Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2016., 12:31   #1411
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja sam vidio dosta i Taiha i Hakuryu-a. Taiho je zanimljiv jer ima oklopljenu palubu pa ga nije lako brzo završit AP granatama. New Orleans AP granate su se samo odbijale od njega. Morao sam na HE prebaciti.

A što se tiče fighter barrage - ja čitam samo pozitivne komentare. Tek s njime IJN CV ima šansu na nižim tierima. Jučer sam jednog Hiryu-a izownao sa time. Ako vidim da mi je zaskočio neku eskadrilu to je dobar fail safe. Ionako bi ju izgubio od njegovih aviona, onda lovce pošaljem u strafe (to skida i friendly avione) pa sredim nekoliko aviona više od njega nego što bi on meni rješio da smo išli u normalnu borbu.

Dok nije toga bilo, IJN je mogao samo bježat po mapi i kupovat vrijeme od USN aviona.

Još bolji primjer efikasnosti je kad ganjaš jednu ili TB ili DB eskadrilu. Sa strafeom ju riješiš u par sekundi dok bi ju sa normalnim napadom ovi ganjali oko minutu. Ovak potrošiš pola streljiva ali si efikasno i brzo srušio avione. Idealno kad se vraćaju na CV pa lik ne pazi na njih. Rekord mi je 3 pune eskadrile sa jednim strafe napadom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 01.02.2016. u 12:37.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2016., 12:41   #1412
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Lun

Odavno je poznato da WG ne jebe 2% svoj comunity. Ovo je jos samo jedna u seriji idiotizama za raspalit igrace.
AA je retardiran, jer tvoj brod ima neki sumnjivi arc za AA, neznas sta puca ni koliko, koliko trebas i jel uopce trebas brod okrenit za AA efikasnost i pored svega toga hoce tvoj AA ista i pogodit. RNG all the way.
Manual drop je vise manje gotova stvar, zrtvovat ce par aviona i bacit drop na 2 cm od tebe, nema shanse izbjec torpeda.

Glede lovaca, ujedno je i razlog sta sam odustao od CVa, US lovci bi mi samljeli sve fightere sta imam i dalje sam gotov. Onda mi na miru pokolje ostale avione i ja sam beskoristan. Prodao CV i neka se gone sa tim balansom.

T9+ cruiser play, pa da, odjednom igra za cruisere postaje uzasna. Svi imaju 400mm+ topove, ako te ista zakaci sprijeda il odzada sve prolazi i eto citadele, dometa nemas za napucavanje. Netko ce rec da lovis cruisere il DD, tko to kaze on je idiot. Onaj sekund kad zapucas vidljiv si svima i samo je pitanje hoce li te BB gadjat il ima drugu metu pod boljim kutem. Nije bitno sta si im ti najmanja prijetnja, on tebe gleda kao farmabilni dmg ili exp. Strategija tu nema sta radit, pucaj u sta mozes i briga te. Dmg = exp = lova.

Za idiote u T9+, standardno. Dere se hax jer mu je netko digao 50% hpa, nezna sta je citadela, drugi nezna sta je manual drop il fighter ability. Takve budale citas na forumu...zali boze. Al naravno da ima svega jer igra nema tutorial posteni.


@ Thor

Nje bitno jel on noob jer se ne mice ili ne, dok nasa ekipa ne probije line, ili nas CV odluci snipeat drugi CV, on moze na miru da radi sta hoce. Ako bas hoce pratit svoju flotu dok probija flank, opet stoji dovoljno iza da ti nije nit spotan nit u dometu, sta mi je isto da stoji na A1 il 5km iza svoje flote ako ga nit vidim nit mogu gadjat.

Gledam dosta kako igraju iChase i Ferdi, pratili ili ne pratili flotu, 3-4 killsa bez problema dok stoje u pozadini. Kako bi poginili? Snipe od drugog carriera ili bi pao flank i neki DD bi se provukao. Al uglavnom medju zadnjima.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2016., 12:49   #1413
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
AA je retardiran, jer tvoj brod ima neki sumnjivi arc za AA, neznas sta puca ni koliko, koliko trebas i jel uopce trebas brod okrenit za AA efikasnost i pored svega toga hoce tvoj AA ista i pogodit. RNG all the way.
Manual drop je vise manje gotova stvar, zrtvovat ce par aviona i bacit drop na 2 cm od tebe, nema shanse izbjec torpeda.

