Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2011., 10:00   #1
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
SONUS ART audio/video - Novosti



Pozdrav svim članovima PC ekspert foruma!

S obzirom da među zaljubljenicima u PC hardware i software ima i ljubitelja dobre slike i zvuka, odlučili smo otvoriti temu u kojoj ćemo vas obavještavati o posebnim pogodnostima i akcijama u našoj specijaliziranoj trgovini SONUS ART audio/video, ali i kao mjesto u kojem ćete dobiti dodatne odgovore vezane za akcijske cijene, posebne ponude, događanja u dućanu, itd...

Dakle, ukoliko imate bilo kakvih pitanja vezanih uz SONUS ART audio/video, slobodno pitajte.

Na samom početku, pozivam sve zainteresirane da preuzmu naš najnoviji katalog u kojem će naći atraktivne kombinacije te da se sami uvjere u kvalitetu ponude.

Eh da... još jedna stvar... Osjetno smo spustili cijenu jednom vanserijskom uređaju...



Bowers & Wilkins Zeppelin gotovo da i nije potrebno posebno predstavljati. Mnogobrojne nagrade i pozitivne recenzije širom svijeta dovoljno govore o kvaliteti ovog zvučničkog sustava. Vrhunski zvuk, neponovljivi dizajn i iznimna lakoća upotrebe čine Zeppelin jednim od najpoželjnijih iPod/iPhone zvučničkih postolja.

Zeppelin sada dolazi po novoj, sniženoj cijeni uz napomenu da su količine ograničene!

Bowers & Wilkin Zeppelin - Redovna (stara) cijena: 3.990,00 kn. Nova cijena: 3.290,00 kn.


I na kraju ovog javljanja... Pozivam vas na jednu laganu šetnju dućanom, čisto da se malo razgibate, ali i da vidite gdje radimo.


Zadnje izmijenjeno od: Insider. 03.03.2011. u 13:23.
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 10:15   #2
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
bio kod vas,pogledao i odusevio se!
ogroman onome tko vam je sredjivao prostor
V.I.P je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2011., 13:15   #3
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
bio kod vas,pogledao i odusevio se!
ogroman onome tko vam je sredjivao prostor
Hvala lijepo! Zaista je uložen golemi trud ne bismo li što kvalitetnije prezentirali našu ponudu. Iako se 'na prvu' možda čini da je dućan usmjeren kupcima dubljeg džepa, pažljivijem uvidom u ponudu, ali i u sami koncept dućana, otkriva da se u prostoru nudi 'za svakog ponešto', cjenovnog raspona od-do.
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 16:52   #4
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Bio sam kod Vas u dućanu prije 2 tjedna negdje... Stvarno divno sve izgleda, sve pohvale.
Ostao sam ugodno iznenađen uslugom, sve što me zanimalo saznao sam od Vaših prodavača i to na pristojan i uslužan način.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 08:39   #5
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,863
Dobrodosli kolega!

Citiraj:
Autor Insider Pregled postova
posebne ponude
Znacenje? Da li to znaci da ce clanovi foruma imati pogodnosti kakve "obicni" kupci nece imati?
Prvenstveno mislim na popuste, a posto ste se odlucili reklamirati na forumu gdje nas ima od svakuda bilo bi dobro da pod te "posebne ponude" stavite recimo besplatnu dostavu!

Lijep dućan, pravo e"v"ropski, bojim se da ce i cijene biti takve
Daj Boze da jesu. Eto prvi primjer tog vaseg Bowers & Wilkins Zeppelina, navodite "redovnu cijenu" od 4kkn dok je u ostatku svijeta 600$.
Cijelih 30% pumpanja prije akcije?! To je samo moje vidjenje, medjutim mozda grijesim, ako da, isprike unaprijed.

Bilo bi lijepo znati tko nam se obraca imenom i prezimenom, u kojoj funkciji ... i sl. Koga da kontaktiramo? Profil na pcE? Nije valjda da ispred firme stoji nick Insider
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 18.01.2011. u 09:02.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 09:59   #6
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Lijepi pozdrav Ziiky!

Kako će vrijeme odmicati siguran sam da ćemo osmisliti neku vrstu posebnih akcija i pogodnosti samo za članove PC ekspert foruma. Vodimo računa o tome.

