Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.12.2011., 08:49   #1
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
F1 sezona 2012

McLarenov novi bolid MP4-27 biti ce testiran pocetkom 2 mjeseca, ostali teamovi takodjer krecu u testiranja bolida za novu sezonu najpoznatijeg oktanskog cirkusa nadam se da ce u novoj sezoni ipak biti umanjena dominacija Red Bulla.

Force India potvrdila drugog vozaca, na tu poziciju u novoj sezoni dolazi Nico Hülkenberg, tako da ce u Force India teamu voziti s Paulom di Restom.

Toro Rosso zamjenio oba vozaca za nadolazecu sezonu, tako da cemo gledati umjesto Buemija i Alguersuarija novu postavu: Australac Daniel Ricciardo i Francuz Jean-Eric Vergne

Zadnje izmijenjeno od: nathan. 20.12.2011. u 09:04. Razlog: nadopuna
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2011., 17:26   #2
Sir Schagolot
Registered User
Moj komp
 
Sir Schagolot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Jel ce formule dalje imat V8 masine ili moraju prec na redne 4cilindricne nest kaj su pricali?
Sir Schagolot je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.01.2012., 21:25   #3
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2012., 22:38   #4
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
nekako mi se cini da ce sezona 2012 biti jos dosadnija replika 2011
mercedes koji obecava cuda, ferrari koji vjeruje massi, renault sa cudnim sistemom koji red bullu ispadne 3 puta bolje, hamilton koji bi jos jedan naslov prvaka bez muke...
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2012., 22:50   #5
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ovaj Kubica je fakat panjina...kaj mu je sad ovo trebalo
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2012., 23:13   #6
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
pa nije da je htio pogodit tamo neku ogradu, shit happens, a on samo nema srece
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2012., 23:50   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Sezona počinje za dva mjeseca mislim, nije da mu je bilo pod mus vozit rally
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 10:45   #8
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ako se i vrati, možda će u Ferrari 2013 jer je ovo zadnja Massina sezona, vrlo vjerojatno.
pozlatile ti se rijeci . kubica ili kobayashi, ja vrlo sretan. i jos kimi umjesto alonsa, jos sretniji .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 11:40   #9
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Sezona počinje za dva mjeseca mislim, nije da mu je bilo pod mus vozit rally
Sad se pokliznuo i slomio nogu,kakove to ima veze sa rallyem?
Voznja rallya je trening i zekapeka,mnogi to rade,samo ne nahebu ko on pa se ni nezna
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 13:08   #10
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kobayashi bi mogao ugroziti špansku picu, pa ne znam baš koliko je poželjan možda Sutil.
ama nije ni sutil za odbacit nimalo, trulli bi bio problematika . zapravo, bilo bi i bolje po alonsa, jer se ne sjecam da je trulli ikad isao bas prestizat, vise se sjecam puno vlakica iza njega . a trulli u ferrariju, bilo bi jos vise vlakica, kad bi imao recimo treci bolid po kvaliteti .

ali, kubica nebi bio dostojna konkurencija alonsu? mislim, ruku na srce, ne volim niti ja fernanda jos kako je bio u mercedes mclarenu sa hamiltonom, od onda mi je lose sjeo, no navijam za ferrarija. i sto jest, covjek je cupao valjda maksimum koliko je ferrari mogao dati, cist dostojno konkurirao realno boljem mclarenu i apsolutno boljem red bullu. tako da ono, koliko ga god ljudi ne volili, covjek odraduje posao.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2012., 14:18   #11
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma da, ali kad pogledas koliko je ferrari realno losiji od mclarena (inace jebiga, i massa bi valjda nesto pokazao), alosno nije bio uopce los, dapace. svaku utrku je tjerao koliko moze, ok, mozda ne max maxeva, ali sto se rezultata tice s takvim bolidom, ja kao prosjecni navijac ferrarija mu nista ne zamjeram. definitivno ne koliko massi, jer vidis da ferrari, ako nista, ide sa mekom komponentom gume (nemam pojma koje boje, vise se ni ne sjecam), na tvrdima podbacuju ocigledno naspram mclarena i RB-a.

