Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.12.2013., 10:13   #331
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
probaj pogledat i g602 mene je mis odusevio za sada

jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 15:25   #332
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
ja bih trebao preporuku.... koristio sam Sharkoon Fireglider koji je bio maaalo prevelik za moju ruku... znaci trazim nesto malo manje od toga... 2 tipke,kotacic i 2-3 tipke za palac...

Razmisljam si o Deathadderu ali nisam nacisto koliki je u odnosu na Fireglidera... A i prilicno je skup...
Doslovno su jednako veliki, ali deathadder puno bolje leži u ruci i ima neusporedivo bolje tipke, pogotovo ovo za palac.
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2013., 15:37   #333
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Mozda SteelSeries Rival?
Slicni DA sto se tice oblika i dimenzija, a cijenom pristupacniji.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2013., 00:14   #334
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Također od danas ponosni vlasnik Logitech G602.
Do sada mogu reći samo najveće pohvale, bolje mi leži u ruci od G700 pošto je niži.
Nikakvih lagova nisam primjetio do sada. Težina idealna, lakši od G700.
Klik lijevi i desni su savršeni, jedino mi se lošije čini scroll napravljen, ali ništa strašno.
Grip odličan, ne znoje se dlanovi toliko. Sada ćemo još vidjeti do kada će Duracelke trajati.

Ocijena : 10/10 Najbolji miš koji sam koristio do sada. (G9x,G700,Imperator,Deathadder,Abyssus,Salmosa,R.A.T 5)
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 16:11   #335
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor CruXx Pregled postova
Također od danas ponosni vlasnik Logitech G602.
Do sada mogu reći samo najveće pohvale, bolje mi leži u ruci od G700 pošto je niži.
Nikakvih lagova nisam primjetio do sada. Težina idealna, lakši od G700.
Klik lijevi i desni su savršeni, jedino mi se lošije čini scroll napravljen, ali ništa strašno.
Grip odličan, ne znoje se dlanovi toliko. Sada ćemo još vidjeti do kada će Duracelke trajati.

Ocijena : 10/10 Najbolji miš koji sam koristio do sada. (G9x,G700,Imperator,Deathadder,Abyssus,Salmosa,R.A.T 5)

Da li imaš možda salmosu ili abyssus kojeg se želiš riješit?
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 16:12   #336
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Da li imaš možda salmosu ili abyssus kojeg se želiš riješit?
Imaju kolege, Salmosa stara 5 godina nije za prodaju, jedino ako hoce ovaj drugi Abyssusa prodati. Javim ti na PP
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2013., 23:30   #337
Srle22
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 23
Citiraj:
Autor šokre Pregled postova
Gledam neki wirelles miš.
Kakav je G700/G700s u odnosu na deathadder (imam ga već dugo).

Jel ti logitech imaju onaj scroll bez otpora? (deathadder klicka kad scrollam)
Kak to funkcionira?
Jednom sam to probao na nekom jeftinijem logitechu i katastrofa mi je bio.
Nisam koristio deathadder, pa ga ne mogu porediti sa G700s, ali ti mogu reci da sam sa G700s jako zadovoljan. Ergonomija je vrhunska, ima sjajan softver kojim se podesava tako da jednostavno postaje deo ruke. Scroll moze raditi sa klikom i bez otpora, sto je izuzetno korisno za prelistavanje velikh fajlova, narocito pdf. Jednostavno gurnes tockic prstom i on pretrci preko nekoliko destina stranica. Sjajna stvar je i mogucnost rada sa misem dok je prikljucen na kabl za punjenje. Ovo ti prakticno omogucava da uopste ne moras misliti o bateriji. Ako se isprazni u toku rada, jednostavno ustekas kabl i vozis dalje. Sjajan mis sa nizom sjajnih opcija.
Srle22 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 11:39   #338
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Vlasnik od jučer G500S, dobio za poklon . Uglavnom miš sjajno leži u ruci, dpi iznad 4000 mislim da ni neću koristiti, mana mi je jedino scroll, em što zvukove proizvodi em što mi tolko krhko djeluje kao na mišu od 40 kn
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 15:17   #339
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Vlasnik od jučer G500S, dobio za poklon . Uglavnom miš sjajno leži u ruci, dpi iznad 4000 mislim da ni neću koristiti, mana mi je jedino scroll, em što zvukove proizvodi em što mi tolko krhko djeluje kao na mišu od 40 kn