Drago mi je da ti se sviđa dućan. Ukoliko prvom prilikom posjetu Zagrebu uloviš vremena, navrati na ugodno druženje i baci oko na ponudu. Garantiram dobro utrošeno vrijeme.

Cijene u dućanu su za mnoge proizvode najpovoljnije u gradu. To barem nije teško provjeriti. Što se tiče pak Zeppelina, cijena od 600 € u europskim zemljama je veća od naše redovne cijene. Na američkom tržištu SVI Bowers & Wilkins proizvodi su jeftiniji nego u Europi. Pa čak i u Engelskoj gdje se nalazi Bowers & Wilkins. Razlog tome nije teško dokučiti... Naime da bi se europske tvrtke probile na američkom tržištu, koje je ionako preplavljeno ponudom, cijene moraju biti bitno snižene. Osim toga, ne obuhvaćaju porez!

Evo samo jednog primjera... Jaguar XJ V8 u Americi dođe 90.500$, a kod nas 137.036 €.
Nikada nismo, niti nećemo pumpati cijene pa naknadno davati popuste. S takvim stvarima se ne bavimo. Nemamo vremena

A što se tiče nicka i tko stoji iza njega, stvar je jednostavna... Iza nicka stoji SONUS ART audio/video. Osobno kad nazovem T-Com službu za korisnike, uvijek mi se javi Marija, Lucija ili Petar. A kako mi slučajno tamo radi frend, veli mi da u sobi ne sjede ni Marija, ni Lucija, a bogme nema ni Petra na vidiku. Dakle, i ispred T-Coma su nickovi.

Kontakti na PM su dobrodošli ukoliko ima dodatnih pitanja vezanih uz SONUS ART audio/video. Nastojat ću svim upitima odgovoriti u najkraćem roku.

Pozdrav!
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 10:57   #7
vodokotlic
Premium
Moj komp
 
vodokotlic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: ZG - VŽ
Postovi: 375
Sviđa mi se ideja i pretpostavljam da čim je sticky, da je uz blagoslov šefova PCE

Citiraj:
Autor Insider Pregled postova
A što se tiče nicka i tko stoji iza njega, stvar je jednostavna... Iza nicka stoji SONUS ART audio/video. Osobno kad nazovem T-Com službu za korisnike, uvijek mi se javi Marija, Lucija ili Petar. A kako mi slučajno tamo radi frend, veli mi da u sobi ne sjede ni Marija, ni Lucija, a bogme nema ni Petra na vidiku. Dakle, i ispred T-Coma su nickovi.
... i neovisno o nicku, znamo da smo dobili t-com službu za korisnike.
Ovo je (ili barem želi biti) objektivan forum pa bi bilo lijepo da službeni predstavnik Sonus-Art kao takav i deklarira, recimo u potpisu. Full disclosure i to...
vodokotlic je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 11:35   #8
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor vodokotlic Pregled postova
Sviđa mi se ideja i pretpostavljam da čim je sticky, da je uz blagoslov šefova PCE



... i neovisno o nicku, znamo da smo dobili t-com službu za korisnike.
Ovo je (ili barem želi biti) objektivan forum pa bi bilo lijepo da službeni predstavnik Sonus-Art kao takav i deklarira, recimo u potpisu. Full disclosure i to...

De dajte čovjeku da se udomaći, pa mu onda postavljajte takva pitanja. Šta vrijedi i da kaže da je pero perić iza nicka, pa da se ponaša kao dotična iz hgspota il protisa il xy firme koje su imale odnose s forumašima kao prema malograđanima, bez obzira što su imenom stajali iza nicka.

