Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2008., 23:21   #61
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Thumbs up

Citiraj:
Autor hacker 007 Pregled postova
Ma vista mi je smece nevjerujem da cu jos brzo preci na nju mozda nakon sp1
Preporuka svima, koji su na XP-u

Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Prije ces docekat novi OS nego da poprave Vistu
Dosta moguće!

+ samo Ultimate daje sve mogućnosti - iako su sve većinom samo "đinđe i fancy stvarčice", ali "...kad je bal nek je bal..."@McG
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 08:31   #62
Spirit
Premium
Moj komp
 
Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 723
Ja sam imao x86 verziju vise od pola godine i nikakvih problema nisam imao..

no sad kad sam malo sredjivao komp sam stavio x64 i mogu rec da je koma...nis ne radi kak treba, u tjedan dana sam totalno razocaran, xfire mi rikava, pojavljuje mi se BSOD i tak.. danas ubijam i stavljam nazad x86 verziju da vidim kak ce onda bit
Spirit je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2008., 08:47   #63
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Stavio x64 verziju i ful zadovoljan.Sve je brzo nakon ovog mog starog kompa prosvijetljenje .Nemam nikakvih problema sve radi čak i moj printer što me začudilo, nema bsod, xfire radi cod4 radi office radi netreba mi više ništa trenutno.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 13:17   #64
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,469
.. meni cak na x64 radi i SS2 kartica kak spada
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 15:00   #65
Spirit
Premium
Moj komp
 
Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 723
ja neznam koji je problem kod mene onda...
probo bum drivere mjenjat malo ili nes...
Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2008., 18:31   #66
kico1
Premium
Moj komp
 
kico1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 46
Vista

Citiraj:
Autor Spirit Pregled postova
Ja sam imao x86 verziju vise od pola godine i nikakvih problema nisam imao..

no sad kad sam malo sredjivao komp sam stavio x64 i mogu rec da je koma...nis ne radi kak treba, u tjedan dana sam totalno razocaran, xfire mi rikava, pojavljuje mi se BSOD i tak.. danas ubijam i stavljam nazad x86 verziju da vidim kak ce onda bit
U najnovijem Bugu imaš usporedbu - 32 vs 64 bitna Vista i pobijedila je 32-bitna (x86).
Nakon dužeg vremena, kupio sam original DVD 32-bitnog Ultimatea i mogu reć da je dobro, a testirao sam i na svom starom kompu (Duron 850 MHz, 512 MB RAM, GeForce 3). Brzo je sve išlo, a ni traženje drivera za oba kompa nije bilo loše. Sve sam sredio i radi kak spada. Ako hoćete bolje performanse u igrama na Visti, možda možete naći DX 9.0 L (tak barem Microsoft navodi za DX 9 na Visti verziju).

P.S. Ovaj stari komp (s Duronom) je cijeli krepao prije par dana - od harda pa do svega - matične, grafulje i svega.
Ne znam zašto..

