Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2011., 10:21   #691
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Da, tak negdje je Cain .. 240lbs, to je tu negdje oko 110kg ak se ne varam.

Istina i to što kažeš, čak i bitnija stvar. Fedor Silva npr, 25kg razlike

Inače, svaka čast Jonesu.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 11:43   #692
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Jones me iznenadio i to totalno.Znao sam da je lik dobar ali kako je obradio Shouguna pa ono je strasno a tek su mu 23 godine.
Ovo sta govorite za pride i kilazu.Pa ja ne znan sta ste vi gledali onda.Uzmi nr zuluzinho 200 kg,hong man choi 170 kg,bob sapp 180 kg,butterbean 160 kg....
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 12:04   #693
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Niti jedan od navedenih "krmaka" nit napravio veliki uspjeh osim choia. No kažem bilo ih jer par, a ovdje u UFCu su svi GMO.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 15:34   #694
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
napokon su mu otkazali ugovor u ufcu, fala kurcu nema vise mirka po novinama i tvu!!
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 15:55   #695
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
napokon su mu otkazali ugovor u ufcu, fala kurcu nema vise mirka po novinama i tvu!!
A sta tebe to toliko dira? Umjesto da imas nekakav respect jer je to jedini hrvat koji je uspio nesto napraviti u tom sportu a s obzirom kakve uvjete imamo u Hrvatskoj i tko je sve voljan sparirat s njim, odradio je odlican posao.

A i opet ja se cudim, pa zivimo u Hrvatskoj...
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 15:57   #696
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
o cem ti baljezgas?

da,postigao je nesto,onda se umislio pa je poceo srat, pa se poceo vadit na neke stvari, a da ne pricam da vece govno od covjeka u zivotu vidio nisam


like i said, draze mi je gotovceve bilo gledat po jebenim novinama nego mirka
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 16:02   #697
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
To da mi je muka od ljudi poput tebe, vrlo jednostavno, dok je pobjedivao u Pride-u bio je dobar, sad je govno od covjeka?

Nemogu shvatit hrvatski mentalitet, svi su dobri dok pobjeduju, ali kad krenu porazi onda su govna i jadnici?

Govno je od covjek jer se prijetio prije borbe ili zato sto na takav krvav nacin zaraduje novac?

Sto bi Shogun trebao reci onda? Jones ga ubio dominacijom totalnom? Brock Lesnar se smijao Cain-u da ce ga razbit i pojest Buritto nakon borbe itd itd..To je takav sport ali nebitno neda mi se vise s tobom razglabat, seres po covjeku a ni ne poznas ga.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 16:41   #698
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
seres po covjeku a ni ne poznas ga.

Dakle, govorim ti dok se borio u prideu bio je postenjacina, cim je okusio malo pobjede i novaca ( iako su to bili jadni iznosi ) progovnario se.


i da, poznam ga osobno, zato ti govorim da dobija ono sto zasluzuje, te mi je drago, jer se pretvorio u monstruma, otpustivsi sve one ljude koji su mu pomogli da postane ono sta je bio.


stoga ne pricaj gluposti i ne pametuj...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 16:48   #699
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Da, bas to. Razlike su preogromne. Event je za mene bio totalna depra. Prvo Mirkac pa onda i Shogun. U zadnje vrijeme legende dobivaju batine od puno vecih i manje vjestih boraca. Nije ni Jones neke nindza, nego je jednostavno preogroman, mlad i nabrijan..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 18:32   #700
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Ne razumijem kako se to pogovnario, pride nikad nije imao takve borce kakve ima UFC, pride je imao fedora, minotaura i to je to.

Ovdje su svi mladi, eksplozivni i dosta tezi, i zedni su za krvi, Mirko to vise nije, a i na kraju krajeva sve se vrti oko novca pa ne razumijem gdje je problem.

Otpustio je sve ljude, jer ocito nije vidio napretka, a to sto ga svi ruse je vrlo jednostavno, stakleni mirko nikad nije primao udarce, sve je rjesavao sa sigurne distance, a toga u oktognu gotovo da i nema.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 22:43   #701
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Bojim se da si me krivo protumacio, nije on govno zato sto uzima novce jos dok moze, vec zato sto je postao takva osoba, pa mu se sve to na lijep nacin vraca.

