Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.06.2019., 13:42   #7231
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Neki dan sam dodavao sliku za poziv od skvo na svoj s9...i ono koji shit....slika nije preko cijelog ekrana vec u samo onom malom krugu, pa daj me nemoj zezat da sad moram instaliravati neki third party app da imam to....imao sam sliku preko cijelog ekrana jos od Xperie Z3....ako nije preko cijelog ekrana onda ne vidim plamen od vatre
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 13:49   #7232
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Nekad bi ti rekao "kupi nexusa/pixela sa cistim androidom pa ces imati fullscreen caller id" ali negdje u svom razvoju je google odlucio ubiti taj feature... To mi je bio super feature nekad na JB ili KK
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 14:03   #7233
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Bixby button se moze postaviti na bilo koju aplikaciju. Caka je u tome da u opcijama odaberes radnju za jedan klik = bixby, 2 klika = app po zelji ili obrnuto sto je i logicno, cisto da ne palis bixby svaki put kad slucajno kliknes jednom... Uglavnom, ne mozes kompletno odstraniti bixby, osim sa bxActions aplikacijom...
Svijetleci ring (eclipse) moze donekle glumiti ledicu ali samo ako u odredjenim aplikacijama postavis tzv. pop-up kad dodje nova notifikacija (whatsapp, viber...), sto meni totalno ide na zivce. Jer kad je glupi pop-up upaljen onda ti svak moze viditi poruke i na lockscreenu bez da otkljuca mob, dovoljno je samo probuditi ekran... Gluparija teska, jer ako ledica moze svijetliti i bez tih pop-upa, ne vidim zasto ne moze i ovo raditi na isti nacin... Ocito nema prave zamjene za klasicnu ledicu



Boldano je krivo, tj moze se sa ringom dobiti wannabe ledica, app je LED Me know. I ne treba radit postavke kao sa onim retrd edge lightom (pop up kujac-palac) Samo se podese koje app hoces, boju, te intezitet. Jba, nije brajtnes ko postena ledica, ali bolje ista nego nista.


Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Neki dan sam dodavao sliku za poziv od skvo na svoj s9...i ono koji shit....slika nije preko cijelog ekrana vec u samo onom malom krugu, pa daj me nemoj zezat da sad moram instaliravati neki third party app da imam to....imao sam sliku preko cijelog ekrana jos od Xperie Z3....ako nije preko cijelog ekrana onda ne vidim plamen od vatre

To je ona fora, da ti nitko sa 5m bas ne vidi tko te zove


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nekad bi ti rekao "kupi nexusa/pixela sa cistim androidom pa ces imati fullscreen caller id" ali negdje u svom razvoju je google odlucio ubiti taj feature... To mi je bio super feature nekad na JB ili KK

Ja sam se smijao tamo jos negdje na gingerbreadu kad je frend tvrdio da ce android postati IOS. Ok, malo kasnije, ali polako i sigurno se pretvara.


Kad pogledate neke odluke, zapitate se jel u googlu rade vodeći ljudi iz LG/HTC/SONY mobile divizija, ili neki random klatimudani


Ona fora sa satom u lijevom kutu, (pita) zbog notcha, ok, kuzim smisao, ali daj molim te onda ostavi opciju da ljudi koje ne vole notch i nemaju telefone s tim da imaju opciju da u postavkama promjene da im je sat sa desne strane.
Sad kad je notch prevaziđen, vjerujem da ce u Q sat opet biti s lijeve strane, ali sta ce i kako će onda notch telefoni
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 14:15   #7234
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
@srale7

Ma znam za sve te appove, pratim xda ali nema tu srece IMO. Nikad ne radi sve kako treba (isprobao brdo njih), barem ne sa stock Aod-om...
Tako da se ja cisto nadam da ce se Sammy opametiti i izbacit pravo rijesenje sa nekim buducim updateom...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 14:32   #7235
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Pisem iz osobnog iskustva i ovaj put sve radi super, plus sto ja za ring oko kamere imam jos jednu app (Energy ring) i on mi u normalnom radu pokazuje stanje baterije i te dvije aplikacija za isti hardver ali različitu funkcionalnost rade stvarno odlično. i ja sam bio sumnjicav dok nisam probao i uvjerio se da stvarno radi odlično.