posjedujem dotičnog i ne znam o kakvoj krhkosti pričaš. jesi siguran da je kotačić ispravan?
što se tiče zvukova prilikom scrollanja, možeš "osloboditi" kotačić tipkom koja se nalazi uz njega i nećeš više čuti nikakve zvukove...
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 15:23   #340
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Nedavno uzeo Roccat Kone Pure orange inferno, tj. dobio ga gao zamjenu za Roccat Kone +. Kone + mi nakon pola godine nije "sjeo" u ruku, Kone Pure je sjeo nakon pola sata. Mišonja je ok premda mislim da ne vrijedi te pare..
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2014., 09:58   #341
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
posjedujem dotičnog i ne znam o kakvoj krhkosti pričaš. jesi siguran da je kotačić ispravan?
što se tiče zvukova prilikom scrollanja, možeš "osloboditi" kotačić tipkom koja se nalazi uz njega i nećeš više čuti nikakve zvukove...
Taj hyperscrolling nije baš neko rješenje za neko normalno korištenje prilikom surfanja i igranja, prebrzo je to, ima smisla jedino prilikom scrolanja nekih dugačkih stranica ili dokumenata. Istina kad njega upalim ne čuje se scrol ali meni ne odgovara za najčešće korištenje.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2014., 19:46   #342
Dinamo 87
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 126
sta da uzmem do 500 kn uglavnom igram FPS i nezelim ergonomični nego simetrični srednje velićine

zasad su mi zapeli za oko sensei raw i roccat savu

preporucate jedan od ta 2 ili neki 3?

samo nemojte neke stare modele tipa G9 za koje cu se namucit da nađem u ZG
Dinamo 87 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2014., 19:48   #343
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Sensei definitivno.roccatova izrada je katastrofalna, dvije kone u 2 g geknile plus im je softver malo jace sranje.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2014., 22:23   #344
petar75
Premium
Moj komp
 
petar75's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: slavonija
Postovi: 101
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Vlasnik od jučer G500S, dobio za poklon . Uglavnom miš sjajno leži u ruci, dpi iznad 4000 mislim da ni neću koristiti, mana mi je jedino scroll, em što zvukove proizvodi em što mi tolko krhko djeluje kao na mišu od 40 kn

+1. Scroll je katastrofa. Kotačić klepeće kad se miš malo brže cimne lijevo-desno, a zvukovi tijekom scrollanja
Pa ovaj Gigabyte što imam je preživio svašta u 4.5 godine, a i dalje je tenk naspram G500S. Imam još fore za zamijeniti ga.
petar75 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2014., 22:41   #345
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Yep, točno znam o čem pričaš.
Zapravo video govori više od tisuću riječi. Očigledno nismo u manjini.

Video
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 18:29   #346
Dinamo 87
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 126
da se pozalim na sensei raw frost blue koji sam juce kupio iskljucivo radi toga sto je najjeftiniji za te performanse

kao prvo jako se znoji ruka radi povrsine a kao drugo ja sam trazio srednji mis i reklamirau ga kao za sve gripove a kad ono najveci i najširi mis koji sam vidio prevelik je, danas ga vratio i zamjenio za nes drugo.

sad razmisljam da uzmem razer taipan koji je preskup ili da narucim prek amazona roccat kova+ (u zg ga nema za kupit) koji sam vec imao i bio zadovoljan ali mi se strgao kad je pao na pod nekako ima krhku građu

rocat savu mi se cini puno bolji po građi od kova+ ali je ergonomski i bojim se da nece bit dobar za moj grip za razliku od kova+ koji je taman

jos cu probat steeleseries kinzu ali taj je opet mikroskopski mali ko laptop mis

neki svjet koji od tih? prvo mi je sad bitno da nije glossy povrsina to je katastrofa kak se znoji ruka
Dinamo 87 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 18:41   #347
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Onda si uzmi SS Kana (crna verzija), ona ti je izmedu Sensei i Kinzu po velicini. Meni je bio mis odlican (sto se tice optike, tipki, scrolla), ali nazalost premali i falila mi je jos jedna tipka s lijeve strane kod palca.

