Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2017., 16:19   #40141
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Krov.
Najlakse i nsjbrze za skidat/stavit, ne moras pazit dal ces bajkom nesto pobrat kao kad ti stoji na kuki iza, il dal ces si zagrebat lak il razbit staklo. Jedino pazis visinu i to je to.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2017., 16:30   #40142
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Krov je majka, a ako ti treba za 2 puta godišnje, onda može i stražnji nosač, ili ako furaš više manje samo svoj bajk. Naravno, krov je najskuplji ako nemaš svoje krovne nosače.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2017., 16:46   #40143
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Znači za na kuku da niti ne gledam. Vjerojatno kad bih ga imao bilo bi više od 2x god.

Nemam ništa svoje, tako da mi sve treba. Što onda gledati?

Može par prijedloga za krov i stražnji bez kuke?
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2017., 18:26   #40144
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ako imaš kuku, onda ti je taj nosač najjeftiniji (cca 350-450kn od Thule-a, a on je najskuplji). Tu imaš dva problema:
1) sa tim nosačem dobiješ neku minimalnu vezicu koja bi kao trebala držati 1-2-3 bicikla. Imao ga i još smo koristili jednu dugačku gurtnu da bi bicikl bio fiksiran i bez pomicanja. Na tu gurnu još 2 pauka da se ne okreću pedale. Za slaganje 2 bicikla je trebalo cca 5-10min, vjerujem da sam ga imao duže da bi se upraksirao i to bi bilo oko 5minuta.
2) moja stara Fabija je imala ispupčeni branik iza i morali smo skidati jednu pedalu (onog bickla koji je bio prvi) jer inače je lupala ili po braniku ili po vratima gepeka. Možda na drugom autu ne bi bilo tog problema.
Vidio sam i ekipu koji su imali na kuku pa je bicikl bio zavezan tom sitnom trakicom i pomicao se na sve strane, ali nije pao sa auta .

Bicikli su minimalno virili bočno, a Fabija je uzak auto. Auto troši isto kao i bez bicikla, pri nižim i pri višim brzinama.

Sad imam krovne nosače. Kupio sam poprečne od Renaulta za 250kn polovne i imao sreće jer su cijene duple ili 4x. Inače na Fabiji su također sada krovni nosači sa Thule čeličnim šipkama (najjeftinije) i čeljusti za uzdužne nosače (jer škoda ima original one uzdužne nosače za takve stvari) bili oko 800-1000kn. Na to još Thule Freeride 532 (stariji model) koji je oko 400-500kn i Proride 591 koji je po komadu oko 600kn jer ima jednostavniju glavu.
Tako da te to kod Thule-a ispadne 2000kn za 2 bajka. Iskreno, poprečni nosači sam vidio da je to sve isti vrag. Renault ili Thule, ne osjeti se neka razlika. Jedino dizajn koji kod Renaulta nosi samo 3 bicikla, a Thule je imao šipke koje prolaze kroz čeljusti i malo vire van, pa stanu 4 bicikla. No nosači za bicikle baš, tu mislim da je Thule ipak korak ispred. Imaju rezervne dijelove ako zatreba i stvarno se bicikli stavljaju gore u 10 sekundi. Već 5-6 godina ih imam i nikakvih problema.
S time da od brata bicikl mora ići u Proride model, a na Freeride-u viri van jer ima takvu ramu. Moj Giant koji je duži, ali ima downtube drugačiji ide na sve nosače.
Bicikle ne ostavljam gore zaključane jer je to slaba zaštita.

I ti bicikli na krovu, kad zaboraviš da su gore, su puno veća opasnost od onih iza na kuki ili na vratima. Nakon vožnje kad si mrtav, moš mislit kak paziš koja je gdje žica ili grana visoka. Npr. 2 puta sam sa svojim biciklom zakvačio krov/zid/granu, a jednom sa frendom. No fala bogu, ništa nije bilo biciklima ili krovu auta.

Rutu za na Sljeme ne mijenjam , kroz kvart uvijek iste ulice, a van Zagreba ipak pazim. Kucam da i tako dalje bude. I da, računaj na veću potrošnju (ako ti je to neki faktor) kad su na krovu 1-2 pa pogotovo 3 ili 4 bicikla. Oko 20-30% na autoputu i tehnički ti je ograničenje od Thule-a na 130kmh (tako kaže tvornica, ali može i preko).

