Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.05.2005., 14:16   #1
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
Battle Star Galactica

Dal je netko gledao seriju? Znam pozdano da fleks je, sky je dobio svoj primjerak. Serija je SF al opet su odnosi među postadom zadržani na zavidno kompleksnom nivou, recimo ko OZ u svemriu. Uz odlične likove i dosta dobru glumu serija je relana, kako? Pa recimo borodvima se vide potisnci kad skreču i nema nekih velikih nerazjašnjenih fora kao u star treku. Sve u svemu jako dobra serija, http://www.battlestargalactica.com/index.htm

za zahtjev za prikazivanje BSGa na hrtu mozete se javit na ovom topicu, http://forum.hrt.hr/viewtopic.php?t=4177&start=0
oni koji su gledali seriju potvrdit ce moje rijeci, ja sam bio nekoč jako veliki fan STa, sad ravnodusno gledam na star trek jer u odnosima među likovima belsavi a priča nekonzistentna.
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 14:36   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Joj, pa to je išlo bar kakvih 7-8 godina prije nego kaj si se ti rodio
Serija je išla petkom, mislim...

Znam da sam prije koju godinu načuo nešto da se grupa fanova angažirala oko novih epizoda ali nisam ni jednu vidio...
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2005., 14:39   #3
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
imam ti ja cijelu prvu sezonu nove serije koja je remek dijelo!
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 14:52   #4
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
Poigledah i ja prvih 13 epizoda zahvaljujuci Treku, ali da mi se bash nesto dopala-nije. Spora i rategnuta radnja i ona Cylonka kojoj je jednina zadaca valjda da napastuje sve muskarce koje susretne. I onaj Gayus Baltazar bas nije nesto. Jedino mi je fora onaj Kineski Cylon koji ima los kod, pa zeli postati covjek i ne prihvaca da je Cylon. I za one koji misle da je ENT jeftin sa svojim masazama trebali bi pogledati BSG. Inace serija je ok, ali samo je jedan =/\=
Konan je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 14:56   #5
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
ma sky, ipak je to serija a sto se tice prvih vipera mozda nisu ejectali jer nisu shvatili sta se događa poslje je bilo prekasno, a velcina bsga? pa razmisljaj da ih je u ratu bilo 30 sad, i građene su brzo, zasto starbuck to sve radi? pa gle mora uvijek bit neki super lik u seriji kasnije je imala slomljenu nogu pa nije tolko isla okolo sto je pohvalno

ma serija je zakon za sf je super
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 15:11   #6
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
jooooj ... to sam glaedao tak davno da se ne sjećam jesam ili nisam uopće u školu još išao znamsam da sam a starog vikal kada su one lampe u televizoru krepale kada bi ja to gledao tako da sam imao rezervu za pola grada i da TV je bio BW ... ak se dobro sjećam zadnje kaj sam vidio je bilo da je neki lik (mislim glavna manga pao na neki planet) i onda je tamo bio i jedan od neprijatlja i onda su njih dva neš se ko skompali i tako ... ne sjećam se jel išlo daljei kaj je bilo ... mislim ipak sam tada mjerio svoje godine samo sa jednom znamenkom eventualno dve s time da je prva bila 1
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 15:36   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Eh, odgađao sam redovno urokavanje i opijanje prije odlaska u SC da bih mogao gledati seriju.

Sky-mogu ti reći da meni kaj se tiče fajta već polako idu na onu stvar da se mrcine od brodova više-manje sukobljavaju kao brodovi u pomorskim bitkama prije dva stoljeća...

Znam da je vizualno atraktivnije za gledati ali je glupo do bola
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 16:02   #8
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Sky
Jelc, pogledaj remake pa reci
Budi čovjek pa donesi na sljedeće Žderonje.

Ono kaj sam ja htio reći je to da je glupo do bola da se u 99% SF serija i filmova brodovi koji su kakti supertehnološki moraju dovući jedan drugom na cca 100 metara i onda se oni fino šoraju mega, giga itd. fazorima, CPB-om, laserima i bog-te-pita-kakvim sve tipovima torpeda i projektila...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 16:26   #9
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
dizs to sam gledo ko klinac prije 10 god
oboravam to ima ko za posudit u zg-u?
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 16:35   #10
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
ma treba ko stari Grci i ostala ekipa, napraviti raming shipove ... štit na maximu, nakrkat ne znam kakvu slitinu u što većoj količini i BAAAAAAAM !!! zaletiti se u protivnika i prozujat kroz njega pa ti meni sa hi-tek kojim oćeš izbjegavaj "human bulet" koji ide recimo WARP 2 ... bi ameri skinuli kamikaze da su išli barem 1 mah i da su imali malo naprednije sustave navigacije ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2005., 16:45   #11
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
zaletiti se u protivnika i prozujat kroz njega pa ti meni sa hi-tek kojim oćeš izbjegavaj "human bulet" koji ide recimo WARP 2 ... bi ameri skinuli kamikaze da su išli barem 1 mah i da su imali malo naprednije sustave navigacije ...
Pa svi mi znamo kak su stari grci prošli

Ekvivalent današnjeg "SF-a" je kao da nas dva imamo po nosač aviona svaki ali se uredno svaki put približimo toliko da se možemo kamenjem nahitavat...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 17:11   #12
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
...a ako ćemo pitat Haag onda je i to protuzakonito pa kada ti nosać parkiraš pored mog na visećem mostu između dva nosaća mi idem obarat ruke i ukoliko jednom od nas se isćaši zglob ili nekom napukne koja tetiva ili mišićno vlakno onaj drugi mora odgovarat zaratni zločin ... ošli smo jopt debelo off topic ... dobra serija i sada sam je našao i ne znam jel smem kasti ali na nekom reactor trenttu ima nekih 4 - 5 GB pa da osvježim pamćenje ako HRT ne bude želio reemitirat kaj je RTV ZG emitirao ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 19:51   #13
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ja pogledo sve, odma iz Treka (thank U :lefe. M-R-A-K :clap: :clap: :clap: :clap:

Ko je zainteresiran nek mi pošalje PM, pa čemo se dogovoriti.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 21:40   #14
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
nek se samo zna ko je prvi gledo i ko je dao narodu da se dijeli za samo jednu pivu mrzim prodavanje serija! treba uzivat u svemu sta mozes nabavit, naravno ovo je samo dok hrt ne otkupi seriju, nakon toga cemo svi unistit svoje kopije jelda decki :P
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 22:51   #15
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Trek
nek se samo zna ko je prvi gledo i ko je dao narodu da se dijeli za samo jednu pivu mrzim prodavanje serija! treba uzivat u svemu sta mozes nabavit, naravno ovo je samo dok hrt ne otkupi seriju, nakon toga cemo svi unistit svoje kopije jelda decki :P
Od kud ti to da bi ja to prodavo? Ovo dogovorit čemo se je ono donesi DVDe pa ti stostam.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2005., 23:05   #16
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
nisam ja reko da bi ti prodavo, nego sam reko da ima likova koji prodaju, nazalost zbog ljenosti sam ne shvačen osto, ima ljudi koji okolo prodaju serije po 500 kn serija... fuj to! ak vec imas podjeli sa drugima...
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2007., 01:30   #17
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,042
da bilo bi pametno samo šta nisam mod pa nebi znao

i moja ima ispravan naziv... koji fanovi ni kako se serija zove neznaju
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na