Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2017., 23:51   #2491
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
ako ti je ovo stabilno (bar pol vure stress testa) je brutalno dobar rezultat, skoro 4.1GHz na 1.3V
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 23:58   #2492
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Baš me zanima koliko će ti trebati za 4.2ghz, a možda ti ni 4.3ghz ne bude ginulo, no vjerojatno će doći do točke gdje ti je zid ili ti treba gro više soka. Ugl. imaš najbolji primjerak ryzena što sam dosad pročitao na netu

S čime si ono stressao i koliko dugo? Mislim ono da bilo kakav stress vrtiš po čuke - sat mislim da je odlično
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
ako ti je ovo stabilno (bar pol vure stress testa) je brutalno dobar rezultat, skoro 4.1GHz na 1.3V
Iskreno mislim da i nije bilo vise od pola sata prime95... 4.0Ghz je rock stable @ 1.3v a ovaj setup nije bas prosa pravi stress test ali ne rusi se u GTA5 ni u Doti2,
dok u pozadini stalno rade utorrent, Opera sa 10-tak tabova, Wallpaper Engine vrti "dreamscene" na desktopu, itd... - za mene dovoljno stabilno
Sutra ili prekosutra ako uhvatim vremena cu obaviti pravi stress test - prime95, hand brake, gejmanje itd...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 00:08   #2493
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma treba i pola ćuke prime95 izdržati. Možda nebi bilo stable nekoliko sati ali koga boli kuki ako je stabilno za ono što ti koristiš

Malo updejtanih ryzen 7 scoreova

https://docs.google.com/spreadsheets...t#gid=87938175

Za 4.1ghz ti je trebalo nekih 1.38v ako se ne varam? To je isto fenomenalno, ali vidi se da tu počinje traženje soka. 4.2ghz će trebati vjerojatno preko 1.4v, ali ako bude unutar amd preporučenih 1.45v fakat imaš dijamanta. Kažem, možda uz neke "suicide" kerefeke poput ovih tipova preko 1.5v možda možeš i 4.3ghz


+ to je samo cpu-z bench, većina ovih iz linka možda ne može vriti par minuta stress test

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 21.04.2017. u 00:13.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 00:17   #2494
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Iskreno mislim da i nije bilo vise od pola sata prime95... 4.0Ghz je rock stable @ 1.3v a ovaj setup nije bas prosa pravi stress test ali ne rusi se u GTA5 ni u Doti2,
dok u pozadini stalno rade utorrent, Opera sa 10-tak tabova, Wallpaper Engine vrti "dreamscene" na desktopu, itd... - za mene dovoljno stabilno
Sutra ili prekosutra ako uhvatim vremena cu obaviti pravi stress test - prime95, hand brake, gejmanje itd...
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma treba i pola ćuke prime95 izdržati. Možda nebi bilo stable nekoliko sati ali koga boli kuki ako je stabilno za ono što ti koristiš

Malo updejtanih ryzen 7 scoreova

https://docs.google.com/spreadsheets...t#gid=87938175

Za 4.1ghz ti je trebalo nekih 1.38v ako se ne varam? To je isto fenomenalno, ali vidi se da tu počinje traženje soka. 4.2ghz će trebati vjerojatno preko 1.4v, ali ako bude unutar amd preporučenih 1.45v fakat imaš dijamanta. Kažem, možda uz neke "suicide" kerefeke poput ovih tipova preko 1.5v možda možeš i 4.3ghz


+ to je samo cpu-z bench, većina ovih iz linka možda ne može vriti par minuta stress test
ulijećem kao padobranac, ali ovo dvoje navedeno je bilo zlatno pravilo pri overclockingu - sustav mora biti stabilan 24/7 u svim uvjetima (osim pri ganjanju rekorda).. čudi me ovo današnje vrijeme
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 00:20   #2495
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Možda je pravilo, ali ne vidim što jednom gameru znači da mu je pc stabilan 24h torture pod prime95 ako on nikad pod svojim korištenjem neće vidjeti takav load. Naravno ako se bavi renderingom za ozbiljno mora tako nešto moći izdržati
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 00:22   #2496
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Možda je pravilo, ali ne vidim što jednom gameru znači da mu je pc stabilan 24h torture pod prime95 ako on nikad pod svojim korištenjem neće vidjeti takav load. Naravno ako se bavi renderingom za ozbiljno mora tako nešto moći izdržati
ti nikad ne znaš kad će sustav prdnut.. otkad su procesori pekmezi? prije, kad su procesori bili napravljeni od istih materijala, vrtio se prime par sati.. i ostali programi.. nitko ne govori o nekim nemogućim uvjetima.. sad je to sve postalo nešto njonjavo.. ako se već odlučiš na overclocking, onda to napraviš kako spada
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 01:09   #2497
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma treba i pola ćuke prime95 izdržati. Možda nebi bilo stable nekoliko sati ali koga boli kuki ako je stabilno za ono što ti koristiš