Ako odnos prema forumašima bude sa zrnom zdravog razuma, totalno će biti nevažno tko je iza nicka, eventualno da ipak u sig napišeš neke informacije, pošto ti nick nije Sonus-Art
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 12:22   #9
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ako odnos prema forumašima bude sa zrnom zdravog razuma
nemozes to traziti jer nas ima svakakvih.
ako postavi retardirano pitanje dobit ce retardirani odgovor.kratko i jasno.

i da totalno nebitno dali ce se potpisati imenom ili nickom, bitna stavka je to da puno ljudi nema financijske uvijete da kupuje proizvode koje sonus art nudi, pogotovu tu na forumu gdje su vise manje svi na faksu sa 3 kune u djepu
dapace,svi mi bi voljeli imati HiFi komponente od 20 tisuca kuna
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 20:54   #10
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
dapace,svi mi bi voljeli imati HiFi komponente od 20 tisuca kuna
this time next year we'll be millionaires
domis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2011., 21:24   #11
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Stvarno trgovina izgleda vrhunski....zao mi je samo sto nisam blizu da dodjem i vidim u zivo. Inace u takvim trgovinama mene najvise vuce slusaona i tipke PLAY/VOLUME na nekim od uredjaja...
U svakom slucaju pohvale za uredjenje prostora....ljepo izgleda. Nadam se da ce biti prilike i kupiti nesto tamo.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 15:53   #12
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Vjerujem da među članovima PC ekspert foruma ima i vlasnika iPhone 4 mobilnih uređaja. Ukoliko jest tako, onda za njih imamo dobru vijest...

Odlučili smo SAMO za članove PC ekspert foruma značajno sniziti cijenu GEAR4 zaštitnih maski za iPhone 4.

U ponudi su zaštitne maske izrađene od polikarbonata, silikona te iz kombinacije navedenih materijala. Izbor je zaista velik, a odluku o stupnju zaštite iPhone-a, kao i o odabiru boja i materijala prepuštamo vama. Neke od njih možete vidjeti na slikama koje sam ubacio u post. Sve zaštitne maske su vrhunske kvalitete i dizajna.

Gear4 zaštitne maske dolaze po MPC od 139,00 kn. Nova, snižena cijena SAMO za članove PC ekspert foruma iznosi svega 99,00 kn!

Da biste ostvarili ovaj značajan popust, dovoljno je isprintati stranicu s ovim postom, navesti svoje ime i prezime uz e-mail adresu i posjetiti naš dućan. Simple as that!

Pozdrav svima!













Insider je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 19:33   #13
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Ovo je stvarno hvale vrijedan potez a i cijena je sasvim pristojna!
Svaka čast!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2011., 10:28   #14
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
bio sam u tom novom prostoru i stvarno je evropski, no takav interijer nije jeftin pa znam da će se to naplatiti iz MPCa....

apropos - maske za Iphone? ili ne ide prodaja ili je to pokazivanje samo dobre volje...
recimo B&W 684 - koliki popust bi tu mogao bit za članove?
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2011., 13:00   #15
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
pa nisu oni obavezni dati popust za PCE clanove
ako bude popusta, insider ce javiti. necemo sad poslovati ko "Halo Bing....cijena prava sitnica"
domis je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2011., 14:56   #16
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
bio sam u tom novom prostoru i stvarno je evropski, no takav interijer nije jeftin pa znam da će se to naplatiti iz MPCa....

apropos - maske za Iphone? ili ne ide prodaja ili je to pokazivanje samo dobre volje...
recimo B&W 684 - koliki popust bi tu mogao bit za članove?
Prije svega, još jedanput hvala lijepo svima na pohvalama.

Nadam se da je svima sasvim jasno da bismo trebali prodavati maske za iPhone na šlepere kako bismo pokrivali troškove dućana. Dakle, ovdje je riječ isključivo o dobroj volji, ali i o uvažavanju nekih stvari napisanih u gornjim postovima od strane članova.

A što se tiče B&W 684 zvučnika, još ovaj tjedan je u tijeku posebna ponuda (pogledati uvodni post u temu). Drugim riječima, uz svaki kupljeni par zvučnika iz serije 600 kupac dobiva na poklon B&W P5 slušalice vrijedne 1.890,00 kn. Smatramo da je to itekako dobra prilika za sve ljubitelje dobrog zvuka, pa tako i za članove PC foruma.

Lijepi pozdrav svima!
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 15:52   #17
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Pozdrav ljudi!