A čekanje samsunga da to napravi, dao bi ruku u vartu da nista od toga, jer samsung zapeče pimpek za notifikacije, iako vecina vlasnika S10 trubi o tome, dej dont giv a fak.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 14:42   #7236
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Neki dan sam dodavao sliku za poziv od skvo na svoj s9...i ono koji shit....slika nije preko cijelog ekrana vec u samo onom malom krugu, pa daj me nemoj zezat da sad moram instaliravati neki third party app da imam to....imao sam sliku preko cijelog ekrana jos od Xperie Z3....ako nije preko cijelog ekrana onda ne vidim plamen od vatre

Oko istog sam se živcirao kada sam nabavio novi S6. Od onda sam se pomirio s time da su idioti i više se ne živciram.


Kada uđeš u kontakt slika je preka pola ekrana, ali kada te netko nazove, onda je promjera tri mikrona.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 15:01   #7237
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Pisem iz osobnog iskustva i ovaj put sve radi super, plus sto ja za ring oko kamere imam jos jednu app (Energy ring) i on mi u normalnom radu pokazuje stanje baterije i te dvije aplikacija za isti hardver ali različitu funkcionalnost rade stvarno odlično. i ja sam bio sumnjicav dok nisam probao i uvjerio se da stvarno radi odlično.


A čekanje samsunga da to napravi, dao bi ruku u vartu da nista od toga, jer samsung zapeče pimpek za notifikacije, iako vecina vlasnika S10 trubi o tome, dej dont giv a fak.
Kao sto rekoh, isproba sam sve te aplikacije vezane za dojavu notifikacija, neke i vise puta jer su u pocetku bile shrott... Nikad, ali bas nikad nisu radile kako treba, iz razno raznih razloga. Led me know je jos i najbolja, najjednostavnija ali svejedno ide mi na zivce sto primjerice AoD mora biti stalno upaljen da bi stvar funkcionirala, da ne spominjem 1000 dopustenja koje moras dozvoliti svim aplikacijama takvoga tipa.. Postavljanje je isto tako debilno napravljeno, moras ciljati x i y koordinate da bi notifikacijski krug i selfie kamera bili centrirani, pa wtf. Kakva idiotarija, pogotovo kad ides postaviti debljinu ringa jer je predebel po defaultu IMO, pa uvati bjezati okolo kamere, pa moras nabadati po opcijama nebili ga opet vratija u centar ... Sto se ne znaju dimenzije ekrana i pozicija kamere na svim danasnjim modelima s10-tke, pa i ostalim brandovima... Al ok, dat cu jos jednu sansu appu, cisto da vidim jel se sto prominilo na bolje od zadnjeg puta, iako nisam bas optimistican. Sto se tice Samsunga i cekanja, znam i ja da nece biti nista od toga 99%, ali svejedno se nadam onih 1% . Da su pametni, bili bi u startu to ugradili...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 28.06.2019. u 15:07.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 15:42   #7238
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Oko istog sam se živcirao kada sam nabavio novi S6. Od onda sam se pomirio s time da su idioti i više se ne živciram.


Kada uđeš u kontakt slika je preka pola ekrana, ali kada te netko nazove, onda je promjera tri mikrona.
upravo to.....kupio sam skvo p20 pro, stvarno solidan mob i ima prikaz slike preko cijelog ekrana pa me sad riba s tim
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2019., 22:30   #7239
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234


Ne znam kaj je, al nije bas SOT nesto...S10e tjedan dana star.. Na koliko ga posto inace stavljate puniti i jel ga ostavite na punjacu preko noci?
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 09:49   #7240
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Pa da,baterija jeste po meni najslabija karika na S10E.Kod mene je 2 dana i iako je to prerano i dosta sam ga maltretirao,mislim da je preslaba.

