Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2006., 10:43   #31
Vedran_Links
Premium
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 55
tigman - problemi sa memorijom preva vama su riješeni nebih povlačio ponovo isto pitanje. memorija je zamjenjena jer je došlo do pogreške kod deklariranja što se Vas naravno net tiće. Ta memorija koja Vama nije radila radi normalno na latencijama na kojima ste željeli da radi no neka je tako kako je. Stvar je sa naše strane riješene te smo vam se nekoliko puta ispričali i stvarno nam je žao kada se tako nešto dogodi. Vjerujem da je tako red i da to nalaže kultura. Sa druge strane Vi ste pokazali vaš nivu kulture vrijeđanjem bez valjanog razloga.
Nadalje pokvarila Vam se matična ploča, tražili ste da Vam se zamjeni, to je i napravljeno. Sada imate reklamaciju prijavljenu za robu koja radi sasvim ispravno. Većina komponenata radi baš onako kako vi to želite a i po klasifikaciji a vi ih svejedno reklamirate. ( Ili neznate instalirati windowse ili postaviti latenicije, tko zna što će biti dalje. ). Uz svo vaše znanje vjerovatno ste pogriješili forum jer ako se ne varam ime ovome forumu je PC ekspert.

A što se tiće pravnih i fizičkih osoba apsolutno nema veze koliko zaposlenih osoba ima unutar jedne tvrtke nego je samo bitno da pravna osoba treba djelovati pravno jer to su preduvjeti za normalno poslovanje. Fizička osoba ne mora znati djelovati pravno za razliku od pravne.

Stublina - Ja bih molio lijepo da mi se obraćaju ljudi sa TI, ovako kako mi se netko obraća sa Vi osjećam se kao neki "striček" stari a vjerujem da ipak nisam neki starac ;-).

moderatora bih zamolio da zatvori topic pošto je stanje o dostupnosti artikala objašnjeno u jednom od gornjih postova.

Hvala
Vedran_Links je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 11:17   #32
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Autor Vedran_Links Pregled postova
Stublina - što se tiće raspoloživosti to je dozvoljeno. To govori o firmi što firma prodaje i nudi. Dostupnost artikala ne ovisi samo o nama prodavačima nego o globalnoj dostupnosti. Svaka velika firma u EU a kamo mi idemo isto ima tako označenu dostupnost robe. Sam posao nema apsolutno nikakve veze sa egom tako da o tome nije potrebno niti diskutirati.
Nije mi jasno, ljudi rade frku bas oko ovoga svako toliko na forumu. Meni to aspolutno ne predstavlja problem. Nazovem/dodjem/vidim - nema tog i tog artikla - ili cu pricekati ili idem u drugi shop. Makar je Links sigurno firma u koju cu prvo doci i pogledati ako imaju sto me zanima, a i velika je vjerojatnost za to jer imaju najsiri asortiman. Ako nemaju, a hitno mi je - idem u neki od konkurentskih IT shopova. Sto se tice "trenutno raspolozivo" po web cjeniku, znam da se ne moze nikako vremenski uskladiti sa stvarnim stanjem, ali hvala Bogu - imam telefon, nazovem i provjerim, rezerviram ako ima na stanju i amen. Evo recimo ja cekam HDD Samsung 250GB SATA2 vec nekih 6 tjedana. Kod vas u Rijeci sam svaka 2-3 dana pa izvidim trenutnu situaciju, a srecom da je i osoblje ljubazno pa priskoci u susrert sto je vise moguce. Da se nebih jos i zivicirao oko prikaza stanja na web cjeniku, nedostupnosti pojedine robe i oko slicnoga.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2006., 11:51   #33
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Links u Rijeci....hm za razliku od ostalih puno bolji, npr jave se uvijek na telefon, ljubazni su, i možeš s njima popričati ko čovjek, izvade ti iz kutije, pokažu bla bla, barem je tako u Ri......
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 13:08   #34
chikavelja
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Citiraj:
Autor don Pregled postova
Links u Rijeci....hm za razliku od ostalih puno bolji, npr jave se uvijek na telefon, ljubazni su, i možeš s njima popričati ko čovjek, izvade ti iz kutije, pokažu bla bla, barem je tako u Ri......
Isto tako je i u Zagrebu, barem po mom iskustvu, uvijek kupujem u Linksu osim ako bas nema onog sto tocno zelim i nikad nisam imao problema!
chikavelja je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 13:32   #35
DocZg
Premium
Moj komp
 
DocZg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 170
možda je OT,no kako se govori o Linksu i sličnim firmama zanima me sljedeće:
prije 5mj dao sam na reklamaciju corsair xl pro sa latencijama 2-2-2-5 jer nije htio raditi na cas 2.5,malo sam se informirao na netu i velika većina ljudi to reklamira te dobije zamjenske,kada sam ja to pokusao učiniti ljudi iz linksa su rekli da to ne spada pod garanciju,na to sam pisao corsairu koji mi je poslao nove stickove doma,samo da kažem da je vrijeme garancije bilo važeće,moje pitanje je da li se mogu uvjeti garancije razlikovati od trgovine gdje su kupljeni naspram uvjeta koje daje proizvođać?
DocZg je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 14:43   #36
tigman
Banned
 
tigman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Republica Crikvenica
Postovi: 1,194
ako u opis reklamacije spada u zamjenu "korištena" i VIDLJIVO oštečena ploča čije oštečenje nisam mogao ni provjjeriti jer je kojim "slučajem" poslano ne u LINKS RI već direktno na adresu firme u kutiji koju ne mogu da provjerim...

i onda opet tako oštečena kakvu sam i dobio vratio na reklamaciju, i poslje svega ista se opet vralča u RI , i nitko ne zamječuje da je ploča oštečena !!!
sada se Vedran našao pametan da kori sve , a opče nije vidio ploču ni oštečenje ni serviser ni itko , tek možda jedan djelatnik za kojega imam same pohvale...(i možda je jedino nekorektno što nisam njemu rekao ...s vamna se očito nema što ni razgovarati ...vama je rupa na ploči normalana i ispravna stvar...)
tigman je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 15:14   #37
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
U prici o svako IT shopu ista prica no znate onu od veceg zla uvijek biramo manje i tu dolazi na izbor Links... Nisam ovisnik o Linksu, jedino mjesto di nejdem je HGspot iz slicnih razloga kao Tigman ali još prije davnih 7g i nekog P2 di sam muku mucio sa reklamacijom... Imam nabavu i pogledam di mi je jeftinije i odem tamo.. Svoja prava znam i tražim a isto kao i svaki od Vas. Linksu osobno za sad zamjeram jednu stvar a to je informacija "Dostupno u roku 24h" što nije istina jer sam kumio i molio 2 dana dami se dostavi Seasonic dostavi iz RI u ZG no tu mi niste izašli u susret, kupio sam skupljeg Tagana i ja sam zadovoljan ali to mi je ostavilo malo gorak okus u ustima...
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 15:33   #38
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor sNNooPY Pregled postova
al nekim ljudima je problem kupovat kompnente na razlicitim mjestima.
nije problem, neg kad gledas kolko benzina potrosis za odlazak u svaki ducan, ispadne ti jednostavnije i gotovo jednako te opali po dzepu...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na