Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2006., 12:13   #1
Hrubi
Premium
Moj komp
 
Hrubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 814
Autronic i Drzavni inspektorat....

su danas skoro imali bliski susret.Pazite ovo.Kupim ujutro u njih USB Card reader kompatibilan sa CF,MD i jos gomilom kartica.Dodjem doma i ustekam PQI CF karticu i prebacim si fotke u komp,pa je slijedila Canon originalna kartica da bi mi komp javio da nema diska.Ja istekam pa ustekam ponovno,kad ono nista.Ja lud,cini mi se da citac nije kompatibilan sa karticom(a trebao bi biti ,tako pise u uputsvima) i polako krenem u Autronic.Dobar dan, dobar dan reko ja.Nestima vam citac.Covjek tamo proba u njihovom kompu ,kad ono stvarno ne stima ,ne radi.Uzme covjek drugi skuplji model,jer sam trazio da mi daju drugi uz nadoplatu,kad ono ni taj im ne radi.Vidim ja da nebu nist s toga pa reko majstoru da hocu lovu nazad.Ode on k sefici i vraca se pa kaze da ne vracaju lovu jer sam RAZVALIO AMBALAZU:confused: Pa hebo te kak da sprobam uredjaj ak ga ne izvadim iz ambalaze!!!!Ma ludjaci total.Nist,ja kul totalno izlazim iz ducana put doma.Sjednem za telefon okrenem ja Drzavni inspektorat(tel 6106111) i velim kakva je situacija,pa me zenska spoji na neki dru tel.ali se na Aurtonikovu srecu nitko nije javio jel su bili na pauzi,a meni se vise nije dalo cekati vec ja nazovem Autronik i kazem da cu im poslati Inspektorat.Tu se malo prepucavam sa nekim tamo tzv.voditeljom prodaje koji meni objasnjava zakon,a nema pojma u bitiI ajde nekako oni kazu da donesem Reader u servis pa ce vidjeti sta je s njim.I odnesem ja u servis,mrdaju oni tamo po njemu,mrdaju,donesu drugi,ni taj ne radi sa mojom karticom pa mi napisu na nalog da je uredjaj ispravan ali nekompatibilan sa mojom ORIGINAL CANON karticon.Ja sa papiron direkt u ducan.LOvu su vratili u roku 15 sec.Da zakljucim pricu.NIkad vise u Autronic.
Kupci sretno!
Hrubi je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 12:21   #2
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Sa njima sam davno raskrstio jer su neprofesionalni , i tamo ne bi kupio ni prazne cd-e vise . dobro si se snasao .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2006., 14:16   #3
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
PQI izgleda da treba izbjegavat kad su citaci u pitanju, Meni je PQI citac unistio dvije olympus Smartmedia kartice , tad je svaka bla 400 kn i nakon koristenja u readeru neupotrebljiva u aparatu. Da fora bude veca u readeru je radila uvijek OK, mogla se koristit ko prenosivi medij, al u aparatu nista.

Ak di nadjes uzmi si HAMA reader 12 in 1 , radi super sa CF . Ja sam ga uzel u njemackoj al mozda ima i u nasim hamama.
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42









Zadnje izmijenjeno od: BrunoZG. 23.10.2006. u 14:38.
BrunoZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 14:32   #4
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
morat cu taj Autronic posjetiti jednom. bas me zanima dali su stvarno takvi kakvi svi vele da jesu
mat je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 14:37   #5
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
hm, prema meni su bili cisto OK. nemrem se zalit
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 14:48   #6
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Dosad sam isprobao jedno 20 citaca kartica,sto usb,sto onih koji sjedaju u utor za floppy (dakako ,i oni su usb ali idu direkt na plocu).
Jedino APACER je ispunio sva moja ocekivanja.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 15:13   #7
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
tamo sam ušao samo jednom tražeći skener. čuo sam takve gluposti da sam iodustao od kupnje iako su imali dobru i povoljnu ponudu skenera, i više nisam ušao kod njih. a mislio sam da su ozbiljna firma. i više nemam nikakvih iskustava s njima...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 15:27   #8
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
u utor za floppy (dakako ,i oni su usb ali idu direkt na plocu)
ne kuzim LOL. spajaju li se na USB ili na utor za floppy??
mat je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 15:31   #9
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
ma spaja se na usb al se ugradjuje u 3.5" otvor (za floppy) na kucistu.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2006., 15:42   #10
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
hehe, sad kuzim. i opet LOL
mat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na