Glede lovaca, ujedno je i razlog sta sam odustao od CVa, US lovci bi mi samljeli sve fightere sta imam i dalje sam gotov. Onda mi na miru pokolje ostale avione i ja sam beskoristan. Prodao CV i neka se gone sa tim balansom.
Manual drop se da itekako porazit. Velim, kreni skretat na vrijeme, ne kad oni krenu u napad jer je onda prekasno - već kad se približavaju. Također je bitno znati dal skretati od ili prema njima. Ako ih vidiš na daljinu da idu na tebe okreni od njih i puno duže vremena će provest pod tvojim AA kišobranom. Druga je priča što ćeš onda morat bok pokazat neprijatelju, ali to i je jedna od poanti CV-a.

Idalni CV napad je u suprotnom smjeru od kretanja broda, dakle s pramca jer si onda najkraće pod AA kišobranom. Torpeda se uvijek izbjegavaju skretanjem PREMA njima, ne od. Kad vidim da lik skreće od, u 90% slučajeva pobere još jedno torpedo koje inače ne bi pobrao.

AA prolazi kroz otoke, kroz sve. Apsolutno se slažem da svi topovi na brodu ne bi smjeli pucat po avionima u svim smjerovima. Npr. japanski nosači u bitci za Midway, Akagi i Kaga su imali loše lukove pokrivanja AA. Samo jedan u nizu razloga zašto su "kleknuli".


Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@ Thor

Nje bitno jel on noob jer se ne mice ili ne, dok nasa ekipa ne probije line, ili nas CV odluci snipeat drugi CV, on moze na miru da radi sta hoce. Ako bas hoce pratit svoju flotu dok probija flank, opet stoji dovoljno iza da ti nije nit spotan nit u dometu, sta mi je isto da stoji na A1 il 5km iza svoje flote ako ga nit vidim nit mogu gadjat.

Gledam dosta kako igraju iChase i Ferdi, pratili ili ne pratili flotu, 3-4 killsa bez problema dok stoje u pozadini. Kako bi poginili? Snipe od drugog carriera ili bi pao flank i neki DD bi se provukao. Al uglavnom medju zadnjima.
Taj dio je točan. Obično si zadnji koji pogibaš ako ti je tim za drek.

Ja se uvijek mičem. Uvijek sam na autopilotu. Jer ako te DD ulovi nespremnog, ili IJN CV koji sa manual dropom ima konvergirajuću putanju a ti stojiš - posaugat ćeš sva torpeda što inače ne bi jer ih mora lansirat iz bliza manual dropom.

Neki dan rješio na taj način Ibukija. Lik se sparkirao uz otok. Em sam lansirao na najvećoj udaljenosti i gotovo da nisam ni bio u dometu njegovog AA, em je putanja konvergirajuća ... rezultat: popio je skoro svih 8!
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 01.02.2016. u 12:54.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2016., 14:26   #1414
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2016., 14:31   #1415
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
dakle...i kaj sad sa tim skilovima za kapetana? Hoće nam dat mogućnost da besplatno resetiramo skillove i rasporedimo bodove...mislim sad su novi skilovi tu plus kaj je Last stand t2 skill a imam ga na nekoliko brodova a na svakog sam potrošio 4 boda...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2016., 14:32   #1416
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Bolji link na 0.5.3 Jer google transilate bolje radi svoj posao nego idiot koji je za to placen.

I da, govori se o jednom free respecu kapetana. I opet rebalans xp-love za neke brodove. Sve skupa, patch osim team borbi je vise steta nego korist.

" In addition, we have reduced the growth of damage when using the manual targeting by about 12% and activation equipment "Barrage air defense" - by 33%."
..... znaci kad rucno biras koju grupu aviona da gadjaju, sad radis manje dmga. Ako opalis CA skill, radis 33% manje dmga. I na sve to nerf AA topova za sve osim ruskog govneta.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2016., 14:48   #1417
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Baš sam i ja čitao RU prijevod, vidim kod nas fali pol stvari u opisu.

Da, pojačan je dmg topova na većem dometu a smanjen na srednjem i kratkom dometu radi kompenzacije. Uz to smanjeni su i navedeni bonusi od fokusiranja i Defensive Fire consumable-a.

Ali zato imamo novi skill 4. reda za ručni fokus AA paljbe. AFT sam primarno uzimao za povećanje dometa secondary topova i AA kišobrana. Sumnjam da će mi taj novi AA skill na 4. redu biti korisniji jer ovako ne moram biti zalijepljen za BB koji pratim i sa Pensom mi je domet 7,2km.

EDIT: Tim više jer Pensa i New Orleans imaju 127 mm/25 secondary topove. Originalno im je domet bio 5, sad pada na 4,2 km. Sa dva puta 20% bonus od upgrade-a i AFTa novi max domet biti će 6 km...

