Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2008., 12:37   #121
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
Citiraj:
Autor zwo Pregled postova
2000x?
To ti je normalno kod njih, na zalost.
U desnom zvucniku je kinesko smece od transformatora.
a sta velite na ovo?

inace ako mi netko odgovori da ovako nesto pokriva garancija, ja znam sta uzimam...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 13:11   #122
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
a sta velite na ovo?

inace ako mi netko odgovori da ovako nesto pokriva garancija, ja znam sta uzimam...
Kod mene toga nema..
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2008., 17:45   #123
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Kod mene ima i iritira maksimalno.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 12:43   #124
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Philips SPA 2300 ili nešto u tom cjenovnom rangu

Pozdrav,

Zanima me kakvi su ovi zvučnici za ovu cijenu? Čuo sam ih u frenda, i zvučali su (mom amaterskom uhu ) skroz solidno... Ako ima nešto bolje u tom cjenovnom rangu... Također uzeo bi i neku zvučnu karticu ...Pa eto cijeli post bi se sveo na preporuku 2.1 zvučnika+woofer (što manje kabela to bolje!) i zvučne(sigurno je svaka bolje od one realtekove integruše) do cca 400kn

Hvala
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 13:02   #125
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Lijepo izgledaju,mislim iskreno da ako se ne igraš 90% vremena,da ti ne treba nešto jače od Realteka,pogotovo iz razloga što su ALC 88X chipovi veoma solidni. Redovito update-aju,kakotako isto solidno,taj codec i to štima.

Ako si pak zapeo za promjenu,uzmi AudigySE za 150kn ili koliko već,mnogo je bolja od onboard Realteka opet da ne ostaneš bez kinte.

Napiši bolje možda koji ti je budget,ako je za 400kn samo 2.1,da se i nešto bolje naći ili Geniusi ti 2.0 eventualno, + posebno lova za zvučnu.

Ako imaš pak 400kn za oboje,ti philipsi i audigySE su tvoj najbolji izbor.

Nego da te pitam,šta ti fali X530?

Pa onda uzmi poluprofesionalnu M-Audio 5.1 ili 7.1 zvučnu, i Z2300, ili ako nećeš 2.1,uzmi 2.0 drvene Geniuse. Tu se dosta kunu u njih. Ima navodno i nasljednik tih 2000x,vidio sam ih jučer u Konikomu.

Moraš postaviti neke novčane okvire,ako raspolažeš sa dostatnom svotom novaca fleks će ti sigurno drage volje složiti neki entry level hi-fi,ali to ne možeš sa 500 ili 1000kn napraviti,a mijenjao bi i zvučnu,po meni nepotrebno.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 24.11.2008. u 13:18. Razlog: Zaboravio pitati..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 13:30   #126
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Lijepo izgledaju,mislim iskreno da ako se ne igraš 90% vremena,da ti ne treba nešto jače od Realteka,pogotovo iz razloga što su ALC 88X chipovi veoma solidni. Redovito update-aju,kakotako isto solidno,taj codec i to štima.

Ako si pak zapeo za promjenu,uzmi AudigySE za 150kn ili koliko već,mnogo je bolja od onboard Realteka opet da ne ostaneš bez kinte.

Uzmi taj Philips ili Logitech X220,230 + AudigySE,mislim da će za tvoje potrebe,i budžet,oboje do 400kn,to biti odličan izbor.

Napiši bolje možda koji ti je budget,ako je za 400kn samo 2.1,da se i nešto bolje naći ili Geniusi ti 2.0 eventualno, + posebno lova za zvučnu.

Ako imaš pak 400kn za oboje,ti philipsi i audigySE su tvoj najbolji izbor.

Nego da te pitam,šta ti fali X530?

Pa onda uzmi poluprofesionalnu M-Audio 5.1 ili 7.1 zvučnu, i Z2300, ili ako nećeš 2.1,uzmi 2.0 drvene Geniuse. Tu se dosta kunu u njih. Ima navodno i nasljednik tih 2000x,vidio sam ih jučer u Konikomu.
Thnx

Mislio sam 400 kn za oboje. Planiram utopit ove x530, malo nadoplatit i preć (spustit se ) Zašto? Jer koristim 2 od 5 zvučnika, 3 mi bzvz stoje na polici jer jednostavno nemam kud s kabelima, niti mi se da bušit zid, kupovat produžetke kabela...(čitaj radit zajebanciju) za ovu klasu zvučnika...
Dakle htio bi neki solidni 2.1 za igranje i puštanje mp3-ca, sa što manje kabela, nekim prekidačem...

