Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2023., 22:10   #391
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Dok je god tamo netko da potpiše primitak pošiljke, nema problema.
Standardna procedura za pakete veće vrijednosti
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 00:44   #392
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Da, ova poruka se vec neko vrijeme pokazuje. Mr. Krabs to sve potpise, nemas frke.

Mailbox je ako se ne varam mrvu poskupio. 14 eura za paket od 2 do 3 kg. Ako imas samo taj jedan paket onda je to to. Ako narucujes vise itema u narudzbi i amazon ti to rascjepka u 2 posiljke, onda to vise nije to.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 15:17   #393
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
OK, hvala.
Naručeno i cekamo
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 23:38   #394
BržiOdHrane
Zjaka Seller
 
BržiOdHrane's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: New York - Paris - Peckham
Postovi: 6
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Da, ova poruka se vec neko vrijeme pokazuje. Mr. Krabs to sve potpise, nemas frke.

Mailbox je ako se ne varam mrvu poskupio. 14 eura za paket od 2 do 3 kg. Ako imas samo taj jedan paket onda je to to. Ako narucujes vise itema u narudzbi i amazon ti to rascjepka u 2 posiljke, onda to vise nije to.

Upravo sam ovo doživio danas, i popizdio.


Ne naručujem preko njih tako redovito, a one jednokratne konsolidacije očito više nema, a ja naivac vjerovao da će mi tri manja itema Amazon poslati odjednom, jer je za sva tri pisalo da će poslati 27og.


Na kraju stiže poruka za jedan item: "We thought you'd like to know that we dispatched this portion of your order separately to give you a quicker service"


Kao "quicker service" .. i onda pošalju druga dva itema 2 sata kasnije. Nabijem ih..


Zbog veće poštarine praktički se izgubila isplativost koju sam mislio ostvariti u odnosu da sam te iteme naručivao direktno iz drugih izvora..
BržiOdHrane je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2023., 23:52   #395
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Nazalost to se koliko znam ne da sprijeciti, amazon unutar njemacke salje dhl-om i velike su sanse da itemi zavrse u vise paketa "jer je njima tako isplativije" nego da skupljaju tvoje iteme po skladistima i konsolidiraju ih. Istina, dobit ces ih brze jer u isto vrijeme idu iz dva skladista umjesto da cekas da amazon prvo spoji artikle u jednu narudzbu.

Isplativost mailboxa se na kraju svodi na narudzbu skupljih itema, potencijalno na popustu, gdje najvise stedis u razlici poreza. Za ustedu od 20-30 eura osobno vise i ne gledam mailbox.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 00:08   #396
BržiOdHrane
Zjaka Seller
 
BržiOdHrane's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: New York - Paris - Peckham
Postovi: 6
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nazalost to se koliko znam ne da sprijeciti, amazon unutar njemacke salje dhl-om i velike su sanse da itemi zavrse u vise paketa "jer je njima tako isplativije" nego da skupljaju tvoje iteme po skladistima i konsolidiraju ih. Istina, dobit ces ih brze jer u isto vrijeme idu iz dva skladista umjesto da cekas da amazon prvo spoji artikle u jednu narudzbu.

Isplativost mailboxa se na kraju svodi na narudzbu skupljih itema, potencijalno na popustu, gdje najvise stedis u razlici poreza. Za ustedu od 20-30 eura osobno vise i ne gledam mailbox.
Istina, inače to ne radim i sad ja idem uštedit 250-300 kn. Zapravo, najviše jer mi se jedan item posebno sviđao na Amazonu, iako ima sličnih alternativa drugdje pa reko idem sve onda tamo, i sjebo se. Najgore mi sad ako će trebat nešto reklamirat. Ma ..



