Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2019., 21:32   #41701
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
kog briga za VAG benzince dok je 1.9 tdi-eva
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2019., 21:36   #41702
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
Imam Audi A3 2012 1.2 TFSI (105ks) sa lancem. 163k kilometara sa origigi lancem i jučer sam naručio novi OEM iz Audija. (Lanac, zupcanik, španer i klizače). Počeo je dosta šrotat, doduše samo pri paljenju, ali nisam htio riskirat da mi pojede zupčanik pa da napravi sranje..

Edit: I da.. postoje dva tipa lanca.. jedan je do 2011 godine,a drugi od 2012 nadalje.. taj noviji tip lanca je riješio probleme, samo je set duplo skuplji.. al opet to je dio na kojem se ne špara.
Ovo nisam znal, znaci ova Ibiza kaj sam gledal, model iz 2014 god ta bi trebala imat noviji tip lanca?
Se da kak to provjerit, broj sasije il slicno? A kak je s potrosnjom ulja na tim motorima s novijim tipom lanca jel i to reducirano ili guta ulje na 15tkm?

Ja sam pak drugo procital, da su motori 1.2tsi s lancem bili do 2011-2012 a posle su povukli s trzista i stavili motore s remenom..

Nevjerojatno, prosla su vremena dobrih motora, jednog imam (1.6 16v i sve mi se cini nepoderivim) ovo danas je koma, svaki auto ima neki problem oko motora, nemoj uzet ovaj, nemoj ovaj, ovaj ima problema s ovim, ovaj s onim. Ocito nakon 2001-02 god, sve dalje, sve vise musica oko motora..

Jedini jos koji mi se cini, a i kolko citam pozitivno, Mazdin 1.5 motor, atmosferac, Toyotin 1.5 atmosferac i Suzukijev atmosferac 1.2 to su generacije 2015-2018.
Mada sam i dalje skeptican prema tim 1.2 s turbinama, i nekak si mislim da je najsigurnije atmosferski motor uzet.

Taman dok najdem auto s opremom, onda je motor kamen spoticanja

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 31.01.2019. u 21:45.
zvonac je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2019., 21:58   #41703
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Atmosferci su definitivno pouzdaniji.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2019., 23:48   #41704
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
kog briga za VAG benzince dok je 1.9 tdi-eva
Neka, neka. Treba uvest sve 1.9 i 2.0 TDI, ako je ostao još koji u Njemačkoj.
Servisi turbina se otvaraju na svakom ćošku. Nek ljudi rade.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 08:57   #41705
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Neka, neka. Treba uvest sve 1.9 i 2.0 TDI, ako je ostao još koji u Njemačkoj.
Servisi turbina se otvaraju na svakom ćošku. Nek ljudi rade.
Nemoj tako, ti motori se na 400 000km s koliko se uvoze, taman razrade
A benzinac s tim km je za baciti
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 09:33   #41706
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Nemoj tako, ti motori se na 400 000km s koliko se uvoze, taman razrade
A benzinac s tim km je za baciti
Ne znam čemu tolika hajka na TDI VW-a. U ovih 10 godina što sam u ovoj firmi, zamijenio se vozni park petica, šestica i sedmica golfova. Svi prelaze brutalne udaljenosti, a jedan je čak i bio na vanrednom servisu.
Inače su sipaj i vozi, a ne moram ni objašnjavati kako ljudi voze službene aute. Udaljenosti su 70% ispod 10 km. Znači pali, kreni, vozi, stani, gasi i opet tako. Malo se vozikaju otvorenom cestom.
Ovi 1,9 petice svi prešli preko 500 000km i još uvijek ih novi privatni vlasnici voze normalno i bez vanrednih servisa. Osobno poznam vlasnike pa znam o čemu pišem.
Ti auti baš jesu gotovo nepoderivi, ako se servisiraju redovno i ako se ne štedi na servisu.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 10:50   #41707
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
.....
Jedini jos koji mi se cini, a i kolko citam pozitivno, Mazdin 1.5 motor, atmosferac, ......
Ooo da, vozio sam ga u novoj miati ))). Ajme kako ide....uz svu elektroniku uspio sam da mi zanese zadnji kraj pri kretanju sa semafora.. )))
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 11:12   #41708
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Ooo da, vozio sam ga u novoj miati ))). Ajme kako ide....uz svu elektroniku uspio sam da mi zanese zadnji kraj pri kretanju sa semafora.. )))
Blok je vjerojatno isti, ali to su različiti motori od modela do modela. U M2 razvija do 115KS ovisno o paketu opreme, u Miati 130KS dok je u M3 najgori motor koji možeš uzeti (imao na prošloj M3) sa svega 100KS.

