Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2020., 22:59   #721
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 956
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ja sam ful zadovoljan u kombinaciji Samsung TV - Samsung DVB-T2. Sada nakom mj koristenja vidim da ipak ima malo manju osjetljivost od Samsung TV-a ali unatoc tome stabilan je na sobnoj anteni. Fali mu PVR, sve ostalo jako, jako zgodno. Glavna prednost lijep i funkcionalan menu i EPG. Isti kao i na Samsung TV-u sto meni ful pase. Daljinski isti (identican) kao Samsung TV, opet mi pase.

S obzirom na cijenu ima moju preporuku.
Danas mi stigao GX-MB540TL, ali ga još nisam isprobao da vidim kako šljaka pa ne mogu ništa o dojmovima. Ovo za daljinac potpisujem...identičan kao za samsung tv. Kako stvari stoje samo ću ga isprobati da vidim kako radi,a onda ide u prodaju jer sam kupio tv koji ima u sebi dvb-t2. Jednostavno se ne vidim u hrpi kablova i dva daljinca za jedan uređaj.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 07:31   #722
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
vezano za redline od ranije - dlna radi, ali nisam skužio kako se mijenja format slike. naime, film u 21:9 formatu rastegne na 16:9 i nisam uspio to promijeniti.

ima dvb-c u meniju za antenski search (nudi dvbt2 i dvbc). satelit nisam spajao.

youtube/dailymotion/vimeo NE rade, bace neki xml parsing error.
jesi stavio najnoviji firmware ?

jesi aktivirao iptv, jer mislim da prvih 12 mjeseci je gratis.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 08:19   #723
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
vezano za redline od ranije - dlna radi, ali nisam skužio kako se mijenja format slike. naime, film u 21:9 formatu rastegne na 16:9 i nisam uspio to promijeniti.

ima dvb-c u meniju za antenski search (nudi dvbt2 i dvbc). satelit nisam spajao.

youtube/dailymotion/vimeo NE rade, bace neki xml parsing error.
super za dvb-c jucer sam ga narucio iz Ronisa
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 10:07   #724
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 956
GX-MB540TL...bomba od uređaja! Odličan....izbornik kao na samsung tv-u i sve radi fluidno bez zastajkivanja. Samsung daljinski upravljač i vrlo jednostavan za korištenje. Već je navedeno da ne podržava snimanje pa kome je to neophodno neka ga zaobiđe. Također nema opciju izbora hrvatskog jezika no meni to ne smeta. Ne vidim uopće razliku u brzini od samog tv-a. Moja preporuka !
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 12:26   #725
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Evo mojeg Redlinea već doma... sad ću ga popodne isprobati. Nisam uspio naći specifikaciju točnu, vidio sam YT reviewe. U jednom od njih sam u setupu u opcijama vidio i Wifi. Ako to stvarno radi moram probati i tih godinu dana IP tva.

Je li potrebno updejtati softvare? je li V2595 zadnja verzija?

Zadnje izmijenjeno od: pogi. 09.10.2020. u 12:50. Razlog: FW update
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 19:19   #726
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Evo mog osvrta na Redline WS8500

Meni on koristi za stari CRT koje je spojen preko SCARTa, za kablovsku TV u naselju kao pomoćni TV u spavaćoj sobi koji se povremeno upali.

Prvo, dao sam 100kn više nego što je bilo potrebno jer taj signal koji je na kablovskoj u naselju uopće nije DVB-C nego ide preko obicnog antenskog kabela kao DVB-T/T2. Sad to sigurno znam jer mi to hvata i stari LCD ali nije bitno...

Sam uređaj dolazi sa FW iz 2017g. i zapravo je poprilično loš. Uređaj je rekao bih primarno namjenjen za DVB-S prijem. Dolazi predpodešen sa 30-tak satelita i njihovih tisuća TV kanala koje sam morao ukloniti uklanjanjem satelita. Onda sam tek mogao doći lakše do proskeniranih DVB-T/T2 kanala.

Na stranicama www.zed.hr ima za DL FW iz 2019g. ažurirao sam ga preko USB-a, rekao bih da uređaj radi malo brže.

Kad sam sve podesio, slika je dobra koliko to može biti na CRTu. Naravno nemoguće je točno podesiti omjer slike da bude dobro i na HRT1 i na RAI1.