Btw, jel postoji neki način da se billing adresa izmjeni. Ne kužim zašto je to zasivljeno. Mislim, ok, ima način da se delivery adresa postavi, ali čemu zasiviti billing adresu. Jel mi je promaklo nešto?
BržiOdHrane je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 06:19   #397
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Mailbox je ok usluga i firma no nažalost skok u cijeni usluge teško je nadoknaditi u jeftinijoj cijeni proizvoda. Ispadne nešto jeftinije ali ne isplati se gnjavaže osobito ako ne daj bože treba svar vratiti nazad amazonu iz razloga x. U zadnje vrijeme osim ako nije stvar od 400-500eur odmah šaljem u hr. Lakše za buduću garanciju i sigurnije oko mogućeg povrata.

Mailbox je nezamjenjiv ako si se odlučio na nešto a taj me shipa u hr. E onda oni stvarno odrade čudo.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 07:34   #398
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Ti uvijek mozes vratiti proizvod u roku 30 dana al na svoj trosak. A reklamacija takodjer ne bi smjela biti komplicirana iako nisam imao taj slucaj (jos). Uvijek sam bio misljenja da se ljudi sele, adrese nisu dozivotne i za godinu dana kada nesto reklamiram ne vidim razlog zasto mi to ne bi poslali u hr.

Citiraj:
Autor BržiOdHrane Pregled postova

Btw, jel postoji neki način da se billing adresa izmjeni. Ne kužim zašto je to zasivljeno. Mislim, ok, ima način da se delivery adresa postavi, ali čemu zasiviti billing adresu. Jel mi je promaklo nešto?
Billing adresu biras kod checkouta. Kada ides kroz korake placanja u kosarici imat ces opciju odabira adrese za dostavu i u zadnjem koraku biras adresu za racun. Adresa za racun moze biti hr adresa, meni tako stoji godinama, nebitno narucujem li na mailbox ili ne.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 29.09.2023. u 07:41.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 10:32   #399
BržiOdHrane
Zjaka Seller
 
BržiOdHrane's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: New York - Paris - Peckham
Postovi: 6
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ti uvijek mozes vratiti proizvod u roku 30 dana al na svoj trosak. A reklamacija takodjer ne bi smjela biti komplicirana iako nisam imao taj slucaj (jos). Uvijek sam bio misljenja da se ljudi sele, adrese nisu dozivotne i za godinu dana kada nesto reklamiram ne vidim razlog zasto mi to ne bi poslali u hr.


Billing adresu biras kod checkouta. Kada ides kroz korake placanja u kosarici imat ces opciju odabira adrese za dostavu i u zadnjem koraku biras adresu za racun. Adresa za racun moze biti hr adresa, meni tako stoji godinama, nebitno narucujem li na mailbox ili ne.

E thx na ovom infu, nisam još išao checkout, čekao sam neki odgovor od njih, ali bolje da što prije ovo riješim.


Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Mailbox je ok usluga i firma no nažalost skok u cijeni usluge teško je nadoknaditi u jeftinijoj cijeni proizvoda. Ispadne nešto jeftinije ali ne isplati se gnjavaže osobito ako ne daj bože treba svar vratiti nazad amazonu iz razloga x. U zadnje vrijeme osim ako nije stvar od 400-500eur odmah šaljem u hr. Lakše za buduću garanciju i sigurnije oko mogućeg povrata.

Mailbox je nezamjenjiv ako si se odlučio na nešto a taj me shipa u hr. E onda oni stvarno odrade čudo.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

Ma znam da. Išao sam kupovati neki stalak, kojeg nema nigdje kod nas, mislim ima, ali ne s tim fičurima i tu zapravo nisam mislio proći jeftino jer sam baš želio taj. Kad sam to već uzimao, odlučim uzeti jedan tablet koji već neko vrijeme snimam, a bio na kratkom popustu te jeftinij nekih 50 eura nego kod nas. Da ne čekam iz Kine mjesec dana case za tablet, uzmem odmah na Amazonu, i eto.. na kraju nisam ništa jeftinije prošao ali sam htio baš taj stalak, nije mi se dalo čekat case i htio sam proći nešto jeftinije s tabletom, pa sam sve skupa od tamo naručivao i bok.


