Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2008., 10:33   #271
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Tnx, bio sam zvao SZK pa mi je lik pojasnio...
Nakon koliko vam je došlo doma poštom da su prihvatili ili nisu podneseni zahtjev?

Kakav zahtjev? mislis na prikljucak Maxtv ili na produzenje nakon isteka 3 mjeseca probnog?

1. ja nisam nista dobio, ustvari podnio sam zahtjev kod lokalnog t-centra, potpisao, dosao je maxtv nakon 15 dana tocno, city express mi se cini. Nakon toga je dosao redovan racun.
2. nakon isteka probnog roka od 30 dana, imas rok od 15 dana u kojem bi trebao dati izjavu( imaju oni neke sprance), da nastavljas biti maxtv pretplatnik. E sad, da li te oni obavijeste, neznam ali znam da moras u tom roku vratiti opremu ako prekidas navedeni odnos T-com-Ti.


Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
pitanje

imam dsl normalno modem kasda mi stoji u sobi zelefonske zice su u zidu sve normalno e sad stari planira uzeti maxtv a dnevni boravak se nalati tocno po dijagonali skroz na drugome kraju sobe, moje pitanje je sada ako oni stave maxtv mora modem biti do maxtv uređaja ne a mogu li ja onda dalje normalno imati kasdu kod sebe i normalno se spajati na net ili kako bi to bilo izvedeno jel sad da moram mrezni kabal razvlaciti po cjeloj kuci nedolazi u obzir

nemres imati i kasdu i onaj zyxelov spojen. Ili jedan ili drugi, pa razvalci zice,.
Zato i dobis sa maxtv prijamnikom cc 15m utp kabla.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 11.08.2008. u 13:27.
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 11:04   #272
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Pisana obavijest o tome da li je Vaš zahtjev prihvaćen dobit ćete kroz koji dan na kućnu adresu.
Trebao sam dici svoju guzicu do T-centra jer ove obavijesti nema već 2 tj...

EDIT: Pas mater i t-comu, podnio zahtjev ONLINE no sada sam zvao u SZK i lik mi je rekao da za MAXTv nije podnesen nikakav zahtjev..
-->
Citiraj:
Autor daytripper Pregled postova
Kakav zahtjev? mislis na prikljucak Maxtv ili na produzenje nakon isteka 3 mjeseca probnog?

1. ja nisam nista dobio, ustvari podnio sam zahtjev kod lokalnog t-centra, potpisao, dosao je maxtv nakon 15 dana tocno, city express mi se cini. Nakon toga je dosao redovan racun.
2. nakon isteka probnog roka od 30 dana, imas rok od 15 dana u kojem bi trebao dati izjavu( imaju oni neke sprance), da nastavljas biti maxtv pretplatnik. E sad, da li te oni obavijeste, neznam ali znam da moras u tom roku vratiti opremu ako prekidas navedeni odnos T-com-Ti.
Kada podneseš zahtjev za maxtv(probni period) preko neta i onda ti na mail pošalju:
Citiraj:
Pisana obavijest o tome da li je Vaš zahtjev prihvaćen dobit ćete kroz koji dan na kućnu adresu.
Trebao sam dici svoju guzicu do T-centra jer ove obavijesti nema već 2 tj...

EDIT: Pas mater i t-comu, podnio zahtjev ONLINE no sada sam zvao u SZK i lik mi je rekao da za MAXTv nije podnesen nikakav zahtjev..

Zadnje izmijenjeno od: tech. 06.08.2008. u 11:37.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 11:46   #273
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
mozda si i morao..

Najbolje da im posaljes mail u kojem im saljes neki dokaz, da si poslao zahtjev taj i taj dan, tj. prije isteka onog roka u kojem su davali matv za 1kn.

i mogao si malo skoknut usput na , pa bi bilo sve za 5.
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 12:47   #274
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
Citiraj:
Autor daytripper Pregled postova
nemres imati i kasdu i onaj zyxelov spojen. Ili jedan ili drugi, pa razvalci zice,.
Zato i dobis sa maxtv prijamnikom cc 15m utp kabla.
a nemoze se to nikako drugacije rjesiti da mi se nevucara kabal kroz cijeli dnevni i kroz cijeli hodnik i 15m mi nebi bilo dosta trebalo bi mi minimalno 25-30m kabla kada bi tako islo al nevjerujem
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 12:56   #275
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Poslao mail, sada cekam odgovor...vjerojatno cu ga dobiti za dva tj. sa isprikom da ga nisu vidjeli...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 13:42   #276
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
a nemoze se to nikako drugacije rjesiti da mi se nevucara kabal kroz cijeli dnevni i kroz cijeli hodnik i 15m mi nebi bilo dosta trebalo bi mi minimalno 25-30m kabla kada bi tako islo al nevjerujem
Ako uzmes maxtv dobis onaj zyxel 660h/hw router/ap, pa si spoji bezicno komp, a stari nek ti mirno gleda tv u dnevnoj.
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2008., 22:07   #277
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
Citiraj:
Autor daytripper Pregled postova
Ako uzmes maxtv dobis onaj zyxel 660h/hw router/ap, pa si spoji bezicno komp, a stari nek ti mirno gleda tv u dnevnoj.
e to si ja planiram, samo signal kakav ce biti kroz 2 zida?
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2008., 07:31   #278
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Pa zavisi od debljine zida...