Dosta se grije pa je i to još jedan razlog veće potrošnje.Da je unutra SD855,uvjeren sam da bi duže trajala...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 09:58   #7241
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Jel ga koristiš vani? To je ok ako je vani jer je sad jako sunce i ekran radi na max brightness.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 10:40   #7242
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Pa da,dosta sam vani,a uključeno je ono adaptivno osvjetljenje...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 12:08   #7243
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Na S7 i N9 ne treba mnogo da mob prebaci osvjetljenje na max (ne ultra max). Znaci u hladovini, ovisno jesi li okrenuo mob prema otvorenom nebu ili zidu koji stvara hlad... Cesto ga rucno spustam na 2/3 osvjetljenja i imam dovoljno citljiv ekran. Imaj na umu da autobrightness uci tvoje postavke, tj kako mijenjas slider u odredjenim situacijama. Super feature. Ako ga cesto rucno smanjujes (bitno da ne gasis auto mod) kasnije ces to morati raditi puno rijedje.

Ono ultra max osvjetljenje (kad se kompletno promjeni kontrast i grafika sucelja izgleda "naostreno") mi se redovito pali ljeti/zimi/suncano/oblacno ako je dosta svjetla vani. Cim mob zaklonim sjenom tijela vidim kako se ultra ugasi i ostane samo max osvjetljenje. Taj ultra mod mi je cesto nepotreban pa zato kad sam vani i imam volje nekada spustam taj slider na 2/3 u nadi da ce mob nauciti nesto

Mozda da mu das vremena i probas mu jedno vrijeme dirigirati osvjetljenje u nadi da ce nauciti? Znam da su ovi moji samsunzi brzo naucili da ne dizu osvjetljenje u uredu i doma preko meni ugodnih 2/5. Nakon factory reseta bi redovito skakali na oko 50% sto je meni previse.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 13:47   #7244
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Ma znam za to.To sam redovito koristio na OnePlusu.Brzo nauči navike i onda minimalno korigiram.
I sad na Samsungu ga podešavam dok ne nauči.Još se nekad zbuni,ali kroz para dana bude to dobro.Max osvjetljenje je odlično pa ne zamara oči,posebno bitno vani kad je ovako vedro i sunčano...
Brine me samo što se kod malo intezivnijeg korištenja dosta grije...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 14:15   #7245
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Pa da,baterija jeste po meni najslabija karika na S10E.Kod mene je 2 dana i iako je to prerano i dosta sam ga maltretirao,mislim da je preslaba.

Dosta se grije pa je i to još jedan razlog veće potrošnje.Da je unutra SD855,uvjeren sam da bi duže trajala...
To mi je onda potencijalan problem. Navikao sam se Njoku 7+ gaziti koliko god, a baterija samo traje i traje. Ionako ima vremena, možda me i nešto drugo primami.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 14:28   #7246
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Slušalice danas stigle.
Isprobamo ih da vidimo je li valjaju pa na prodaju.
Pitanje za ekipu koja je dobila AKG Y500 slusalice. Kada sam izvrsio prijavu i registraciju na Samsungovoj stanici, dobio sam mail u kojem je stajalo " Vasa registracija je uspjesna! U narednim danima mozete ocekivati povratnu informaciju o statusu vase prijave"

Prosla su 2 tjedna i nikakav dodatni mail nisam dobio.. dali ste vi dobili takav mail prije nego su vam stigle slusalice?

FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 14:46   #7247
DiRT
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj komp
 
DiRT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,168
Nisam dobio još jedan mail, valjda će poslat obavijest prije slanja, a ak ne onda će dostavit nadam se što prije.
__________________


KOMP:
CPU: Intel Core i7-7700
COOLER: SCYTHE Mugen 3 rev. B
MBO: MSI B250 GAMING M3
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6650 XT OC Edition 8GB GDDR6
RAM: Kingston HyperX Fury (2x8GB) 2133MHz@2400MHz CL16 DDR4
SSD: Samsung 840 Pro (128GB),
Samsung 970 EVO Plus (2TB)
HDD: WD1003FZEX (1TB), WD20EZRZ (2TB)
externi HDD/SSD: Transcend StoreJet 25D3 (500GB), Seagate Basic Portable Drive (1TB), WD My Passport (1TB), WD My Passport (2TB), WD Elements (2TB), Verbatim Vx500 external SSD (240GB), Kingston XS1000 external SSD (1TB)
PSU: Corsair 650W RM650, 2019, 80 PLUS Gold
MONITOR (TV): Dell G2724D + Dell U2414H, Samsung UE55NU8002TXXH
Samsung QE43Q60AAUXXH
Philips 43PUS8506/12
OS: Windows 10 Pro 64-bit
KUĆIŠTE: Antec 300, 2xSCYTHE Slip Stream 120mm (500rpm, 7.5 dB)