Last Stand maknut na 2. red. Super, sad ako hoću Concelament Expert, Last Stand i Torpedo Armament Expertise moram jedan izbacit. Izgleda da ću morat uzet taj novi Torpedo Acceleration sa Mutsukijem i izbacit Torpedo Armament Expertise za - 10% reload...

Btw. AFT sad vrijedi za 139 mm (uključno), ne 130 mm kao što je originalno pisano.

EDIT2: Survivability Expert je IMHO apsolutno nepotreban skill, i totalno retardiran. Yamato preko 100 soma HP??!?!


EDIT3: Dodatni info sa RU servera:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...t__520#topmost

Citiraj:
The impact of AFT on main caliber guns will be reduced to caliber up to 139mm, yet on the secondaries, it will still be 155mm caliber guns.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 01.02.2016. u 15:23.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2016., 17:11   #1418
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma sta vise citas, to sve ima manje smisla. AFT nerf za primarna oruzja je nepotreban. AA nerf je nepotreban (topovi + skill). Nerf aviona sa jetova na propelerce je stvar balansa, al ako maknes jetove i nerfas AA, i jedan i drugi nerf drze stanje kakvo je bilo prije. Sad imamo sporije avione al i losiji AA. Nebitno sta su neki topovi bufani (malo njih) kad je domet i dmg toliko razbacan da nema metode ovom ludilu.

AA fokusiranje vatre ce sad radit manje dmga tako da hoce da forsiraju ljude da plove u grupama da im se AA overlapa. Sta ce bit komedija kad ih Shima ugleda i uputi 15 poklona pa da vidis dodge panike.

Glede skilova, bas Yamatu treba jos HPa. Gubitak dometa za Mogami je defacto unistio brod. Dok se ne vidi te skilove u akciji i koliko su OP ili UP, zasad zvuci glupo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 08:56   #1419
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jučer sa Nope Orlanom servirao Mogamiju "a taste of his medicine". Zapalio ga, on se popravi. Opet ga zapalim i gledam kako lagano gori do 50% HP-a. Jurio je na mene a ja sam bježao jer je imao još 2 CA iza sebe, pa kad smo došli do prijateljskog Colorada okrenuo sam se i charge na njega. On okreće bok i jedna citadela je bila dovoljna. Demolition Expert za 17% šanse za vatru, hvala.

Malo detalja vezano uz 0.5.3 i naredne patcheve (koristiti Google Translate):

http://forum.worldofwarships.ru/inde...post&p=1794602
http://forum.worldofwarships.ru/inde...post&p=1795730

- The impact of AFT on main caliber guns will be reduced to caliber up to 139mm, yet on the secondaries, it will still be 155mm caliber guns. To compensate for this, planes to buff the range on Albany and Mikhail Kutuzov also for RoF and turret traverse for the latter. No plans to change the remaining ships, they will see the statistics after the patch. Too much HE spam with amateurs hurt the gamplay at lower tiers he says. Sealclubbing je glavni razlog očito.
- Some changes to the TK system are expecting to come soon. Stay tuned.
- New Orleans, I hope it will be better with the addition of the game radars (not 0.5.3, later on, but there are plans). Admiral Hipper also lives well. RADARI???
- On another note, dev stats that Shitizov was balanced for 0.5.3 from the start, including RoF and Range. They had to take in account the captain skills and that's one of the reason they want to remove their effect on main guns, they make balancing more difficult.
- The secondary guns accuracy increase by the captain skill is by 60% (Yamato's gonna be so much more OP). @ Lun: nemoj toliko skakat od veselja.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 09:10   #1420
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sad je preciznost secondary topova 3-5%, 60% od toga je 5-7%. Jer nema shanse da ce stavit secondarye da imaju 60% accuracy kad sa mainovima muku mucis za bit iznad 25%.

Dobri su sa AFT buffom, samo za ruske brodove koji nisu ni bili WW2 brodovi. Onda mogu i stavit sasvim moderne brodove....debili.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2016., 09:22   #1421
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Osim ako to nije "plus" kao Demolition Expert, pa sa 3-5% skoči na 63-65%.