Ali opet, ako razlika u zvučnom nije tolika između one za 150kn i ove integruše, onda bolje da uzmem bolje zvučnike Kažeš da je ovaj đinijus dobar...
Znači bilo bi lošiji 2.1+zvučna, ili integruša+Đinijus za istu lovu
Više ni sam ne znam
EDIT: a gđe je vufer na ovim "genijalcima"? Jeli zaseban ili "integrisan"?

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 24.11.2008. u 13:40. Razlog: woof
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 13:46   #127
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
ako na maticnoj imas realtek HD cip, onda ti se prelazak na audigy SE NIKAKO, ali bas NIKAKO ne isplati... znam iz osobnog iskustva...
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 13:55   #128
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
ako na maticnoj imas realtek HD cip, onda ti se prelazak na audigy SE NIKAKO, ali bas NIKAKO ne isplati... znam iz osobnog iskustva...
Pročitaj opet šta sam napisao za Realtek,da su solidni,ali ako je čovjek željan promjene..

Znam i ja..na AudigySE bass redirection za divno čudo,redirecta,a ne krči kao na Realteku,opali signal valjda na woofer,pa snađi se druže,trese cijelu sobu a ne čuje se vrag.

Nek radi šta hoće,potrebno je za takve teme navesti cifru,namjenu i osobni afinitet.Nikako nabadati 25 preporuka pa ode i kupi šrot.

@ autor pitanja , a pitaj Bladerunnera,on će ti bolje reći,njemu su super recimo..meni su z2300 super,fleks ima sistem cijeli,i to novi..to je tek super.i tako do preksutra..

Eh,da..poslat ću ti link za Audigy SE vs. onboard Realtek,imao sam to negdje u kolekciji,kao stvoreno za svađanje.

http://www.overclock.net/sound-cards...ek-alc889.html

Ako mene pitaš,ostavi još neko vrijeme taj 88x Realtek,updateaj ga redovito i uzmi te 2.0 zvučnike. Za tu paru,uf.Brutala.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 24.11.2008. u 14:11.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 14:39   #129
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
To je Realtek AC97, koji su čipovi i te šeme pojma nemam...Nekako i meni se počinje više sviđat "genijalna" opcija, jbt. sad sam vidio slike, ogromni su!Ali nije da mi smeta

Samo me zanima dali je woofer+2 zvučnika ili "samo" 2 zvučnika, i koliko ima kabela, i jeli ima neki prekidač...Eto ko ih ima nek mi odgovori pls
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 15:00   #130
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
tvoja ploča ima Realtek HD codec,vjerujem neki 883,888 ili 889A čak.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2008., 17:09   #131
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
Evo ja ubo Geniuse HF2.1 1200 wood (oko 250-300kn) da budem u trendu s vama.
http://tinyurl.com/6n96c3
Dakle 1 sub i 2 mala zvučnika spojeni na tv.Zgurao ih po ormaru iza tv-a pa mi zvuk i nije nešto,čak i tiše sviraju od samog televizora,ali zato sada ima basa i visokih tonova kada treba.Kablovi su dugi oko 1,5m.Na komp ih nisam spajao pa po tom pitanju nebi mogao reč ništa pametno.
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 15:28   #132
dalegic
Premium
Moj komp
 
dalegic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 115
koji su najbolji zvucnici 5.1 do 400tinjak kuna?
dalegic je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 15:30   #133
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Kakav je bas na 2000X? U usporedbi na x530 (po mogućnosti ) Pretežno za rock/blues/chill mjuzu...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 16:15   #134
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Normalno da je slabiji, jer ipak su to 2.0 zvucnici, no precizniji je i opcenito po mojem misljenju bolji
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 16:21   #135
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Normalno da je slabiji, jer ipak su to 2.0 zvucnici, no precizniji je i opcenito po mojem misljenju bolji
E to me zanimalo ! Ma nije mi bitna jačina, koliko "usuglašenost" s ostatkom, ionako imam feeling da bas na x530 često "klepeće u prazno."? :-D
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 16:32   #136
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Imas dobar "feeling"
To ti je ono, samo da udara
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 16:36   #137
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Da, on neku svoju pjesmu vrti...Nego amo se zamjenit, ja tebi 530, ti meni đinijuse...Kao znak pažnje ću platit i (nemalu) poštarinu
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2008., 09:38   #138
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Udaranje u prazno je više stvar Realteka nego X530,imao sam ih na svojoj X-fi gamerici i bass je bio odličan. Creative ima odličan Bass Redirection kako na driverima tako i na samom punokrvnom x-fi chipu.

