Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2017., 07:52   #1051
Boros
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Gračanica
Postovi: 24
to je ta zadnja slika http://i.imgur.com/RcVF0pL.jpg

i to mi je se desilo kada sam radio zadnji korak, i ja mislim da je tu neki problem sad
Boros je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 08:12   #1052
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Prvi put vidim ovako nešto, ne znam kako da ti pomognem. Jedino da kreneš u cijeli proces ispočetka.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2017., 08:17   #1053
Boros
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Gračanica
Postovi: 24
pokušao sam ali nem ogu da uđem u twrp sada
Boros je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 08:33   #1054
Boros
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Gračanica
Postovi: 24
da li je moguće da mi nije dobar update.app pa ne može da odradi instalaciju?
Boros je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 08:42   #1055
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ništa te ne košta da probaš opet skinuti firmware.
Sigurno je u dload folderu na microSD kartici?

Ako imaš običan P9 (jedan SIM), tj EVA-L09, onda je firmware sigurno ok, jer sam ja prošao s njim isti proces valjda deset puta dok nisam skužio sve korake.

Ako imaš P9 dual SIM, P9 Plus ili P9 Lite, naravno da neće raditi s ovim firmwareom.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 08:43   #1056
Boros
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Gračanica
Postovi: 24
jedan je sim, skidam novi pa ću da vidim šta će biti
Boros je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 10:10   #1057
Boros
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Gračanica
Postovi: 24
Uspjeo sam, bio je problem u firmwareu
Ivane veliko hvala na pomoći
Boros je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 22:28   #1058
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Ekipa koja ima honor 8 (ili p9), koliko vam traje baterija?
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 16:18   #1059
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor thunderbird Pregled postova
Ekipa koja ima honor 8 (ili p9), koliko vam traje baterija?
P9. Uz neki umjereni gaming, 20 ak minuta do pol sata...pa jedno 20ak min razgovora...dosta surfanja...20ak fotki dnevno u prosjeku i nešto videa...meni izdraži jedan dan u prosjeku...ali ja nisam heavy user. Čak mi znat ostat nekih 15-20% baterije, navečer prije spavanja...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 23:00   #1060
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
Ja više na mojem P9 lite nakon nadogradnje na 7.0 više u postavkama ne mogu naći kako postaviti pozadinu sliku na zaključanom zaslonu. Sada mi stalno mijenja sliku kod svakog novog zaključavanja-otključavanja zaslona.
selk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2017., 20:52   #1061
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ima li netko P10 Lite i može li dati koji kratki osvrt?

Uređaj mi se sviđa, pogotovo njegovih 4GB rama, ali kakav je Huaweiev Android?

Možda je bolje pitanje, je li netko koristio neki custom rom (+kernel) za P9 lite i kako je to funkcioniralo?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 14:32   #1062
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Ja sam sada uzeo Honor 8 i povremeno koristim P9 lite (dežurni telefon) i što se tiče huawei androida nemam prigovora. Vrlo jednostavan za korištenje, nisam imao nekih problema sa smrzavanjem ili rušenjem, vrlo fluidan u radu, čak i na "slabijem" p9 lite (2gb rama).
Bloatwarea ima (naravno ), ali se većina tih gluposti da deinstalirati
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2017., 16:06   #1063
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 249
Jel treba uopće raditi hard reset vraćanje na tvorničke postavke nakon ažuriranja na Nougat 7.0
Radi se o mobitelu P9 Lite, ne primjećujem da nešto šteka i da nešto ne radi, pa i nisam to radio. Jedino možda malo se baterija brže prazni dok sam na internetu.
selk je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2017., 20:18   #1064
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Danas stigao P10 Lite, poigrao se malo s uređajem i vratio ga u kutiju pa će na prodaju. Razlog nije jer je loš, dapače, već mi je mojih 5.96" screen estatea još uvijek nepokolebljiva prednost sad već vremešnog Moto Nexus 6.

Nego, P10 lite:

Kvaliteta izrade je odlična, dojam kao da se drži solidan komad plosnatog kamena u rukama.