Like I said, puno je dublja prica mirkovog uspjeha i neuspjeha nego sto se kroz medije prikaze, ne zelim definitivno pricati o tome, ali vjerujte mi da ovaj mirko NIJE ISTA OSOBA ko mirko od prije 5 godina kada je haračio Prideom.

Što se odražava i u ringu, jest istina da se MMA poprilično promjenio, i jest istina da je mirko star, ali velik dio tu igra njegov trenutni karakter koji se da simbolizirati sa ljudskim izmetom.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 23:01   #702
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Moguce, mislim ja ga ne znam osobno, ali mu dajem respekt za sve sto je ucinio u tom sportu, sad kakav je kao prijatelj/osoba, ne znam jer ga ne znam osobno.

Sa strane tog sporta uvijek je imao respect prema drugim borcima, jedino gdje se bahatio je sad protiv Schauba, ostalo je sve tako reci radio bez bahacenja i slicno.

Mislim Pat Barry je naveo da je Mirko razlog sto je on u MMA, Schaub je takoder sinoc rekao da je Mirko razlog sto je i on usao u MMA.

Iz sportske perspektive njemu svaka cast, ali privatno necu ulazit u to jer ga ni ne znam.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 00:33   #703
kmatkovic
Premium
Moj komp
 
kmatkovic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Gospić
Postovi: 79
Mirko je legenda!!!

Može svako pričati da je ovo ono ali on je svoje novce zaradio krvavo, a usput je promovirao našu zemlju.

Kakav god bio u to ne ulazim, ali on je legenda MMA sporta.
kmatkovic je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 08:42   #704
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Bojim se da si me krivo protumacio, nije on govno zato sto uzima novce jos dok moze, vec zato sto je postao takva osoba, pa mu se sve to na lijep nacin vraca.

Like I said, puno je dublja prica mirkovog uspjeha i neuspjeha nego sto se kroz medije prikaze, ne zelim definitivno pricati o tome, ali vjerujte mi da ovaj mirko NIJE ISTA OSOBA ko mirko od prije 5 godina kada je haračio Prideom.

Što se odražava i u ringu, jest istina da se MMA poprilično promjenio, i jest istina da je mirko star, ali velik dio tu igra njegov trenutni karakter koji se da simbolizirati sa ljudskim izmetom.
imam osjećaj da ga poznaš ??
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 08:46   #705
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meč je bio dobar i u tom trenutku je mogao otići u oba smjera. Na žalost popušio je taj udarac u glavu Mirko i pao na pod. On je svoje napravio, ali svejedno nije laka meta koliko god se to trudili neki prezentirati. Ćinjenica da je bio popularan samo dok je pobjeđivao više govori o publici nego o njemu kao sportašu!
  Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 09:05   #706
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Jel poznaš kojeg popularnog gubitnika? Trebao je on u penziju dok je dobro stajao, a ovako će otiči s porazima, al očito mu novac pomutio glavu..
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 12:09   #707
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Recite vi šta hočete ali po viđenoj borbi i da nije bilo nokauta naš borac bi izgubio na bodove.

I više je ionako dojadio stilom čekam-čekam-branim se-high kick-opet čekam čekam-branim se-high kick.

Prvo i osnovno se trenirala obrana od mirkove noge kada se znalo da se bori s njime. I koga je nokautirao tom nogom u zadnjih 5 mečeva?? NIKOG.

U UFC-u treba znati sve a ne gledati samo jedan spektar zavšavanja borbe.

Kako na jednog Jones-a ne sleti takav udarac?? Ajde molim vas.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 12:38   #708
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Zadnjih 7 godina sam pogledao 99% Mirkovih mečeva i meni se čini da mu nedostaje motivacije, svi se sjećate GP-a koji je Mirko osvojio e sad usporedite lice Mirka iz tada bilo kojeg meča i sada u UFC-u, čovjek djeluje nezainteresirano i nije niti približno gladan pobjede kao tada...
Uostalom svi ste čuli da je DWhite ponudio Mirku za prelazak ogromne novce tako da si je čovjek financijski osigurao budućnost za sebe i svoju obitelj i stvarno mu nema tko zamjeriti na bilo kojem potezu u njegovoj karijeri nego samo zahvaliti na dobrim i lošim trenutcima pred malim ekranima
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 15:18   #709
Matey
Premium
 