A kad smo već kod toga,čuo sam ih i na Terratec 5.1 kartici i na M-Audio Revolutionu,i sve je zvučalo 10x bolje od onboard Realteka. Njihov bass je prejak,a loše pozicioniran,točnije nikako.

Pa već AudigySE ima bolji redirection od Realteka..koji je po pitanju bass-a teški trash.

Ne bi se ja toliko zaletavao sa pljuvanjem X530tke,za 300,350kn koliko se prodaju,nema boljih zvučnika od njih.I to je gola činjenica.

Trend koji je nametnuo fleks,bladerunner i ne znam tko,da svi moraju imati 2.0 kvazi-drvo-šperploču iz tih tajvanaca je meni smiješan. Prvo,ne leži svima stereo i drugo,ne izgleda to svima - gledljivo. Ni slušljivo.

Za igre i filmove 5.1,za glazbu stereo.Po ukusima korisnika,nikako generalno.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 20:34   #139
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
evo i mene na geniusima ;D tocnije na Genius SW-HF 6000
link

uglavnom koliko sam ih imao vremena isprobati iznenadio sam se ( naravno da jesam kad nisam cuo jos neki posteni sistem ;D )
neznam sta drugo napisati jer ih nisam imao vremena "testirati" do kraja ;D
uglavnom za tu cijenu mislim da je best buy ;D
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 21:01   #140
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Da, on neku svoju pjesmu vrti...Nego amo se zamjenit, ja tebi 530, ti meni đinijuse...Kao znak pažnje ću platit i (nemalu) poštarinu
nop, tek sam se rijesio slicnih (x230)

@thedream

Probao sam ove moje x230 na vise kartica, tocnije na integriranom realteku, Live-ici, Audigy SE i Audigy 4.
Svugdje je bass bio manje-vise jednak.

Nije da pljujem po x530 no imao sam ih i znam razliku između njih i geniusa, no cisto sumnjam da si ti cuo geniuse iz prve ruke.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 21:01   #141
~Trt~
red drum
Moj komp
 
~Trt~'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 144
može neko nabacit neko mišljenje za ovo ili neki review ako ih ima kod sebe?
__________________



~Trt~ je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 21:31   #142
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor pyzdek Pregled postova
Evo ja ubo Geniuse HF2.1 1200 wood (oko 250-300kn) da budem u trendu s vama.
http://tinyurl.com/6n96c3
Dakle 1 sub i 2 mala zvučnika spojeni na tv.Zgurao ih po ormaru iza tv-a pa mi zvuk i nije nešto,čak i tiše sviraju od samog televizora,ali zato sada ima basa i visokih tonova kada treba.Kablovi su dugi oko 1,5m.Na komp ih nisam spajao pa po tom pitanju nebi mogao reč ništa pametno.
Ovaj im skoro istu bass kutiju ko i Z-3, mislim slična oblika, drvo, ne

Bass im je predobar (i u Z-3 i ovih Geniusevih), baš ono, basseee

Naravno, predobar u odnosu na ono što nude svojom cijenom
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 23:00   #143
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
ja imam Z3e i Z2300 i sa Z3e sam jako zadovoljan glede toga koliko sam dao za njih. tako da ti preporucujem
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 12:09   #144
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
@ crash : jel se kod frenda računa ko prva il druga ruka?

Meni nije toliki hype oko tih šperploča tajvanskih,daleko od toga da to nije možda i najbolji Genius zvučnik ali sad baš da je toliki wow,nije. Meni prvo 2.0 nikako ne leži bez subwoofera jer sam tako navikao,da neki vrag čuči dolje i trese pola stana,jednostavno subjektivna stvar ukusa.

X530 reć da je tako ultrauber loš mislim da je stvarno glupost,jer za cijenu koju nose na sebi,pogotovo tu na newsima i forumima,za 300kn,350 nema boljeg 5.1 seta. I to je word. Nema.

Ne znam,glupo mi je ulazit sad po stoti put u makljažu oko zvučnih,čuo sam sve Realteke od AC97 i 655 chipa do 889A i meni taj Bass ne leži. Prejak je i taj signal iz zvučne je neprecizan, kad se spoji sa lošim subwooferom bilo sad 2.1,5.1 ili neki drugi trash sistem,rezultat je očajan.

A čuo sam ih na Trustu 2.1 i 5.1,Lođiju 2.1 i 5.1,ne zaboravi da sam i ja imao X220 lođi,prodao mattu ako se ne varam,ili nekome tu. X530 prodao kljaji. Creativeu inspire i itrigue. Naslušao sam se trasha za cijeli vijek.