Hebo mater i pljackasima...

Dobim mail po kojem moram platiti 49,00 kn za maxtv prijamnik jer sam korisnik probnog perioda maxtv-a u protivnom placam 300,00 kn nakon isteka probnog perioda, jer postajem korisnik na 24 mjeseca pa se primjenjuju pravila sklapanja ugovora kao da postajes novi korisnik.

Ovo je kao "pogodnost" za korisnike probnog perioda...

Zovem SZK, i zena veli da je istina da moram platiti tih 49,00 kn inace placam 300,00 kn. Hebemu, a dok sam uzimao maxtv u T-centru mi je zena rekla da ne moram platiti tih 300,00 kuna nakon isteka probnog perioda...

U PM
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 11.08.2008. u 13:37.
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2008., 13:38   #279
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Katastrofa, meni su rekli da će se danas javiti i da su pronašli zahtjev...bumo vidli kaj bude od svega toga..
tech je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 12:14   #280
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Evo stigao danas paket, skupa sa novim routerom i dali su probni period..
tech je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 12:19   #281
baterija
̣
 
baterija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ̣
Postovi: 1,019
nakon probnog perioda ti ruter ostaje?
baterija je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 12:28   #282
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ako zadrzis maxtv da...ako ne, vracas skupa sa stbom
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 15:20   #283
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Nego zna netko kako da mi budu brojke(broj kanala) na maxtv reciveru, kada sam ga ukljucio bile su(plavi brojevi na njegovom zaslonu) no nakon aktivacije su nestale..
TIA!
tech je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 16:53   #284
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
meni sad nije jasno kakvi su ovih sad 50 kn u probnom periodu? di to uopće piše? zar nije samo kunu na tri mjeseca i to je to?
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 17:05   #285
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
pa je, ali ako odustanes nakon 3 mjeseca. inace nakon 3 mjeseca placas 300kn za ponovno ukljucenje, a ovak ti daju za 49,00 kuna.

ma pljacka....
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 17:25   #286
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
znači kad budem nosio modem i prijamnik nazad (a definitivno hoću jer će mi taman onda optima doć) nosim sa sobom i 50 kn... zapravo kog zavaravam, nisam ni iznenađen....
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2008., 19:12   #287
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
ne nije to poanta, ti ako vratis ne placas nista, medutim ako postajes "komercijalni" korisnik, kako t-com to zove onda platis 50,00 kn i vise nisi na probnom razdoblju.

Jedino ako, nakon sto vratis maxtv prijamnik i opremu, odlucis ponovno postati korisnik maxtv-a onda platis 300,00 kn.

To je to.,, a nije zvecevo.
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2008., 12:11   #288
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
imam ovaj probni period maxtv-a. i dodjem doma jucer, ne radi maxtv, sad zovem centar za korisnike i decko mi kaze da mi je maxtv iskljucen jer sam podnio zahtjev kod drugog operateram, za hr.duo kod iskona (oduvijek sam na iskonu, sad imam xxadsl)

eto, nisam se informirao i sranje
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 14:47   #289
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Pozdrav.
Dal se može uštekati u Atlantu udaljeni IrDA uređaj, tj. IrDA za primanje signala kako bi mogao imati Atlantu u jednoj sobi, a kontrolirat MaxTV iz druge gdje je televizor?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2008., 22:06   #290
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor baterija Pregled postova
nakon probnog perioda ti ruter ostaje?
ruter ti ostaje i ako vratis stb, platio si ga 1kn i to je to... nemoras router vratit
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2008., 22:43   #291
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
platio si gi jednu kunu uz ugovornu obvezu, ne vjerujem da ce tcom bas poklanjat router ako ides prekidat probni period...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2008., 19:17   #292
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
nazovi sluzbu za korisnike, koga kod hoces, thomson ili zyxel ( ovisi koji probni rok ) ti ostaje nakon sto vratis stb ... samo vratis stb u tcentar, nitko ti ni ne spomene modem...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2008., 02:18   #293
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
LoLček, ste vidjeli sad se može dobiti TV ak se potpiše na 2 godine MaxTVa
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2008., 09:45   #294
brajo80
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: poreč
Postovi: 2
Spajanje nastari TV prijemnik?

