Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.09.2020., 10:17   #7741
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Ekipa, noviji Xiaomi mobiteli za EU ne dolaze sa snimačem razgovora.
Razlog privatnost/zakonitost cijele priče.
Dakle, eu rom ili kina/global verzije.
Primjetite da kad odete na c.mi.com na downloadu imate odvojene EEA verzije softwera od china i global.
Dakle, ako je mobitel kupljen iz službenog uvoza u EU, nema snimanja razgovora.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2020., 12:02   #7742
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ekipa, noviji Xiaomi mobiteli za EU ne dolaze sa snimačem razgovora.
Razlog privatnost/zakonitost cijele priče.
Dakle, eu rom ili kina/global verzije.
Primjetite da kad odete na c.mi.com na downloadu imate odvojene EEA verzije softwera od china i global.
Dakle, ako je mobitel kupljen iz službenog uvoza u EU, nema snimanja razgovora.
Moj je kupljen iz službenog uvoza i ima snimač jer je došao s njim. Mob je RN7 i sa svakim updateom snimač ostaje. Ako se dobro sjećam, pročitao sam negdje na netu da oni koji su imali snimač (Xiaomi dialer) ostaju na tome, a novi dobijaju Google diler. Iako, Google planira implementirati taj snimač, mislim da za neke pixele ima (nisam siguran) tako da ne kužim problem.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 09:28   #7743
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,136
u hebmti... vidi ti to, vidi ti to provijetljenje, živio Xiaomi, puno hvala!

P.S. I ja imam redmi note 7, android 10, kupljen u lokalnoj trgovini, prije godinu dana mislim, i da na kutiji piše GLOBAL, i imam taj defaultni snimač poziva isto
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 11:14   #7744
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Imam Mi9 star 1 godinu, kupljen u dućanu u HR i imam snimač razgovora od prvog dana (na kutiji piše Global)
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 11:24   #7745
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
dok je, ajmo reći, bio xiaomi mali, radio je kaj je htio a sad dok je malo veći i došao pod povećalo, tata Google ipak kaže malo drugačije...
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 18:23   #7746
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Konačno više, upravo sletio update na 12.0.3.0 za Mi 9 lite global rom.
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 17:44   #7747
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Eto i ja se našao u čuđenju MIUI sada....

Već od prekjučer nisam više u mogućnosti sa lockscreen-a "proširiti" notifikacije. Ne mogu ništa u opcijama naći na koje bi to utjecalo. Do neki dan sve radilo kako spada i sada svaki put kada želim prstom povući po notifikaciji da vidim cijeli sadržaj na lockscreenu, ništa se ne dešava nego, kako povućem i pustim tako se vrati odmah na prvobitni izgled.

Par puta mi se desilo da mi se mobitel otključao u đžepu i bio po raznim menijima...

- Probat više puta restart
- reinstallirao rom
- reinstall chat appova poput WA i messenger

Ništa nije pomoglo, ima netko neki savjet ?

Mi 9t - MIUI 12
Xiaomi EU 20.9.3
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 08:42   #7748
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
dosao MIUI 12 i dobio polu iphone 😂

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 09:14   #7749
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Ništa nije pomoglo, ima netko neki savjet ?

Mi 9t - MIUI 12
Xiaomi EU 20.9.3
Savjet je da staviš global rom i napraviš factory reset.
EU nije službeni rom xiaomija.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 09:56   #7750
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Previše pozitivnog mi donosi EU Rom naspram globala, i za sada preko godinu dana uredno radi bez greške.


Uglavnom, nađoh krivca za gore navedeni problem pa ako netko ne pomogne:

Settings - Always on display & lockscreen - quick settings access slajder na on. Ako je off nema više expand notifikacija na lockscreenu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 10:52   #7751
pizzonia
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: PŽ
Postovi: 41
Pozdrav ekipa.. Da li je tko imao Samsung S9+ i da je prešao na Poco F2 Pro? Imam priliku prijeći na Poco a devetka mi u srcu 😀
Oba su 6gb ram a na samsungu mislim da je bolja kamera, software i display. Veći ekran i podrska za 5G mi ne igraju ulogu, igrice ne igram..