TIPKOVNICA: Logitech K800 Illuminated Wireless
MIŠ: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB + SteelSeries QcK Edge - Medium, Logitech MX Master 3 Wireless Black, Logitech M590 Silent Wireless
ZVUČNICI: Logitech Z-5500 (S/PDIF) + Logitech Bluetooth Audio Receiver, MAGNAT Monitor Supreme 202 Black 2-way bass reflex bookshelf speakers, MAGNAT Monitor Supreme Center 252 Mocca
SLUŠALICE: Logitech Zone Vibe 100 Wireless, Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Sennheiser CX 3.00, AKG Samsung Galaxy Earbuds, AKG Y500 Wireless
MOB: Samsung Galaxy S10e Black, 6/128GB + Samsung microSDXC 256GB EVO+ / Samsung Galaxy S7 Black, 4/32GB + Samsung microSDXC 64GB EVO+ / OnePlus Nord 2 5G Gray Sierra, 8/128GB / Huawei P50 Pro Golden Black, 8/256GB

LAPTOP:
(Lenovo ThinkPad E560)
CPU: Intel Core i3-6100U
MBO: -
GPU: Intel HD Graphics 520
RAM: 2x4GB DDR3L 1600MHz
SSD: Kingston A400 480GB
OSTALO: 15.6-inch HD TN

PC POSAO:
(HP Z2 Tower G4 Workstation)
CPU: Intel Core i7-8700K
MBO: HP 8455
GPU: Nvidia Quadro P2200 5GB
RAM: 1x16GB DDR4
SSD: Samsung 512GB
HDD: WD 1TB
MONITORI: 2 komada HP Z27 27-inch 4K UHD
PERIFERIJA: Logitech K750 Solar Wireless, Logitech MX Master 3 Wireless Graphite

LAPTOP POSAO:
(Apple MacBook Air 13.6-inch M2 8/256GB MLXY3CR/A Silver)

(HP ProBook 450 G7)
CPU: Intel Core i5-10210U
MBO: HP 86A0 (U3E1)
GPU: Nvidia GeForce MX250
RAM: 1x8GB DDR4
SSD: 512GB
OSTALO: 15.6-inch FHD IPS, Backlit Keyboard
DiRT je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 14:54   #7248
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Brine me samo što se kod malo intezivnijeg korištenja dosta grije...
Rekao bih da je to najvise zbog ljeta. Isto zapazanje sam imao na zadnja 3 moba (N5, N6P, S7) ljeti bi bili topliji pogotovo ako se koriste vani. Meni su doduse svi u maskicama pa se ta toplina minimalno osjeti. Jedino me Nexus 6p neugodno grijao da mi se uho znojilo kod razgovaranja koliko bi disipirao kroz ekran. Taj je grijao prst dok skrolas po ekranu

Ne bih rekao da bi bilo neke osjetne razlike u grijanju Exynos vs SD SoC. Sad mi je prvo ljeto s N9 SD i bome se osjeti da je topliji. Krivim iskljucivo vanjske temperature jer do prije mj dana je bilo sve normalno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 16:03   #7249
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Pa da,baterija jeste po meni najslabija karika na S10E.Kod mene je 2 dana i iako je to prerano i dosta sam ga maltretirao,mislim da je preslaba.

Dosta se grije pa je i to još jedan razlog veće potrošnje.Da je unutra SD855,uvjeren sam da bi duže trajala...

S10e ima SD855, tako da ti mora automatski sada dulje trajati

Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Pitanje za ekipu koja je dobila AKG Y500 slusalice. Kada sam izvrsio prijavu i registraciju na Samsungovoj stanici, dobio sam mail u kojem je stajalo " Vasa registracija je uspjesna! U narednim danima mozete ocekivati povratnu informaciju o statusu vase prijave"

Prosla su 2 tjedna i nikakav dodatni mail nisam dobio.. dali ste vi dobili takav mail prije nego su vam stigle slusalice?

