Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2024., 22:24   #1531
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Napokon sam uspio pokrenut DLSS (FSR 3) na Radeonki (6600 XT + i5 4460)
Monitor mi je 1440p sa 166hz (xiaomi)

I na kad stavim qulity vecinu na ultra i high... Dobivam easy 6o+ !!! (super igrivo)
S ray tracingom 30-40 kad se setam ...(vecinom 40 fps)
Ali kad uleti makljaza onda pada na 30-35 !

Grafa mi tilta u 99% (procesor je non stop i inace 100%) ali zna se desit da grafa padne na 50-60% i tad mi se cini bas da padnu frameovi (bottleneck mi je izgleda proc za ovu graficku)

Ali bez ray tracinga .. sasvim solidno.

eh da ima i neke glitcheve, tipa zmiga mi meni u igri od itemsa ... Mislim da ima neki fix al mi se neda trenutno traziti....

Bila bi fora da u official updatesima igra podrazava ovo a ne da se moras zezat s modovima ...
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2024., 15:44   #1532
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Bude official, još su početkom godine najavili, vjerojatno ciljaju na 3.1 pa malo kasni.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 09:18   #1533
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Evo ti kolega sa foruma prodaje neki i7 za 30€: http://forum.pcekspert.com/showthrea...19#post3735919
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2024., 07:31   #1534
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Evo ti kolega sa foruma prodaje neki i7 za 30€: http://forum.pcekspert.com/showthrea...19#post3735919

THX for info. Al vjerujem da prodaje komplet. A i proc je i7 4790 a ja ganjam i7 4790K (every frame counts
Gledam ubacit max sta je moguce u ovu maticnu, pa nek stoji.
Mislim te su mi nadogradnje sve u rangu 50-100$ tako da gledam maksimum.
Kad budem sklapao full novi, neki minitower za igru ... e tu ce se trebat isprsit dobrano da mi taj setup izdrzi zub vremena (barem 10 godina)

Evo bas mi dosla memorija 2x HyperX FURY DDR3 8GB 1866MHz.Novo iz Kine za 30eur !!! (nije fake)
Tako da sad u kompu imam 32GB.
Sto da ne ?
Ionako mi se ovaj PC ne gasi nikako (vrti PLEX za filmove streamat po kuci na smart TV-ove) A koristim ga za igru, pa nekad radim na njemu u cad-cam programima neke sitnice. A zna mi zatrebat i za virtualne masine kad uplaim. To isto mi pozdere rama.
A nebi vjerovao koliko danas samo browsanje po FB shortsima i YT, IG i ostalo ako imas upaljen 20tak taboga, zdere rama !
A imam i pluginova u Brawe brovseru (i to pozdere rama koliko sam uspio vidjeti)
Uglavnom, znalo mi se desit nakon 10-15 dana (PC radi konstantno) da mi RAM usage bude 65-70% i to bez virtualne masine ! I to sve ovi mali neki procesi, tabovi, nista krucijalno....

Pa reko, ajd ubaci jos 16GB za 30eur !

Znaci jos taj procesor (i7 4790K) i mis Razer Basilisk V3 Pro + dock, i to je to sta se ovog PCja tice !

*imam ovaj Logitech performance FX prastari (mis je star koliko i PC, jedno 10-15 godina !!!) Probavao sam i neke logitech druge. Misevi su im preskupi a nisu top klasa. Pogotovo onaj scrolling kotacic koji nije smooth (a sto me zivcira) A i lag (osim gamerskih) im je uzasan ...
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2024., 07:40   #1535
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Citiraj:
Autor O_D_E_Z Pregled postova
THX for info. Al vjerujem da prodaje komplet. A i proc je i7 4790 a ja ganjam i7 4790K (every frame counts
Gledam ubacit max sta je moguce u ovu maticnu, pa nek stoji.
Mislim te su mi nadogradnje sve u rangu 50-100$ tako da gledam maksimum.
Kad budem sklapao full novi, neki minitower za igru ... e tu ce se trebat isprsit dobrano da mi taj setup izdrzi zub vremena (barem 10 godina)

Evo bas mi dosla memorija 2x HyperX FURY DDR3 8GB 1866MHz.Novo iz Kine za 30eur !!! (nije fake)
Tako da sad u kompu imam 32GB.
Sto da ne ?
Ionako mi se ovaj PC ne gasi nikako (vrti PLEX za filmove streamat po kuci na smart TV-ove) A koristim ga za igru, pa nekad radim na njemu u cad-cam programima neke sitnice. A zna mi zatrebat i za virtualne masine kad uplaim. To isto mi pozdere rama.
A nebi vjerovao koliko danas samo browsanje po FB shortsima i YT, IG i ostalo ako imas upaljen 20tak taboga, zdere rama !
A imam i pluginova u Brawe brovseru (i to pozdere rama koliko sam uspio vidjeti)
Uglavnom, znalo mi se desit nakon 10-15 dana (PC radi konstantno) da mi RAM usage bude 65-70% i to bez virtualne masine ! I to sve ovi mali neki procesi, tabovi, nista krucijalno....

Pa reko, ajd ubaci jos 16GB za 30eur !

Znaci jos taj procesor (i7 4790K) i mis Razer Basilisk V3 Pro + dock, i to je to sta se ovog PCja tice !

*imam ovaj Logitech performance FX prastari (mis je star koliko i PC, jedno 10-15 godina !!!) Probavao sam i neke logitech druge. Misevi su im preskupi a nisu top klasa. Pogotovo onaj scrolling kotacic koji nije smooth (a sto me zivcira) A i lag (osim gamerskih) im je uzasan ...
Po meni ti je bolje kupiti ovo i miran si. Kolega je stavio super cijenu https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=319590
Alfredo nr.3 je online   Reply With Quote
Staro 30.03.2024., 08:32   #1536
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Po meni ti je bolje kupiti ovo i miran si. Kolega je stavio super cijenu https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=319590

Mislim da će bit miran i ako zeme polovni i7 plus će mu ostat 200€ u đepu.
kopija je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na