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
pizzonia je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 11:42   #7752
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Kao prvo, oni što bi meni igralo najbitniju ulogu je support, s9 + ako još nije bude brzo na end od life pa time i software support.

Drugo, poco može imati i bolju kameru ako si staviš pravi gcam na mob. Ja uredno uspoređujem sa prijateljem moj mi 9t i njegov s10+, nema tu više puni prednosti Samsung u kvaliteti slike.

Mobitel od 300€ slika iste, ako ne i bolje slike od mobitela od 700€. Plus imaš na izbor dodatne kamere.

Treće, iako imaju 6gb jedan i drugi, poco ima noviji, brzi i štedljivi RAM (normalno za mobitel ove generacije)

Zašto bolji ekran ? Sa poco f2 dolazi super amoled HDR 10+ koji izgleda kao i na svakom drugom "flagshipu"

Četvrto, software? Da ...nije vrhunac ali nije ni smeće, međuostalom je to i individualna stvar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 12:59   #7753
pizzonia
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: PŽ
Postovi: 41
Zahvaljujem na osvrtu. Na bolji ekran sam mislio na vecu rezoluciju.. Baterija je jos jako bitna, ova na s9+ je vec u banani lagano..

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
pizzonia je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 13:32   #7754
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Kao prvo, oni što bi meni igralo najbitniju ulogu je support, s9 + ako još nije bude brzo na end od life pa time i software support.

Drugo, poco može imati i bolju kameru ako si staviš pravi gcam na mob. Ja uredno uspoređujem sa prijateljem moj mi 9t i njegov s10+, nema tu više puni prednosti Samsung u kvaliteti slike.

Mobitel od 300€ slika iste, ako ne i bolje slike od mobitela od 700€. Plus imaš na izbor dodatne kamere.

Treće, iako imaju 6gb jedan i drugi, poco ima noviji, brzi i štedljivi RAM (normalno za mobitel ove generacije)

Zašto bolji ekran ? Sa poco f2 dolazi super amoled HDR 10+ koji izgleda kao i na svakom drugom "flagshipu"

Četvrto, software? Da ...nije vrhunac ali nije ni smeće, međuostalom je to i individualna stvar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ako ti uspoređujes mi9t sa s10+ kamerom onda tvoj frend nešto nije dobro namjestio ili netko sere jer kamere su neusporedive.

Mi9t je ok ali srednja žalost od kamere. Usporedba sa s10 je idiotizam

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 13:54   #7755
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Da uspoređujem i uspoređujem dobro.

Jedam Mi 9t sa pravim Gcamom sa kojime možeš slikati punih 48Mpx bez binninga i u kojem je low light performance iz jedne verziju u drugu bolji i bolji.

I još jedna stvar, daleko je od idiotizma napraviti takvu usporedbu. MI 9t, pa i ostali mobiteli tog ranga se kroz koji mjesec do godinu nakon izlaska itekako mogu mjeriti sa ostalim frajerima, samo zahtjeva osobnog angažmana da središ ono što oni nisu u stanju.


A ako ti misliš da je srednja žalost od kamere, onda ili si samo gledao po youtubu suporedbe ili nisi dugao imao takve mobitele jedan pored drugoga na duže vrijeme i uspoređivao razne uvjete. Jer reći da je kamera srednja žalost, je idiotizam. Jer out of the box je sasvim ok, sa prčkanjem je nevjerajtna u biti.

Ali eto, kome se da jel
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 14:10   #7756
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Imam u kući s7,s8,s9,s10 lite,s10 plus a poslovni mi je mi 9 lite,žena ima Samsung a50 i mi9t (da,ne volim prodavati stare mobitele)

Žena pizdi sa gcam i mi9t kad god slika nešto što nije savršeno mirno. Probaj uslikati razigranog psa,probaj snimiti kvalitetan video

Kamera nema stabilizaciju, slike su zrnatije,puno manje detalja

Definitivno gcam vs stock je gcam bolji ali daleko je to od s10,pa čak i od s8

Definitivno nije kamera smeće,ok je ali nijedna kamera bez OIS nije dobra kamera koja mi može zamijeniti fotic. A s10+ je baš to

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 15:48   #7757
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,314
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Da uspoređujem i uspoređujem dobro.