Mrežne mogućnosti: uređaj nema WiFi mogućnsti ili meni nešto promiče. U sobi nemam mogućnost spajanja ethernet kabelom, a uređaj se nije spojio niti na WiFi signa routera kojeg u sobi sigurno ima niti na hotspot mobitela koj eje bio na metar od prijemnika.

Daljinski... jeftinjak sa sitnim tipkicama. Ne odaje dojam kvalitete.

Krajnja ocjena: ja ga osobno ne bi preporučio za kupnju. Vjerojatno bi ocjena bila veća da sam bio u mogućnosti koristiti IPTV mogućnosti koje navodno nudi.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 21:45   #727
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Danas stigao mail od t-coma, da za 189 kuna nude svoj Intek Digital prijemnik (koliko vidim, isti kao EvoTV. samo rebrandiran) s 3 mjeseca free programa.

Kako vam se dosad pokazao taj prijemnik?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 09:57   #728
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Recenzija s forum.hr:
Citiraj:
Kupljen Strong 8541, relativno dugo se boota kod paljenja, daljinski pristojne veličine i odlično hvata, iako plastika ne djeluje prekvalitetno. Al u odnosu na većinu kineskih uređaja je premija. Upute ne dolaze u pakiranju nego ih treba skinut u pdf, ne znam dal je to u skladu s našim zakonima.
Našao odmah sve kanale (16+1 u ZG), slika mi izgleda ok, nijednom nije zakockao, ali treba pričekat neku jaču kišu. Tuner se ćini kvalitetan.

Multimedia mi nije važna ali sam nešto isprobao, i par filmova uopće nije htio otvoriti, svi su bili bez titlova pa ne znam odgovor na gornje pitanje, još ću pogledat ali ne nalazim neke opcije za titlove u meniju.

EPG smeće, prikazuje hr znakove ali pokazuje samo jedan program, font minijaturan a pol ekrana prazno. Isto tako pokazuje samo nekoliko događanja, a ne onoliko koliko ima mjesta na ekranu, pa treba skrolat dolje.
Snimanje loše, kad namjestim timer nemam mogućnost editiranja, to nisam vidio niti na jednom uređaju dosad. A imao sam i quadro i infinity, a ovo je ipak neki kvalitetniji brend. Snimanje se odabere u epg i više ne mogu editirati vrijeme, tj. dodat da snima 5min prije i 10min poslje događaja. A kako se naši baš ne drže satnice to će značiti da ću dosta puta ostat bez cijele emisije.
Dok snima, ne možeš doslovno ništa s uređajem, na prošlom sam normalno gledao druge programe na istom MUX, ili ranije snimljene emisije.
Uglavnom uređaj doslovno samo za gledanje TV programa, žalosno. Možda bolje da sam kupio u SPARu quadro. Za doma ću definitivno ić na amiko.

Kad se upali uređaj piše mu 1.1.2015. ne znam šta je tak staro, hw ili sw, ali kako ima nadogradnju softwarea preko usb, otišao sam skinut najnoviji. Na str apsolutno ništa, ili ja ne nalazim pa ako netko naleti, nek baci link jer bi s jednom nadogradnjom postao upotrebljiv.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 10:03   #729
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,140
Ovo za Strong je upravo moje misljenje. EPG je tako ocajan da je to strasno. Ma cijeli firmware je uzasan. Ja nisam mogao vjerovati da je to strong. Ja sam uzeo Strong 8550, kao vrh ponude, smece. Dao ga staroj.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 10:35   #730
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Danas stigao mail od t-coma, da za 189 kuna nude svoj Intek Digital prijemnik (koliko vidim, isti kao EvoTV. samo rebrandiran) s 3 mjeseca free programa.