Uglavnom, krovni nosači su puno skuplji, ali i jednako toliko praktičniji. A šanse da neš pokupiš su na kuki/gepeku minimalne, a na krovu - poprilične. Eto, moje iskustvo.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 09:14   #40145
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Ja imam ovo http://www.peruzzosrl.com/en/bike-ca...inium-tube.php i mogu ga preporučiti, iako sad već krećem drito od doma na đireve kako sam ušao u neku formu

gume koje su u kontaktu sa staklom i karoserijom su vrlo debele i "tvrdo mekane", jako lijepo izgleda to, a dosta sam paničario oko toga... jedini je zajeb ako ne očistiš dobro gumu prije stavljanja jer ti mogu ostati tragovi prašine i mrvica s donje površine, utisne se u lak. al ono, vozim renault 5 iz '91...

nosač je jeftin ali solidno napravljen, nemam nikakvih zamjerki. Možeš i gepek otvarati, samo je potrebno ponovno pričvrstiti bočne zatege...

Problem može biti ako prevoziš 3 bicikla jer će se međusobno trljati okviri (imam tragove). Za dva je sasvim ok jer možeš pustiti jedno mjesto između pa se taj problem riješi tako
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 09:17   #40146
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Hvala na odgovorima i iskustvima.

Uglavnom mislim da cu od krovnog odustati zbog par razloga. Glavni je sto mi je parkirno mjesto u garazi tako da ne mogu unutra uci bez da skinem bicikle. Ako bi dosao doma po kisi ostaje mi skidati ih po kisi ili ostavljati auto vani, a to ne bih htio. Isto tako ako bih isao odmah drugi dan nekuda isto mi ne preostaje prvo skidati, pa onda opet stavljati bicikle. Drugo puno ducana ima isto garaze ili na ulazima one visinske granice, tako da ako bih htio samo i vodu kupiti ne bih mogao.

E sada mi onda ostaje otraga kuka ili nosac. Gledao na thule stranici i za moj auto mi stavlja nosac model: Thule ClipOn High 9105. Vidim on se dosta visoko postavlja i kad se stave bicikli to sve skupa ispadne visoko, samo pitanje je koliko. Na videu se vidi da se to sve brzo postavlja. Valjda to onda i je tako? Cijena 200 chf novi, moguce bi se polovni nasao ili stariji neki model.

Kuka, nemam je. Moram izviditi koliko bi me doslo postavljanje kuke. Zna li tko gdje i koliko? Prema Thule ono sto ulazi u moj budzet su Thule EuroRide 940 220€, Thule VeloCompact 924 390€, Thule EuroClassic G6 2B Bike Carrier 928 440€. Prednosti i mane pojedinog moram jos istraziti, takoder i pogledati oglasnike.

@Vuco - kako mislis da je taj za na kuku najjeftiniji?

Zadnje izmijenjeno od: Šole. 11.04.2017. u 09:24.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 09:26   #40147
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Čuj, ak nemaš kuku, onda će to biti extra potrošnja, pogotovo ako je EURO kuka. I to će ti fino dići cijenu.

Za kuku sam imao onaj najjeftiniji od Thule-a, koštao me između 350 i 450kn u dućanu. Ovi tvoji sa linkova su SF a bome i koštaju. Sigurno je postavljanje gro lakše i brže nego na mom...

Ja sam imao ovakvu sirotinju:
https://biolab.hr/ponuda/artikli/970...a-kuku-vozila/
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 09:56   #40148
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Da, morat cu postaviti Euro kuku. Znam da je trosak ali koliko mi izgleda taj na kuku bi onda bio na kraju ipak najbolji. Moguce ce biti i prijevoz Zh-Zg, sigurno Zh-DE, a onda bi htio da je ipak sve na svom mjestu

Moram onda jos izviditi za taj otraga na gepek, koliko je to onda sve visoko. Probam ih nazvati pa da cujem sto kazu.

Da ovi su malo u visem rangu cijene, ali isao bih na tako nesto kvalitetnije. Ako bi uzeo u DE, vratim si PDV pa ce biti malo jeftinije.

Bacim se u istrazivanja po googlu, raspitam se, moguce netko ima neki od tih. Uglavnom budem nesto valjda rijesio poslije Uskrsa pa javim sto sam odlucio.

Hvala na savjetima, ako ima netko jos sto za dodati, slobodno.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 10:08   #40149
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ako uzimaš nosač za bunker svakako bi ti savjetovao da ako voziš više od jedne bicikle da ih zaštitiš sa krpom gdje se dodiruju jer ćeš na svakoj vožnji imati sve više i više ogrebotina po bicikli. Također obavezno pedale zaveži da se ne vrte i ne grebu auto. To je mana nosača na bunkeru ali navikneš se. I svakako preporuka za nosač koji ima kruti donji dio a ne gurtne da ti se ne krivi od opterećenja.

