Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2018., 01:47   #37411
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ako netko sjece zavoje i prelazi u suprotni smjer, a ja ga pratim bez problema unutar svoje trake, onda je taj ispred ili lijena budala koja ne zna voziti, ili mu auto i gume ne stimaju.

Svaki dan gledam kako budale sijeku potpuno nepregledne zavoje, toliko da mi je već zlo. I već sam previše puta iz zavoja unutar svoje trake izašao tik pred takvu budalu koja mi ide u frontalni sudar. Čak se ni ne radi o tome da jurcaju, već im se ne da okretati volan.

Priznajem da dosta vremena van naselja vozim brže nego što je dopušteno, no neke stvari ne radim - ako zbog brzine moram sjeći zavoj, znači da sam prebrz za javnu dvosmjernu cestu i to uglavnom izbjegavam. Skratim ga samo ako znam cestu do zadnjeg detalja i ako je savršeno pregledan, no ni to ne radim često.

Evo, ako sad otvoris crnu kroniku, ova dvojica u Golfu IV su jurcala i radila stvari koje opisujem, pa su završili tako da ih više nema jer su iz zavoja izašli u autobus.


EDIT: Naravno da ne kazem da si ti budala ili da ti radiš opisano. A i govorimo o drugačijim stvarima. Ja mislim na to kad se vozi dovoljno brzo da ostaneš unutar svoje trake, a ti govoriš o brzinama kad ti treba cijela cesta.
Također ne mislim ni da imam bolji auto od ostalih, niti se hvalim ičime. Samo kažem da se ljudi voze brzo na veoma opasan način, a mogu se voziti istom brzinom i biti puno sigurniji da malo više okreću volan i potrude se upoznati svoj auto, naučiti voziti i ne izigravati šerifa na cesti.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 22.07.2018. u 02:00.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 09:10   #37412
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Nego jel ima neko da je narucivao sta djelova sa ovog sitea ?

https://www.onlinecarparts.co.uk

Svakih par dan bude "akcija " -10%, -15%, -17% a vidio sam neki dan i -19% na cijene (i nije navlakusa da dignu cijenu artikla kad je veci popust jer stavio sam u kosaricu 6 artikala i cijena mi se stalno updejta i oscilira od 670 do 760 GBP zavisno koliki je popust taj dan) i pise da je shipping preko 140 GBP free..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.07.2018., 09:13   #37413
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nego jel ima neko da je narucivao sta djelova sa ovog sitea ?

https://www.onlinecarparts.co.uk

Svakih par dan bude "akcija " -10%, -15%, -17% a vidio sam neki dan i -19% na cijene (i nije navlakusa da dignu cijenu artikla kad je veci popust jer stavio sam u kosaricu 6 artikala i cijena mi se stalno updejta i oscilira od 670 do 760 GBP zavisno koliki je popust taj dan) i pise da je shipping preko 140 GBP free..
Kolega naručio set kvačila za accord, poslali mu krivo, vratio o svom trošku i vratili mu pare za set i postarinu. Prije toga je uzimao par puta neke sitnice i sve bilo ok.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 10:18   #37414
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
ok za kvacila korpe lamele i slicno mi nije ni cudno to i kod nas u znaju promasit jer bude po par modela za "isti" auto. kakvi su sa brzinom slanja? vidim dhl i gls su navedeni tako da nebi trebalo trajati vise od 5-6 dana da dodje kuci?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 10:27   #37415
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Jos jedan iz Norveske 😂





A i svaba je uspio doci na struju




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 10:34   #37416
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Vidjeti teslu koja vozi na Y u Istri 100 km/h u desnoj traci i usporava čim netko dođe, i prelaze ga svi, pa i ja sa službenim škartom od Corse sa 90 KS..neprocjenjivo.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 10:48   #37417
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Evo jednog koji nikad ne "siječe" zavoj
https://www.youtube.com/watch?v=gpAzXqIcWzc
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 10:53   #37418
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Evo jednog koji nikad ne "siječe" zavoj
https://www.youtube.com/watch?v=gpAzXqIcWzc
Lik je prije 5 godina završio svoj put.

https://www.youtube.com/watch?v=58ypqSjw19w
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 11:17   #37419
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Vozi li tko tu neki cabrio? Troumim se izmedju BMW e46, Audi A4 B6 i CLK w209, a u obzir bih mozda uzeo i VW EOS.
Auto bi se vozio svaki dan desetak kilometara u prosjeku, a vikendom malo i vise. U stvari bi to bio drugi auto uz moju Ford Kugu, koji bi supruga vozila po potrebi. Nemam garazu trenutno, ali mislim da za novije bezkrovase to nije problem i da su uz normalno odrzavanje krova pogodni i za zimu.
Ako netko ima prijedlog za nesto drugo, naravno da sam otvoren za sugestije.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 11:19   #37420
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Bas htjedoh napisat kakav kreten. Bilo je pitanje vremena gdje ce se saplest.

