Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2006., 11:45   #1
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Links pitanje

narucivanje preko weba ako neke komponente nisu dostupne...

pozdrav!

imam problem. vec 2-3 tjedna cekam Links da dobije sve komponente koje mi trebaju, medjutim uvijek nesto fali (pise artikl nije trenutno dostupan).
bio sam u trgovini i rekli su mi da mi nemogu napraviti predracun ako komponenanta nema na lageru.
evo trenutna situacija:

VGA PCI-E SAPPHIRE ATI RADEON X1600XT, 256MB DDR3, DVI, TV
Zagreb: Artikl trenutno nije dostupan

Floppy drive 3.5'', 1,44MB, srebrni
Zagreb: Raspoloživo, isporuka odmah

Kućište THERMALTAKE Thermalrock Ocean Dome, MIDI, srebrno, aluminij, bez PS
Zagreb: Raspoloživo, isporuka odmah

Napajanje SEASONIC 430W, S12-430(430HT), Super Silent, 12cm vent., ATX2 ver 2.0
Zagreb: Artikl trenutno nije dostupan

Eksterno kućište ICY BOX IB-351-U-B crno, 3.5'' IDE - USB 2.0
Zagreb: Raspoloživo, isporuka odmah

RAM PC-6400, 1024MB, DDR2, CRUCIAL, KIT, Ballistix, 800 MHz, 2x512MB
Zagreb: Artikl u dolasku

CPU INTEL Core 2 Duo E6600 2400MHz BOX, socket 775, 4Mb c., FSB 1066MHz, 64 bit, DualCore
Zagreb: Raspoloživo, isporuka odmah

Cooler Arctic-Cooling Freezer 7 Pro, socket 775
Zagreb: Artikl trenutno nije dostupan

Termalna pasta Arctic Ceramique
Zagreb: Raspoloživo, isporuka odmah

MBO ASUS P5B Deluxe WiFi-AP, i965, DDR2, zvuk, 2xG-LAN, S-ATA, FW, PCI-E, s. 775
Zagreb: Raspoloživo, isporuka odmah

tko meni garantira da kad mi dodje recimo memorija,da nece nestat maticne i tako unedogled.
sta da radim? jel moguce nekako rezervirat?
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 11:52   #2
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
i links ima forum znas
pitaj tam
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2006., 11:52   #3
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
pa odi tamo i pitaj..kada im kazes sto bi sve kupio mislim da nece biti problema
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 12:21   #4
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
ma posto sam i tamo i vamo, samo tamo bas i nije neki "promet" na forumu, a i vidim pun qrac ljudi s pcexa da ima na linksu.
zasad je tamo topic vidjelo 7 ljudi.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 13:27   #5
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Pošalji mail ili nazovi, nabroji komponente, rezervirat će ti i kad budu imali sve na broju budu te nazvali.
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 13:40   #6
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
nazovi
i reci sto oces mislim da ce onda malo pozuriti nabavu.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 13:51   #7
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Codiac- Pregled postova
nazovi
i reci sto oces mislim da ce onda malo pozuriti nabavu.
poslo sam im par mailova.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 13:58   #8
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Stvarno mi nije jasno. Nedavno sam slagao konfiguraciju, nije bilo nekih komponenenata. Rekao sam da cu to uzeti i da mi jave kada dobiju. Za 4-5 dana su nazvali, preuzeo sam i to je to.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 14:35   #9
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ne budi lijen, nazovi, otiđi tamo sa popisom, razerviraj, što kompliciraš ovdje po forumu. Za ovakve stvari imaš Links forum, i kao prvo njihov site, telefon, prodaju....

ovdje se ne prodaje hardver, niti ti tko zna reći zašto nemaju stvari na lageru, niti kad će doći.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 14:41   #10
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ne budi lijen, nazovi, otiđi tamo sa popisom, razerviraj, što kompliciraš ovdje po forumu. Za ovakve stvari imaš Links forum, i kao prvo njihov site, telefon, prodaju....

ovdje se ne prodaje hardver, niti ti tko zna reći zašto nemaju stvari na lageru, niti kad će doći.
smiri se.

evo odgovora od Linksa:
"Rezervacije vrijede 48 sati maixmalno za robu koja se rezervira.
Što se pak tiće čekanja artikla to Vam nikako ne preporučam jer na to nemožemo utjecati. Naime problem je sljedeći proizvođač nam nemože garantirati da pri naruđbi će uvijek imati na lageru robu koju naručujemo kada ide naruđba.
Ukoliko želite baš te dijelove nažalost preporučam Vam da kupite ono što je dostupno pa ostalo kada je raspoloživo."

a nist. idem fino pokupovat sta ima pa kad dodje ostatak kupit njega. nemogu cekat.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2006., 15:08   #11
Crais
Guest
 
Crais's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zgb - shpaolin
Postovi: 641
A zašto je uvjet da sve bude iz Linksa, ako se smije znat?
Crais je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 15:18   #12
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Crais Pregled postova
A zašto je uvjet da sve bude iz Linksa, ako se smije znat?
heh, zato sto navedenih komponenata nema "drugdje", a i nisam zadovoljan s Ve-Milom & co. samo Links & HGspot (a u HGspotu nema ovog sto meni treba).
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 16:23   #13
Imitator
Banned
 
Imitator's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: ZG - Dugo Selo
Postovi: 523
Iskreno.....meni već ide na k......ac što malo....malo....nije dostupno ovo....pa ono.....pa tako stalno......to je u HR već stara priča.....