Malo updejtanih ryzen 7 scoreova

https://docs.google.com/spreadsheets...t#gid=87938175

Za 4.1ghz ti je trebalo nekih 1.38v ako se ne varam? To je isto fenomenalno, ali vidi se da tu počinje traženje soka. 4.2ghz će trebati vjerojatno preko 1.4v, ali ako bude unutar amd preporučenih 1.45v fakat imaš dijamanta. Kažem, možda uz neke "suicide" kerefeke poput ovih tipova preko 1.5v možda možeš i 4.3ghz


+ to je samo cpu-z bench, većina ovih iz linka možda ne može vriti par minuta stress test
Za 4.1 mi je tribalo 1.352 ili 1.36v, nisam vise siguran. Ne sicam se dali sam uopce testira tu brzinu ili samo obavija validaciju
Morat cu to testirati kako triba na vikend. Trenutno sam na 5., 9. i 10. mistu cpuz ryzen 5 1600x ljestvice

http://valid.x86.fr/top-cpu/414d4420...6f636573736f72

Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ti nikad ne znaš kad će sustav prdnut.. otkad su procesori pekmezi? prije, kad su procesori bili napravljeni od istih materijala, vrtio se prime par sati.. i ostali programi.. nitko ne govori o nekim nemogućim uvjetima.. sad je to sve postalo nešto njonjavo.. ako se već odlučiš na overclocking, onda to napraviš kako spada
Moram se sloziti, naucija sam to sa bivsim i5 koji je zna prolaziti par sati primea95 ali se rusija u Doti2 dok bi youtub svira nesto u pozadini... Tribalo bi se uvjeriti u stabilnost sistema ali s druge strane meni je najbitnije da se ne rusi u radnjama kojima se trenutno bavim...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 21.04.2017. u 01:20.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 01:27   #2498
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 02:01   #2499
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
pitanje za vlasnike c6h ploce.
onaj limic(I/O shield) ima ko neku izolaciju na sebi i trebao sam gurat ko manijak da pogodim rupe od nosaca na koje sarafim maticnu jer nece lagano uci u utore od limica.Taj asus stvarno mora biti poseban.
Imao netko istu situaciju?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 02:10   #2500
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
@snejk - zavrti 20 testova ibt avx na maximum postavkama. Ako prodje, nece se rusit.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 06:17   #2501
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
@snejk - zavrti 20 testova ibt avx na maximum postavkama. Ako prodje, nece se rusit.
Ne treba maksimum, dosta je very high.

I inače,nemojte koristit p95 nego IBT AVX.


Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 07:52   #2502
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Maximum ce malo vise iskoristit ram i jos bolje opteretit memorijski kontroler.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 08:58   #2503
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ti nikad ne znaš kad će sustav prdnut..
Ma tko vise ima vremena za "testove". Ako radi 6h u BF1, radi. Točka.
Meni zadnji 6600k@4,7ghz nije prolazio ni prime ni realbench nikada...nakon sekunde bi se rusio. S druge strane nikada nisam vidio restart ili nestabilnost u Doti, BF1, Divisionu, Photoshopu, winsima. Radilo ko podmazano

Za mene je to stable, kako god da okreneš
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:07   #2504
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ja bi rekao "jebo to" ako to smatras stabilnim. Jer x puta mi se desilo da su tako neke stvari radile i onda mi je recimo na desktopu prdnuo. Tako da ovi testovi nisu za badava.

Nema mi nista gore nego radit nesto vazno i pametno na kompu i da mi u tom trenu prdne. Za poludit.