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 11.04.2017. u 10:13.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 10:09   #40150
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ja taj na kuku, ili bilo koji nosac koji mi blokira pristup gepeku ne bi stavio ni da ga dzaba dobijem, a kamoli da ga platim. Ti k tome jos nemas ni kuku. Ti nosaci sto se montiraju na straznji kraj znaju imati problema ako je fulka u pitanju, odnosno ovisi o polozaju shocka i linka/klackalice, a kad ih se naslaze vise komada vrlo lako se medjusobno ostete/izgrebu.

Bicikle prevazam non stop na krovu i nikad nigdje nisam zapeo (a citav zivot u kuci i sad zadnje 4 g. u stanu s podzemnom garazom - jedino me tu strah da ne produzim u garazu s biciklima na krovu), kladim se da bi prije zapeo s kotacima koji strse lijevo-desno van gabarita auta nego s biciklima na krovu.

Thule krovni noraci se vrlo lako prodaju, kako poprecni krovni, tako i ovi za bicikle. Ako si ih nabavio polovne idu po istoj cijeni, ili cak i visoj ovisi o umjesnosti trgovca

Moj glas za krovne i to onaj bolji model Thule Proride.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2017., 10:33   #40151
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Šole, zapravo sve ovisi koliko ćeš prevoziti bicikl. Ako ćeš svaki dan ići negdje, onda se treba uložiti malo više, da bi bilo što manje komplikacija. Ako ćeš jednom mjesečno voziti ZG-Zurich, onda će ti i najjeftiniji biti ok, a kod njega ćeš se potruditi prije puta i dobro ga zavezati.
No znaš da se bicikl ne ostavlja nigdje da bi se kupila voda, pa niti na nosaču. Znam, Švicarska i sve to, ali izazivaš vraga da dobije bicikl noge.

EURO kuke su od 1000 do 4000kn (a može naravno i više), ovisno o modelu, proizvođaču, autu i slično. Mora biti atest/certifikat.

Na kuki imaš one nosače koji se naginju, pa se može gepek normalno dići (ako imaš sedana ili slično). Uostalom, bicikle vidiš stalno u retrovizoru i stalno te retrovizor podsjeća da su iza. Dok na krovu, kad napraviš turu od 10h, vraćaš se doma. Ne bi bio prvi koji je ušao sa biciklima u garažu

Isto tako, po kiši skidanje bicikla sa krova traje stvarno 10 sekundi ako imaš krovni nosač. No da, ako nemaš kuću, pa skidanje i muka što sa biciklom dok se auto stavi u podzemnu garažu i slično, komplikacije.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 17:46   #40152
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Deore kazeta 10 spd, nova, 150kn.
Riješite mi to molim vas, smeta mi.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 09:56   #40153
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
ne mogu naći 29x2.20 gumu u HR koja je prilagođena za asfalt/šljunak, može pomoć?
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 13:25   #40154
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Smart Sam recimo.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 13:45   #40155
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Moze preporuka za moj bajs nove gume i zracnice, na straznoj felgi ni se odljepila i traka koja pokriva zbice pa predpostavljam da i to moram zamjeniti?
Radi se o specialized crosstrailu, na trenutnoj gumi je 700*45 oznaka a kupio bih si nove u Decathlonu ili ako ima neka dobra akcija drugdje bih se zaletio. Cisto asfalt vozim. Fala ekipa

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 13:47   #40156
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
te gume imam sad gore, potrošile su se brzo i dosta sam zadovoljan bio s njima, ali kako ipak vozim po cesti 99% vremena bih htio nešto cestovno. Htio sam uzeti cestovni ili hibridni bajk al je lik iz rog-jome govorio da to neće ići jer sam težak.

Tražim nešto tipa https://www.universalcycles.com/shop...4&category=196

pod šljunak sam zbilja mislio šljunak, tu i tamo parsto metara na prijelazu, nikakva šuma, kamenje i slično. ići ću bajkom na posao sad preko ljeta pa kad već vozim cestu 99% neka bude za cestu
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 15:57   #40157
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Ja sam lani na svoga stavio Michelin country rock gume.Za asfalt su super,bicikl doslovce leti.Za malo sljunka su ok,ali s njima treba jako pazljivo na sljunku jer slabo drze pa odmah kliznes na pod.
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2017., 11:21   #40158
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Postoji li ekvivalent ninotu za ovaj dio foruma?