Prednjica i zadnjica su naravno sklone otiscima prstiju i tu se ne može ništa napraviti, 10 minuta u rukama i već je spreman za čišćenje.

Senzor otiska prstiju na pozadini uređaja me se najviše dojmila od svega, reagira toliko brzo prilikom otključavanja ekrana da sam morao provjeriti čita li stvarno otisak prsta ili reagira samo na dodir. Iakobih koristio taj senzor zapravo samo za tu funkciju, svejedno bih rekao da je to pun pogodak.

Usporedba s Moto G4 plus koja ima senzor sprijeda mi se čini out-of-place. Sama pozicija senzora na zadnjici uređaja već daje ogromnu prednost. Kod G4 plus je rub oko senzora previše uzvišen, senzor manji i jednostavno nije toliko osjetljiv i brz kao na P10 lite.

Zvuk iz jedinog zvučnika na donjem desnom rubu uređaja je začuđujuće glasan, svejedno ne uspijeva nadgalasati Moto Nexus 6. Međutim, stvarno nije nešto strašno tiši. Kvaliteta zvuka jest doduše čujno niža, ali općenito kvaliteta zvuka koji mobiteli mogu isporučiti ionako nije pretjerano vrijedna polemike.

EMUI sučelje je valjda najfluidniji UI nakon Appleovog koji sam dosad vidio i dodatno podiže dojam uređaja nakon sat vremena korištenja.

Kameru nisam isprobao jer mi uopće nije interesantna karakteristika mobitela. Za okinut fotku je svaka kamera na mid range smartphoneima unazad par godina dostatna, al to je sad osobno mišljenje

U paketu dolazi QuickCharger kompaktnih dimenzija (duplo manji od motorolinog turbochargera, faktički putni charger), tak da su to u mojim očima još dva plusa: jedan za QuickCharger sam po sebi, te jedan za veličinu.

Crni, midnight black uređaj vizualno jednostavno ostavlja bez daha, rekao bih da je daleko "zgodniji" uređaj od bijelog ili zlatnog, ali o ukusima nećemo previše

Od još nekih prednosti: utor za SD karticu, 4GB RAM...

Za cijenu po oglasnicima radi se o stvarno vrlo solidnom uređaju kojem je cijena nešto viša od recimo G5 plus zbog bolje završne obrade. P10 lite jednostavno ima taj premium feeling.

Takoc, mali osvrt, pa možda nekom pomogne.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 12:34   #1065
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Inače Huawei trese skandal oko drugačijih tipova skladišne memorije na njihovom flagshipu kojeg su pokušali zataškati u startu. Dio korisnika nije sretan oko toga.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 13:14   #1066
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Isto ko i Samsung u svojim najnovijim S8 i S8+
link
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 16:47   #1067
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Inače Huawei trese skandal oko drugačijih tipova skladišne memorije na njihovom flagshipu kojeg su pokušali zataškati u startu. Dio korisnika nije sretan oko toga.
Kasniš. Već je krenulo na svim markama.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 16:49   #1068
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
ima li nekakva aplikacija za provjeru vrste UFS memorije?
locks je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 16:56   #1069
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
ima li nekakva aplikacija za provjeru vrste UFS memorije?
Ima, na linku koji sam dao je pak link na xda.

EDIT: nema problema
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 07.05.2017. u 17:43.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 17:38   #1070
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
e to trebam.hvala....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 18:38   #1071
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Isto ko i Samsung u svojim najnovijim S8 i S8+
link
Teško:

Citiraj:
Before you resharpen your pitchfork this isn’t quite as bad as it was when Huawei did it, because they were also using eMMC 5.1 memory in the P10, which is much slower than both UFS options.