Ako si vec takav baja pa onda odi na stazu pa tamo divljaj pizda ti materina. Svaki njegov "manevar" na cesti je direktno ugrozavao sve oko njega (i pjesake i ljude u autima).

Nisam sklon idiotima poput njega i to.bi kaznjavao trajnim oduzimanjem dozvole i dugogodisnjim zatvorom.
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.07.2018., 11:27   #37421
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Nisam sklon idiotima poput njega i to.bi kaznjavao trajnim oduzimanjem dozvole i dugogodisnjim zatvorom.
I rezati prva 4 prsta desne ruke (lijeve ako je englez). Ostaviti mali prst sa moze nositi vrecice
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 11:49   #37422
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni samo nije jasno zašto se takvi slave kao nekakvi heroji?
Najjaci dio je gdje je frajer poginuo par dana nakon rodjenja djeteta.

Eugenika... <3
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 12:22   #37423
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
ok za kvacila korpe lamele i slicno mi nije ni cudno to i kod nas u znaju promasit jer bude po par modela za "isti" auto. kakvi su sa brzinom slanja? vidim dhl i gls su navedeni tako da nebi trebalo trajati vise od 5-6 dana da dodje kuci?
Došlo u roku 4 radna dana kvačilo. Ostalo bi ga morao pitati kad ga vidim
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 12:23   #37424
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni samo nije jasno zašto se takvi slave kao nekakvi heroji? Kao i lik tu kod mene koji je bio poznat po sličnim vožnjama pa je ubio sebe, curu svoju i uništio još jednu familiju ubivši im supruga/oca jer im se sa 200+ zaletio u auto prešavši na njihovu stranu. Ispraćen je kao drug Tito sa svim počastima dok nitko živ pitao nije za ovog drugog stradaolog nedužnog... strašno.

Nikada neću shvatiti tu brzinu na cesti koja nije autocesta. Naravno da ima mjesta gdje možeš potegnuti, ali to je jedna traka, a auto nije agilan kao da voziš 70 km/h pa ako je iole sportski možeš izbjeći praktički i mrava.



Najveći problem kod tih ljudi je to što ozlijede druge.


Evo današnja vijest : https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2012815.aspx




Cesta koju znaju svi koji žive u Istri, a bogami i u ostatku HR ako se vole vozikati. To je stara cesta RI - PU, sa time da od Rijeke do Labina/Barbana cesta je praktički LIJEVO-DESNO, dosta pregledna, asfalt poprilično dobar i cesta je poznata motoristima. Ja je volim, ali to od 3. do početka 5. mjeseca, kasnije sada po ljeti ne idem po njoj zbog autobusa/kampera, i tisuću motociklista koji misle da je ovo pista. Dapače, kada nema ljudi, stvarno je lijepa dionica, ne znam da li sam je odvozio da mi je ikada bilo ispod 15 lit na njoj ..ali ovo je dokaz što brzina učini ljudima koji ne razmišljaju...znači sa Golf 4 starim kao Isus preletjeli u suprotnu traku i potrefili autobus. Jedina dobra stvar jest što je autobus, a ne neki auto sa dvoje djece od iza...još je jedan motociklist ozlijeđen jer je doletio i naletio na ulje.


I policija zna gdje se jurca, svake godine se gine i na ovim cestama, i umjesto da budu tamo, oni idu tamo i hvataju ekipu koja vozi 80 u zoni 70...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 13:24   #37425
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Vidjeti teslu koja vozi na Y u Istri 100 km/h u desnoj traci i usporava čim netko dođe, i prelaze ga svi, pa i ja sa službenim škartom od Corse sa 90 KS..neprocjenjivo.