Plus IIRC Miata je valjda jedina Mazda sa stražnjim pogonom trenutno u ponudi...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 14:18   #41709
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Baš se razgovaral s mehaničarem, na upit o mišljenju o 1.2tsi motorima, samo je rekao, dobri su do 100tkm, a kaj bu posle, ko to zna; a i veli da ti motorići nisu namjenjeni za malo žešću (ne mislim na jurnjavu i sl) vožnju ko stariji atmosferci.. Naravno, preporuka kod kupnje auta tj motora bila je, da gledam japance (toyota, mazda, honda, potonje neću ni gledat, pošto je skupa ko vrag).

Ne znam, Mazda 2 mi je još nekak najuvjerljivija, bar kolko sam ju probao onak na prvu, a to je bila vožnja od cca 10tak min. volan milina kao i mjenjač i taj model mi je još nekak najljepši kako iznutra tako i izvana. Jedino eto, mjesta baš na zadnjoj klupi nema bog zna što, al ajd, čak bih mogao to progutat, nauštrb, kako vele, odličnog motora, male potrošnje i jako dobrih voznih osobina.

Inače mi je bio plan, gledat isključivo atmosferce i izbjegavat ove motoriće sa nakeljenim turbinama, osobno, nemam niš protiv njih, al eto na netu svašta piše, pa vjerojatno čoeka odvede čitajući o njima na krivo razmišljanje, pitanje je, da li će bit sposobni prevalit 300tkm.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 15:42   #41710
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
@zvonac - koliko kilometara godisnje planiras raditi s autom?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2019., 16:15   #41711
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Inače mi je bio plan, gledat isključivo atmosferce i izbjegavat ove motoriće sa nakeljenim turbinama, osobno, nemam niš protiv njih, al eto na netu svašta piše, pa vjerojatno čoeka odvede čitajući o njima na krivo razmišljanje, pitanje je, da li će bit sposobni prevalit 300tkm.
Ma onda nemaš kud dalje od Mazde 2, 1.5 je N/A motor s četiri cilindra.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 16:28   #41712
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Radim oko 18tkm. Mada znam da mi je dizel neisplativ, al eto, gledal dizel radi manje potrosnje, a s druge strane, skuplje odrzavanje je, tak da cu uzet benzinca.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 16:46   #41713
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Neka, neka. Treba uvest sve 1.9 i 2.0 TDI, ako je ostao još koji u Njemačkoj.
Servisi turbina se otvaraju na svakom ćošku. Nek ljudi rade.
Bar ne detoniraju, ne pucaju im lanci, klipovi, turbine koje su mažene dobrim uljem i cestim izmjenama idu kolko oš. Ja svog sa 480 000km dizem sa 90 na 200+ hp i takav moze ic jos toliko, a vec je bio na 140ks pitajBogakolko km.Nađi hdi-a , crdi-a koji takvo sto trpi.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 17:13   #41714
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Radim oko 18tkm. Mada znam da mi je dizel neisplativ, al eto, gledal dizel radi manje potrosnje, a s druge strane, skuplje odrzavanje je, tak da cu uzet benzinca.
price o neisplativosti dizela su prenapuhane, racunaj barem 3l 30kn razlike na 100km naspram benzinca, mnozis sa 180 (18 000km kazes), =5400kn godisnje razlike u gorivu naspram benzinca, nema ti sta na dizelu toliko skuplje odrzavanje biti. jedino ako bas volis voziti benzinca za kunu po kilometru i puniti drzavni budzet, go for benzinac.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 17:17   #41715
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
18tkm = 180000 u 10 godina. do 300000km znaci moras voziti preko 16 godina relativno mali gradski auto. mislim da se takvi u danasnje vrijeme vise ne proizvode.