Samsung was careful enough to highlight the fact that essentially everything on the S8 spec was subject to change.
Ali Huawei odavno ima problema sa kvalitetom uređaja koja varira od regije do regije,za razliku od Samsunga. Oni globalno naprave jednak kuršlus
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 19:02   #1072
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Inače Huawei trese skandal oko drugačijih tipova skladišne memorije na njihovom flagshipu kojeg su pokušali zataškati u startu. Dio korisnika nije sretan oko toga.
Vidim da si si ti dao fini zadatak da paziš na Huawei i njihove gafove. Xiaomi šalje kakvu pinkicu, kupone, maskice ili slučajno naletio na te vijesti ?

Sad ozbiljno. Ne, u pravu su svi koji pljuju po njima jer su takve stvari stvarno đubretarske. Polakomili se i kao i svi kad su jednom ušli u "flagship svijet". Ajmo iscicit što je više moguće para za što manje uloženih jer nemremo isti mobitel prodavat Francuzu i nekom tamo...kako se zove ona regija tamo... Astro-Ugarska. OK, ali onda nemoj Astro-Ugaru i Francuzu naplatit istu svotu love za taj isprdak od mobitela.

Kinezi i njihovo čuveno poštenje...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 19:04   #1073
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ne razumijem kako je to "teško", oba proizvođača varaju na sličan način ko što su i brojni prije njih (primjer iz PC svijeta: 3.5+0.5GB).

Jedno su pisali u specifikacijama, da bi nakon toga podlo povukli informacije bez obavijesti.
Nadalje, Samsung itekako ima različite uređaje ovisno o regiji, informiraj se o rasprotranjenosti Exynosa vs. Snapdragon pogonjenih uređaja ovisno o regiji.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 19:05   #1074
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja prvi nebi bio sretan da dobijem losiji uređaj od oglašavanog, ali 90% kupaca to neće ni znati ni primjetiti tak da bi reko da ih boli tuki.


@Destro Mogao si okinut i koju fotku. Opasno sam se napikiro na taj uređaj, čekam samo da ga užicam. Jedino bi ja išao na dual sim, bez obzira na 3gb rama. Iako nisam već par godina na androidu, nadam se da je to dovoljno za fluidan rad.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 20:30   #1075
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nadalje, Samsung itekako ima različite uređaje ovisno o regiji, informiraj se o rasprotranjenosti Exynosa vs. Snapdragon pogonjenih uređaja ovisno o regiji.
Otkrio si toplu vodu jebote... moj koker španijel zna da za USA tržište ide Snap verzija dok za ostatak svijeta ide Exynos.

I dalje ja i ostali milioni kupaca koji kupuju S5/6/7/8 nisu time zabrinuti jer su prednosti jednog nad drugim(u oba smijera) marginalne dok neke stvari kod Huaweia nisu.

Recimo nedostatak bilokakve zaštite za ekran na Honor 8 modelima u većini država.
Nedostatak oleofobnog premaza na P10....halooooo,21. "vek" brateeee
Stavljanje osjetno sporije memorije na neke modele. Roll the dice.

BTW,kod Samsunga UFS 2.0 dolazi isključivo sa Snapdragon chipsetom.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja prvi nebi bio sretan da dobijem losiji uređaj od oglašavanog, ali 90% kupaca to neće ni znati ni primjetiti tak da bi reko da ih boli tuki.
XDA slaže/ne slaže:

Citiraj:
Practically speaking, most average users and even smartphone enthusiasts will not be able to distinguish between the performance of UFS 2.0 versus UFS 2.1, unless they compare both side-by-side. In real life and daily usage, UFS 2.0 will unlikely be the bottleneck in your flagship experience. Had Samsung gone for eMMC 5.1, the memory specification would have had a much more profound and noticeable impact on your experience. Thus as a silver lining, Samsung is only juggling between UFS 2.0 and UFS 2.1 for now.
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vidim da si si ti dao fini zadatak da paziš na Huawei i njihove gafove. Xiaomi šalje kakvu pinkicu, kupone, maskice ili slučajno naletio na te vijesti ?
LOL,pa kad sam kupio smeće zvano Honor 8 da sam na platnoj listi Šomija sad bi furao Mi6 a ne starog petobija naletim,kad otvorim YOutube imam vijesti iz Sirije,mobilnog svijeta,nogometa i NBAa...pa gledam kaj zanimljivo ima

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 07.05.2017. u 20:39.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 21:02   #1076
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Baš je čudna situacija s memorijskim čipovima, nigdje ih nema. Nema za mobitele, nema za ssd, nema za ram. Niđe nema. I onda stavljaju škart da nepadne prodaja.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 21:02   #1077
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Otkrio si toplu vodu jebote... moj koker španijel zna da za USA tržište ide Snap verzija dok za ostatak svijeta ide Exynos.

