Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2016., 17:08   #61
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 18:24   #62
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Boky

Pa bas to, kroz ME1-2 otkrivas pozadinu price, imas nove rase i povjest drugih rasa i stare ratove i to. Uzivancija za citat i pratit. U ME3 znas defacto sve i samo je napucavanje.
Jos su ubacili i one scene "someone else might get it wrong" i "does this unit have a soul", Aeon Tgoni u bolnici, ona mala sta ceka roditelje na citadeli a onaj turian officer joj mora govorit da nisu dosli ni na ovom transportu (zna on sta se dogadja, al tesko mu rec djetetu), i jos takvih situacija, bas daje dark setting igre.
Rat je, ljudi ginu... a mi idemo od planete do planete i napucavamo cerberus koji su veca opasnost od reapera....the fuck.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2016., 19:59   #63
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
@BladeRY
I još u svom tom kaosu i metežu stignemo imat vremena za romansu. I kasnije za ples, ili što god....tamo u Citadel DLCu. Al ima VRLO dark setting igra, ala Zack Snyder i njegovi dosadašnji DC Comics filmovi.

@Neo-ST

Clancy Brown, nije loše. Nema Class systema.....loše nema Renegade/Paragon opcije...eh...ovako nabrzaka što sam pogledao ne izgleda loše, ali mislim da su neke stvari koje su valjale i koje su bile srž ME serijala trebali prenijet i ovdje.

Bioware wanted to capture more "shooting bottles with Garrus" moments in the game, of which there are plenty......BUT NO GARRUS. Šmrc, šmrc.

Vidjet ćemo....
__________________
“Ladies. Gentlemen. You have eaten well. You've eaten Gotham's wealth. Its spirit. Your feast is nearly over. From this moment on...none of you are safe.”
Boky1985 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 20:53   #64
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Boky1985 Pregled postova
@BladeRY
I još u svom tom kaosu i metežu stignemo imat vremena za romansu. I kasnije za ples, ili što god....tamo u Citadel DLCu. Al ima VRLO dark setting igra, ala Zack Snyder i njegovi dosadašnji DC Comics filmovi.


Bioware wanted to capture more "shooting bottles with Garrus" moments in the game, of which there are plenty......BUT NO GARRUS. Šmrc, šmrc.

Vidjet ćemo....
Glupost tipa u ME2 ubijes onog proto-reapera i zadrzis bazu, taj p-reaper se pojavi na Cerb bazi u ME3. Ako si u ME2 ubio p-reapera (a i nemas izbora) i unistio bazu, taj p-reaper se opet pojavi u cerb bazi. To je kad jednostavno zaseru tvoje izbore radi price i ucine ih totalno bezvrijednima.

ME bez Tali, Liare, Garrusa, + likova iz ME2, nije ME. U originalu smo imali cijeu nasu galaxiju, citadelu, planet i nase rase.
Sad ako su dosli brodom u andromedu, nema citadele i razvijenih planeta od "nasih" rasa. Il ce izmislit sve nove alien rase? Jesu nase rase uspostavile svoje kolonije i planete u kratkom vremenu sta su tamo?

Jebemu, uzivao sam setat citadelom i slusat ljude sta pricaju, onog lika sta je kroz 3 igre pokusavao ostvarit garanciju na proizvod i na kraju dobije povrat pune cjene...3 igre je to izvlacio...za 35 kredita I taj zivi svijet gdje si mogao ubijat vrijeme. Sta bi sad trebao bit ekvivalent tome?

ME universe su ubili sa tricom, al sve one rase i mercenarije, citadel space i terminus, sve to je imalo svoj stimung. Moglo je tu bit jos avantura koliko hoces, ne bjeg u andromedu sa svime novime od nule.
Ovo se pretvara u Mass Call Of Duty Effect.

"-Your land vehicle is designated the "Nomad", and the team got special guidance from NFS developers on its handling."
Nadam se da su uzeli u obzir sve sta je NFS ekipa rekla i to izbacili iz igre.

"Bioware wanted to capture more "shooting bottles with Garrus" moments in the game, of which there are plenty."
Sa Garrusom je to imalo smisla prije last fighta. Kao da se zna jenom zauvjek tko je bolji sniper. Ako ubace te minigames gluposti masovno, pretvaraju igru u QT evente koji su sami po sebi glupi doboga.

"-BioWare is coy about multiple endings; "it's a suprise", "it's different than the trilogy" "
Je, i ME3 kraj je bio surprise. Kao da zagrizes cokoladu a ispalo je da je to govno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 08.11.2016. u 21:02.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 21:04   #65
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
@ BladeRy: kao odgovor na pitanje zašto su otišli u drugu galaksiju citiram
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
ono kad toliko sjebeš setting da iz galaksije moraš pobjeć
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 21:18   #66
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 22:26   #67
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
Baš sam i ja htio reći da se polako pretvara u Call of Duty. Pretekao si me.