auti su specificirani na 10 godina i 150000km. sve preko toga je sreca i oprezno odrzavanje
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 17:47   #41716
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
price o neisplativosti dizela su prenapuhane, racunaj barem 3l 30kn razlike na 100km naspram benzinca, mnozis sa 180 (18 000km kazes), =5400kn godisnje razlike u gorivu naspram benzinca, nema ti sta na dizelu toliko skuplje odrzavanje biti. jedino ako bas volis voziti benzinca za kunu po kilometru i puniti drzavni budzet, go for benzinac.
Mislis?

Dvomaseni zamasnjak, turbina, dpf filter, grijaci.

Gle, nemam dizelasa i ne znam, samo slusam kaj ostali pricaju, a znam pojednice koje sad voze dizele i vele sljedeci auto benzinac, da se razumijemo, nisu to drlog dizelasi..

A kolko citam, danasnji benzinci su usavrseni do te mjere da bi mogli prakticki konkurirat dizelasima u potrosnji.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 17:54   #41717
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Mislis?

Dvomaseni zamasnjak, turbina, dpf filter, grijaci.

A kolko citam, danasnji benzinci su usavrseni do te mjere da bi mogli prakticki konkurirat dizelasima u potrosnji.
Kao da benzinjare nemaju svoje probleme.

A pod koju cijenu imaju tu potrosnju? Anemicni motori kojima je 6 znamenki kilometraze veliko postignuce? Vozi 1.4 turbaka po gradu kao 1.6 dizela, em nece dozivit 200 000 em ce popit kisu.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 18:09   #41718
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
< 10.000 km benzin
> 20.000 km dizel / plin

Ovo izmedju se da diskutirati.

Meni je 2.0 TDI trosio u gradu u deci jednako koliko i 1.4 TSI na "istom" autu (Octavia karavan/Leon karavan), s tim da ovom drugome ne prijeti zacepljenje DPFa i zamjena zamasnjaka.

Za Samobor - ZG relaciju do posla i nazad, radije bi dizela jer ce se imati gdje propuhati. Naravno ovisi i o budzetu tj. starosti vozila. Za "male" novce se prije nadje benzinac u dobrom stanju nego dizelas, tako da odluka nije jednodimenzionalna vec treba usporediti auto vs auto.

Jos jedan podatak iz doba kad sam putovao svaki dan s Twingom 1.2 na posao Smb-Zg; potrosnja je bila 6,2 l (cep-cep metoda).
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR

Zadnje izmijenjeno od: CatKiller. 01.02.2019. u 18:25.
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 18:21   #41719
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Kao da benzinjare nemaju svoje probleme.

A pod koju cijenu imaju tu potrosnju? Anemicni motori kojima je 6 znamenki kilometraze veliko postignuce? Vozi 1.4 turbaka po gradu kao 1.6 dizela, em nece dozivit 200 000 em ce popit kisu.
Pa recimo, nemam turbinu, dpf, dvomaseni zamasnjak. Kuplung nisam nikad mjenjal kao i zamasnjak, a ima 296tkm. Istina bog, to je stariji motor (2001) al on ide i dalje, nema turbinu, naravno, na nizim okretajima nemre parirat turbacima, neg tek nakon 3000 pokaze svoju snagu.

Dal trosi? Trosi, al velim, ovi noviji atmosferci su puno bolji po tom pitanju, bar sto se tice potrosnje goriva.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 18:36   #41720
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Mislis?

Dvomaseni zamasnjak, turbina, dpf filter, grijaci.

Gle, nemam dizelasa i ne znam, samo slusam kaj ostali pricaju, a znam pojednice koje sad voze dizele i vele sljedeci auto benzinac, da se razumijemo, nisu to drlog dizelasi..