Usput, na Youtubeu ima video projekta - Vista na Pentiumu 2 300 MHz, pa sam po tome i ja htio.
kico1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 23:46   #67
thorgir
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 21
Instalirao sam Vista Ultimate,zadovoljan sam,nisam oduševljen previše.Jedna stvar me užasno iritira,imam monitor Samsung SyncMaster 765MB,CRT i ne mogu nikako podesiti sliku da sam zadovoljan,užasno mi iritira oči!!!Rezolucija je 1152x864 75Hz,probao sam na 85Hz,sve varijante sam isprobao sa bojama i na monitoru i ne mogu imati "normalnu" slike da mi ne ubija oči nakon duže vremena,što naravno nije bilo na Xp-u.Ima netko savjet,ne da mi se sad opet sve formatirati,ok mi radi za sad Vista.
thorgir je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 02:15   #68
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Iritira ti oči najvjerojatnije zbog Cleartypea, isključi ga: Isključivanje Cleartype zaglađivanja fontova u Visti. Inače u ovom zadnjem koraku samo prebaci na Standard i imat ćeš zaglađivanje kao u Windows XP, ako makneš skroz bit će izrazito nazubljeni fontovi.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 09:02   #69
thorgir
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 21
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Iritira ti oči najvjerojatnije zbog Cleartypea, isključi ga: Isključivanje Cleartype zaglađivanja fontova u Visti. Inače u ovom zadnjem koraku samo prebaci na Standard i imat ćeš zaglađivanje kao u Windows XP, ako makneš skroz bit će izrazito nazubljeni fontovi.
Hvala ti puno!
thorgir je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 10:20   #70
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Malo se previse sere protiv Viste, niko nekaze da je savrsena ali da je losa meni licno nije a koristim je jos od bete sve radi skroz korektno.
I kod nas dosta ljudi stavi vistu na grob racunar sa muzejskim hardwerom pa prica nevalja vista, spora i sl. a ko je god stavio na noviju masinu zadovoljan je ja sam licno imao dosta vise problema sa XP-on kada je izasao i to dugo vremena sama drama drugo je sada kada je XP ispoliran, ali ranije je bio smece zivo jedini OS koji je meni licno bio gori radi kojeg sam fasovao cir na zeludcu je bio ukleti Windows Milenium.Hocu da kazem XP je na trzistu vec dosta godina i ima 2 SP dok je vista tek godinu dana pa nije bas posteno ih toliko porediti a ko hoce stabilnost ko beton neka instalita Win 2000.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.01.2008., 11:55   #71
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Ja mislim da su pretjerali za hardverskim zahtjevima za Vistu... I skroz su zakenjali kompatibilnost sa starim sofverom.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 14:38   #72
thorgir
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 21
Ipak ću izbaciti Vistu,situacija sa fontovima je bolja,ali i dalje me užasno počne iritirati nakon duže vremena.Grafička je Ati Radeon X1550,ne znam da li je možda zastarjela,monitor Samsung crt,znači da za Vistu treba imati noviji lcd?ili bolju grafičku?
Ako je tako vraćam se na Xp,satima buljim u monitor i uopće mi ne smeta,a Vista me užasno zamara i uzrokuje glavobolju.
Ždere puno rama,čak ni 2gb koje imam su joj nekako taman,dosta soprije radi od Xp-a.
thorgir je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 15:31   #73
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
dali se netko od vas sječa početaka windowsa xp i koliko je problema bilo s njima?

isto tako su svi bili užasnuti da će os od njihovih 256 rama progutati 128

sada "lagano" prelazimo na sustave 2-4GB radne memorije..vjerujem da će se vista ispeglati do polovice 2008.g

lp
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 15:47   #74
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
...vistu koristim 2 mjeseca,prosla sve i svasta,rock stabille,sve radi brzinom xp-a....ista stvar je bila sa xp-om prije service packa 1,tek je service packom 2 sve sjelo kako treba,ista stvar je sa vistom,tj vec je...
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 19:41   #75
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma, Vista ide na bolje svakim danom. Kaj se tiče hardvera, pa isto se tak govorilo za XP, kad je došel. Isto svima je bilo puno 256MB RAM-a i svi su srali po XP, a na kompu sa X2 jezgre i sa 2GB RAM-a Vista radi odlično i nema nikakvih problema, btw već ju sad hvale u PC-chipu, a to kaj se starih programa tiče pa ljudi moji tehnologija ide dalje nebumo uvjek na 16-32 bitnim programima bili, za par mj svi će na vistu i ovi kojima sad ne paše, bute vidli. I neznam dal ko ima problema sa vistom a ima novi komp i hardver koji podržava vistu?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 12:30   #76
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 547
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Ma, Vista ide na bolje svakim danom. Kaj se tiče hardvera, pa isto se tak govorilo za XP, kad je došel. Isto svima je bilo puno 256MB RAM-a i svi su srali po XP, a na kompu sa X2 jezgre i sa 2GB RAM-a Vista radi odlično i nema nikakvih problema, btw već ju sad hvale u PC-chipu, a to kaj se starih programa tiče pa ljudi moji tehnologija ide dalje nebumo uvjek na 16-32 bitnim programima bili, za par mj svi će na vistu i ovi kojima sad ne paše, bute vidli. I neznam dal ko ima problema sa vistom a ima novi komp i hardver koji podržava vistu?
nebi se slozio da ce za par mjeseci svi na vistu. daleko od tog. evo ja planiram ostati na xp-u bar jos koju godinu (ili do izlaska novih win kad cu opet razmisliti o potrebi prijelaza). vista mi ne nudi nista sta nemam na xp-u (osim fancy gluposti), i neznam sto bi oni mogli napraviti novo u service packovima da bi se isplatilo preci na nju.
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 12:51   #77
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@duke..budeš prešao na directx 10 grafu i kada će directx 10 biti neophodan za igranje tada lediš na vistu

naravno sve ovisi dali se želiš igrati ili ne

lp
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 12:55   #78
Vedran Kologran
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: SPLIT
Postovi: 42
Imam jedan od rijetkih argumenata u korist Viste

Fascinantno je da radi jednako dobro kao prvoga dana..... Neka mi netko kaze da njihov xp nakon 1g. radi kao i svjeza instalacija????

