Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2011., 11:21   #301
m-a-x
Registered User
 
m-a-x's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: VG
Postovi: 16
Baš sam bio jučer išo pogledat malo logitechove miševe ali nekako mi se čine preee glomazni za moju ruku!! tako da bi molio neku preporuku od razer miševa
m-a-x je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2011., 13:32   #302
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Steelseries Xai
i
Razer Cooperhead
oni su ti malo manji miševi
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 21:34   #303
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor NinX Pregled postova
Logitech ima bolju kvalitetu izrade, dužu garanciju i odličnu korisničku podršku
Čekaj, nisam shvatio u cijeloj toj rečenici jednu stvar. A Razer to nema?

MX 510 i G5 su mi crkli, dok Razer copperhead je nakon 5 godina počeo raditi double click i počeo se gasiti. Nakon 5 godina! To je brdo gejmova, lan partya i sličnih gluposti.

MX510 je solidno vrijeme trajao, ali kada su mi 2 miša od logitecha zaredom crkla, više baš i ne vjerujem u njihovu kvalitetu.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 16:45   #304
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
ljudi imam jedno pitance !

jel ima tko mozda ove Trust miseve od ovih modela ?


Trust Laser mis MI-6970C laserski od nekih 147kn

Trust GXT14 Gamer opticki 105kn negidje je i 130kn


jos uvijek imam Trust MI-6200 Laser 800dpi i prezadovoljan sam snjime, al doslo je vrijeme za promjenu posto se pohabao nakon 3godine intenzivnog svakodnevnog koristenja koji se isto tako posve ok pokazao u gamingu i u prezicnosti ostalih stvari, da nevelim da je kostao svega 140kn


gledam miseve pomogucnosti do 150kn i da ako je ikako moguce da bude laserski jer ove opticke pogotovo Logije do 100kn koje sam koristio na tudim kompovima naprosto meni to nevalja nista, em nekad neprima pomicaj pa kursor ostane na istom mijestu ili je egronomija za drek tipicno za ljevake i za desnjake, meni treba iskljucivo za desnjake onak malo nagnut u jednu stranu jer njime mrdam satima da me nebu jos boljela ruka zbog neprirodnog polozaja ruke
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 17:09   #305
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Imao sam ja taj drugi. Isto popodne kad sam ga kupio sam išao zamijeniti za MX-518. Miš odmah u početku nije registrirao lijevi klik svaki put. Toliko o kvaliteti. Protegni se na 200kn i uzmi si Fireglidera ili pogledaj u ovom podforumu onaj Prestigio. Ekipa ga dosta hvali samo ne znam kolika je njemu cijena.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 21:48   #306
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor asibulj Pregled postova
Imao sam ja taj drugi. Isto popodne kad sam ga kupio sam išao zamijeniti za MX-518. Miš odmah u početku nije registrirao lijevi klik svaki put. Toliko o kvaliteti. Protegni se na 200kn i uzmi si Fireglidera ili pogledaj u ovom podforumu onaj Prestigio. Ekipa ga dosta hvali samo ne znam kolika je njemu cijena.
Prestigio kosta 255kn, a MX-518 280kn, obije cifre su mi malo prenapuhane za onoliko kolko mi treba jednom do dva puta tijedno nabaciti multiplayer COD4 MW zbog kojih nakoncu opet nebudem imo taj mis dulje od 2-3godine kolko im je vijek trajanja

jel ima jos kakvih preporuka osim tgo Sharkoona Fireglidera ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2011., 21:58   #307
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
jel ima jos kakvih preporuka osim tgo Sharkoona Fireglidera ?
Jedino možda da pogledaš nešto polovno, ali mislim da će ti i drugi također preporučiti Fireglidera.
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2011., 22:09   #308
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor asibulj Pregled postova
Jedino možda da pogledaš nešto polovno, ali mislim da će ti i drugi također preporučiti Fireglidera.
polovno nece ici jer neznam kaj je lik snjime radio i zasto ga prodaje, a opet vrlo tesko budem naletio na mis kojeg preprodaje doslovno novog uz normalnu cijenu

inace sto se tice elektronike izimno rijetko kad kupujem rabljeno bas zato sto se radi o elektronici koja je podlozna kvarovima pa nemam garancije radi reklamacije


vrlo vjerojatno ce ici taj Sharkoon Fireglider posto nema druge preporuke
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 20:28   #309
ajuki95
Premium
Moj komp
 
ajuki95's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ST
Postovi: 45
U ponedjeljak idem kupit Prestigio PMSG1y, do kraja tjedna očekujte review.

EDIT: Odustao, prvo ću kupit bolje slušalice, a tek kasnije kad skupim novce Prestigia i neku bolju tipkovnicu.

Zadnje izmijenjeno od: ajuki95. 04.04.2011. u 10:52.
ajuki95 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2011., 10:20   #310
ajuki95
Premium
Moj komp
 
ajuki95's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ST
Postovi: 45
Sry na DP, nece da mi otvori EDIT.

Ugl. kupio sam Prestigio PMSG1y, zasad su dojmovi odlični. Review očekujte ili petak navečer ili subota ujutro kad se rješim obaveza jer mi je ovaj tjedan prenatrpan.
ajuki95 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 11:36   #311
RaiZzZ
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Polako mi otkazuje razer diamondback 3g koji me sluzio besprijekorno zadnjih par godina. Sad razmisljam o nabavci novog misa i cini mi se da nema nista u tom cijenovnom rangu (~300kn) koje nudi iste stvari kao diamondback prije par godina :/.

Kupio bi mx518 posto je to definitivno bestbuy ali sam lijevak pa mi taj mis nikako ne odgovara u ruci. Razer abyssus ima samo 3 gumba na sto bi se tesko mogao naviknut nakon 5 od diamondbacka.
Kolko vidim ne postoji dobar ambidex mis, s 5 gumbiju i dpiom vecim od 1600 prije razer copperheada ili lachesisa.

Jesam li previdio mozda neki mis ?
RaiZzZ je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 22:59   #312
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
locks je offline   Reply With Quote