A kolko citam, danasnji benzinci su usavrseni do te mjere da bi mogli prakticki konkurirat dizelasima u potrosnji.
Iz prve ruke, passat tdi, 130 ks, cca 270000 km; na njemu original zamašnjak, turbina, dpf i grijači. I većina mog društva vozi dizelaše. Nikom od njih nije crkla turbina, ni dpf ni grijači. Jednom je otišo zamašnjak.
Benzinci mogu konkurirat dizelašima u potrošnji na otvorenoj cesti i autoputu. Po gradu nema šanse ma šta god ljudi pričali. Ok, mislim na obiteljske limuzine, ne na autiće.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 18:44   #41721
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ovo nisam znal, znaci ova Ibiza kaj sam gledal, model iz 2014 god ta bi trebala imat noviji tip lanca?
Se da kak to provjerit, broj sasije il slicno? A kak je s potrosnjom ulja na tim motorima s novijim tipom lanca jel i to reducirano ili guta ulje na 15tkm?

Ja sam pak drugo procital, da su motori 1.2tsi s lancem bili do 2011-2012 a posle su povukli s trzista i stavili motore s remenom..

Nevjerojatno, prosla su vremena dobrih motora, jednog imam (1.6 16v i sve mi se cini nepoderivim) ovo danas je koma, svaki auto ima neki problem oko motora, nemoj uzet ovaj, nemoj ovaj, ovaj ima problema s ovim, ovaj s onim. Ocito nakon 2001-02 god, sve dalje, sve vise musica oko motora..

Jedini jos koji mi se cini, a i kolko citam pozitivno, Mazdin 1.5 motor, atmosferac, Toyotin 1.5 atmosferac i Suzukijev atmosferac 1.2 to su generacije 2015-2018.
Mada sam i dalje skeptican prema tim 1.2 s turbinama, i nekak si mislim da je najsigurnije atmosferski motor uzet.

Taman dok najdem auto s opremom, onda je motor kamen spoticanja
Sto se tice samog motora izuzev lanca (iako meni nije nista cudno promjenit lanac na 160k+) auto je super, pogotovo za gradsku voznju. Dosta je okretan jer na niskim obrtajima postize maksimun Nm tako da neces imati problema sa medjuubrzanjima. Potrošnja na boardu 6.8 neki generalni prosjek. Ako ga malo oces stisnut doci ce do 7.5 cca.

Iako 2014 modeli su imali remen pa ti to provjeri najbolje po šasiji.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 21:35   #41722
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Nevjerojatno, prosla su vremena dobrih motora, jednog imam (1.6 16v i sve mi se cini nepoderivim) ovo danas je koma, svaki auto ima neki problem oko motora, nemoj uzet ovaj, nemoj ovaj, ovaj ima problema s ovim, ovaj s onim. Ocito nakon 2001-02 god, sve dalje, sve vise musica oko motora..
laicki bi rekao "over-optimisation" da motor trosi sto manje i da ispunjava sve rigoroznije euro norme.
Nuspojava previse optimiziranog* motora: osjetljiviji na nepravilnost, te time pada pouzdanost.

*ili kod vecine: jeftinih komponenti
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:00   #41723
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Nemoj tako, ti motori se na 400 000km s koliko se uvoze, taman razrade
A benzinac s tim km je za baciti
Negdje sam procitao da je prosjecna km za izvezeni auto iz Njemacke nesto iznad 200000 km. Naravno, prosjecna km uvezenih auta iz Njemacke u RH je malcice drukcija
S obzirom na to, malo se i kvare.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:02   #41724
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Da nemamo dva ista auta, istog godišta, jedan benz a drugi dizelaš, možda bi i povjerovao da dizel proizvodi gorivo u gradskoj vožnji.
Razlika u gradu je, brat-bratu, 1.5L i to ako se dizelaš ugrije na radnu temp. Moj TDI hladan zimi srkne 10L /100km bez jebemti, ljeti 9.
Jedino je na autocesti neprikosnoven, jer atmo benz malog volumena se pošteno mora naraditi iznad 140 km/h.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:08   #41725
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Iz prve ruke, passat tdi, 130 ks, cca 270000 km; na njemu original zamašnjak, turbina, dpf i grijači. I većina mog društva vozi dizelaše. Nikom od njih nije crkla turbina, ni dpf ni grijači. Jednom je otišo zamašnjak.
Benzinci mogu konkurirat dizelašima u potrošnji na otvorenoj cesti i autoputu. Po gradu nema šanse ma šta god ljudi pričali. Ok, mislim na obiteljske limuzine, ne na autiće.
Koje godiste je taj Passat TDI 130KS s DPF-om? VW je relativno kasno poceo ugradjivati DPF.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:21   #41726
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Radim oko 18tkm. Mada znam da mi je dizel neisplativ, al eto, gledal dizel radi manje potrosnje, a s druge strane, skuplje odrzavanje je, tak da cu uzet benzinca.
To uopće nije malo kilometara. Dizel sigurno ne bi bio promašaj.