Al bilo je daleko vecih razocaranja ove godine......
Vedran Kologran je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 17:23   #79
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
nebi se slozio da ce za par mjeseci svi na vistu. daleko od tog. evo ja planiram ostati na xp-u bar jos koju godinu (ili do izlaska novih win kad cu opet razmisliti o potrebi prijelaza). vista mi ne nudi nista sta nemam na xp-u (osim fancy gluposti), i neznam sto bi oni mogli napraviti novo u service packovima da bi se isplatilo preci na nju.
Vjeruj mi kad kupiš novi komp DX10grafu i dosta rama sigurno ćeš na vistu jer nije nestabilna kak pričaju,a i bolje će iskoristit taj hardver i to kaj veli kolega radi kao kod prvog dana kad je inst. a imam ju već dosta. A na XP-u si videl odma da je malo usporen nakon par mj.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 01:12   #80
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
Citiraj:
Autor Vedran Kologran Pregled postova
Imam jedan od rijetkih argumenata u korist Viste

Fascinantno je da radi jednako dobro kao prvoga dana..... Neka mi netko kaze da njihov xp nakon 1g. radi kao i svjeza instalacija????

Al bilo je daleko vecih razocaranja ove godine......
..uz redovno odrzavanje registry s programom tipa registry healer i programom za ciscenje temp filova tipa iIsistem wiper,te naravno dobar anti virus i spyboot iznenadio bi se kako nakon par mjeseci brzo radi citaj indenticno kao i nakon instalacije
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 11:09   #81
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor joolka Pregled postova
..uz redovno odrzavanje registry s programom tipa registry healer i programom za ciscenje temp filova tipa iIsistem wiper,te naravno dobar anti virus i spyboot iznenadio bi se kako nakon par mjeseci brzo radi citaj indenticno kao i nakon instalacije
Nebi se baš složio, možeš ti čistit registry kolko hoćeš i ostale gluposti, al usporenje se primjeti.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 11:24   #82
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Ubleha Pregled postova
Malo se previse sere protiv Viste, niko nekaze da je savrsena ali da je losa meni licno nije a koristim je jos od bete sve radi skroz korektno.
I kod nas dosta ljudi stavi vistu na grob racunar sa muzejskim hardwerom pa prica nevalja vista, spora i sl. a ko je god stavio na noviju masinu zadovoljan je ja sam licno imao dosta vise problema sa XP-on kada je izasao i to dugo vremena sama drama drugo je sada kada je XP ispoliran, ali ranije je bio smece zivo jedini OS koji je meni licno bio gori radi kojeg sam fasovao cir na zeludcu je bio ukleti Windows Milenium.Hocu da kazem XP je na trzistu vec dosta godina i ima 2 SP dok je vista tek godinu dana pa nije bas posteno ih toliko porediti a ko hoce stabilnost ko beton neka instalita Win 2000.
Potpisujem. I ja se dobro sjećam izlaska XP-a i to je bilo živo čudo kolko su se ljudi žalili na drivere, bugove, ovo, ono.... Sad je svima super i svi ga preporučuju. S pravom. Ali treba uzeti u obzir da su mu trebala dva SP-a da se sredi.
Današnji OS-ovi su preveliki da bi odmah radili dobro.
Vistu pak vrtim od prvog dana izlaska i ima svoje bugove (neki su krajnje iritantni), ali da je baš takvo neupotrebljivo smeće, mislim da nije.
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 11:31   #83
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Misliš da nisam ja to čistil i svašta, ali slušaj, nemre VISTA biti gora od XP i gotovo. Pa isprobaj vistu na novom kompu sa DX10 i videl budeš razliku. Al normalno da sa starim hardverom koji ne podržavaju vistu 100% da se javljaju errori i slične gluposti,čist normalno. A kad dođe final SP1 RC to bude luudilo. I da, ovisi i koju verziju viste imaš. Mene je čak xp više zezal na ovom kompu neg sad vista, tj. sa vistom još nisam imal problema, ni jednom nije zablokirala, ni jednom se nije restartala ma zbilja super radi, jedino je iritantno ono kopiranje i kalkuliranje...jooj!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 12:43   #84
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
ali slušaj, nemre VISTA biti gora od XP i gotovo!
može i je

ajde argumentirano reci zašto je bolja?