Možda će vas ova vijest razveseliti pred vikend... Naime, s obzirom da je "nepravedno" Bowers & Wilkins, model 686, izostao iz ranije posebne ponude koja je u međuvremenu završila, odlučili smo ga ponuditi po akcijskoj, tjednoj ponudi od 2.400,00 kn! Samo da napomenem da redovna cijena za par ovih zvučnika iznosi 3.400,00 kn.
Akcija traje do 19.02.2011. ili do isteka zaliha.

Više na - http://www.sonusart.hr/novosti/255-Akcija-tjedna



Pozdrav svima!

Eh da... Stand not included. Sorry... :-)
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 17:40   #18
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Uff, kako ja volim dizajn B&W zvucnika... minimalizam, bez nepotrebnih pi...arija, a zvucnici su ko vino, sto stariji to bolji

Kod mene doma sviruckaju DM602 stari 10 godina, DM303 stari 7 godina i LCR3 star 7-8 godina. U posljednje vrijeme samo 602-jke, ali cim uletim u svoj stan, ima da svi sviraju!

E i savjet svima koji imaju hi-fi sustave koji trebaju osvjezenje nakon par godina stajanja... skinite 1 cm sa vrha kablova. Imam neke IXOS kablove, odlicni i tolko su i kostali, ali sam primjetio kako je zvuk prilicno mutan i "bezveze" prije jedno 3-4 mjeseca... odspojio kablove koji su prilicno oksidirali pri vrhovima (neam onaj konektor, ide solo kabl), odrezao taj dio, usrafio ih nazad sa friskim kontaktima i voila, zvuk nazad na "do jaja"

Uglavnom, moja preporuka za Bowerse iz 600 serije!
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2011., 19:13   #19
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Inače, vrhovi zvučničkih kablova ako nisu terminirani, mogu se zalemiti i tako se spriječi oksidacija

Popust je bome više nego pristojan
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2011., 14:24   #20
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,863
@ Insider

Kako su se u cijeloj toj prici nasli ti stalci? Pretpostavka ili navlakusa? Komplet ili solo prodaja?
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2011., 14:45   #21
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Pretpostavka ili navlakusa?
Ili tvoja ljenost da klikneš na link i scrollaš do dna stranice?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2011., 00:02   #22
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ili tvoja ljenost da klikneš na link i scrollaš do dna stranice?

Nisam ljen, samo sam čorav Ono sve sto je bitno obicno je sitno i dinamitno i zakukuljeno negdje na dno
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2011., 11:25   #23
Ante32
Registered User
 
Ante32's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Pa u tekstu je navedeno da je riječ o tjednoj akcijskoj ponudi zvučnika. Osim toga ne vidim logiku po kojoj bi zvučnički stalak trebao biti uključen u cijenu zvučnika.
Ovo je jako dobra cijena za B&W 686, nadam se uskoro pogodnostima i za CM seriju
Ante32 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2011., 08:09   #24
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 10:21   #25
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 08:17   #26
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Dobro jutro svima!

Evo prilike da se za pristojne novce složi dobar sustav kućnog kina. U tjednoj akciji složili smo kombinaciju Pioneer + Focal.

Check it out! ;-)

http://www.sonusart.hr/novosti/267-s...dstava-pocinje





Insider je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2011., 08:05   #27
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
pitanje

dali bi isao komplet bez bluraya i ako da koja bi bila cijena?
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2011., 10:37   #28
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
pitanje

dali bi isao komplet bez bluraya i ako da koja bi bila cijena?
Nažalost, zakonske regulative nas sprječavaju da razdvajamo artikle koji su objedinjeni u cjelovitu, akcijsku ponudu.
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2011., 10:49   #29
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Pozdrav svima!

Evo jedne najave koja je usko vezana uz interesnu sferu ovog foruma. Naime, odlučili smo ogranizirati demonstraciju hifi sustava u kojem će izvor zvuka biti osobno računalo. Dakle, PC/DAC/AMP/Zvučnici.

Naravno, demo tjedan i ovoga puta dolazi s posebnim pogodnostima.



Više pročitajte ovdje - http://www.sonusart.hr/novosti/270-c...red-by-nuforce
Insider je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 10:45   #30
Insider
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 84
Dašak High-Enda po super cijeni!

Najbolje od Rotela u ponudi tjedna. Provjerite na - http://www.sonusart.hr/novosti/272-p...---rotel-kombo



Insider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na