Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.04.2002., 21:18   #1
matijas
Premium
 
matijas's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Republic Of Maximir
Postovi: 354
Unhappy Problemi sa grafikom

U zadnje vrijeme mi se pocelo dogadjati da se igre koje intenzivnije koriste grafiku smrznu nakon nekog vremena. Npr. igrao sam NFS5 Porsche Unleashed i sve radi zakon (bez trzanja, usporenja...) i onda se bez razloga (nekad ranije, nekad kasnije) sve jednostavno smrzne. Jedan ili dva puta mi je uspjelo sa ctrl+alt+del izaci van i kada sam napravio switch to natrag u igru proradila je, ali u vecini slucajeva se zbloka totalno. Isto mi se dogadja i u NHL2002, Q3A, 3Dmark2001SE (Game Demo) i svim ostalim igrama koje intenzivno koriste grafiku jer npr. NFS3 Hot Pursuit (staro puin k....) radio bez problema i po 3h. Imam W2k SP2 relativno frisko instalirane, DX8.1 (probao sam i 8.0), isprobao sam detonatore 21.83 i 28.32 i u oba slucaja je isto, VIA 4in1 v4.38. Napravio sam i repair na Windozima i opet nista...

Pomozite jer sam fakat vec ocajan (NFS3 je ok igra, ali sve ima svoje granice i grafika je ocajna).
__________________
Imao super komp koji sam poklonio curi, sad radim na sasvim prosjecnom laptopu i bas mi je OK
matijas je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2002., 19:30   #2
matijas
Premium
 
matijas's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Republic Of Maximir
Postovi: 354
Thumbs up

Problem rjesen, nevjerojatno je sto resetiranje biosa na defaultne postavke moze promijeniti.

Mali savjet svima, ako nesto radi dobro, nemojte ici ''optimizirati'' da radi jos bolje...
__________________
Imao super komp koji sam poklonio curi, sad radim na sasvim prosjecnom laptopu i bas mi je OK
matijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na