Zato se u zadnje vrijeme vise naginjem kupovini jaceg procesora u startu i "stock" soluciji jer bar znam da ce radit kako treba i da me nece zadesit gore opisana situacija.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:10   #2505
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ja sam rokao 10-15 min OCCT-a, ako tamo ne prdne, neće nigdje

A da ne pričam, da je u principu ista stvar kao i kod Raneza, nekada nisam uopće pržio proc tim burn in-ovima, ako radi u BF1 i GTA V par sati - teško da će igdje prdnuti.

GTA V mi se pokazao jako osjetljiv na OC memorije, čim sam tu previše nategnuo (kada sam isprobavao 2200-2300Mhz) - crash
Sam Fischer je online   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:12   #2506
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Hehehe, meni obrnuto. Prođem tipa sat dva u nekom testu tipa prime, occt i onda random prdne u nekoj igri

Al štaš, dodatnih 0.01v obično riješi taj problem pošto je napon već vrlo blizu od 24/7 rock stable
nub je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:30   #2507
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
GTA V je odlicna za testiranje OC-a graficke kartice koja je recimo u Futuremarku uredno prolazila, dok u GTA pocnu iskakat hijeroglifi il se smrzne
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:59   #2508
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Najbolji test je nekoliko sati enkodiranja.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 10:21   #2509
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
pitanje za vlasnike c6h ploce.
onaj limic(I/O shield) ima ko neku izolaciju na sebi i trebao sam gurat ko manijak da pogodim rupe od nosaca na koje sarafim maticnu jer nece lagano uci u utore od limica.Taj asus stvarno mora biti poseban.
Imao netko istu situaciju?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Da, meni se dogodila slicna situacija. Nisam triba gurat ko manijak al tribalo
je solidno pritisnuti sa desne strane ploce dok prvi saraf nisam zavida...
Da ti mozda i/o shield nije dobro lega, jer triba ga dobro pritisnuti na sva 4 kantuna.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 10:21   #2510
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Jer x puta mi se desilo da su tako neke stvari radile i onda mi je recimo na desktopu prdnuo. Tako da ovi testovi nisu za badava.
Ne kužim poantu. Ako radi to što treba raditi i nije nikada prdnuo ni na desktopu, čemu pišem ovaj post
Pri samom overclocku, kako je kolega rekao, ako pukne, dignem za 0.02 i miran sam.

Sam - (kada sam isprobavao 2200-2300Mhz) - ide ta mema 3200 Samo pukni 1.35-1.40v
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 10:24   #2511
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ok, tebi je to dovoljno da bi oc proglasio stabilnim, dok meni nije. To je poanta.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 10:29   #2512
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Ti testovi tipa prime uopce nisu pouzdani za stabilnost jer ne koriste graficku... Sve radi super stabilno a kad mi grafa potegne struju prica se totalno mjenja... Jos da nadodam da se promjeni i temperatura svega u kucistu...

Eto jucer 55 min prime 95 prolazi bez problema... Ventovi se deru, zrak kroz kiler prolazi totalno hladan... Nakon 20 min igranja PUBG komp se srusi i zrak koji prolazi kroz kiler bio je topli... To toplo je i dalje recimo zrak temperature 30-35 stupnjeva, ali u prime 95 zrak koji je puhao bio je identicne temp kao temp zraka u sobi...

Vise necu trosit vrijeme na te testove stabilnosti... Gaming, ako prolazi, prolazi...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 10:59   #2513
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Točno tako, gejming upregne cijeli sistem, a ne samo cpu, i lakše dođe negdje do nestabilnosti i prdne.

Neki preporučuju da se vrte stress testovi za cpu i gpu istovremeno, al po meni je to nepotrebno mučenje komponenti. Ako se sruši u gejmingu, jbg, digneš malo napon i deri dalje, bar nisi izgubio ništa vrijedno...
nub je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:07   #2514
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Jbt,ja ne vjerujem koje gluposti pišete.

Test za CPU, IBT ili encoding
To je slično opterećenje.

Apsolutno je nepotrebno vršiti kombinirane CPU-GPU testove

Ako je CPU stabilan u IBT AVX ili u encodingu onda je stabilan i u tamo nekom gejmingu.