Jedino mogu reći da jedna od rijetkih trgovina u hr ima većinu na lageru kao i na cjeniku je HG-Spot.......znam neke koji su naletili u Hg-u da nešto nema što je na cijeniku, ali u svakom slučaju imaju uvijek većinu komponentu dostupnu, koja je na cjeniku!

EDIT:

A problem je s većinom trgovina...taj da naručuju malu količinu....pa to onda ode....pa opet čekaj.....i čekaj.....i onda popiz...š i kupiš nešto drugo!
Imitator je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 17:01   #14
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
To nije problem manjih trgovina (jer links naspram HG-spotu je mali) nego je to poslovna politika u kojoj ima i vise nego dosta logike. Neki ducani si bas ne mogu priustiti da uzmu tonu jedne komponente i da to nikad ne prodaju, a poslije cijena padne toliko da im prodaja leti prakticki u minus kaj se tice toga.
  Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 17:17   #15
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
može si Links priuštiti, ne brini....
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2006., 17:29   #16
Imitator
Banned
 
Imitator's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: ZG - Dugo Selo
Postovi: 523
Vjerujem da si može priuštiti.......i ovo s cijenama i nabavom večih količina je istina i slažem se s time.....ja samo kažem da je to poprilično iritantno!

Mada iskreno....ja sam uvijek uspio naće neku zamjenu, ako baš toga što tražim nema, a treba mi odmah.....tako da nije ni to neki veliki problem.....
Imitator je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 10:54   #17
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Eto - ja namjeravao dignuti mašinu na novi nivo ( core proc + MBO + DDR2 ).

Kako sam malko zahtjevniji kupac - tražio sam specifićne komponente, koje ima skoro pa samo Links ( ostali dalje guraju jeftilen compove ).

10 dana čekal da lova sjedne na račun i komponente na lager. Na kraju poslal sve kvragu i u Autronicu piknul monitor ....

Meni dobro - njima svejedno
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 13:18   #18
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
evo i ja sam se snasao, promjenio par komponenata.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 16:10   #19
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
inace o linksu sve najbolje , ali ovaj tjedan su me razocarali - zovem za jedan artikl za koji pise raspolozivo u roku 24 sata , i kazu mi da posaljem preko weba narudjbu i ja ja posljem i za 30minuta me zove drugi djelatnik da nije dobavljivo uopce i da ne zna hoce li uopce biti i kada , stvarno lose .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 16:50   #20
mactabilis
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb -
Postovi: 33
Links malo manje ''smrdi'' od ostalih, ali to malo manje ''smrdi'' znaci da su i dalje KATASTROFA kao i svi ostali shopovi u 'rvata.

sve vani kupujem. Radje carinu platim nego da ostavljam lopinama lovu.

ajde ak mi treba neka sitnica, kupim tu, ali ostalo sve skuplje od 100kn iskljucivo putem neta ili odem van po to.

Ovo je jednom rijecju katastrofa.
mactabilis je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2006., 18:22   #21
Jerry
Premium
Moj komp
 
Jerry's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,816
Evo danas sab bio u Linksu i kupovao neke komponente za frenda i uglavnom mogu potvrditi ovo da im se ne moze vjerovati za raspolozivost komponenti. Npr., Balistix DDR2 raspoloziv u roku od 24 sata/odmah zajedno s Fortronom Bluestormom, Hitachiem 7K250 200GB, Coolermaster Centurionom dok u stvarnosti najranije mozes dobiti Crucial u subotu, Hitachia nema uopce i mozes ga naruciti za slijedeci tjedan dok Centuriona uopce nemaju i ne znaju kada ce ga dobiti.
__________________
Stupid is as stupid does
Jerry je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2006., 00:51   #22
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
kompliciras si bezveze sa linksom. www.nabava.net sto links nema, drugi imaju. vrlo jednostavno
mat je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2006., 13:51   #23
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor mat Pregled postova
kompliciras si bezveze sa linksom. www.nabava.net sto links nema, drugi imaju. vrlo jednostavno
al nekim ljudima je problem kupovat kompnente na razlicitim mjestima.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2006., 07:11   #24
tigman
Banned
 
tigman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Republica Crikvenica
Postovi: 1,194
mislim da je glupo kupovati baš u nekoj firmi koja pak i nije glavni uvoznik....nema smisla onda forsirati nešto...
LINKS ...hmmmm
... nakon 4 mjeseca i svih problema s njima još uvjek nemam MBO koju su poslali kao zamjenu umjesti neispravnih MSI, no poslali su "korištenu" i oštećenu , a sada se više ni ne javljaju...pa iz mojeg iskustva i još nekih, mislim da Links ima lošiji odnos sa "veleprodajnim "kupcima nego HGSPOT gdje sve zamjene trnutno...