To bi već bilo brutalno. Danas je 0.5.3 live test server u pogonu, znat ćemo uskoro nadam se.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 10:21   #1422
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Jučer odem kasno igrat (nisam mogao prije) i večer za zaborav. Prvo u 3 ranked partije dobijem totalno retardiranu ekipu. Krenem u Hipsteru pokrivat Tirpitza. Imamo DD ispred. Idealno. Dolaze Atago i Amagi. REkoh ja sad idem citadelat Ataga i onda podrška Tirpitzu za fajt s Amagijem... Ali lik okreće u kontra smjer. JA ga pitam koji k radiš a on veli da sam prebrz za njega (whatever). Da popizdiš...Onda u random dobijem sve t10 brodove. Gađam se sa Hindenburgom i Montanom. U Hipsteru. haha
U random partijama igram s Farragutom s kojim inače dobro igram. Ali u 4 partije roknem 2 broda a mene potope 2 puta. Bio sam umoran.
Sve u svemu više ne igram random iza 23h definitivno. Samo ranked pa što me zapadne. MM je brutalan bio jer je bilo kasno plus što masu ekipe testiralo novi update pa je mm još više patio.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 12:29   #1423
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
@ Lun: nemoj toliko skakat od veselja.
Eeee kad bi još secondary pucali po torpedima (to su znali radit mornari u WW2) nitko sretniji od mene
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 17:03   #1424
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne samo to. Kad je USS Albacore lansirala torpeda na japanski nosač aviona Taiho jedan se od japanskih pilota zaletio u torpedo svojim avionom koje je radi toga eksplodirao prije pogotka. Na njegovu nesreću nije bilo dovoljno jer su japanci sa neiskusnom posadom uspjeli samo pogoršat stvar od jednog torpeda koje je ipak pogodilo i izgubiti nov novcat nosač aviona...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 02.02.2016. u 18:13.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 17:56   #1425
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Htio skinut test client da isprabam neke brodove prije kupnje, new orleans i north carolina i nemam dovoljno mjesta na disku

Se moze igra prebacit na neki drugi disk? Zaboravio sam dal me je kod instalacije trazilo na koji disk ocu stavit igru
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 18:24   #1426
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 02.02.2016. u 18:42.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 18:42   #1427
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Izgleda da su nerfali Yamatov heal i sada je isti kao kod ostalih brodova.

Ekipa je iskopala interesantne podatke:

Citiraj:
PJSC008_Myoko_1945.C_Hull.Cit.volume changed from 1.0 to 3.44
PJSC026_Iwaki_1944.A_Hull.Cit.volumeCoeff changed from 1.0 to 1.3
PJSC705_Myoko.C_Hull.Cit.volume changed from 1.0 to 3.44
Myoko je izgleda preimenovan u "Švicarski sir".
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 18:54   #1428
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Čekaj pa Myoko je sad brod citadela....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 20:38   #1429
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Eto ti patcha, Mogami nefan, Myoko nerfan i to debelo, nije da je prije bilo tesko citadelat....al sad.

Ma sve mi se vise gadi igra.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 20:56   #1430
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Obezvrijedili mi grind rusa i sad japanskih CA....hebote...brijem da ću sad vratit Aobu u igru pa kad mi se bude dalo igrat...A evo Myoko prije patcha sam citadelirao s Hipsterom par puta i riješio...pa sad kad me vide ima da odmah napuštaju palubu...koje sranje
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 21:25   #1431
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Čekaj pa Myoko je sad brod citadela....
Myoko je i prije bio plutajuća citadela kad vozim Pepsi. Jako osjetljiv čim okrene bok. Ako ovo zaživi bit će svašta...

Jel netko iskopao podatke za onaj skill o povećanju hitpointova? Nisam ga našao.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 21:27   #1432
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Myoko je i prije bio plutajuća citadela kad vozim Pepsi. Jako osjetljiv čim okrene bok. Ako ovo zaživi bit će svašta...

Jel netko iskopao podatke za onaj skill o povećanju hitpointova? Nisam ga našao.
Negdje sam pročitao 400 HPa po tieru, dakle na T10, 4k. Bezveze.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 21:29   #1433
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
A meni jos 5k exp do myoka ahh
Nist,ostajem na Aobi lol

btw, stiga san do new mexica, sve stock zasad
Uzea san mu povecanje rangea ,mislia sam se to ili 10% na reload i traverse
Ali citam malo, range mu je smijesan bez ovog povecanja
A ima 12 cijevi
Dobar brod, nisan jos nista reserchao,a vec mi se svidja
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2016., 22:45   #1434
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
@ webstartm: M(S)exico je brod koji zauvijek ostaje u mojoj luci. T6 je općenito tier gdje su svi BB-i odlični. Fuso je snajper a ni Warspite koji je premium za Wallet Warriore nije nimalo loš (jedini brod u igri koji popravlja štetu na Citadeli). Definitivno odi s dometom, a za prvi upgrade uzmi za manju šansu uništenja kupola jer ćeš ih gubit. Pogotovo protiv 16" granata koje imaju Nagato i C(L)olorado.