A ovo da gejming najviše optereti CPU i neki dokaz stabilnosti je smijurija.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:10   #2515
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Nije mi stabilan ni toster koji skuri kruh tu i tam makar ima "isti" tajmer i uvijek isto odrežem debelu šnitu.

Što je uopće pojam stabilnosti danas?
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:18   #2516
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
pitanje za vlasnike c6h ploce.
onaj limic(I/O shield) ima ko neku izolaciju na sebi i trebao sam gurat ko manijak da pogodim rupe od nosaca na koje sarafim maticnu jer nece lagano uci u utore od limica.Taj asus stvarno mora biti poseban.
Imao netko istu situaciju?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Ja sam odustao od montiranja IO shielda jer nisam htio slomit ploču
Sličan problem je bio i sa z170 pločom, ali najviše zavisi o kućištu. Radi se o 1mm ali opet dovoljno da ne možeš zašarafit matičnu.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:37   #2517
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Jbt,ja ne vjerujem koje gluposti pišete.

Test za CPU, IBT ili encoding
To je slično opterećenje.

Apsolutno je nepotrebno vršiti kombinirane CPU-GPU testove

Ako je CPU stabilan u IBT AVX ili u encodingu onda je stabilan i u tamo nekom gejmingu.

A ovo da gejming najviše optereti CPU i neki dokaz stabilnosti je smijurija.
Pisu oni dobro sam ti teze ili nikako ne shvacas problematiku.

Encoding je konstatno opterecenje koje ne ukljucuje varijacije napona koje daje napajanje pri gejmanju ili varijacije napona za vcore u slucaju full ili djelomicnog
opterecenja rada procesora u kratkom vremenskom intervalu. Ja dosta encodam i nikada nije komp prdnio na tom zadatku ali zato je bilo slucajeva da nakon encodanja
ili necega zahtjevnoga otvorim fb ili tube ili pokrenem snimanje tv karticom a komp se srusi, zasto ?

E pa ako se mjenja mnozitelj kod cpu aktivno ili je aktivan bilo koji c-state onda je to moguce jer procesor iz stanja mirovanja naglo povuce veci napon a ponekad
to nije dovoljno brzo ili ne dobije dovoljno napona u tom trenutku i onda se srusi. Iskljucivanjem svih c-state procesor se bespotrebno "przi" kada nista ne radi tako da to
nije opcija ali zato se onda malo nadoda vcore i vise nego sto treba za full load ili se dodatno "zategne" LLC pa problema nema u tim varijacijama napona.

Koliko je potrebno "pojacati" ponajvise ovisi ne toliko o samom procesoru nego kako maticna "pegla" napon, koliki je vdrop, kakvo je napajanje pri naglim +- promjenama, zahtjeva na naponom itd...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:39   #2518
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Nije mi stabilan ni toster koji skuri kruh tu i tam makar ima "isti" tajmer i uvijek isto odrežem debelu šnitu.

Što je uopće pojam stabilnosti danas?
Stabilnost je kad ti ocani PC obavlja zadaće koje si mu namijenio 24/7

Trenutačno je pogrešno raditi OC na Ryzen platformi jer još nisu preboljene dječje bolesti.



Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:40   #2519
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Ma tko vise ima vremena za "testove". Ako radi 6h u BF1, radi. Točka.
Meni zadnji 6600k@4,7ghz nije prolazio ni prime ni realbench nikada...nakon sekunde bi se rusio. S druge strane nikada nisam vidio restart ili nestabilnost u Doti, BF1, Divisionu, Photoshopu, winsima. Radilo ko podmazano

Za mene je to stable, kako god da okreneš
To je ok. Ak ne pada u stvarima koje koristiš, to je to.

Ja moram ganjati "rock stable" zbog povremenog renderiranja. Bome neću da mi padne sustav na 80% finalnog rendera
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:44   #2520
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Jbt,ja ne vjerujem koje gluposti pišete.

Test za CPU, IBT ili encoding
To je slično opterećenje.

Apsolutno je nepotrebno vršiti kombinirane CPU-GPU testove

Ako je CPU stabilan u IBT AVX ili u encodingu onda je stabilan i u tamo nekom gejmingu.

A ovo da gejming najviše optereti CPU i neki dokaz stabilnosti je smijurija.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
ako je stabilan u 55 min prime-a, a nije u 20 min gaminga, o cem pricamo? gluposti?
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na