no, ne slazem se skroz sto se buttona tice, vrijedan sakupljac bodova. ne sjecam se, za razliku od hamiltona, da se ikome zamjerio da se moze reci da ga netko mrzi/da ga mrze, on je meni vrlo ok vozac. jest da je vozac #2, no itekako dobar vozac #2, mozda bi i kubica bio takav u ferrariju u npr prvoj sezoni. drugu bi mozda bio #1 .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 21:22   #12
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
za ovu godinu steta za sutila jer izgleda da se nece nigdje uspit prikrpat, smatram da na gridu ocajno fali treci vozac. Pogledajte malo kolonu dobrih vozaca koji nadiru u f1, a ne mogu direkt upast u top 4 momcadi (ferrari, mercedes, red bull i mclaren) i onda postoji kolona od zagreba do ljubljane za williams koji samo gleda najisplativiju opciju (trenutno bi uzeli bilo koga samo da daje sto vise love).
za sezonu 2013 ce biti teska muka pronaci vozacko mjesto za recimo webbera i massu koji ce vrlo vjerojatno zavrsit u HRT ili tako nesto kao "iskusni vozaci"
nazalost mislim da je kobayashiju sauber najveci domet jer da ga je netko htio vec bi ga uzeo, ferrari spominje pereza, mclaren se drzi ove dvojice, red bull ima svoje vozace koji cekaju u redu na webberovo mjesto, u mercedes ce umjesto schumachera (ako ikad ode u konacnu penziju) doci ili sutil ili neki njemacki vozac, a renault, tj sada lotus ima kimija kojeg vec sada jedva financiraju pa dovode tamo nekog grosjeana da pokrpa rupe.
dakle, po meni u f1 fali treci vozac, s tim da bi ja onda ukino HRT i Vrigin ako se ne poprave za sva vremena.
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2012., 21:27   #13
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
kakove to ima veze sa rallyem?
Takve su bile prve vijesti o tom lomu...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 20:38   #14
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
navodno Senna pred potpisivanjem ugovora za Williams, ponavljam navodno, nije nigdje potvrđeno, to je danas trebalo biti rjeseno
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 16:40   #15
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
potvrđeno, Senna u williamsu, šteta, bilo je i boljih vozaca, mozda bi im ipak bilo pametnije za razvoj bolida da su ostavili Rubensa, ali sto je tu je
http://f1racing.com.hr/formula-1/bru...to-u-williamsu
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 20:50   #16
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2012., 11:34   #17
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
Jergovic vise nije komentator, zakacio se sa Stetnerom oko para
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 12:20   #18
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
valjda ovi u Ferrariju imaju previše problema s njime
tommyman1507 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 16:30   #19
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Jbg, RB ga nema pa odma nije po pravilima. Šteta što štopaju takve ideje. Ako su ograničili motore, trebali su dati malo prostora ovome ostalome. Jer vidi se da imaju ideja i ostali, nemora samo RB bit taj koji ima nove ideje.

A i neznam što FIA jede g***, pa nemoš sijelo vrijeme govorit sve je ok, nema problema i onda 5 do 12 reć a ne ne, ipak nemože. Prejadno
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2012., 20:22   #20
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
nije ni zbog RBR-a ni zbog Ferrarija, nego zbog troškova. Boje se u FIA-i da bi opet velike momčadi pobjegle malima jer bi se velike pare u to uložile.

Tako je. Da nisu skresali pravila, Ferrari i McLaren bi sve raguzili kao i prijasnjih godina. Tu i tamo bi netko uletio tipa Renault.

Iako se sad sve vise guraju drke koje se mogu ubaciti u Ferrarijeve, McLarenove i sl. cestovne bolide....

F1 vec odavno ide u krivom smjeru jer sve manje postaje natjecateljski sport, a sve vise politicki. A to je sve pocelo dok je Balestre navlacio pimpek na Prosta. Vozaci ne smiju progovoriti, a oni koji progovore kao sto su Jacques Villeneuve i Juan Pablo Montoya zavrse u Americi i voze se po ovalu.