Kojom brzinom se tamo vozi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 13:29   #37426
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Kojom brzinom se tamo vozi?

Govorim o dijelu gdje je dopuštena 110 km/h. I nemoj mi sada reći vozi u ograničenju, kada je čovjek kočio kad god je netko došao iza, da ga pretekne. Odmah sam se upitao da li je problem baterija


Ima jedna crna sada u Puli non stop, meni osobno lijep auto. Doći će vrijeme kada će EL auti pogotovo u gradovima zamijeniti gorivaše, ali prvo to treba doći "siromašnim" klasama.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 14:39   #37427
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Da nema te crne tesle (brijem da je svake godine ista u puli) ona punionica bi zjapila prazna
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 17:01   #37428
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni samo nije jasno zašto se takvi slave kao nekakvi heroji?
Iz istog razloga iz kojeg je neko "faca" kad prepricava kako se za vikend napio da nije znao za sebe i kolko je povraco i da se ne sjeca kak je dosao kuci i slicne price nakon kojih drustvo to prepricava dalje kao nesto pozitivno i dobro umhesto da tog mahera popljuje pa da se slijedeci put malo zamisli prije nego se opet zabetonira .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 17:26   #37429
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Govorim o dijelu gdje je dopuštena 110 km/h. I nemoj mi sada reći vozi u ograničenju, kada je čovjek kočio kad god je netko došao iza, da ga pretekne. Odmah sam se upitao da li je problem baterija


Ima jedna crna sada u Puli non stop, meni osobno lijep auto. Doći će vrijeme kada će EL auti pogotovo u gradovima zamijeniti gorivaše, ali prvo to treba doći "siromašnim" klasama.
Kakve veze to ima s baterijom? Zaista misliš da je razlika u potrošnji (i opterećenju) struje tolika između 100 i 110-120 kmh da će stići do punjača pa čak i da mu je baterija mrtva?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 17:36   #37430
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Nikada neću shvatiti tu brzinu na cesti koja nije autocesta. Naravno da ima mjesta gdje možeš potegnuti, ali to je jedna traka, a auto nije agilan kao da voziš 70 km/h pa ako je iole sportski možeš izbjeći praktički i mrava.



Najveći problem kod tih ljudi je to što ozlijede druge.


Evo današnja vijest : https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2012815.aspx




Cesta koju znaju svi koji žive u Istri, a bogami i u ostatku HR ako se vole vozikati. To je stara cesta RI - PU, sa time da od Rijeke do Labina/Barbana cesta je praktički LIJEVO-DESNO, dosta pregledna, asfalt poprilično dobar i cesta je poznata motoristima. Ja je volim, ali to od 3. do početka 5. mjeseca, kasnije sada po ljeti ne idem po njoj zbog autobusa/kampera, i tisuću motociklista koji misle da je ovo pista. Dapače, kada nema ljudi, stvarno je lijepa dionica, ne znam da li sam je odvozio da mi je ikada bilo ispod 15 lit na njoj ..ali ovo je dokaz što brzina učini ljudima koji ne razmišljaju...znači sa Golf 4 starim kao Isus preletjeli u suprotnu traku i potrefili autobus. Jedina dobra stvar jest što je autobus, a ne neki auto sa dvoje djece od iza...još je jedan motociklist ozlijeđen jer je doletio i naletio na ulje.


I policija zna gdje se jurca, svake godine se gine i na ovim cestama, i umjesto da budu tamo, oni idu tamo i hvataju ekipu koja vozi 80 u zoni 70...
Ista cesta, pred šest godina.
Kad motoristi sjeku zavoj.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-...tora-izgorjelo
https://www.24sata.hr/news/stravicna...-motora-262942
Iskreno, iz perspektive nekoga tko radi 40-50tkm godišnje, ljudi globalno neznaju vozit.
A kultura na cesti opada proporcionalno s porastom broja vozila.
Bandam lijevo da bi skrenuo desno, i sječem zavoj jer vozim "sporcki" su mi vrh liste.
I također su mi dragi kad nakrcaju kolonu iza sebe i neznaju stat sa strane i propustiti kolonu. Mene je to u autoškoli učilo.
Daljnji favoriti su mi preticanja puževom brzinom, jer vozim dizlo raketu, pa ne moram u nižu prešaltat, i jahači u lijevoj traci na autocesti.
A kako sam prešao na manji (gradski auto), primjetno mi je da se auti na cesti i po veličini vole rangirat. Tipa ovaj je mali, pa ga sigurno žena vozi, ergo obrusit ću joj kočnice jer se meni ne čeka 2.5sec da prođe. Jedino što mu onda krkan od 120kila trubi...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 17:59   #37431
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova


I policija zna gdje se jurca, svake godine se gine i na ovim cestama, i umjesto da budu tamo, oni idu tamo i hvataju ekipu koja vozi 80 u zoni 70...
Kako na tim cestama lijevo-desno naći stotinjak metara ravnog poteza za mjerenje brzine, zatim prostor gdje bi stao policijski auto i još jedan zaustavljen auto, a da ne stoje na cesti?
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:36   #37432
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ja sam odlucio da cu definitvno uzeti kameru.
Evo par primjera unatrag zadnjih mjesec dana.

1. Vracam se iz Dubrave i skrecem lijevo kod Baotica. Zeleno je za ravno. Ja sam prva traka koja skrece lijevo. BABA dolazi s Yarisom pored mene i kroz puno crveno skrece lijevo i krsi par propisa, voznja u krivom smjeru, crveno... Dalje kod Petrola se prestrojila tipu ispred nosa. Brat bratu, 75 godina minimalno.
2. Baba me skoro skucala kod citya jucer. Dio u TC je posebno opasan. To je najveca koncentracija idiota. Znaci jebeni stop joj pise i samo izleti. Da ne povjerujes.
3. Svako jutro na semaforu preko Heinzelove (skretanje desno iz Vukovarske) dok mi je zeleno, svi prelaze cestu,a debelo im je crveno. Sve pet ako se upali dok prelazis. Jednog sam majmuna na biciklu cimao gasom i kocnicom dok se nije prevrnuo- Zima 2016/2017 😎
4. Prije 10-ak dana na krizanju D. Svetice/Vukovarska prema istoku, ja na zeleno i vozim ravno, a kreten projuri iz trake za lijevo i ubaci mi se u putanju. Da nisam kocio, ode sve u k, ukljucujuci i pjesaka koji je pretrcavao na crveno kod tramvajske stanice.

Ima tih sranja stalno pa i zaboravis, ali ovo je kriminal kako se vozi. E da, podrzavao sam Uber, ali i tu se sad nakupilo sljama koji vozi napamet da.je to strasno...


Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 20:59   #37433
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
click


Ima par mjestiju, ako si prošao ikada tom cestom znati ćeš gdje ih ima..
-->
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Kakve veze to ima s baterijom? Zaista misliš da je razlika u potrošnji (i opterećenju) struje tolika između 100 i 110-120 kmh da će stići do punjača pa čak i da mu je baterija mrtva?

Kakve ima veze? Hoćeš mi reći da je sasvim normalno voziti 100 km/h po autocesti? Mislim, nije da ih nema, ali mi čudno izgledalo da je svaki put prikočio kada su ga auti išli zaobilaziti, kojih 3-5 ...


Da ne govorim kako mehanički dio auta ne prati snagu auta, znači kočnice itd...ali opet, ne gledamo to svi, jelda, glavno je zdravo voziti?



Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ista cesta, pred šest godina.
Kad motoristi sjeku zavoj.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-...tora-izgorjelo
https://www.24sata.hr/news/stravicna...-motora-262942
Iskreno, iz perspektive nekoga tko radi 40-50tkm godišnje, ljudi globalno neznaju vozit.
A kultura na cesti opada proporcionalno s porastom broja vozila.
Bandam lijevo da bi skrenuo desno, i sječem zavoj jer vozim "sporcki" su mi vrh liste.
I također su mi dragi kad nakrcaju kolonu iza sebe i neznaju stat sa strane i propustiti kolonu. Mene je to u autoškoli učilo.
Daljnji favoriti su mi preticanja puževom brzinom, jer vozim dizlo raketu, pa ne moram u nižu prešaltat, i jahači u lijevoj traci na autocesti.
A kako sam prešao na manji (gradski auto), primjetno mi je da se auti na cesti i po veličini vole rangirat. Tipa ovaj je mali, pa ga sigurno žena vozi, ergo obrusit ću joj kočnice jer se meni ne čeka 2.5sec da prođe. Jedino što mu onda krkan od 120kila trubi...