Kako vam se dosad pokazao taj prijemnik?
To i mene zanima. Cekam Ag da se javi, sigurno je uzeo tu ponudu
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 11:22   #731
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Neda mi se naručivati preko weba, a na moj kiosk Tiska stiže početkom sljedećeg tjedna, pa ću onda uzeti taj HT-ov
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 12:57   #732
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Prvo, dao sam 100kn više nego što je bilo potrebno jer taj signal koji je na kablovskoj u naselju uopće nije DVB-C nego ide preko obicnog antenskog kabela kao DVB-T/T2. Sad to sigurno znam jer mi to hvata i stari LCD ali nije bitno...
Škurinje? Što nisi pitao
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 13:45   #733
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Škurinje? Što nisi pitao
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 14:03   #734
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Evo mojeg Redlinea već doma... sad ću ga popodne isprobati. Nisam uspio naći specifikaciju točnu, vidio sam YT reviewe. U jednom od njih sam u setupu u opcijama vidio i Wifi. Ako to stvarno radi moram probati i tih godinu dana IP tva.

Je li potrebno updejtati softvare? je li V2595 zadnja verzija?
Kao sto sam rekao u vise navrata, OVDJE imas zadnji firmware koji je star niti mjesec dana (zadnja verzija je 27.59)

Wifi po defaultu nema, ali radi sa usb wifi stikovima.

Dao si 100 kn vise bez da si se potrudio saznati vise o uredjaju i sto nudi i kako nudi, sta da ti kazem
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 14:14   #735
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Kao sto sam rekao u vise navrata, OVDJE imas zadnji firmware koji je star niti mjesec dana (zadnja verzija je 27.59)

Wifi po defaultu nema, ali radi sa usb wifi stikovima.

Dao si 100 kn vise bez da si se potrudio saznati vise o uredjaju i sto nudi i kako nudi, sta da ti kazem
Ne. Uređaj sam odabrao jer je nudio i DVB-C za kojeg sam bio uvjeren da mi treba. Ispalo je da je signal od kablovske koja ide preko običnog antenskog kabela DVB-T/T2. Dovoljan bi mi bio najobičniji jeftinjak do 200kn.

To je bio zajeb... ali što je tu je. Idem znatiželje radi updejtati FW.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 16:22   #736
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,010
sa novim fw-om su proradili svi ti iptv ( internet servisi, youtube, redshare i tako to.
nisam to istraživao previše jer me random kanali u groznoj rezoluciji iz arabije i takvih krajeva ne zanimaju previše - ali eto, radi.
nego - upogonit ću cs na tome, treba mi samo i isključivo tivusat (jer mi dvb-t prekida, iako na tv-u radi normalno). ima neki preporučeni seller na aliju koji to dila za do kakvih 5usd godišnje?
ps - taj redline je kao uređaj sasvim OKE, to šta bi netko htio da bude đabe je drugi problem.
sjetite se tv max-a , uz vaučer je bio 200kn. a bio je tragedija od receivera.

pps -još kad bi netko skužio kako se taj redline daljinski programira za upravljat tv-om...?

Zadnje izmijenjeno od: jp_rv. 10.10.2020. u 16:30.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 17:10   #737
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,010
e da - i uređaj je VELIK. kao nekad satelitski receiveri. sad je popularno da su te stvarčice minijaturne - ovaj nije. cigla, ali barem fiksno stoji na polici i kruti hdmi i antenski kabel ga ne pomiču.
strujni kabel ima SAMO 1 METAR. nekome važno, jedva mi je stiglo do produžnog.
uglavnom estetski je OK.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 20:22   #738
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Danas stigao mail od t-coma, da za 189 kuna nude svoj Intek Digital prijemnik (koliko vidim, isti kao EvoTV. samo rebrandiran) s 3 mjeseca free programa.

Kako vam se dosad pokazao taj prijemnik?
Evo, nakon 15min korištenja.
Lošiji daljinski nisam nikad vidio. Pa A95X F3 (Android TV box za 25 USD) ima tri puta bolji daljinski.
Meni se ne čini pretjerano dobrim. Promjena između kanala nije najbrža. I za sve kanale mi pokazuje isto; cca. signal jačine 60%, kvaliteta 90%. Iako kad spojim samo na tuner TV-a imam na razlicitima kanalima razlicitu jačinu signala i kvalitetu. Kad prebacim na kanal: prvu sekundu, dvije je onak kao da slika ima fps 15. Onak malo trzavo. Ne znam kako bih opisao drugačije. Kasnije je dobro. EvoTV klasično banana, pola kanala. bitrate nikakav, slika katastrofa!!
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 03:07   #739
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ovaj Amiko me zanima, možda postanem pokusni kunić jer ga nitko nema.
Možeš potvrditi da tvoj Impulse ispravno prikazuje titlove s čćžđš dijakriticima?
Trenutno ne, jer se ne sjećam koristim ga na viksi a ne mogu do uređaja zbog korone.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 13:04   #740
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,083
Ima kakav DVBT2/H265 prijemnik a da može čitati barem neke video standarde preko USB-a. Treba mi nešto za punca i punicu