Vec mi se kaki od V6 motora pa taman da ima turbo punjaca koliko i cilindara...
Ne zelim ni zamisljati kakva bi sprdacina bila sa četverocilindričnim prdekalicama.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 16:03   #21
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Pa 2005. i 2006. je bio Renault

Ma ne mogu se nikako ni naviknuti na ime Lotus. Nije to onaj old school sa zutom kacigom.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 19:41   #22
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600

Zadnje izmijenjeno od: kian. 25.01.2012. u 17:34. Razlog: Kimi staza/garaža i sapunica, nastavak
kian je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2012., 20:52   #23
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 09:00   #24
OgyAMD
Zagorac
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagorje,Zabok
Postovi: 55
Hvala bogu da nema više Štetnera, lik je toliko odvratan i njegove glupi komentari su razlog zašto moram gledat na stranim tv kanalima formulu..
Što se tiče Raikkonena mislim da ima potencijala al su tu neke druge igre..tko to zna Formula1 je već ionako dugo prikaz kako politika uništava sve..
OgyAMD je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 13:28   #25
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Štetner je vlasnik prava za prikaz F1, a odvratni su ti ili Jergović ili Dijaković, biraj
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:36   #26
OgyAMD
Zagorac
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagorje,Zabok
Postovi: 55
hahha...a fak, onaj genijalac sa cvikerima koji se nezna ugasit
OgyAMD je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:54   #27
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
Jergovic je cak i bil OK komentator
Ako na ovom forumu postoji jos netko osim mene tko je gledao cijelu Kanadu znao bi cjeniti tog covjeka, treba pricati 6 sati o necemu a da ne bude tolko dosadno.
Ja bi rado htio vidjeti kao nove komentatore Blažička i Novaka, oni su bili stvarno dobar par, tobože nekad su izvalili glupost ali su bili ok. Mnogi su se prosle godine veselili povratku Dijakovica na komentatorsku klupu pa je covjek teže fejlao -> cijelo vrijeme tupio o DRSu i KERS-u, vise je svima probio usi s tim.
Samo nedo Bog onoliko reklama kao prosle godine i nedao Bog lose komentatore i prijenos ce biti uzitak
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 16:20   #28
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Nacki Pregled postova
Ako na ovom forumu postoji jos netko osim mene tko je gledao cijelu Kanadu znao bi cjeniti tog covjeka, treba pricati 6 sati o necemu a da ne bude tolko dosadno.
gledao ja, i slazem se apsolutno s napisanim. mislim, ovdje se masovno sralo i pljuvao po HRTovom dvojcu, dosao im je covjek koji je u tome ko' mi svi ovdje (ili je barem bio) i onda opet ne valja - jer ovaj je dosadan? sorry ljudi, onda gledajte BBC jer ocito i govno bolje smrdi ako je govno - englesko.
dijakovic mi je katastrofalan komentator koji je fulao u previse toga kod komentiranja, ali mi sopekica svaki put izvuce smajl na facu . ali jergovic, covjek je hodajuca hrvatska biblija od F1 koji zna toliko toga da je to fascinantno, i opet ne valja.............

inace, covjek mene ubitacno podsjeca na neke profesore koji su odlucili predavati predmete koji su im valjda zivota ljubav, pa sto god da ga pitas - on zna, ali ne zato sto mora znati, nego on to jednostavno - zna. meni osobno je uzitak slusati takve ljude, ma i da pricaju o patlidzanima, jer znaju sto pricaju i sam mozes nauciti puno puno toga. ali ne, jergovic je dosadan........... .

ja jedino sto bi mu zamjerio je "ma ne, ne opet, pa suci ne dopustaju utrkivanje" i to manje-vise redovito kad je hamm napravio neko sranje na stazi. tj, IMHO preocito navijanje, jer mrzim slusati nase komentatore, ili smo najbolji/najjaci/mi hrvati, ili su krivi suci, ili nece lopta, ili nece sreca, ili ili........ nevermind.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 14:11   #29
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
mclaren predstavio novi bolid, bar nema onu grbu ko caterham
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 17:31   #30
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
McLaren MP4-27 launch:

@Nextgen-Auto.com
@FiveeNil's
@Sky Sports F1
@The Flying Lap analiza (pošto još nisu uploudali gledati pod live)
kian je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na