Zadnje izmijenjeno od: veve. 09.01.2014. u 18:56.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 18:50   #348
Dinamo 87
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 126
uzet cu i taj u obzir smeta me sto nema 2 tipke s strane zato sam u biti i uzeo sensei htio sam kanu i imali su samo bjeli glossy ali ovaj crni mozda uzmem

katastrofa da nema vise logitech g9 koji sam htio prvi kupit nijedan ducan nema
Dinamo 87 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 21:12   #349
Gavroo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 39
ima ko Raptor M40 / M50? any thoughts?
Gavroo je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 05:06   #350
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor petar75 Pregled postova
+1. Scroll je katastrofa. Kotačić klepeće kad se miš malo brže cimne lijevo-desno, a zvukovi tijekom scrollanja
Pa ovaj Gigabyte što imam je preživio svašta u 4.5 godine, a i dalje je tenk naspram G500S. Imam još fore za zamijeniti ga.
Scroll mi je nikad bolji(G500),bar njegova dual funkcionalnost i za igre koje igram. 4. godina kako ga posjedujem i nikakvih problema. A usporedit nekakvog Điđabajta,MSI-a i slične sa Logijem je ko Kiu sa Mercom. Jasno,tebi je možda Kia cool,al cure znaju kaj je Merc Meni je smetala tanka površina tipki..ko da po ping pong loptici udaram...mislio sam da bu to prvo ošlo...al eto,prevarih se. Najači miš ikad nakog Dual opticala,a namjenjao sam ih se.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 11:14   #351
petar75
Premium
Moj komp
 
petar75's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: slavonija
Postovi: 101
Hehe vidim da se ovdje ne smije prigovoriti almighty Logitechu
Ako si pročitao moj suvisli post, mogao si zaključiti da nisam zadovoljan sa scrollom - njegovom izradom i zvukovima koje proizvodi.
Da sam htio kupiti kastanjete ne bi ni ulazio u trgovinu informatičke opreme.
A o tvojoj usporedbi sa autima ne želim trošiti tipkovnicu (koja je vidi čuda baš Logitechova )

Očito da mi koji nismo zadovoljni sa dotičnim smo "slepi pored očiju i gluhi pored ušiju".
Drago mi je da si zadovoljan sa svojim Mercedesom. Ja sam svojega zamjenio za ružnu, nefunkcionalnu i krhku Kiu. Pa dokle izgura...
petar75 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 15:20   #352
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ti nisi zadovoljan kvalitetom izrade scrolla nakon koliko dugo korištenja?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 17:40   #353
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Zna li itko gdje mogu zalemiti Deathadder? Opet se javlja double click umjesto jednog clicka, a ne daje mi se 500 kn za novi
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 18:28   #354
petar75
Premium
Moj komp
 
petar75's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: slavonija
Postovi: 101
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ti nisi zadovoljan kvalitetom izrade scrolla nakon koliko dugo korištenja?
Nakon nekoliko minuta. Napomenio sam da sam ga već zamjenio. Ili možda postoji neka trgovina gdje se roba može vratiti nakon par godina ako nisi zadovoljan istom
Uglavnom, ne želim koristit antifon u simbiozi sa mišem od 400+ kuna ma kako god da se on zvao.
petar75 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 03:59   #355
Bjelovar
Registered User
Moj komp
 
