30 SoT-a, prosjek nekih 5h SoT-a). iPhone SE je takodjer car po tom pitanju, bez problema sam mogao 2 dana. Sa 6S to ne mogu, ponavljam, cesto ga moram nadopuniti tokom dana.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 01.11.2016. u 12:46.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 12:44   #1163
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Molim korisnike Xiaomija, supružnike od iPhone korisnika i ostalih dežurnih pljuvača iPhonea da:

1. izbjegavaju ovu temu / ukoliko misle i dalje trollati, zavlačiti ruku u đepove i prodavati moralne magle
ILI
2. ostanu u temu / ukoliko misle sudjelovati sa KORISNIM sadržajem koji ne navlači spamaru, flejm i trolling

U protivnom će biti dodjela Moralnih bodova kao u Metro serijalu gdje kad se skupi određen broj negativnih, na kraju igre je BAD ending za playera. Shvatili? OK, idemo dalje
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 01:06   #1164
mbusic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Katastrofa. Po koliko uspije napunit za pola sata kad pripunjavas?
A obicno oko 15 do 20 posto, ovisno o tome kolko je imao.
Ako je bio bas na 1 posto, dosao bi mozda do 20, al ako je bio oko 30 posto, onda negdje do 45 mozda.

Ako punis preko noci, sve je to oke.. Al ako punis preko dana ko ja, e onda je lagano belaj jer ti na punjacu treba provest ukupno oko 4 sata, a to ti dodje ko fiksni telefon..

Mada sve zavisi kako ga koristis, ja osim ako nisam imao fejs instaliran, mogo mi je izdrzat i 24 sata uporabe (8 sati sna). Ali cim sam fejs instalirao, klasika cuclanje baterije..
Generalno je jedan od najboljih smartfona kad je autonomija u pitanju. Mozda mi ih je par izdrzalo dulje.
mbusic je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 20:15   #1165
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
ovo je mogo svaki ajfon do sad brijem

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 22:28   #1166
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Na prvi pogled sam mislio da je neka zajebancija
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 01:40   #1167
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457


moro sam
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 10:14   #1168
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
You woot mate?

Ovo čak i nije baš mali problem - snimite negdje na sredini filmića kako grdo izgledaju ti prijelazi sa svjetlog na tamno i obrnuto. Ovo kad uspoređuje sa ovom lampom se baš ne kuži...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 10:30   #1169
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Mislim da se to neće moći riješiti sa softverom. Ali meni osobno ne smeta. Ne snimam filmove gotovo nikada.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 11:04   #1170
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Jučer bio u Vip-u, išli smo uzeti za firmu mobitele.

Na kraju sam uzeo 6s Plus 64gb, i iskreno, mislim da sam se zeznuo. S 5s sam prešao na 6s Plus, možda navika, ali iskreno nije to za moju prosječnu ruku.

Uzeli smo i par sedmica plus, premali pomak mi je bio za dati više love.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na