Nije mi nikako Realtekov Bass legao.

Pri tome definitivno stojim da ako nešto na X-fi seriji radi,i inačicama,da je to Bass Redirection i Equalizer,o ostalome i možemo diskutirati,uz jasno EAX za igre koji je nenadhebiv.

Taj 2000x je odličan,ali sad baš da je X530 uberloš,meni nije.

Sad imam Z2300 i nisam bolji PC komercijala zvuk čuo. Ne ulazim u Hi-Fi jer ima ekipe tipa srale i fleks koji su tu profesori,a ja tu veze nemam,hi-fi mi dođe ko naziv za pahuljice il nešto. Ali stvarno,šta se tiče komercijale 2.1 i 5.1 čuo sam bar 20 setova. Da,iz prve ruke. I desetak zvučnih.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 18:33   #145
Tichma
Premium
 
Tichma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 164
Ovako da ne otvaram novu temu zanima me sta mislite o creative gigaworks t40, jel vrijede 300kn vise od t20, opcenito me zanima kvalitetna reprodukcije glazbe, i da zvucnici traju a ne da proprde nakon pola godine, inace mi se ne dize ego kada se prijateljima kurcim da moji zvucnici imaju pola kilovata tako da snaga ne igra ulogu.
Tichma je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 10:56   #146
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Tichma Pregled postova
Ovako da ne otvaram novu temu zanima me sta mislite o creative gigaworks t40, jel vrijede 300kn vise od t20, opcenito me zanima kvalitetna reprodukcije glazbe, i da zvucnici traju a ne da proprde nakon pola godine, inace mi se ne dize ego kada se prijateljima kurcim da moji zvucnici imaju pola kilovata tako da snaga ne igra ulogu.
Nemam odgovor, ali imam link http://www.trustedreviews.com/multim...-0-Speakers/p1

Ako nisi vec vidio, tamo je usporedba ta 2 modela zvucnika.

Ono sto mene interesira je jesu li ti zvucnici (t40) bolji od npr. standardnih zvucnika koji dolaze s muzickim linijama poput Sonyija ili Aiwe (ne mislim da "micro" modele). Znam da su inace pc zvucnici losiji, ali ovi vise nisu niti toliko jeftini, a i jako su nahvaljeni...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 20:09   #147
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Pozdrav,

Zanima me kakvi su ovi zvučnici za ovu cijenu? Čuo sam ih u frenda, i zvučali su (mom amaterskom uhu ) skroz solidno... Ako ima nešto bolje u tom cjenovnom rangu... Također uzeo bi i neku zvučnu karticu ...Pa eto cijeli post bi se sveo na preporuku 2.1 zvučnika+woofer (što manje kabela to bolje!) i zvučne(sigurno je svaka bolje od one realtekove integruše) do cca 400kn

Hvala
Evo da malo dignem thread

Uglavnom, Lođi ide u penziju ovih dana, pa me zanimaju vase preporuke za 2.1 (2.0) zvucnike (valjda se nesto promijenilo u zadnjih godinu dana od ovog posta) do 400 kn. Od zvucne sam odustao

Namjena isljucivo za mp3-ce, igre i sl. Prednost kvaliteti nad snagom zvuka (koliko ide za ovoliko para jel'te), i crnoj (sivoj) boji zbog ostatka kompa

TIA

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 13.10.2009. u 20:12. Razlog: +
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 21:40   #148
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Evo da malo dignem thread

Uglavnom, Lođi ide u penziju ovih dana, pa me zanimaju vase preporuke za 2.1 (2.0) zvucnike (valjda se nesto promijenilo u zadnjih godinu dana od ovog posta) do 400 kn. Od zvucne sam odustao

TIA
Ne.

Ako ces na 2.0 uzmi Geniuse, ak ti ne budu dobri ja ti vratim pare sto ces dati za njih.

Mislim stvarno se isplate.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 22:35   #149
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Mislis na ove genius-e jeli tako?

Dvoumim se izmedju njih, i creative t3200 2.1 Znas/te mozda kakvi su oni?

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 13.10.2009. u 22:46.
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 23:11   #150
Nemo
Premium
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: tu
Postovi: 39
Citiraj:
Mislis na ove genius-e jeli tako?
Date Genuse. Ja ih isto kupio i jako sam zadovoljan. Malo jesu veći nego što sam procijenio gledajući slike na reviewima ali imaju odličan zvuk za neku normalnu upotrebu i nema suba koji smeta kad usisavaš prašinu po podu :-)
Po meni vrijede te pare...
Nemo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na