I dalje ja i ostali milioni kupaca koji kupuju S5/6/7/8 nisu time zabrinuti jer su prednosti jednog nad drugim(u oba smijera) marginalne dok neke stvari kod Huaweia nisu.

Recimo nedostatak bilokakve zaštite za ekran na Honor 8 modelima u većini država.
Nedostatak oleofobnog premaza na P10....halooooo,21. "vek" brateeee
Stavljanje osjetno sporije memorije na neke modele. Roll the dice.
S takvim stilističkim načinom pisanja pokušaj adresirati osobe uživo, po mogućnosti bližnje, pa javi ishod.

Ukoliko uposliš svoju mogućnost čitanja s razumijevanjem, vidjet ćeš da potpuno krivo aludiraš u smjeru mojeg otkrivanja tople vode. Nigdje nisam izolirao Samsung S8, te da se to samo kod "novih" modela Samsunga radi. Konstatirao sam dobro poznatu činjenicu o razlici hardwarea u Samsungovim mobitelima ovisno o regionalnom području.

Ono što svaki nepristrani korisnik Samsungovog smartphonea može primjetiti je da svi uređaji stariji od 1.5 godina više ne dobivaju OTA update na novije verzije Androida, a nakon tih godinu i pol dobivaš dubiozne updateove, koji u većini slučajeva samo "uspore" telefon, te si kao malo inteligentniji user primoran pribjeći custom romovima, ili kao malo manje inteligentan user primoran kupiti novi uređaj.

Koristiš Samsung uređaj i ništa od toga nisi primjetio? OK, dobro za tebe.

Naravno, to ništa nije izlika da je Huawei debelo zagazio u područje gdje nikome nije lijepo, ali hoće li to krajnji korisnik osjetiti? Zapravo, bolje pitanje je: hoće li krajnji korisnik IKADA uspoređivati dva mobitela jednog do drugog s ciljem mjerenja brzine prijenosa na internoj flash memoriji? Naravno da ne.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 17:42   #1078
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
ne znam uopće čemu te usporedbe.Na Samsungu jedino pristojno je kamera i ekran.sve ostalo srednji vijek ;(
ko je imao Huawei vrlo dobro zna koliko vrijede.Honor 8,Mate 8,P9 na njušci su od 2000 do 2500kn.i vrijede te novce definitivno...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 15:10   #1079
Spallato
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Split
Postovi: 1
Imao sam Huawei Honor7, P9, Mate 9 i sada imam P10. Mobiteli definitivno vrijede te pare!
Spallato je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 16:13   #1080
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
S takvim stilističkim načinom pisanja pokušaj adresirati osobe uživo, po mogućnosti bližnje, pa javi ishod.
Probao sam,zamisle se nad činjenicama pa utihnu

Nebi nikad uzeo Huawei više. MObitel definitivno ne vrijedi te novce(pogotovo Honor 8 kojeg moraš biti dobro lobotomiran da uzmeš pored jeftinijih i boljih opcija),ktome to još varaju

Inače procurila je jedna zanismljiva informacija,Huawei je u staroj maniri,pokušao baciti aktera da njihov megafail od izostatnak oleofobnog premaza nije na njihovom ovogodišpnjem flagshipu ZBOG razloga jer čitač ne funkcionira u toj kombinaciji. Zanimljivo je da je Mi6 posjeduje...pazite sad,isti taj čitač otiska prsta....I OLEFOBNI PREMAZ.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 09.05.2017. u 16:20.
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na