Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2010., 10:10   #1
torq1337
Premium
 
torq1337's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
Stranica mi se ne pokazuje na google.com

Ej pozdrav momci...

Napravio sam jedan portal i domena mi je vec 5 dana online... sve sam napravio na Google Webmaster toolsu kako sam i nasao online za SEO marketing... sve moguce sam napravio ali stranica mi se nadalje ne prikazju pa makar upisao kompletnu domenu na google...

Sad dal je problem u necem drugom ili je problem u googlu sto me jos nije, ne znam... "pridodao"

hvala !
torq1337 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 10:41   #2
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2010., 11:15   #3
torq1337
Premium
 
torq1337's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
Jesam majstore... sve sam prešao... lagano sam lud

Kao što je pisalo, prijavio sam stranice www.xyz.com i prijavio sam xyz.com

znaci sa WWW i bez... navodno da to isto nesto znaci... i sve moguce sam napravio...

evo stranica pa ako netko moze pomoc bilo bi super

www.knjigebezbrige.com
torq1337 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 11:15   #4
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Mislim da taj proces "dodavanja" traje nekih 2 tjedna.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 11:28   #5
Mr. Nice
Premium
 
Mr. Nice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ako si sve dobro napravio, 5 dana i nije dugo. To zna potrajati. Mislim da sam ja čekao i duže da se počnem pojavljivati kada bih "tražio sam sebe", dakle upisivao ime_firme.hr a i samo indeksiranje po pojmovima traje, tj da bi se počeo pojavljivati na Googlu za određene pojmove je proces koji traje mjesecim (1-4-5) i treba ga stalno (manje više) održavati. Za to bi naravno trebao imati neku strategiju, tj razraditi način za koji misliš da će te dovesti do što bolje pozicije na Googlu.

Ima puno o SEO-u na netu i za osnovne stvari nije neki bauk, samo "igraj po pravilima" i rezultati će doći. I biti u prve 2 str. na Googlu nije nemoguče i to bez plaćanja reklama.

A one ponude kao "Mi ćemo Vas prijaviti na 235346346 intergalaktičkih tražilca ..." će ti donjeti samo spam i niš koristi ...

EDIT: ... evo, upišeš "knjigebezbrige.com" u Google i prvi link te vodi na PCE ... To je SEO
Mr. Nice je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 11:32   #6
torq1337
Premium
 
torq1337's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
e hvala care ma pročačkao sam pola googla vezano za SEO... pa et sve sam napravio al nigdje nije navedeno koliko to moze potrajati... tako da , hvala jos jednom !
torq1337 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 11:46   #7
Mr. Nice
Premium
 
Mr. Nice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Meni je trebalo za neke pojmove i 6 mj. da bi bio na prvoj ili drugoj stranici. Ako nisi u prvih 5-10, kao da i nisi na Googlu.
Prati malo odakle ti dolaze posjete kada krenu.
Kvalitetno i ciljano (se) linkaj. Dakle nije toliko bitno da na PCE imaš link, kada će rijetko tko doći na PCE zbog knjiga, ali opet i nije loše imati i sa PCE link na www.knjigebezbrige.com jer PCE "dobro stoji" na Googlu. Sve to Google prati, a tvoje je da pametno počneš postavljati temelje, tj skupljati linkove i klikove sa drugih stranica (naravno za određene pojmove).
Tu je naravno i sam kod stranice i bla bla bla toga čega si se i sam vjerojatno načitao ...

U svakom slučaju strpljenja, pameti i ne očekuj ništa preko noći. I ne pokušavaj sa "raznim trikovima " da budeš prvi, jer bi te Google mogao staviti i na kraj priče.
Mr. Nice je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 14:43   #8
torq1337
Premium
 
torq1337's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
ok hvala jos jednom !

uuuu evo me na guuuuglu !

Zadnje izmijenjeno od: torq1337. 17.09.2010. u 16:11.
torq1337 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na