Jedam Mi 9t sa pravim Gcamom sa kojime možeš slikati punih 48Mpx bez binninga i u kojem je low light performance iz jedne verziju u drugu bolji i bolji.

I još jedna stvar, daleko je od idiotizma napraviti takvu usporedbu. MI 9t, pa i ostali mobiteli tog ranga se kroz koji mjesec do godinu nakon izlaska itekako mogu mjeriti sa ostalim frajerima, samo zahtjeva osobnog angažmana da središ ono što oni nisu u stanju.


A ako ti misliš da je srednja žalost od kamere, onda ili si samo gledao po youtubu suporedbe ili nisi dugao imao takve mobitele jedan pored drugoga na duže vrijeme i uspoređivao razne uvjete. Jer reći da je kamera srednja žalost, je idiotizam. Jer out of the box je sasvim ok, sa prčkanjem je nevjerajtna u biti.

Ali eto, kome se da jel

Ne uspoređuješ dobro. S10+ sa Snapdragonom ima bolje rezultate nego na Exynos. Usporedba ne bi bila poštena jer nema dobre podrške GCAM na Exynos. Bilo bi glupo staviti 9T sa Gcam vs S10 stock.

Da li je uredu usporediti Pixel 4 XL vs 9T? I tu 9T gubi utrku

@buljaka
S10 lite - ubaci i javi rezultate.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 16:03   #7758
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ne uspoređuješ dobro. S10+ sa Snapdragonom ima bolje rezultate nego na Exynos. Usporedba ne bi bila poštena jer nema dobre podrške GCAM na Exynos. Bilo bi glupo staviti 9T sa Gcam vs S10 stock.

Da li je uredu usporediti Pixel 4 XL vs 9T? I tu 9T gubi utrku

@buljaka
S10 lite - ubaci i javi rezultate.

Zašto bi bilo glupo uspoređivati?.
U startu se uspoređuju dva mobitela koji su cjenovno nebo i zemlja. Gdje se onda vraćamo na one iste, stare rasprave. Da li je kamera za 400€ bolja? po MENI, nije i tako bi bilo kome rekao ako pita za svjet.

Ono što sam želio dati do znanja još u prvom postu je da....Jedam Mi 9t (u ovom primjeru) se sa Gcamom može bez problema uspoređivati sa jedno 400€ do 500€ skupljim mobitelom bez Gcam podrške, jer za tu razliku u cijeni mu i nebi trebao, jel ? nego da je očita razlika out of the box. Da je sa Gcam-om time još bolji, naravno da je...ali to nije bit.


Bit je, da ako čovjek misli sa S9+ prijeći na Poco F2 Pro i da se boji neke astronomske razlike u kvaliteti kamere(kao jedan od faktora), može mirno spavati jer je neće biti.


Za video se slažem, ali ima i tu nekih recepata za uspijeh.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 21:55   #7759
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
MIUI 12,Redmi Note 8 pro,nema snimanja poziva.
Jel to isključeno na nekim verzijama,ne mogu pronaći u postavkama,Google ne daje neke rezultate osim flashanja Indonezija roma

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 23:08   #7760
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Moguće je da je do mreže, kolega novinar se isto žalio na istu stvar i ispalo je da Xiaomi zbog EU zakona blokira snimanje.
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2020., 09:37   #7761
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
MIUI 12,Redmi Note 8 pro,nema snimanja poziva.
Jel to isključeno na nekim verzijama,ne mogu pronaći u postavkama,Google ne daje neke rezultate osim flashanja Indonezija roma

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Niti jedan Xiaomi phone koji je izašao poslije Mi9T nema snimač. Svi prelaze na googleove app, dialer i sms (oneplus isto) zbog pravila koja google nameće. Jedno još samsung ima svoje.