Za sad gledam ovo: Synergy T-1224
Amiko T765
NEWDIGITAL T2 265 HD

Realno kaj im kupim to budu koristili, a s obzirom da ide penzičima jednostavnost, HR titlovi su must, a ja bi htio da im čita i nekakvu mediu sa usb-a.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent

Zadnje izmijenjeno od: darkydark. 11.10.2020. u 14:25.
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 14:50   #741
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Budem ja probal ubost taj Amiko ovaj tjedan jer sve ovo ostalo do 200kn sam otpisao.
Ovo kaj daje Tcom je izgleda dobro al meni treba scart port.
Pa javim.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 17:57   #742
Sharki
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 5
Intek od t-coma ima av izlaz na koji se spaja Mini AV 3.5 mm na SCART kabel, dužina 1.2 met - C-SCXAV pa imaš skart , pogledao sam stražnju sliku izlaza na netu,koje ima. kabel je 17kn

https://www.ronis.hr/redline-mini-av...93876/product/
Sharki je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 18:30   #743
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Takva verzija av izlaza je "zadnja moda",
isto ima novi stb od A1 Bnet - a,
tamo sam opisivao detalje kako je spojen taj kabel.
Kao "nema mjesta" za scart konektor.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 18:46   #744
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Takva verzija av izlaza je "zadnja moda",
Ljudi pa pratite malo, izadjite iz pecine. Taj AV izlaz je u upotrebi jos od davne 2014-te kada je Evo TV pustio na trziste STRONG SRT 8527.
Inace za dodatni info... na tom strongu ako se gleda preko AV izlaza nema HDCP zastite, mogu se klasicno snimiti svi kodirani kanali naravno u SD rezi, 576p.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 19:20   #745
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ljudi pa pratite malo, izadjite iz pecine. Taj AV izlaz je u upotrebi jos od davne 2014-te kada je Evo TV pustio na trziste STRONG SRT 8527.
Inace za dodatni info... na tom strongu ako se gleda preko AV izlaza nema HDCP zastite, mogu se klasicno snimiti svi kodirani kanali naravno u SD rezi, 576p.
I na televizorima isto postoje jako dugo, najčešće dobiješ i adapter 3.5 mm jack na 3 x ženski RCA.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 19:32   #746
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Da izađemo "iz pećine" jer idioti pametuju / mijenjaju standarde ... da buden fin nemoj me z***

To šta govoriš "3x rca" je drugo tj. rgb.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 19:36   #747
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
To šta govoriš "3x rca" je drugo tj. rgb.
Ama sve ide iz tog izlaza i ton... oni mali prenosivi tv-i to imaju 10-tak godina...

Ostario si
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 19:38   #748
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Da izađemo "iz pećine" jer idioti pametuju / mijenjaju standarde ... da buden fin nemoj me z***

To šta govoriš "3x rca" je drugo tj. rgb.
Ima opcija i RBG i audio + video, uz LG se dobiju oba adaptera.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 19:52   #749
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
To kad dođe sa uređajem je korektno a ne da ga moraš tražiti / kupovati ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 20:20   #750
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
po pitanju REDLINE WS 8500 Combo,

najnoviji firmware možete skinuti ovdje:

https://www.satdl.com/product/4280/r...-ws-8500-combo

ili

http://stbsupport.com/detail.asp?id=177

ili možete:

napraviti " Upgrade SW By Internet" upisati adresu servera 195.181.161.200

nakon toga sve radi uključujući i IPTV

naravno IPTV nije svjetski, ali ima dosta zanimljivih kanala

ako vam ne odgovara taj IPTV, također možete upisati svoje podatke od IPTV-a

dok po pitanju WIFI-a, on nema WIFI ali podržava one male USB WIFI stickove. pa ako imate možete ukopčati
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na