U pravilu nije neka sad velika cifra tako da nije bed, ali više sam popizdio zbog načina slanja od strane Amazona u razmaku od 2 sata, pa sam htio vidjeti jel ima kakvih iskustava forumaša u takvim situacijama.
Sranje je ako odlučiš kupiti više sitnica, koje nemaš gdje drugdje naručiti, i onda ti pošalju u 5 različitih paketa.


Vjerojatno u budućnosti kod takvih sličnih manjih narudžbi, kad nema drugdje za kupit, probat upisati u Add delivery instruction neki komentar tipa, "jebo vas quicker service , kad sve budete imali onda šalji skupa."
BržiOdHrane je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 10:36   #400
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Meni su paketi prema hr znali doci rascjepkani u 2-4 kutije. Znaci njih tako boli briga za taj trosak slanja. Jeftinije je iz 3 skladista poslati 3 paketa nego da interno ta tri paketa prvo spoje i posalju kao jedan. Bezos sigurno ima racunicu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 11:14   #401
BržiOdHrane
Zjaka Seller
 
BržiOdHrane's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: New York - Paris - Peckham
Postovi: 6
Ajme koji zajeb. Nije mi se dalo čekati odgovor od ovih iz supporta više i idem ja to platit zasebno, da mi što prije pošalju i da to riješim.

I ženska mi doslovno 2 min nakon moje uplate napiše informacije koliko bi me koštalo to sve, ako uplatim godišnji fee za konsolidaciju od 15,50 eura.
Ispalo bi me 2 eura više da sam to uzeo, nego sad što sam sad platio zasebno, ali sljedećih godinu dana bih imao konsolidaciju uplaćenu i onda bih mogao u tom razdoblju konsolidirati kako šta hoću.



Eto da znate u budućnosti, ako se nađete u sličnoj situaciji, da možda nije loše ići na tu opciju
BržiOdHrane je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 14:28   #402
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
A joh, pa mislio sam da to znamo Moras to prouciti malo, stekao sam dojam da si vec koristio mailbox pa nisam isao u detalje.

Ukratko, gospodja ti nije rekla bas sve. Placas godisnju konsolidaciju jednokratno, to je jasno. Kada primis pakete na mailbox placas hendlanje svakog paketa posebno ovisno o kilazi (znaci imas tri paketa, platis cca 1-2 eura/paketu). Placas i kutiju za konsolidaciju (ajmo reci isto oko par eura). I nakon svega placas postarinu do hr (ajmo reci oko 10 eura, ovisno o kilazi).

Proguglaj po ovoj temi malo iskustva, pisali smo i ja i jos neki sveukupne cifre koliko treba platiti za spajanje par paketa.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 15:19   #403
BržiOdHrane
Zjaka Seller
 
BržiOdHrane's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: New York - Paris - Peckham
Postovi: 6
Ma glupan, jednom sam koristio Mailbox prije 3 god, i tad sam detaljno proučio sve na forumu da znam što i kako.. I sad reko idem ponovno preko njih, ali pravila i cijene su se promijenile, a nisam ponovno čitao nego sam brzopleto sve odradio.
Tada za 5 puta teži paket sam platio malo manje od 2/3 cijene ovih par itema, pa su me iznenadile nove cijene.

Je da, detaljno mi je ženska izračunala koja stavka koliko košta i kad sam to zbrojio skužio da sam se zajebo i da bih trebao drugi put malo bolje čitati
Al dobro, bolje da sam se opekao i naučio lekciju na ovoj, koliko toliko, manjoj cifri nego da sam nešto skuplje naručivao.

A i drugi mogu naučiti na mojoj grešci.