Dobio sam mail potvrde. nakon 23 radna dana su mi došle sluške, odnosno malo više od mjesec dana.
Pogledaj attachment
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	potvrda.png‎
Views:	179
Size:	18.5 kB
ID:	21294  
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 16:14   #7250
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
S10 braca (S10e isto) dijele isti Exynos na eu tlu (znaci svi nama dostupni F i DS modeli), a SD je kao kao do sada rezerviran za neka prekooceanska trzista
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 16:18   #7251
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
S10 braca (S10e isto) dijele isti Exynos na eu tlu (znaci svi nama dostupni F i DS modeli), a SD je kao kao do sada rezerviran za neka prekooceanska trzista


Potpuno točno


Отправлено через iPhone
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 16:20   #7252
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
S10 braca (S10e isto) dijele isti Exynos na eu tlu (znaci svi nama dostupni F i DS modeli), a SD je kao kao do sada rezerviran za neka prekooceanska trzista
Jao, glup sam, skroz zaboravija na to.
previše američkih portala čitam.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 17:36   #7253
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Pa sad mi ta baterija uopće nije jasna...🤔

Ujutro napunjen na 94%,sad je na 42%,više od 3h sot.
4g,wifi,max tv to go,zadnjih 2h spojen na bt zvučnik,max osvjetljenje jer sam vani....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2019., 20:08   #7254
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova


Ne znam kaj je, al nije bas SOT nesto...S10e tjedan dana star.. Na koliko ga posto inace stavljate puniti i jel ga ostavite na punjacu preko noci?
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Pa da,baterija jeste po meni najslabija karika na S10E.Kod mene je 2 dana i iako je to prerano i dosta sam ga maltretirao,mislim da je preslaba.

Dosta se grije pa je i to još jedan razlog veće potrošnje.Da je unutra SD855,uvjeren sam da bi duže trajala...
Dobro, vi kuzite da nije elran jedino sto trosi bateriju?

Znaci, lik ima 2 puna dana i noc na bateriji, i jos bi da uz to ima i 6 sati SOT?

Pa mora mob trositi bateriju i na signal, pozadinske funkcije, itd. a da ne spominjemo u kakvim uvjetima i kakve upotrebe

Da je samo ekran potrosac, onda bi mob u standby
u trebao trajati mjesec dana, a vidi vraga ne traje.

Meni se ta baterija cini sasvim ok.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 11:39   #7255
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Jedino ak je presao s nokie 3310 onda je moguce da mu baterija kratko traje.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 13:26   #7256
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Ma ne brine mene previse brojke al se hvali sve nesto 5+h SOT a nisam mislio da toliko trosi u standby.

U biti sam jako zadovoljan jer mi 2 dana traje, dok stari G5 sam morao puniti 2 puta na dan
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 17:58   #7257
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Daj shvatite da SOT nije nikakvo mjerilo.

Vise je dosadilo citati u sve i jednoj temi koliko ko ima SOT.

Neko ce lec s mobitelom i smanjit brigutnes i gledati neki film seriju i imat 6 sati SOT

A neko ce sjest u auto, putovati 2-3 sata i pritom imat upaljeni i navigaciju, i jos streamati muziku sa spotify, te pricat uz to na telefon preko bt-a i taj ce imati 3 sata sot za 3 sata koristenja

Shvacate?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2019., 22:47   #7258
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Za ekipu koja koristi LED Me Know na S10e, koja vam je pozicija pod customize Width/Height/Left Position/Top Position?

FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 08:04   #7259
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Mobitel se isto uspori ako slobodan prostor padne ispod 20%.
To je jedini problem na mom Samsung Alpha mobitelu bio koji je evo star 4 godine i 4 mjeseca i ovaj tjedan ce dobiti zamjenu u Samsungu S10e.
Naravno freezane su sve gluposti od Samsunga ili bi telefon odavno bio neupotrebljiv.

4 baterije su promjenjene u tom periodu, na svu srecu su promjenjive tako da je original kostala 100kn. Mjenjam ga jer 2gb rama je premalo i 32gb diska isto tako, a nema slot za sd.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 08:27   #7260
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova
Ne znam kaj je, al nije bas SOT nesto...S10e tjedan dana star.. Na koliko ga posto inace stavljate puniti i jel ga ostavite na punjacu preko noci?



Nevjerojatno je da netko u 2019. na ovakvom forumu postavlja ovakva pitanja


Baterija ti traje dva dana, budi sretan i uzivaj.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na