Bit će sigurno nekih takvih "trenutaka" i u Andromedi. A ja samo čekam kad će Bioware onda počet štancat DLCove i naplaćivat. Ono, da do Andromede stigne saznanje što se dogodilo u našoj galaksiji i tako. Ili će to čuvat možda za neki od nastavaka.

A za citat se definitivno slažem.
__________________
“Ladies. Gentlemen. You have eaten well. You've eaten Gotham's wealth. Its spirit. Your feast is nearly over. From this moment on...none of you are safe.”
Boky1985 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 00:06   #68
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Mislim, politika firme u zadnje vrijeme...ubit forume. Sa svim arhivama, modovima, slikama i raspravama ljudi, i ne da to stave u read-only kao bazu podataka...nope. Offline i gone for good.

Sad bi trebali raspravljat o igri preko facebooka i twitera? Jebale ih socialne mreze...

Glede DLCa, ma bice ih ko govana, bila su 2 DLCa za ME1, kamion-2 za ME2, za ME3 me nije ni briga, al bilo ih je manje nego za ME2, onom clusterfucku nije bilo smisla radit DLC.
Al plati za ovaj eksluzivni weapon, skin armora, skin vozila...companiona...qrac-palac. Kao sta su i prije imali. Sheme tipa 0 day DLC nisu uopce nepoznanica, isjekli su Javika iz full igre i dali ga kao DLC.

Katastrofa
, kao sta je ekipa prozvala Shreck Asari. Debelo lice bez imalo zenstvenosti. Ako je to demonstracija mocapa lica... mogli su od prvog dev trailera do danas nesto i popravit. Ako imas prokleti lore da likovi izgledaju kako izgledaju....na koji qrac ovo lici?
A tek ime? Peebee?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 09.11.2016. u 00:17.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 01:32   #69
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Boky1985 Pregled postova
Jeli to samo meni, ili onaj "tip" što kaže "Now I know what makes you special" malo glasom baca na Sovereigna ili Harbingera. Tako mi nekako zvuči.....

Meni licno vuce na Harbingera. Da, vjerovatno je rijec o samoj rasi od koje je nastao Harbinger (Leviathan) iako ne izgledaju ni priblizno slicno ili je rijec o tome da su bili lijeni i samo recikliraju sto je daleko izglednije.






Sto se mene licno tice, u serijal sam se zaljubio jos kada sam poceo igrati ME1. ME2 sam odigrao u dahu, a na ME3 sam ostao zbog multiplayera kojeg i dan danas igram. Sjecam se da sam bio toliko sjeban krajem ME3 da sam multiplayer zaigrao od ocaja. Prokleta stvar je bila toliko bugava i sa tako cudnim mehanizmom, u vremenu dok sam naucio sve to zavolio i multiplayer. Davalo je karakter multiplayeru, nesto zbog cega si ga ili volio ili mrzio.

Zatvaranje foruma je odvratan potez. Ili ne zele vise da imaju takvu vrstu feedbacka u slucaju da nesto zajebu ili su na rubu propasti. Kad se samo sjetim da smo na multiplayer podforumu imali prekrasne teme sa solo izazovima i koliko je ljudi ulozilo silnih sati da ih odradi i sada je to sve nestalo. Dobra vijest jeste da je zajednica ozivjela, ili preselila u neku vrstu ilegale takoreci, na bsn.boards.net



Sto se same Andromede tice, ocekujem Day1 DLC. Upravo iz razloga jer imaju 3 Lux i DeLux sranja na preorderu. Ili ce Andromeda biti finansijski uspjesna i nastancat ce bezobrazno mnogo DLCeva i pokusati izmusti multiplayer populaciju, ili ce ih EA nogom u guzicu pa kroz prozor. Takodjer, ocekujem mnogo elemenata pseudo filozofskog SJW sranja u igri kako bi se udovoljilo onim najglasnijim na forumima i drustvenim mrezama.
Da li su naucili lekciju na ME3? Da, jesu i ubjedjen sam da nece dozvoliti da tokom novog serijala bude toliko prelomnih tacaka u prici (gdje se radnja u principu grana u odnosu na izbore igraca) i da ce u tom pogledu igra biti linearnija, a tockic za dijalog i ostali izbori ce biti tu vise kako bi ublazili tu linearnost. U svakom slucaju ne dam 70 eura za preorder jer a) ne zelim da pomazem ovu glupu praksu kupovanja stvari koje nisu gotove b) stvarno nemam razloga za optimizam. Pronjuskat cu po internetu kako igra ide i onda je kupiti prvi put kada bude na snizenju ako bude valja icemu.

