Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.09.2021., 16:21   #1
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ghost keyboard typing problem

Imam tipkovnicu Redragon K561-R Mechanical Keyboard.

Imao sam prije problem s njom jer su se tipke znale zalockati kad sam tipkao malo brze, a ponekad i u igrama se zalockalo i lik je sam bez klikanja isao u stranu.

Rijesio sam to tako da sam kupio novu tipkovnicu, a staru uvalio klincu. haha
No on sad igra one strelice gdje moras pogoditi strelicu i sad je to jako nezgodno dok on se bori u tim borbama klikanja a tipkovnica se zalocka.

Jel se moze sto tu rjesiti?

Dakle problem je na dva razlicita kompjutera. Drivere nisam nista specijalno instalirao, jel uopce postoje neki specijalni driveri za tipkovnicu?

Isprobao sam i razlicite USB portove na kompu, ista stvar, samo od sebe nakon dugog i brzog tipkanja se zalocka.


Evo i video da vidite kako se to ludjacki klika, pa mozda ova tipkovnica ni nemoze to podnjet?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2021., 17:48   #2
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Logitech K120, 80 kuna i mali se preporodi od tih mehanickih smeca. Svoju mech od 600 kn zamjenio sa tom, preporodio se
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.09.2021., 18:01   #3
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726







Jel to ta?
Ja sam mislio da je to tresh.

P.S. malo mu je sad cudno, ali bude se priviknuo, barem sve radi kak treba. A iskreno ni ja u zadnje vrijeme nemam bas neko pretjerano dobru sliku tih mehanickih jer evo moja nekoliko godina stara G512, znaci mehanicka isto pocela double clickove bacat pa moram svako malo neku tipku cistiti...
-->
Lijepo, budem probao, evo je ispred mene na stolu, ne koristi se...








Jel to ta?
Ja sam mislio da je to tresh.

P.S. malo mu je sad cudno, ali bude se priviknuo, barem sve radi kak treba. A iskreno ni ja u zadnje vrijeme nemam bas neko pretjerano dobru sliku tih mehanickih jer evo moja nekoliko godina stara G512, znaci mehanicka isto pocela double clickove bacat pa moram svako malo neku tipku cistiti...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 12.09.2021. u 18:10.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2021., 18:35   #4
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Jap, to je ta, je "trash" ali radi i radit ce, trpi udaranje, lupanje, i nema double klikova, klik je klik.

To je i sa mojom bilo, double clickovi, sve vise i vise, cupala mi je zivce,probao čistit ali to je sizifov posa. Poklonjena kolegi sa foruma nek on gubi zivce sa njom Iskreno, mehanika je zapravo hype sr***e. A one miljune klikova koje reklamiraju mogu obisit macku o rep ako ne daju, a niko ne da, bas garanciju na toliko klikova.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2021., 22:24   #5
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Nema do stare Logitech G15 rev1.

Membrana, tiha, i mozes bez beda stisnut vise tipki odjednom bez da kenja ili ne kuzi pritisak.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 01:30   #6
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,458
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Nema do stare Logitech G15 rev1.

Membrana, tiha, i mozes bez beda stisnut vise tipki odjednom bez da kenja ili ne kuzi pritisak.
Ja bas nedavno zamijenio svoju nakon desetljeca (i vise) sluzbe sa Razer Ornata v2.
Iskreno, super zadovoljan s njom.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 15:02   #7
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo lagani updejt od mene.

Sin koji igra funky friday se izgleda nastimao na onu mehanicku redragon budget mehanicku tipkovnicu i nije mogao na k120 da radi. Natuknuo sam usput savoje probleme sa logitech g512, i evo sad ja tipkam na k120 membrane, a G512 ide u kos:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...29#post3556129

Uglavnom, mislim da su mehanicke tipkovnice RIP ili nije valjda ta g512 tresh, zaboga platili smo je na popustu black friday 500kn...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 15:23   #8
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Ja se slazem, a nismo jedini, mech tipkovnice su nepouzdano sran*e i one price o 10mil klikova mogu svi obisit macku o rep jer je to notorna laž.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 20:44   #9
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ja vjerujem da su to garancije kao kod onih KIA vozila sto imaju 10 godina gareanciju ali obavezno servisiranje svakih godinu dana gdje ukupan servis nakon 10 godina kosta ko polovica vrijednosti automobila.

Tako i kod ovih mehanickih tipkovnica vjerojatno treba to cistiti redovito i onda valjda to sljaka. ja isao cistiti i strgao tipke... gledam na ebayu te nove tipke kostaju ko da su od zlata, a ono komad plastike...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 21:04   #10
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja se slazem, a nismo jedini, mech tipkovnice su nepouzdano sran*e i one price o 10mil klikova mogu svi obisit macku o rep jer je to notorna laž.
sve ovisi koji je svić pogotovo ako je cherry klon kineski ,inace ljudi misle da uzet cu logitekovu posto je ime poznato ajnc a a ono jok.
org. cherry ,gateron...su se pokazali najblizi rijecima marketinga otiskanog na kutiji

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2021., 22:15   #11
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
A svejedno sam na redditu nasa puno žalopojki zbog dupliciranja i na cherry switcheve, za gateron nisam tražio...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na