Sljedeća takva kupnja ide obavezno fee za godinu dana.
BržiOdHrane je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 17:51   #404
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nazalost to se koliko znam ne da sprijeciti, amazon unutar njemacke salje dhl-om i velike su sanse da itemi zavrse u vise paketa "jer je njima tako isplativije" nego da skupljaju tvoje iteme po skladistima i konsolidiraju ih. Istina, dobit ces ih brze jer u isto vrijeme idu iz dva skladista umjesto da cekas da amazon prvo spoji artikle u jednu narudzbu.

Isplativost mailboxa se na kraju svodi na narudzbu skupljih itema, potencijalno na popustu, gdje najvise stedis u razlici poreza. Za ustedu od 20-30 eura osobno vise i ne gledam mailbox.
Jednom sam pokušao kupiti stvar preko amazona sa HR adrese, čekao sam tjedan dana i odustao, nije bio preciziran datum kada će biti dostupan. Onda sam ponovno naručio ali odabrao mailboxde adresu, i za 3 dana stiglo na mailbox, i s mailboxa do mene za isto toliko. Njemacke adrese imaju prioritet, i ako nemaju puno itema u skladištu, to uglavnom onda ide samo Švabama, pa eto još jedan slučaj kada se isplati koristiti mailboxde.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 17:56   #405
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ti uvijek mozes vratiti proizvod u roku 30 dana al na svoj trosak. A reklamacija takodjer ne bi smjela biti komplicirana iako nisam imao taj slucaj (jos). Uvijek sam bio misljenja da se ljudi sele, adrese nisu dozivotne i za godinu dana kada nesto reklamiram ne vidim razlog zasto mi to ne bi poslali u hr.


Billing adresu biras kod checkouta. Kada ides kroz korake placanja u kosarici imat ces opciju odabira adrese za dostavu i u zadnjem koraku biras adresu za racun. Adresa za racun moze biti hr adresa, meni tako stoji godinama, nebitno narucujem li na mailbox ili ne.
Upravo to, pogotovo u Njemačkoj ljudi su tamo uglavnom podstanari, svako malo mijenjaju adresu stanovanja, a i šta nije da ako je billing adresa moja, a ne mailboxde, onda račun glasi na moje ime i prezime, adresu itd, dakle ja sam vlasnik te robe, i mogu zatražiti paket na tu svoju adresu. To bi trebalo vrijediti kod svih trgovina, pogotovo kod Amazona koji ne radi probleme oko tih stvari, i sve je uglavnom bezbolno.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 20:34   #406
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nazalost to se koliko znam ne da sprijeciti, amazon unutar njemacke salje dhl-om i velike su sanse da itemi zavrse u vise paketa "jer je njima tako isplativije" nego da skupljaju tvoje iteme po skladistima i konsolidiraju ih. Istina, dobit ces ih brze jer u isto vrijeme idu iz dva skladista umjesto da cekas da amazon prvo spoji artikle u jednu narudzbu.
Par puta se me baš izuli u cipela JIMPS. Njima ništa ne znači na kraju a mene su baš zajebali.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 20:45   #407
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Citiraj:
Autor Dr. Strange Pregled postova
, a i šta nije da ako je billing adresa moja, a ne mailboxde, onda račun glasi na moje ime i prezime, adresu itd, dakle ja sam vlasnik te robe, i mogu zatražiti paket na tu svoju adresu..
Amazon je cudna biljka. Dosta mi je sama cinjenica da garancija nije prenosiva na drugu osobu i mogu je ostvariti samo ja kroz svoj account. Zbog toga zelim dvaput provjeriti ostvarivanje garancije preko mailboxa... Sve sto kazes ima smisla, ali to je amazon. To je neki poseban ekosustav neusporediv s klasicnim webshopovima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2023., 22:15   #408
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor Dr. Strange Pregled postova
Upravo to, pogotovo u Njemačkoj ljudi su tamo uglavnom podstanari, svako malo mijenjaju adresu stanovanja, a i šta nije da ako je billing adresa moja, a ne mailboxde, onda račun glasi na moje ime i prezime, adresu itd, dakle ja sam vlasnik te robe, i mogu zatražiti paket na tu svoju adresu. To bi trebalo vrijediti kod svih trgovina, pogotovo kod Amazona koji ne radi probleme oko tih stvari, i sve je uglavnom bezbolno.
Možeš zatražiti paket na svoju novu adresu ako pokriješ troškove slanja tamo i natrag.

