Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2007., 12:16   #1
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Par pitanja u vezi Logitech G15

Imam neku mogućnost nabavke ove tipkovnice jeftinije nego što inače košta pa me zanima par stvari:

- da li sve dolaze s razlomljenim enterom? Znam da G15 r.2 dolazi s većim, ali rev. 1 mi je draži zbog više tipki i većeg displaya.

- da li je još uvijek i u ovim novim revizijama usb 1.1 hub?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 12:26   #2
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Imam neku mogućnost nabavke ove tipkovnice jeftinije nego što inače košta pa me zanima par stvari:

- da li sve dolaze s razlomljenim enterom? Znam da G15 r.2 dolazi s većim, ali rev. 1 mi je draži zbog više tipki i većeg displaya.

- da li je još uvijek i u ovim novim revizijama usb 1.1 hub?
Dali si iprobao tu tastaturu (nebitno koja rev), nevolim solit pamet pa cu samo ovo rec:ja i 3 frenda smo ju namjeravali kupit (WoW) jedan je kupio prije ostalih pa smo ju svi isprobali, i na kraju ju niko od nas trojce nije kupio.....zakljuci sam.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2007., 12:36   #3
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Jesam, tipke su mi ok. Neznam našto misliš? Ovaj ultra-flat je malo počea zezat, izostavlja slova tu i tamo
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 12:37   #4
Meddle
Premium
Moj komp
 
Meddle's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 151
neznam bash, ja ju imam i stvarno sam prezadovoljan. Nemam zamjerki osim malog entera
__________________
Asus P5W--E6600--2x1gb Ballistix 800mhz--7950gx2--X-Fi--Barracuda 320gb--Mx Revolution--Logitech UltraX keyboard--Z5500--OCZ GameXtream 600W--Samsung 913N--LiteOn DVD-RW sATA
Meddle je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 17:58   #5
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
ja sam prezadovoljan ,jedino što to nije ono što meni treba (neigram igre nist previse tako da bas i nema koristi).
enter,prwa tri dana wow,sad mi je tesko naviknuti na veliki enter jer uvijek stisnem na rub,pa nije bas najbolje...(stvar navike)
lcd zaista korsina stvar s hrpom dodataka...
mislim da dolaze sa 1.1 usbom...
nova g15 mi je jadnija i necu ju uzimati,bas zbog lcda...
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 18:42   #6
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ja imam staru. Još nisam našao ništa gdje bih mogao iskoristiti G tipke, al ekran dobro dođe. Mali enter je jedna od 2 stvari koja mi užasno smeta. Svaka rečenica mi završava na ž. USB 1.1 mi ne smeta jer jedina stvar koju spajam na tipkovnicu je usb stick i BT adapter. Druga stvar koja mi smeta je što nisu napravili da se tipkovnica spaja na 2 USB porta pa da može dat dovoljno struje na svoje portove. Sad ne mogu spojiti PS joypade preko USB adaptera, čak niti jedan. Jedna stvar mi samo još fali, zašto se pobogu ne može napraviti tipkovnica za svačije tržište pa da vidim te HR znakove na njoj kad se svijetlo upali. Logitech sam odlučio kupiti zbog njihovog uvažavanja garancije, radije platim nešto više pa nemam problema s garancijom i svim glupostima nego kupim nešto jeftino pa moram bacit jer mi krenu tvrdit da sam sam kriv.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 18:50   #7
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
meni radi samo mis,bluetooth zasvjetli al cim ocu pokrenut cuje se neki zvuk (neznam odakle),a nece ni stick prepoznati :S
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 19:10   #8
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Meni radi sve glatko osim joypada na adapteru, kad ga spojim, odmah windowsi izbace poruku da nema dosta struje na USB portu da to proradi. BTW, ovo što radi su Airlive bluetooth adapter i A-data USB stick. Čak mi i dva sticka istovremeno rade. Namjeravao sam kupiti USB slušalice, ali me strah da to neće htjet pokrenut pa sam odustao.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 20:17   #9
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Meni rade BT i logitec webcam na toj tipkovnice bez problema.
A sto se tice G-tipki, pa u pocetku sam ih koristio u win, za copy, paste itd. Onda sam ih poceo koristiti u autocadu, ubrza rad, samo treba se privici koja je tipka sta. To sam radio na pocetku, sad ih vise ni nepipnem, jer mi se neda. Na displayu drzim samo onaj kalendar ili zauzece procesora i rama.
Iskreno tipkovnica je puna mogucnosti i fora, ali ako cete se ko ja u pocetku samo igrati, a poslje je koristiti kao i svaku drugu, onda je i nema smisla kupovati.
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 21:46   #10
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Jako se dobro iskoristi i u Everestu. Jedino je bed što je tekst ispod 7 pixela u banani pa mi stane samo 11 stavki na ekran
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na