Znam da se svodi na to da zarade na svojoj igri, ali sigurno je da posljednja stvar koju zelim za svoj omiljeni serijal jeste da se pretvori u kes kravu.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 11:02   #70
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kao sta si rekao, zatvaranje foruma je bilo nevidjeno sranje. Tim potezom su jednostavno CIJELI community odjebali. Ljudi su tu bili godinama, rasprave, modovi, slike, challengei....ma nije to bio neki forum od 10 ljudi pa da se izgasi.

Kad si spomenio SJW govnare, bas i je tako. Negdje sam naletio na slike, nakon SJW intervencije, bioware je od zenskih likova radio rugobe. Jer ako je boljeg izgleda to je uvrijedljivo zenama i od pixeliziranog lika radi sexualni objekt...maknit, zato su likovi u DAI bili ko mongoloidi. Evo MEA nije ni poceo i odma su prvi zenski lik koji su dali unakazili.

Glede DLCa, pa cijela Andromeda je DLC. Muzu pare na ME universeu kojeg su unistili, i to da su morali pobjec u andromedu, al svi su vec tamo.... ma fuck off. Cim pocnu sa preorderima za N7 weapon, N7 armor, N7 buttplug/tampon znas u kojem smijeru sve to ide.

Cijeli Leviatan dio je glup. Oni su kao, da skratimo pricu, nekad davno zauzeli svemir, podredili druge rase sebi, te rase su znale koristit syntetice da im pomogu u poslovima, al bi se ovi znali pobunit i bilo bi rata.
Leviathani napravise "the inteligence/Catalysta" da se bori protiv syntetica i catalyst je napravio reapere na sliku i priliku svojih kreatora. Sad bioware tu jebe zid i kaze da se levaitani usrase i da su se 100 miliona godina skrivali od reapera.
Za to vrijeme catalyst "nije znao" gdje su (2 jumpa od citadele) i ubijao je ljude da bi on njih napravio reapere (syntetice) koji ce poslije ubit druge rase da ih ne ubiju syntetici.

I jedno i drugo je glupo da bi djete bolje to napisalo, a sama pojava il hint toga u andromedi je sranje, jer su reaperi/catalyst/leviathani gotov arc price, koji je, debilno al eto, "objasnjen" u ME3.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2016., 14:09   #71
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 14:22   #72
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
@blade Stoce se tice SJW, meni je ovo malo poljujalo nade za igru kad takve likove zaposle
https://www.youtube.com/watch?v=Bs05V6vqleA
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 14:35   #73
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
odgledao novi trailer. nadam se da neće slijediti model dragon age inquisitiona - osrednja priča, velike mape i MMO-like grind na side quest pričama
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 15:03   #74
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
@blade Stoce se tice SJW, meni je ovo malo poljujalo nade za igru kad takve likove zaposle
https://www.youtube.com/watch?v=Bs05V6vqleA

Nisam znao da su ovog ludjaka zaposlili, jos manje da radi za firmu i tweeta ovaka sranja okolo. Da to bjelac kaze, svi bi poludili, kad on to sere..on je manjina. A nije mu palo na pamet da dok god druge zove rasistima i vrijedja, da ce ti bijelci vrijedjat crnce.
Sad kad to sagledas u onom sranju sta su prezentirali, da si u ME-A ti "manjina", puno toga dodje na svoje. Neki kreten lijeci komplekse preko igre, nije da smo i imali neka ocekivanja.