Nema logike da Amazon riskira sa tvojom selidbom i plaćaju slanje u tunguziju nekog teškog predmeta više nego isti vrijedi.

Ja bi prvi odbio takav slučaj, seli se ti gdje god želiš ali moja garancija je na prostoru moje države, sve dalje nema frke ako ti pokriješ troškove slanja
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 14:14   #409
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Koliko znam ako imaš povrat prema amazonu a adresa ti je sada druga plaćaš povrat ti. Ako ti je originalna shipping adresa bila u hr oni ti naprave povratnu naljepnicu i ti samo odneses u poštu. Povrat iz HR nazad u amazon, ovaj kada je free, sam ja imao i prošlo super bezbolno.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2023., 14:35   #410
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Baš su jako jako poskupili.
Prije dok je Amazon slao sve u jednom paketu se isplatilo, ili ako si kupovao neke stvari gdje je PDV u njemačkoj puno niži nego kod nas, a stvar skupa.
Meni je na tri paketa od 27 kila naplatilo oko 25 eura poštarine, i preko 30 eura shippiing i handling.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2023., 09:14   #411
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
baš su poskupili
prije mi pisalo 12,87 po paketu, ajd to objedniti .. nije nešto jeftinije .. 2-3 eura



Freight:12,87 EUR
Processing up to 2 kg (or sum of the processing):3,52 EUR
Processing up to 2 kg (or sum of the processing):3,52 EUR
Groupage Box - size M (EUR):2,00 EUR
Total: 21,91 EUR

dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2023., 13:08   #412
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Da, procesiranje svakog pojedinačnog paketa plus dodatna veća kutija. Uglavnom, isplati se kad konsolidiraš bar 4 paketa, taman isplatiš fee za jednu godinu i onda ajmo jovo nanovo 😊
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 17:17   #413
Leon S. Kennedy
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Mogu li se slati stvari, npr. laptopi koji koštaju iznad 1000 eura na mailboxde

Shipments whose value exceeds 1000 EUR or maximal value of responsibility of carrier procured in the Forwarding order. This shipment has to be declared and insured correctly when entering into the Forwarding order. In the case of unauthorized submitting of a shipment exceeding a value of 1000 EUR or maximal value of responsibility of the carrier, the Forwarder is not responsible for damage to the shipment exceeding 1 000 EUR or the maximal value of responsibility of procured carrier. If the real value of the shipment is lower than it was declared by the Customer, the Forwarder is not responsible for damage of the shipment exceeding its real value.

https://www.mailboxde.com/prohibited-goods.html
Leon S. Kennedy je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 17:48   #414
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Pa daj pročitaj što si copy pasteao Radiš to na svoju odgovornost
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 20:30   #415
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Saurone, jesi li to ti
Nikad nismo docekali onaj najavljivani tutorial...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 20:37   #416
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Kako konsolidacija radi,

Kad dodju ssvi paketi kliknem consolidate all i to je to jel?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 20:54   #417
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Klik consolidate, pricekas da dobijes info o novom paketu (paket ce imati novi broj) i posaljes si ga kao inace
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 21:02   #418
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
I dobro iskeširaš za dotičnu konsolidaciju
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2023., 21:30   #419
Leon S. Kennedy
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pa daj pročitaj što si copy pasteao Radiš to na svoju odgovornost

Treba li obavijestiti mailboxde o stvari, npr. laptop koji košta iznad 1000 eura
Leon S. Kennedy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2023., 07:53   #420
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Jučer mi je stigla obavijest od Mailboxa da je paket predan GLS-u. Zanimljivo je da je paket predao Mailboxde.com GmbH c/o Mailboxde.cz s.r.o.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na