Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2008., 00:20   #1
bude
Warcraft III TFT
 
bude's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 861
HP 6910p vs. Dell Latitude D630

Kupujem ovih dana laptop i dvoumim se izmedju ova dva modela..
HP
DELL (Ovaj od 7.990,00 kn + PDV)
Kakva je podrska i servis za dell i hp? Ako netko ima neki od ovih modela molio bi za komentar..
tnx
__________________
A64 Venice
Epox 9npa+ Ultra
Super Talent 2x512 MB
Saphire x700 pro
2x80 GB @ RAID0

bude je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 18:18   #2
bude
Warcraft III TFT
 
bude's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 861
Evo posto nitko ne odgovara na ovakve postove, a na raspravi o macbook-u su svi pamenti, ja cu reci par rijeci...
Naime, nakon obilaska par trgovina gdje sam navedene laptope mogao samo vidjeti kroz staklo vitrine, iako sam bio spreman iskesirati odmah ako bi mi se svidio... Potpuno drukcija situacija u Kodeksu. Nakon zatrazivanja ponude za d630, covijek mi ponudio da mi donese iz skladista laptop da ga isprobam prije kupnje. Ostao sam . Podesim windowse i pogledam laptop. Odusevljenja nije nedostajalo tako da je odluka pala na D630.
Nakon 10ak dana rada na njemu odusevljenje je jos prisutno. Rezolucija 1440x900 je savršena za 14.1" display. Tipkovnica je taman s pravilnim rasporedom tipki. Ugl. otkad ga imam skoro da i ne radim nista na desktop racunalu
Jedina mana je nedostatak svideo izlaza, ali to mi nije bio uvjet jer mi je tv spojen na desktop ako pozelim gledati filmove (skupa s 5.1 zvucnicima). Htio bi dodati jos i da vecina laptopa na kojima sam radio ima deklarirano trajanje baterije koje nije moguce u stvarnosti dobiti, al na ovom dell-u traje cak i vise od deklariranog. Cca 4 sata bez wirellesa s najslabijim osvjetljenjem ekrana. S wirelessom oko 3.5 h (toliko je deklarirano).

Eto, moja preporuka za kupnju ovog laptopa
__________________
A64 Venice
Epox 9npa+ Ultra
Super Talent 2x512 MB
Saphire x700 pro
2x80 GB @ RAID0

bude je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na