Matey's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: VG,ZG
Postovi: 28
Nedostaje mu motivacije, a i godine su tu, dolaze mlađi "gladniji borci"...
Skidam mu kapu za sve ono sto je napravio do sad i dugo ce ostati najbolji udarač ikad u MMA
__________________

Matey je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 16:10   #710
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Treba znati stati. Kad je najbolje, naravno
Zašto bi stao kada je u zadnjih par mečeva dobio daleko više novaca nego u dok je bio Bog i batina u Japanu. Čovjek si je tek sada naplatio/naplaćuje uspjeh koji je postigao do pred par godina.
Već zadnjih par mečeva ne očekujem njegovu pobjedu no da mu to uzimam za zlo, ne.. neka izmuze koliko god može, zaslužio je.

Što se tiče njegovih komentara na svoju spremu, normalno da neće reći da je frula te da nije niti blizu onom nivo kojem je bio, pa tko bi ga onda platio toliko?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 17:47   #711
inaki
Premium
Moj komp
 
inaki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zgb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
... Umjesto da imas nekakav respect jer je to jedini hrvat koji je uspio nesto napraviti u tom sportu a s obzirom kakve uvjete imamo u Hrvatskoj...
A i opet ja se cudim, pa zivimo u Hrvatskoj...

Ne bih se baš složio s ovom tvrdnjom.
Klik
Ali da sad ne uvlačim u raspravu ono "vječno" tko je bolji...
Dobro je primjetio kolega, više je novca zaradio na ovim sad "popušenim" borbama nego kad je bio na vrhuncu snage...
I to je to...
inaki je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 18:13   #712
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Cikatic je isto legenda ali mu u Prideu bas i nije islo, 2 diskvalifikacije i 1 submision.

MMA i K1 nisu ni slicni sportovi i po onom sto ja vidim puno je teze biti kvalitetan MMA borac nego K1.

Da ne shvatis krivo, ne sporim ja uspjeh Cikatica, ali ne znam koliko bi uspio u MMA.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 18:58   #713
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Like I said, puno je dublja prica mirkovog uspjeha i neuspjeha nego sto se kroz medije prikaze, ne zelim definitivno pricati o tome, ali vjerujte mi da ovaj mirko NIJE ISTA OSOBA ko mirko od prije 5 godina kada je haračio Prideom.
Ja mislim da bi ti trebao knjigu napisat. Javi se Vlatki Pokos, čujem da daje instrukcije.
A, mogao bi i zaradit, blaćenje drugih je unosan posao.
  Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 21:16   #714
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
ja sam inace veliki mirkov fan, bio i ostao, bez obzira na ishode meceva...

al na ovo sam se odvalio...

perich je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2011., 00:00   #715
inaki
Premium
Moj komp
 
inaki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zgb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Cikatic je isto legenda ali mu u Prideu bas i nije islo, 2 diskvalifikacije i 1 submision.

MMA i K1 nisu ni slicni sportovi i po onom sto ja vidim puno je teze biti kvalitetan MMA borac nego K1.

Da ne shvatis krivo, ne sporim ja uspjeh Cikatica, ali ne znam koliko bi uspio u MMA.

Ma sve 5, nisam ni mislio ulazit u raspravu Cikatić-Filipović....
Kako bi rekli "druga vremena", a bogme i borilački sportovi...
Samo sam htio reći da u borilačkim sportovima ima još Hrvata koji su ostavili traga, i to ljepog, između ostalog

Branko Cikatić:




Professional Career:
  • 1998 World Champion WMTA (Zagreb)
  • 1995 K-1 Grand Prix 3rd Place (Tokyo)
  • 1993 K-1 World Grand Prix Champion (Tokyo)
  • 1991 World champion in Thai boxing 86 kg (Berlin)
  • 1990 World Champion IKBF in kick-boxing 86 kg
  • 1989 WKA in kick-boxing 86 kg
  • 1987 World champion in Thai boxing 82.5 kg (Amsterdam)
  • 1986 European champion in Thai boxing (Paris)
  • 1985 European champion in Thai boxing (Amsterdam)
Amateur Career:
  • 1983 European Champion in full-contact (Caen)
  • 1982 European Champion in full-contact (Berlin)
  • 1981 European Champion in full-contact 79 kg (Dublin)
  • 1981 World Champion in full-contact 79 kg (Miami)
  • 1980 European Champion in full-contact 79 kg (London)
  • 1978 WAKO European Champion in full contact (Milan)
inaki je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2011., 00:07   #716
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ja mislim da bi ti trebao knjigu napisat. Javi se Vlatki Pokos, čujem da daje instrukcije.
A, mogao bi i zaradit, blaćenje drugih je unosan posao.
Šta reći, ili komentiraj pametno ili nemoj

Malo je reći da si neargumentirano probao potaknuti raspravu dalje, ali to ti nažalost neide


Ne blatim nikoga, već samo iznosim činjenicu da je Mirko sam sebi presudio davno, i zato je gubio borbe od Minotaura i Fedora, otpustio je vrhunski team stručnjaka zato što su mu željeli dobro, ali samoglavac nije dopuštao kritiku na svoj račun, pa je prošao kako je prošao, ali hej, ja samo blatim, a ti djeluješ zrelije i pametnije pa ću se lagano povući iz ove rasprave, istina, kriv sam, nisam se ni trebao upustiti u nju.

MA MIRKO JE HEROJ...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2011., 11:24   #717
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Zašto bi stao kada je u zadnjih par mečeva dobio daleko više novaca nego u dok je bio Bog i batina u Japanu. Čovjek si je tek sada naplatio/naplaćuje uspjeh koji je postigao do pred par godina.
mirko je zaradio dosta novaca u prideu (preko 100.000$ samo za osvajanje grand prixa + sponzorski ugovori) i K-1 - s obzirom u kojoj drzavi zivimo ima i vise nego dovoljno za sebe i sina

sad je postao lakom i naustrb reputacije i zdravlja hoce jos novaca

Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Već zadnjih par mečeva ne očekujem njegovu pobjedu no da mu to uzimam za zlo, ne.. neka izmuze koliko god može, zaslužio je.
jel i zasluzio da zavrsi sa teskim ozljedama? vec su mu zvici otisli (vidljivo po trzanju desne ruke svako malo)
i vec je bio na nekoliko operacija

ima preko 70 profesionalnih borbi u karijeri

zar mu stvarno treba jos koji milijun da bi bio sretan?
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2011., 23:23   #718
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
mirko je zaradio dosta novaca u prideu (preko 100.000$ samo za osvajanje grand prixa + sponzorski ugovori) i K-1 - s obzirom u kojoj drzavi zivimo ima i vise nego dovoljno za sebe i sina

sad je postao lakom i naustrb reputacije i zdravlja hoce jos novaca



jel i zasluzio da zavrsi sa teskim ozljedama? vec su mu zvici otisli (vidljivo po trzanju desne ruke svako malo)
i vec je bio na nekoliko operacija

ima preko 70 profesionalnih borbi u karijeri

zar mu stvarno treba jos koji milijun da bi bio sretan?
On će sam odlučiti kada mu je dosta novaca, svatko ima drugačije apetite. Znam čovjeka koji ima kuću od par milijuna kuna, jahtu od par sto tisuća €... pa i dalje radi od jutra do sutra i troši se kao od prvog dana umjesto da digne sve četiri u zrak.
Uostalom novaca nikad dosta i pitanje je da li bi i ti stao kada bi ti se toliko nudilo, lako je to sada pričati.
Ali smiješne su mi priče kako bi se trebao prestat sramotit, objesiti rukavice... a izjave dolaze od ljudi koji mu ne mogu niti blizu parirati niti u formi kojoj je sada, kamo li prije.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2011., 00:22   #719
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
ima tko kakav dobar strema za ufc fn 24?

EDIT:

http://www.stopstream.tv/ch7.html

http://www.magictv.co/

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 27.03.2011. u 04:24.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2011., 16:01   #720
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Diaz vs Daley, pogledat obavezno. Samo jedna runda ali jedna od najboljih u zadnje vrijeme.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na