Bjelovar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 26
Citiraj:
Autor petar75 Pregled postova
Ili možda postoji neka trgovina gdje se roba može vratiti nakon par godina ako nisi zadovoljan istom
to i mene zanima, samo ne nakon par godina nego tjedan, dva. imam već evo 2 godine logitech g300 i super sam bio zadovoljan sa njim po pitanju svega osim možda veličine pošto imam poveće šake, ali sad su mi se nogice izlizale prije par dana, i slučajno sam prolazio kraj jedne trgovine u Bjelovaru i kupio sam si neki Havit miš za oko cca 200kn. izgledo je zmajski utezi ovo ono, i radi oke, ali kad ga pomakneš brzo u igrici jadan se tak zbedira sve mi ga je žao. pa me zanima jel se to može vratit i zamjenit za nekaj drugo da još doplatim. nisam to nikad radio a nebi htio ispast budala tam u dućanu pa eto da pitam vas šta mislite kakve su šanse da mi budu htjeli to zamjenit za neki drugi miš. imam kutiju račun sve.
ako koga zanima zakaj sam kupovo uopće takav miš.. kriza je nemam baš uvijek sto eurića za miš, svaki put kad mi se nogice izližu na mišu.
al dobro sad sam se naučio pameti, neće se ponovit. miš je zapravo i dobar osim tog bug-a kad ga brzo mičem ko da preskače po podlozi.
Bjelovar je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 08:36   #356
QS
Premium
Moj komp
 
QS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 284
Evo da ubacim i ja jedan kratki review ovdje:

Štakor: Logi G700s

Da se razumijemo odma', miš je manga, bolest i ludnica...
1. Tjera do 8200 dpi, a ja se bojim preko 3000 da nebi kursorom napravio štetu na monitoru.
2. Dugmića ko u priči, jedini downside što je samo i isključivo za dešnjake.
3. Refresha se do 1000 Hz, al mislim da je 333 ili eto 500 sasvim dovoljno (dobro, ovisi ko je kakav gejmer.. meni je i 50 dosta)
4. Težina je ok, a ako je nekome pretežak moze izvadit bateriju i gurat ga u wired modu (radi i bežično i sažično)
5. Veličina isto ok, leži savršeno, puno bolje nego G300 koji mi je bio premalen (ala laptop miš)
6. Wheel je dobar, ima leteći i zapinjući mod, korisno za čitanje dugih i ostalih žbrljošvrakotina ALI kako je jedan kolega gore primjetio mrvu je klimav. Middleclick je umjetnost jer miš registrira ili lijevi scroll ili desni scroll umjesto clicka... da nije toga bio bi savršen
7. Dizajn, što se oblika tiče super, što se ovih Logijevih šara tiče... eeeeeh... štajaznam... još se navikam... radije bi da je skroz crn valjda

Eto, toliko od mene...

P.S. Mišonja doletio kao poklon, koliko sam uspio skužit sa američkog amazona do tad sam ganjao onog gaming crnog arctica iz linksa...
__________________
QS je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 09:24   #357
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor petar75 Pregled postova
Nakon nekoliko minuta. Napomenio sam da sam ga već zamjenio. Ili možda postoji neka trgovina gdje se roba može vratiti nakon par godina ako nisi zadovoljan istom
Uglavnom, ne želim koristit antifon u simbiozi sa mišem od 400+ kuna ma kako god da se on zvao.
Sve si reko,sjedi 2
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 13:30   #358
JURGOLINHO
Premium
Moj komp
 
JURGOLINHO's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Imam Logitech g9. Super miš za korištenje. Bez free-spin moda ne mogu zamisliti skrolanje. Miš koristim od 2008. i pojavili su se određeni problemi. Došlo je do zračnosti između gripa i samog miša. Siguran sam da su i ostali korisnici primjetili isti problem. Postoji li kakav način uklanjanja "labavosti"?
JURGOLINHO je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 13:09   #359
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Citiraj:
Autor JURGOLINHO Pregled postova
Imam Logitech g9. Super miš za korištenje. Bez free-spin moda ne mogu zamisliti skrolanje. Miš koristim od 2008. i pojavili su se određeni problemi. Došlo je do zračnosti između gripa i samog miša. Siguran sam da su i ostali korisnici primjetili isti problem. Postoji li kakav način uklanjanja "labavosti"?
Ja sam isto imao takav problem kada sam koristio G9x i to već nakon 3 mjeseca korištenja. Uspio sam riješiti tako što sam stavio komadić papira ispod gripa. Nadam se da pomaže
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 14:14   #360
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na