Nego, imaš li neki specifičan razlog zbog kojeg si se zagledao samo u Mazdina i VAG kolica? Ja ta dva "kvazi" premium brenda ne bi ni pogledao ispod 6-ice odnosno Passata/Superba.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 23:03   #41727
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Na temu dizel vs benzin, evo jedne IRL usporedbe dva ista auta sa različitim motorima :

Seat Ibica 2004. godina / 1.9 TDI / 130 KS / 1260 kg / potrošnja po gradu 6 - 8 litara
Seat Ibica 2007. godina / 1.2 12V / 70 KS / 1025 kg / potrošnja po gradu 6 - 7 litara

Prva je moja, druga od frendice kaj stanuje dvije zgrade od mene.

Kad bi gledali potrošnju i troškove održavanja, registraciju, potrošne dijelove, sve ide njoj u korist, ali...

... jednom smo napravili par testnih vožnji u gluho doba noći od križanja Av. Dubrovnik-Trnsko do Remetinačkog rotora (dok još nije bio zatvoren) i svaki put je 1.9 TDI morao već žestoko kočiti ispred rotora dok bi se 1.2 atmo dovukao tek malo iza benzinske (zamijenili smo aute i rezultat je bio isti/sličan) pa je sad pitanje što je ugodnije i bolje normalno i opušteno voziti svaki dan... na kraju i ona sama kaže da je taj njen 1.2 atmo bio zajeb jer je preslab, pogotovo na AC (potrošnja) i usponima (nema snage).

PS. Zapravo je njena i skuplja za održavanje jer je više puta neplanirano završila pored ceste i u servisu.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 23:09   #41728
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
imam astru 2006 1,9cdti 88kw, po zimi u gradu gutne i 9L i to mi je ok. a vozio sam ju i da trosi 3,8/4,2 po BC (kaji laze na svakom autu bar malo no nebitno)
radim 14-15k km godisnje od toga mj 20% otpada na otvorenu cestu i AC a ostalo na grad. U takvim uvjetima izmedju tankanja BC kaze da je potrosnja oko 6,9L a tako kaze i drugi BC koji imam resetiran kad sam auto kupio i na kojem imam 65kkm prijedjenih

realno sva ta priča o potrosnji mi je bezvezna malo (nhf) jer u konacnici auto mi potrosi tocno onoliko koliko u njega usipam.

ni L vise ni L manje
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 23:20   #41729
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ponuda turbo benzinaca je katastrofa u HR.
Po meni je glavni argument za dizlo moment i snaga a ne potrošnja.
Ajde da bar atmo benzinaca ima na izbor 1.6 ili 2.0 ali i to je kriminal.
Auti c segmenta su sramota sa 1.4 atmo benzin ima, i mene su plašili s turbinama, zamašnjacima i DPF-ovima, zbog toga sam probao par benzinaca i razočarao se.
Sjeo u turbo čađara stišao gas, oduševio se i kupio ga.


Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 01:23   #41730
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Dobro, ti si gromada od čovjeka pa ti treba momenta i dizel je jedini izbor.

Da, meni potrošnja NIJEDNOG dizela po gradu nije bila ispod 7.5 litara, znači govorim isključivo grad. Dugo zagrijavanje, težak zamašnjak i sama masa auta baš podignu potrošnju. Ne treba se time opterećivati, treba gledati na ostale stvari koje su puno skuplje.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na