Ja sam flashao Note 8 sa indijskim romom i nema nikakve razlike a imaš xioamijeve app i snimanje
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2020., 10:29   #7762
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Groowix Pregled postova
Konačno više, upravo sletio update na 12.0.3.0 za Mi 9 lite global rom.
Meni jos nista ne dolazi
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2020., 13:26   #7763
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
MIUI 12,Redmi Note 8 pro,nema snimanja poziva.
Jel to isključeno na nekim verzijama,ne mogu pronaći u postavkama,Google ne daje neke rezultate osim flashanja Indonezija roma

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Postoji xiaomi.eu jedna verzija bazirana na androidu 9 koja funkcionira uredno i naravno ima snimač poziva.

Postoji i miuipro 12 (20.6.4) baziran na androidu 10 koji isto radi uredno.

Nakon tih verzija nisam naisao niti na jedan drugi stock based rom a isti se vise ne azuriraju. Makar rade uredno i koristim ih kao daily drivere (miuipro).
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 01:57   #7764
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Miui 12.
Za specifične aplikacije sam stavija u battery saver "No restrictions", no opet mi ubije app.
kako to spriječiti?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 02:35   #7765
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Imas jos onu foru da otvoris listu aplikacija, kliknes dugo na aplikaciju koju zelis, i onda ti se pojavi lokot koji moras zatvoriti.

To bi moralo pomoci.


Jel zna netko kojom kombinacijom tipki upaliti samo jednu (crvenu) ledicu na mobu. Uspio sam to par puta slucajno ali ne mogu skuziti koja kombinacija tipaka za pojacavanje/stisavanje/paljenje to radi. Imamo postavljen shortcut za lampu na dupli klik na power gumb.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 08:06   #7766
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Miui 12.
Za specifične aplikacije sam stavija u battery saver "No restrictions", no opet mi ubije app.
kako to spriječiti?

Probaj isto u postavkama staviti, odnosno upaliti slider na "autostartapp" ako ti vec nije po defaultu.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 08:27   #7767
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Jednostvno ih "zaključaj", kliknes kao da ćeš obrisati sve aplikacije iz memorije, Stisnes i zadrzis na aplikaciji koju zelis zakljucati i stisni ikonu lokota.

Mada meni sve radi kako treba, a nisam nista prckao po tim postavkama baterije.
Od prvog dana otkad sam uzeo telefon sve radi kako treba.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 09:29   #7768
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Niti jedan Xiaomi phone koji je izašao poslije Mi9T nema snimač. Svi prelaze na googleove app, dialer i sms (oneplus isto) zbog pravila koja google nameće. Jedno još samsung ima svoje.

Ja sam flashao Note 8 sa indijskim romom i nema nikakve razlike a imaš xioamijeve app i snimanje
Xiaomi mi note 10 snimanje razgovora uredno radi. True phone dialer je defaultu.

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk
dreammastera je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 10:55   #7769
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,136
ljudi,

unazad mjesec dana moj redmi note 7 je postao baš dosta usporen, animacije/prijelazi otvaranja aplikacija je postalo baš "ružno sporo", jedina nada je factory reset? od aplikacija imam 3-4 nužne instalirane koje koristim svakodnevno, znači mob nije prenakrcan aplikacijama... ili mu nešto ždere ram (excel sheet u kojoj svakodnevno vodim evidencije - moguće da ga to koči???) ili zbog hrpetine slika (koje se spremaju na microSD vanjsku)... ostalo stvarno ne vidim šta bi ga moglo toliko usporavati
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 13:05   #7770
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
ljudi,

unazad mjesec dana moj redmi note 7 je postao baš dosta usporen, animacije/prijelazi otvaranja aplikacija je postalo baš "ružno sporo", jedina nada je factory reset? od aplikacija imam 3-4 nužne instalirane koje koristim svakodnevno, znači mob nije prenakrcan aplikacijama... ili mu nešto ždere ram (excel sheet u kojoj svakodnevno vodim evidencije - moguće da ga to koči???) ili zbog hrpetine slika (koje se spremaju na microSD vanjsku)... ostalo stvarno ne vidim šta bi ga moglo toliko usporavati
žena je na redmi note 9 pro imala isti problem. kao da ima redmi 2 sa 500 mb rama.
Riješio ga prije par dana(3 dana je od tad već normalno, nadam se da će potrajati) tako da samo u developer optionsima isključio i uključio MIUI optimization, restartao mob i nakog toga sve leti.
Dalthor je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na