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Negdje sam pročitao 400 HPa po tieru, dakle na T10, 4k. Bezveze.
Dobro, barem to nisu zeznuli. S drugim skillovima taj mi se čini kao najmanje bitan za uzeti. Taj AFT nerf se već dugo odgađa. Trebao je biti i u prošlom patchu. Izgleda da više nema odgode. Uvjerljivo su najviše stradali vozači Mogamija i Murmanska. Marblehead neću ni spominjati...


Partija od večeras, pravi primjer MM faila:



Izubili smo samo 3-4 broda, ali uglavnom zato što Smoki i ja znamo što radimo u Carolinama. Obojica smo dobili Fireproof jer su nas 2-3 Clevelanda skupa sa sva 3 Colorada ložili vatrama sve u 16. Roštiljalo se sa po 2-3 vatre na brodu. Napravio preko 100 soma štete, ali nisam kill mogao uzeti ni jedan.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 03.02.2016. u 08:21.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 09:13   #1435
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Tablica promjena starih i svih novih skillova:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars..._perk_changes/

Kad zanemarimo ostalo najbeskorisniji skill je Survivability Expert dok micanje Last Stand skilla u drugi red smatram još većom pogreškom od ovog AFT nerfa (za koji iskreno i nisam toliko protiv ako se svim T8 CA da isti ili sličan domet).

Čitam malo komentare s PT servera, USN CV-i su od slijedećeg patcha prošlost izuzev Langley-a koji će sad postati još veći OP u iskusnim rukama. Pogotovo sa 15 point kapetanom. USN CV linija prestaje nakon prvog CV-a. Toliko o seal clubbingu odnosno spriječavanju istog. I Essex i Midway gube drugu TB eskadrilu. Tako da nema više one-shotanja od strane USN CV-a.

Tu je naravno i redizajn AA. Navodno sad Cleveland postaje još jači sa svojim AA, i svi brodovi imaju brutalan AA. Nešto su povećali brzine avionima, ali sve u svemu bojim se kako će to izgledati. Fuso i Tirpitz su pogotovo bili lake mete u ovom patchu, mislim da ni to neće više biti slučaj.

Manjak CV-a = gomilanje DD-a kao gliste poslije kiše. Dakle BB i DD igra kad sleti patch 0.5.3...

Bojim se da će CV bit samo za HC ekipu jer im je learning curve ionako visok, s novim AA redizajnom ne vidim kako bi privukli još igrača da ih igraju.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 10:02   #1436
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa vec sam cuo ekipu da govore, sad ce bit manje nosaca, sa manje nosaca ce DDovi divljat puno slobodnije i pretvara se u WoDDs. Vec sad nisu rijetke runde sa po 4-5 DDova na svakoj strani.

Igranje Izumom, brod je ocajan, ok oklop ako je minimalno anglan, topovi u nekih 30ak borbi su neprecizno smece, a ako i pogode, dmg nikakav. Mislio sam da je to samo do Hull A, al i sa Hull B nije nesto. BBove dingam kad ih tucem broadside il napravim 1200 dmga, za popizdit, cruisere koje sam sa Amagijem citadelao ko od shale, Izumo overpena. Jucer jedna sretna runda, full HP Iowu broadsidao sa 13-15km. 5 citadela, jedan salvo i odma gotovo. Spread je greskom izgleda napravio konga line i svi odreda u citadelu. Lik se cudio kako...ja jos vise.

Zasad imam losiji average dmg nego Fuso il Nagato Al zacudo, ko da nicemu ni ne sluzim, ja poginem, tim pobjedi. Sa Amagijem napravim cudo, tim izgubi.

__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 10:23   #1437
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Identično iskustvo sa Izumom. Prodao ga i sad pičim samo s Amagijem.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 10:28   #1438
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Amagija nije prodan, ostaje kao keeper brod, a Izumo mi je samo stepping stone do Yamata i onda ide u rezaliste.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 10:35   #1439
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Je, ali sa stepping stoneom treba igrat za doć do Yamata (i to koliko...), a to mi se ne da.
Jučer s Amagijem uništim 5 brodova, dobijem krakena, tim izgubi...
World of luck and RNG.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 10:55   #1440
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja sam na 20k expa do hulla c, domet i engine nisam ni dirao, i onda 250k do yamata, racunam 5-10k expa na dan i neka se skuplja, nemam zivaca za neki dugosatni grind.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na