@theobromine

Koliko su govorili o gameplayu, previse toga je bacalo na DAI. Pogotovo onaj dosadni sistem gdje trcis okolo i vuces ljude za rukav jel imaju koji quest il nesto.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 23:26   #75
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor theobromine Pregled postova
odgledao novi trailer. nadam se da neće slijediti model dragon age inquisitiona - osrednja priča, velike mape i MMO-like grind na side quest pričama
Dobro napisano, ufff dok se sjetim inkvizicije kako samo grindao (dumbass), waste of time
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 02:51   #76
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
@blade Stoce se tice SJW, meni je ovo malo poljujalo nade za igru kad takve likove zaposle
https://www.youtube.com/watch?v=Bs05V6vqleA
odvratno. a i trailer izgleda sranje
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 15:13   #77
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Trailer definitivno izgleda meeh :/
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 17:12   #78
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Ma, čim sam vidio skupljanje resursa i likove stavio bih plaću da će igra bit tipično novo-biowareovsko proseravanje puno bljutavih lokacija, fetch questova i neoliberalnog moralističkog proseravanja.
de su sad Dru Karpišin, dregon ejdž i kotor da komentirišu situasiju?! doklen genosid?
nadam se da će igrači bit razumni i izbjegavat eaware ko kugu i ne dati smradovima ni lipe.
dobar sam komentar jučer gledao jednog jutub reviewera koji je rekao nešto u stilu da bi nastavak trebao biti toliko napredniji od prethodnika u priči, gameplayu i pristupačnosti da bi igranje prethodnika trebalo djelovati kao mučan poduhvat nalik na putovanje kroz vrijeme (govorio je za fallout 4, ali jednako, ako ne i više, vrijedi za biowareove cashgrabove).
trailer izgleda kako i prethodni mass effect s inquisition grafikom. možda cijenu od 60€ opravdaju tako što će opet ubaciti neke likove iz jersey shorea ili macklemorea, jer priznajmo, to svi ipak najviše želimo od jedne, nekad, svete krave gejming industrije #rantdone
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 18:29   #79
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Drew je davno dobio nogu sa ME projekta (nakon ME1) i bio je jedno vrijeme pisao questove i pricu za SW TOR. Sta je danas sa njim, pojma nemam, al SWTOR je bio biowareov najveci projekt koji je bio teska katastrofa.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 16:03   #80
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Ako je ovo istina onda će ME:A biti PUN K bolje optimizirana nego BF1
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 21:48   #81
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
evo ja ću kad niko neće



uglavnom, nema šta bit zahtjevna, izgleda kao inquisition, likovi su opet vjecno vlazni i nekako cartoony. također, čudi me da je zažvalija plavušicu, a ne crnca hahah
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 22:13   #82
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2017., 23:36   #83
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Bivša me htjela ubit koliko sam bio 'zaljubljen' u Mirandu.
Cora je zanimljiva, ali falit će mi Miranda :/

Inače, igra izgleda brutalno, zato sam i požurio sa slaganjem nove konfe.
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2017., 09:39   #84
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Kad završe Shepardovu priču kako treba i uvedu redovno godišnje premlaćivanje Caseya Hudsona, mogu razgovarati o novom ME.

Do tada, a-a.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2017., 14:08   #85
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Iskreno, Shepardova priča je imala čist okej kraj. The end i idemo dalje.
Lagao bih kad bih napisao da ne bih volio da još koji put vidimo (i zaigramo) sa Shepardom. Ali, ovo je bio čist okej kraj glavnog lika igre.
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2017., 14:48   #86
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor M3do Pregled postova
Iskreno, Shepardova priča je imala čist okej kraj. The end i idemo dalje.
Lagao bih kad bih napisao da ne bih volio da još koji put vidimo (i zaigramo) sa Shepardom. Ali, ovo je bio čist okej kraj glavnog lika igre.
Malo žešće si na Andromeda hype train-u ha?

Kraj ME3 je smeće gledajući objektivno...

Zadnje izmijenjeno od: gin.tonic. 28.01.2017. u 18:33.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2017., 17:10   #87
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Mislim, gle, priča je morala negdje završit. Okej, moglo je biti sto drugih završetaka, oni su odabrali ovaj. "Čist okej kraj glavnog lika igre" ne znači da je kraj bio u rangu The Last of Us-a ili neke druge igre. Ne, daleko od tog. Ali nije bio toliko loš da ne bih opet odigrao
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2017., 18:17   #88
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Meni ova igre previse na NMS vuce po vidjenome. Skrivaju animacije, dijaloge i bitne stvari i samo pokazuju hodanje po planetu i skupljanje resursa i onda let na drugi planet.

Kao da uzmes Need for Speed igru i ne pokazes utrke i voznju, nego samo one cringe dijaloge izmedju likova.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2017., 12:23   #89
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 450
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Meni ova igre previse na NMS vuce po vidjenome. Skrivaju animacije, dijaloge i bitne stvari i samo pokazuju hodanje po planetu i skupljanje resursa i onda let na drugi planet.

Kao da uzmes Need for Speed igru i ne pokazes utrke i voznju, nego samo one cringe dijaloge izmedju likova.
Ne moras se brinuti za to uopce, bit ce game play super. Mene samo prica brine ali vjeruje da ce i to biti dobro.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2017., 21:36   #90
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Silthrax Pregled postova
Ne moras se brinuti za to uopce, bit ce game play super. Mene samo prica brine ali vjeruje da ce i to biti dobro.
Gameplay nikad nije bio neka jaca strana ME igara, nego prica, likovi i njihovi odnosi i lokacije.
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na