kako je netko rekao...naša firma je kompletno prešla na nabavu opreme iz NJemačke, jer ovo što je u HR na lageru, je bože sačuvaj...

kupili smo robu po malo višoj cjeni, ali nećete vjerovati sve , ali SVE !!! je tvornički bilo zapakirano !!!!...gdje ste to kod nas vidjeli ?...upravo tako nigdje...zato ti i mogu uvaliti polovnu robu pa te još i hebu...

tko ima granicu blizu...nema što razmišljati....
tigman je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2006., 22:44   #25
Vedran_Links
Premium
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 55
tigman - Vi ste vjerovatno iz firme EKIP d.o.o.
Pošto ste firma trebali bi znati da uvjeti poslovanja u veleprodaji i maloprodaji nisu jednaki. Druga bitna stvar je da Links uvoze preko 40% svoga asortimana i onda izgleda da vi dobijate sa jedne palete robu posebno pripremljenu za Vas a sve ostale firme u HR sa drugih paleta posebno lošu.
Nastup kao fizička osoba a kupovina kao pravna osoba je skroz neprofesionalno i smješno.
Vedran_Links je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2006., 23:59   #26
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
@Vedran_Links

Ja kao kupac mislim da je vrlo neprofesionalno i smješno držati na cjeniku robu koje nema !

Čemu ? Za ukras ?
To se ne odnosi samo na vašu trgovinu nego na sve koje se tako hvališu sa razno raznim artiklima koji NISU na polici...

Artikl trenutno nije dostupan
Artikl u dolasku

Mislim.., šta je to ? Smješno za gledat a slične ispričnice se mogu vidjeti i u ostalim trgovinama. Šta mene kao kupca briga čega nema i šta bi moglo doć ?
Kad nešto trebam, mene zanima šta ima a ako nema tražim drugdje.

Ljepo maknite sa cjenika robu koju nemate i svim problemima kraj.
Onaj tko treba nešto posebno će zvat i naručit ako je moguće.

Ne ulazim u to dali vaš ego određuje da ste velika trgovina ako imate kilometarski cjenik... a što 40% tog cjenika nije dobavljivo - nikom ništa.

Treba zapravo vidjeti u zakonu o potrošačima dali je dozvoljeno oglašavati i nuditi artikle kojih zapravo nema i napravit par pritužbi prema određenim institucijama pa će možda onda biti nekog reda.
To mislim generalno na sve trgovine a ne samo vašu.

Toliko od mene kao fizičke osobe... i vašeg zadovoljnog kupca u kupovinama koje sam imao do sada.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 00:17   #27
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Artikl koji je u dolasku - bi trebao znaciti da je narucen ali se ne zna kad ce doci, a nije dostupan znaci - da se trenutno ne moze naruciti (a imali su ga prije)....
Sto se mene tice (kao malog kupca) to mi uopce ne smeta- da li je cijenik dugacak il ne, to me zaboli......
Za sad je links jedini ducan u kojem mozes vjerovat djelatnicima i gdje mozes naci stvari koje ne mozes naci u drugim ducanima (pravi modding ducan)....

Links i HG Spot se (recimo) ne moze usporedjivati.....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 01:41   #28
Vedran_Links
Premium
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 55
Stublina - što se tiće raspoloživosti to je dozvoljeno. To govori o firmi što firma prodaje i nudi. Dostupnost artikala ne ovisi samo o nama prodavačima nego o globalnoj dostupnosti. Svaka velika firma u EU a kamo mi idemo isto ima tako označenu dostupnost robe. Sam posao nema apsolutno nikakve veze sa egom tako da o tome nije potrebno niti diskutirati.

Sutiacija ima mnogo.
Postoje rezervacije artikala ( kada su artikli rezervirani onda se u toj količini maknuti sa stanja lagera ) rezervirane robe u danu ima podosta pa i previše a rezervacije vrijede 48 sati što je puno gledamo li kako se kreću cijene te koliki gubitak firma može imati na osnovu 48 satne rezervacije.

