Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.11.2013., 21:38   #1
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Genius SW-HF5.1 5200

Citiraj:
Autor audio geniji
Genius je izbacio na tržište vrhunski zvučnički sustav SW-HF5.1 5200 namijenjen uživanju u bogatom filmskom zvuku ili najnovijim igrama. Surround zvuk ovog Hi-Fi sustava snage je 150 vata, a zvučnici su smješteni u kućišta od pravog drveta za stvaranje što vjernije zvučne slike. Subwoofer s driverom promjera 6,5 inča brine se za bogate duboke tonove i bas, dok trokanalni središnji zvučnik i dva trokanalna prednja zvučnika donose jasne i čiste srednje tonove. Dva dvokanalna stražnja satelita zaokružuju cijelu priču i donose potpuni surround zvučni užitak.

SW-HF5.1 5200 dolazi i s ugrađenim MP3 dekoderom koji može reproducirati pjesme s USB memorije te microSD ili SD kartica. Daljnski upravljač omogućuje jednostavnu upotrebu svih funkcija ovog naprednog sustava, koji je idealan za kombiniranje s modernim televizorima i računalima ili pak s mnogim drugim multimedijalnim uređajima i igraćim konzolama. Radi lakšeg povezivanja, svi kabeli su označeni bojama i odgovarajućim etiketama. Ovaj zvučnički sustav dostupan je u opremljenijim dućanima po preporučenoj maloprodajnoj cijeni od 1.699 kuna.
ma milina za čitati ovakve pr isprdke

drvene kutije nisu tu zbog realnosti zvučne slike (wtf?!) nego zbog smanjenja utjecaja farbanja zvuka u odnosu na recimo plastičnu kantu, umrtljivanju same kutije i drivera u radu kao i smanjivanje rezonancija svih stranica zvučnika.

2 kanalni sustav je stereo sustav sa 2 zvučnika, broj ugrađenih drivera nije broj kanala nego xstazni/sistemski zvučnik, daklem centralni zvučnik je 2sistemski zvučnik sa duplim midbass driverom, a stražnji je standardni 2sistemski kombinacije visokotonca i midbassa te vrlo vjerovatno skretnicom u obliku kondića od 10lipa na visokotoncu... 6db/oktavi 4 life buraz

sorkač, jače od mene bilo
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2013., 23:26   #2
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma milina za čitati ovakve pr isprdke

drvene kutije nisu tu zbog realnosti zvučne slike (wtf?!) nego zbog smanjenja utjecaja farbanja zvuka u odnosu na recimo plastičnu kantu, umrtljivanju same kutije i drivera u radu kao i smanjivanje rezonancija svih stranica zvučnika.

2 kanalni sustav je stereo sustav sa 2 zvučnika, broj ugrađenih drivera nije broj kanala nego xstazni/sistemski zvučnik, daklem centralni zvučnik je 2sistemski zvučnik sa duplim midbass driverom, a stražnji je standardni 2sistemski kombinacije visokotonca i midbassa te vrlo vjerovatno skretnicom u obliku kondića od 10lipa na visokotoncu... 6db/oktavi 4 life buraz

sorkač, jače od mene bilo
NHF

treba ove PR-ovce malo educirati, samo sto cu stvarno konacno morat prestat sebe potpisivati uz takve objave...
krešo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2013., 23:28   #3
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zato i kažem, blati ti se ime te prezime bez nekog valjanog razloga, a ja znam da ti ovo sve znaš
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 08:22   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
NHF

treba ove PR-ovce malo educirati, samo sto cu stvarno konacno morat prestat sebe potpisivati uz takve objave...
stavi potpis "Uredništvo"
tor je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 08:36   #5
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
stavi potpis "Uredništvo"
tako je, uvijek zaboravim na tog usera

Ili da stavim nekog koga odavno nema na PCE, sjecas se Mire Svrtana? Di je taj sada?
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 09:33   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
pih, pa samo pogledaj Hall of Fame listu - ima kandidata
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 23:02   #7
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
hm... gledam i nigdje mene
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2013., 08:27   #8
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
hm... gledam i nigdje mene
Stavim te odmah i potpisujem te pod ovakve PR tekstove. Pase?
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2013., 09:33   #9
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dogovoreno
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2014., 21:40   #10
Necromonger
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 108
Sorry za bumpanje stare teme, ali me zanima da li itko ima iskustva s ovim ili sličnim genius zvučnicima? Ovi su cijenom trenutno oko 1100kn. Namjena su na prvom mjestu filmovi.
__________________
fx-8350 @ 4,4
990xa-ud3
2x4gb kingston 1600
7950


Necromonger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2014., 22:49   #11
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Necromonger Pregled postova
Sorry za bumpanje stare teme, ali me zanima da li itko ima iskustva s ovim ili sličnim genius zvučnicima? Ovi su cijenom trenutno oko 1100kn. Namjena su na prvom mjestu filmovi.
imam 5050 ali ih ni ne koristim,platio sam ih mislim dosta manje od 1000kn,nešto bolje nisam ni probao tako da su meni super
ovi 5020 prema slikama vidim da imaju puno kvalitetnije membrane od ovih mojih 5050,vjerojatno su ih poboljšali tako da sa nekom zvučnom bi to bilo super
esc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na