Zapalio sam se jako na Schwalbe Big Apple 29, a za kupiti nigdje
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2017., 13:41   #40159
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
Postoji li ekvivalent ninotu za ovaj dio foruma?

Zapalio sam se jako na Schwalbe Big Apple 29, a za kupiti nigdje
imas ovo, slicno...
https://www.bike24.de/1.php?content=...D%5B17426%5D=1

ako netko slaze neki cestovnjak, ili fitness bike jos malo cistim ormare doma

http://www.dropbike.com/forum/viewto...?f=31&t=103535
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 18:24   #40160
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor sibica Pregled postova
Ja sam lani na svoga stavio Michelin country rock gume.Za asfalt su super,bicikl doslovce leti.Za malo sljunka su ok,ali s njima treba jako pazljivo na sljunku jer slabo drze pa odmah kliznes na pod.
Imam ih i ja, isto brutala za asfalt. Jedino moraju bit napumpane. A za sve što nije eventualno nasip, nebi se usudio s njima. Al za grad to je to.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2017., 19:56   #40161
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Ja sam krenuo s njima na neki malo žešći makadam.Vozio sam 25-30 km/h i razbio se ko budala,bilo me po cijelom brdu))))..Na asfaltu lete,ali na pijesku i kamenu su opasne po život
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2017., 07:57   #40162
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova


ekstra dućan, uzeo gume, full blatobrane za to debelo čudo, nosač tereta i plaćeno paypalom, sve si mi probleme riješio

još da kiša prestane padat pa ću krenut na posal
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2017., 13:00   #40163
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Do sada sam vozio Author Basic.Razmisljam uzeti nesto novo u tom stilu,do max 3500 kn.Vozim oko 90% asfalt,ostalo teren.Ne radim nikakve akrobacije s biciklom.Sto mi mozete preporuciti?Sto dobivam ako uzmem bajk s gumama od 27,5?
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2017., 13:30   #40164
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Poz Ekipa,

Planiram kupiti neki rabljeni MTB čisto ono za povremene rekreacijske vožnje, trenutno sam u Rijeci i zanima me da li netko od kolega forumaša iz grada i okolice prodaje takav bajk ili imate nekoga za preporučiti?

Hvala unaprijed.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 18:36   #40165
dav87gr
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Pozdrav, savjetodavcima.
Bicikl za sina, goduna 28, visina 186, težina 88.
Za gradsku vožnju, možda malo van asvalta, bez nekih čudesa.
E, sada on bi neki novi, ali nije to toliko niti bitno, cijena bi bila do 3.500 kuna ( a vrijeme je idealno za kupovinu).
Pa ako ima netko neki savjet, može i za prodavaonicu u Zagrebu, a možda i dostava, hvala unaprijed.
dav87gr je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 08:18   #40166
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova


ekstra dućan, uzeo gume, full blatobrane za to debelo čudo, nosač tereta i plaćeno paypalom, sve si mi probleme riješio

još da kiša prestane padat pa ću krenut na posal
drago mi je da si resil stvar

ja uspio za vikend malo protegnut kotace

__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2017., 22:30   #40167
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Ima li smisla na početni model Shimano hidraulike (BR-M365) uparene sa SM-RT10 diskovima staviti bolje diskove tipa SLX ili eventualno XT? Nisam zadovoljan samim kočenjem pa ako i s tom kombinacijom ne budem zadovoljan promijenim naknadno i kočnice ili da odmah gledam i komplet druge kočnice?
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2017., 23:30   #40168
kreatinko
Premium
Moj komp
 
kreatinko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Nećeš dobiti ništa s promjenom diskova, bolje je ići na nove kočnice (Deore pa nadalje).
kreatinko je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 08:05   #40169
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
dobit ce sitno nesto, jer su slx diskovi od kvalitetnijeg materijala...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 08:54   #40170
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Ako bi išao na opciju novih kočnica moram promijeniti i diskove ako se ne varam?
Ovima na bicu jednostavno treba kratko vrijeme da se ugriju ili šta već pa onda počnu hvatati kako treba. Znači stisnem kočnicu, pustim pa tek iz drugog pokušaja počnu hvatati kako treba iako i tada nemam baš neki osječaj koliko ih dozirati. Malo nezgodno bude na spustu po zavojitom makadamu.
Ako bi išao na nove bi li Deore BR-M615 bile dovoljne ili ipak ići na SLX?
spaceman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na