Artikal u dolasku je roba koja je prodana i u dolasku je, znaći ovdje se ne unosi roba koje nikada neće biti. Radimo na tome da se uvede i termin na webu kada će biti dostupna tu mislim na datum no još imamo nekih sitnih poteškoća i prepravaka u samome programu ali na tome radimo. Podosta je artikala koji se vrte, konstantno dolaze nove pošiljke kako se stare prodaju.
Pričamo o brojci od oko 3500 artikala što se nas tiće a koji neprestano dolaze u određenim intervalima.

Nekako vjerujem ipak da u velike ovo pomaže potencijalnome kupcu da nemora lutati previše dok ne nađe artikal koji želi. Ukoliko se sve to makne sa cjenika kupac nemože znati niti što firma koja prodaje hardware nudi a na taj naćin bi zasigurno dolazilo do većeg nezdaovoljstva a kupovina bi bila dosta kompliciranija. Npr. želite kupiti hladnjak za CPU baš određeni, prožete desetak prodavaonica i niti u jednoj ne nađete ili nađete u zadnjoj, potrošili ste pola dana. Na ovaj način vidite ima li je dostupne ili nema.

Možemo kazati da kupac može i nazvati pa pitati ima li koji artikal pa me interesira nazovu li kupci u Konzum pa pitaju ima li trenutno u Konzumu gavrilović pašetea a osoblje fino ode na polcu pogledati pa javi kupcu ima li ili nema te rezervira 10 komada jer kupac dolazi po njih sigurno.
Malo se šalim, ali sam nekako želio dočarati da takve stvari više pomognu nago što odmognu. Znaći one su kada artikla mena informativnog karaktera, dozvoljene su jer su cijene realne. Da neki artikal stoji po nerealno niskoj cijeni na webu a ne dolazi još povrh toga to bi se moglo kazati da je nedozvoljeno.

Još jedna bitna stavka a kod nas kupci nemaju te navike je da su webshopovi dućani u pravilu za sebe, gdje kupac dođe kupi artikal, plati ga te mu kroz nekoliko dana roba stigne kući. Na velikim shopovima artikal zna putovati i do 14 dana pa je sve u redu. Naša roba ako nije stigla kupcu u Split, Rijeku ( ovo navodim samo kao primjer ) kupac je poslije toga poslao barem tri maila, dva puta je nazvao i jednom je pitao na forumu što je sa njegovom robom. kada bi kupci mogli pričekati ti statusi nebi bili potrebni jer bi se bez problema kompletirala roba i prodavala, slala kurirskim službama itd itd ;-).

Zadnje izmijenjeno od: Vedran_Links. 21.10.2006. u 01:52.
Vedran_Links je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 02:06   #29
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Ja sam na bolovanju pa mi se ne spava no vi ste radni čovjek i zašto ne spavate u ovo gluho doba noći ? Oću reć - tko je bacio dojavu da se žalim ?

Ma sve štima i mogu razumit želju za dobrim poslovanjem i zaradom no negdje prije sam nešto tražio kod agp grafičkih i od 5-6 ponuđenih artikala 1 je bila raspoloživa !
Pa tko tu nebi dobio žgaravicu...

Paštete su roba široke potrošnje i nećemo ih uspoređivat sa grafičkim karticama, nije baš relavantno...

Ovo sa datumima robe u dolasku je odlična stvar i bar 50% bi pojasnilo situaciju i olakšalo te se nadam da to neće ostat samo na riječima no trenutni cjenik kakav je sa svim tim ispričnicama je pomalo frustrirajući, pogotovo za nekog tko želi sastavit recimo cjelu konfu.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2006., 06:52   #30
tigman
Banned
 
tigman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Republica Crikvenica
Postovi: 1,194
"Nastup kao fizička osoba a kupovina kao pravna osoba je skroz neprofesionalno i smješno." (zanimljivo a što sam govorio ovdje ... http://forum.pcekspert.com/showthrea...t=42513&page=2
ako je ovo vaš argument na isporučenu robu koja nije ona koja je bila na stranicama i koja je uplačena (što u poslovanju među tvrtkama znači...xxx)

najsmješnije mi je dal možda treba doći "zgrada ili hala" tvrtke da kupuje pa da ih smatrate tvrtom ili se samo ne smije buniti kada im isporučite "sličajno" drugi artikal...

pa zar iza firme ne stoji čovjek ?...možda u vašoj firmi tako i jest, ali kod nas je još uvjek samo čovjek (za ne vjerovati ?!?)...



o poslovanjima sa privatnim i pravnim subjektima sam već pisao...i jedina moja greška jest što sam želio brzo rješiti stvar po preporuci nekih ljudi koji su za vašu firmu garantirali kao fer i korektnu...

poslje ove sada zadnje storije sa zamjnskom pločom...zasigurno nema šanse da kupim išta više iz Vaše tvrtke o kojoj sam već dosta pisao..., a znaju to i mnogi ovdje...

Zadnje izmijenjeno od: tigman. 21.10.2006. u 07:19.
tigman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na