Bok svima! Dobio MaxTV jučer, sve spojio, sve šljaka, osim jedne male sitnice... slika mi ne valja! Naime, imam kantu od TV-a, nekakav Grundig star 15-ak godina. Kada spojim Max preko scarta direkt u TV vidim samo horizontalne linije po ekranu. Privremeno sam to riješio spajanjem preko VCR-a ali htio bih to spojiti kako treba. Frajer mi na 0800-9000 reče da kupim novi TV ***no comment*** Mene samo zanima da li postoji kakav drugi kabel/adapter kojim bih to riješio... Da li je tu problem NTSC/PAL ili nešto drugo? Svaka sugestija je dobrodošla... Unaprijed zahvaljujem! B.
brajo80 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2008., 10:38   #295
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
pitanjce....
planiram si u potkrovlju uzeti od Amisa 2u1 (internet + telefon), ali buduci da nemam antenu vishe, dosad smo gledali telku prek MaxTVa...
ja bi si gore htjel spojiti i neku televiziju, pa jel moguce da si spojim MaxTV iako ne bi bio njihov korisnik ADSLa?
znachi internet i telefon od Amisa, a telka od TComa?
stranice im nisu bash neka pomoc
manki je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2008., 14:30   #296
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
LoLček, ste vidjeli sad se može dobiti TV ak se potpiše na 2 godine MaxTVa
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
pitanjce....
planiram si u potkrovlju uzeti od Amisa 2u1 (internet + telefon), ali buduci da nemam antenu vishe, dosad smo gledali telku prek MaxTVa...
ja bi si gore htjel spojiti i neku televiziju, pa jel moguce da si spojim MaxTV iako ne bi bio njihov korisnik ADSLa?
znachi internet i telefon od Amisa, a telka od TComa?
stranice im nisu bash neka pomoc
jedino ovo http://www.t-com.hr/privatni/televiz...axtvponuda.asp
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2008., 15:13   #297
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
Citiraj:
Autor brajo80 Pregled postova
Bok svima! Dobio MaxTV jučer, sve spojio, sve šljaka, osim jedne male sitnice... slika mi ne valja! Naime, imam kantu od TV-a, nekakav Grundig star 15-ak godina. Kada spojim Max preko scarta direkt u TV vidim samo horizontalne linije po ekranu. Privremeno sam to riješio spajanjem preko VCR-a ali htio bih to spojiti kako treba. Frajer mi na 0800-9000 reče da kupim novi TV ***no comment*** Mene samo zanima da li postoji kakav drugi kabel/adapter kojim bih to riješio... Da li je tu problem NTSC/PAL ili nešto drugo? Svaka sugestija je dobrodošla... Unaprijed zahvaljujem! B.



probaj spojiti drugim scart kabelom. meni također nije radilo s njihovim...
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2008., 16:12   #298
brajo80
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: poreč
Postovi: 2
Citiraj:
Autor bacyc Pregled postova
probaj spojiti drugim scart kabelom. meni također nije radilo s njihovim...
...probo sve živo, neće pa neće... pitao i u TV servisu, pojma nemaju, nikad čuli za sličan problem... A sve ostalo spojim bez beda: DVD, VCR, PS2, kameru... Probat ću još sa scartom sa manje konektora na kakvom šljaka playstation (sličan sam problem imao sa nekim igricama) pa budemo vidili. Ak ne, preko VCR-a pa dok ne ubodem novi TV
anyway
brajo80 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 11:39   #299
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
imam pitanje na koje je vjerojatno možda i odgovoreno, pokušao sam pronaći odgovor ali odustajem pošto mi treba vrlo kratak ...

Ovako sve je na t-comu, i uzoh max tv na probni, i sada optima postala dostupana...sve i net i tel sve prek njih...i sad me zanima jel ak se prebacim na optimu što ću morati plaćati od maxtva tcomu, i hoću li moći uopće imati max tv ako budem imao pružanje telefosnkih usluga od strane optime...
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 12:15   #300
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 346
maxtv možeš imati jedino uz t-com telefon (po novom adsl više nije uvijet za maxtv).
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na