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Al normalno da sa starim hardverom koji ne podržavaju vistu 100% da se javljaju errori i slične gluposti,čist normalno.
a jeli

ADM 4000+ X2 AM2
Gigabajt neka matx ploća s kojom sam dobio samo drivere za vistu
Saphire 2600XT DDR4
2x1gb kigmaxa
Opticaner SONY-NEC LS, Dual layer itd...
320gb SATA II samsung
160gb WD ATA

OS je na samsungu

stavio sam Win Vista Ultimate X86...frend koji je inaće za "nove stvari" popizdio je i eto doma je njegov komp kod mene

dižem mu xpejke

JEDINO što je prednost viste je directx10..a to je za one koji se ne igraju apsolutno nikakva prednost

to kaj je "ljepša" nikom ne znači ništa...


lp
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 13:45   #85
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
Vista je odličan OS točka
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 14:04   #86
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
argumenti ljudi moji..argumenti

to je isto ko da kažeš Angelina Jolie je najbolja žena. da dobra je za baciti pod jaja ali nije dobra da ti bude žena jer si brijem da neće kuhati, čistiti i peglati..tako da..nije dobra

dovoljno glupav opis?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 14:22   #87
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor CPU Pregled postova
Vista je odličan OS točka
A moj tata je jači od tvojeg i točka.

Bolje da svi priznate kako Vista još čeka svoje vrijeme i da se trenutno radi o poluproizvodu. Što se mene tiče, ja bih još uvijek koristio win 98 da me 2004. nisu proizvođači hardvera konačno natjerali na XP (win 98 pravi probleme sa velikim diskovima, ne radi sa više od 1 GB memorije, za svaki usb stick treba šugavi driver itd.).
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 14:49   #88
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
za svaki usb stick treba šugavi driver itd.).

ovo ti ne stoji, nekada davno sam cak ovdje na forumu postao universalni driver nakon kojeg 98ica prepozna svaki USB stick. no to je bilo na rapidu pa sumljam da link jos uvijek postoji no negdje na netu je dostupno sigurno.


inace glupo je reci da je vista smece. no ne vrijedi s XP ici na nju. i ovi pozitivni komenatari ovdje dolaze od balavaca koji svrsavaju na sareno sucelje. bez uvrede, i ja sam nekada sigurno bio takav. no cinjenica je da instalacijom viste dobijas jedno sporiji OS od winxp, na stranu problemi s ovim ili onim, novom OSu se to moze oprostiti. no sporija je i to je cinjenica. a ne, nisam to pokusao instalirati na kantu iz 2002.
mozda mi komp nije nesto ali svakako je i vise nego sto vista trazi (i sto jedan OS ima pravo traziti). i nisam bio zadovoljan. kao sto uostalom nije bilo zadovoljno ni pun k ljudi.

dakle, imamo OS koji je odbacen od strane vecine korisnika (pogotovo "power user" dijela), odbacen od strane struke, koji upravo dobiva "nagrade" za najveci promasaj godine......a opet, moramo slusati neargumentirane izjave tipa
Citiraj:
Vista je odličan OS točka
.

Pravo je svakoga da ima svoje misljenje ali vistu usporedjivati s pocecima XPa je smijesno. Zasto? zato sto su XP imali nesto sto vista nema - donjeli su nesto novo, golemi napredak u odnosu na stare 9x win. i ma koliko je sve to bilo zbugirano i neispolirano u startu ispod se naziralo ono nesto zbog cega usprkos nezadovoljnim korisnicima struka nikada nije digla ruke od XPa.
a vista to nema. i nece nikada ni imati ma koliko SP-a dobila.
kao da to nije bilo dosta MS se negdje dodatno pogubio. nikada se jos nije desilo da vise od godinu dana nakon izlaska i provog SP-a njihov novi OS je jos uvijek sporiji nego stari.

i zato - Vista je promasen OS tocka
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 15:03   #89
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Dobro s druge strane ima Vista "zgodnih" stvari

evo prva od zgodnih stvari koja mi pada na pamet je online traženja traženje drivera.

IMO jako dobro napravljeno
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2008., 00:03   #90
Vermon
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Kastela
Postovi: 4
citam temu i umirem od smija ... mogu se kladit da 90% ovih sta govore kontra viste ili je nisu nikad imali na komp , ili neznaju otvorit task manager.

Pa cinjenica je da svaki OS koji tek izade ima pun q bug-ova i zahtjeva power usera koji zna kako iskoritit maksimum od onoga sta mu se nudi , barem dok ne izade S2 ili sl.
I naravno komp koji to sve moze potegnit

ps nemogu virovat da nitko nije napisa jednu cinjenicu za Vistu 64 ... aj vi sa Xp-om imajte ovoliko rama ( nije da se q-cim )
Vermon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na