Samo ću reći točka na sve, slažem se.




Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Kako na tim cestama lijevo-desno naći stotinjak metara ravnog poteza za mjerenje brzine, zatim prostor gdje bi stao policijski auto i još jedan zaustavljen auto, a da ne stoje na cesti?


Sjetio se ovog ..dobro da ga netko ne spiči ovdje.


Evo npr, malo naprijed/nazad (ovisi kako gledaš) ---> click


Ima par mjestiju, ako si prošao ikada tom cestom znati ćeš gdje ih ima..
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:13   #37434
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
ali mi čudno izgledalo da je svaki put prikočio kada su ga auti išli zaobilaziti, kojih 3-5 ...
Mozda mu je bio upaljen autopilot il nekakav assist, a ekipa bi mu se ubacila u traku na 10m ispred njega (nije da smo cijepljeni protiv toga) pa auto koci predstroznosti radi? Tko ce ga znati.

Nekad se znam voziti iza ekipe, ono 120ak solidnih na sat, meni oke, al on svakih parsto metara drka tu kocnicu (samo je takne valjda) i ne usporava. Naporno jako! Pa se moram baciti u prekrsaj i preci ga jer na svaki njegov stisak kocnice ja dobijem sijedu od fake alerta. Brijem da zbilja stisne tu kocnicu i zakoci ne bi mu vjerovao i kasno bi reagirao.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:19   #37435
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mozda mu je bio upaljen autopilot il nekakav assist, a ekipa bi mu se ubacila u traku na 10m ispred njega (nije da smo cijepljeni protiv toga) pa auto koci predstroznosti radi? Tko ce ga znati.

Ne znam ima li senzore od iza? Inače, taj assit koji skuži da je netko ispred tebe, znam za jedan slučaj (ne Tesla) kada je liku na autocestu zatitrao, i naglo zakočio i od iza ga zamalo razguzili...


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nekad se znam voziti iza ekipe, ono 120ak solidnih na sat, meni oke, al on svakih parsto metara drka tu kocnicu (samo je takne valjda) i ne usporava. Naporno jako! Pa se moram baciti u prekrsaj i preci ga jer na svaki njegov stisak kocnice ja dobijem sijedu od fake alerta. Brijem da zbilja stisne tu kocnicu i zakoci ne bi mu vjerovao i kasno bi reagirao.

To govoriš na Y ili? Ja se tu držim politike, ne vozim se iza nikoga...prije par godina u Italiji vozim se tako cca 120 km/h iza nekoga, kada odjednom zakoče usred ničega, uspijem prikočiti i baciti se malo u stranu, kada vidim unutra dvoje starčića, jadni starac sa glavom praktički u volanu i žmirka cestu..rekoh ne hvala.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:46   #37436
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Vozi li itko Rainsport 3 na iole jacem autu? 195/50-15 mi je dimenzija 150-160ks 350nm~ 1100kg. Zavoji po suhom, kocenje?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:54   #37437
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
To govoriš na Y ili?
Opcenito na AC. Volim naci "kompanjona" koji vozi kao ja, dekodiram brzinu njegovog tempomata i lipo ga pratim na 3 sekunde razmaka. Puna saka brade. Kad je iole guzva onda je to teze provoditi u praksi, jasno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 21:55   #37438
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Imao sam 225 45 17 na 230 ks i guma je super ali se brzo trošila .
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Vozi li itko Rainsport 3 na iole jacem autu? 195/50-15 mi je dimenzija 150-160ks 350nm~ 1100kg. Zavoji po suhom, kocenje?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 22:35   #37439
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Imao sam 225 45 17 na 230 ks i guma je super ali se brzo trošila .
Ma 2 sezone i dobro. Bitno da se moze zabavno vozit, auto je lagan pa nije pod stresom
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 23:56   #37440
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Opcenito na AC. Volim naci "kompanjona" koji vozi kao ja, dekodiram brzinu njegovog tempomata i lipo ga pratim na 3 sekunde razmaka. Puna saka brade. Kad je iole guzva onda je to teze provoditi u praksi, jasno.

Ovo mi zvuči kao recept za sudar. Neka prebacuješ pjesmu na radiu, staneš nešto vidjeti, već je tu show. Ne znam, znam da dosta ekipe to radi, ja osobno ne preferiram, nije da mi je jednom netko zakočio iz čista mira..
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na