Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2005., 11:22   #541
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Originally posted by giga
Rekao sam vjerojatno 80% a ne sigurno jer nisam sto posto koliko ih je doslo iz ZGa,ali ista stvar kao i sa Torcidom....pola ih dode sa Vezice,vrlo vjerojatno je tako i sa vama...pa nije ih doslo onoliko iz Zga!?

Sto ne valja Gigi1?
Nevalja to kaj lupaš po svojim nekim zaključcima koji nemaju veze sa realnošću, konkretno oko ovih postotaka boysa.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 31.10.2005. u 15:30.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 14:19   #542
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
" Sve to pratilo je loše navijanje, osim standardnih "tko ne skače" i par pjesama kada se navijalo ili zadnjih deset minuta kada je to podsjećalo na 98/99. Uostalom treba preživjet ovaj šok i jednu od težih situacija, sukladno tome boysi koji su se pojavili u svojem najboljem izdanju, te su odnijeli pobjedu u navijačkom smislu."

Na istoj adresi (na forumu) se žale kak su ih BBB nadglasali.

http://www.armada-rijeka.hr/

Joj
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 15:08   #543
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
A nisam bio na tekmi ,gledao sam na Tvu kazem ono sta sam vidio,ali nisam spominjao broj boysa nego......ma dobro da skratimo...moja greska!

za sve da se rijesimo prepucavanja!
Uzivajte....
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 15:29   #544
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Citiraj:
Originally posted by giga

Sta se tice ostavke Scorie...To je stvarno fascinantno kako se kod nas mjenjaju treneri,umjesto da se potrude ga ostaviti jer je covijek napravio rezultat a mozda cak je imao i neku igru ona ga lijepo sjebu i onda izjave mi zivimo za ovaj klub blabal,,,ma mrs stoko jedna! Ufffff......
Jezim se od tih ljudi ....
Mhm... Iskreno, ja vec dugo nisam gledao tako dobru Rijeku... i da sudjenje je bilo KATASTROFA... Rijeka je iz ove utakmice zasluzila bodove...

A sto se tice Scorie... Istu stvar su napravili Jurcevicu u Dinamu ne tako davno... nije problem u treneru niti u momcadi, nego u samovolji vlasnika... ne znam koji trener da dodje... Rijeka nakon ovog ide nize na ljestvici, to je sigurno... (nazalost)... Dinamo zadnjih nekoliko kola nema igru... ne znam...

O Hajduku je suvisno trositi rijeci... Liga mora pasti na niske grane i otici kvragu da bi se napravila nova - "kvalitetna" i konstantna liga...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 15:29   #545
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ma znam ja da ti nisi spominjao broj boysa nego postotak koji ih je iz Rijeke.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 15:38   #546
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Originally posted by Jelc


Na istoj adresi (na forumu) se žale kak su ih BBB nadglasali.

http://www.armada-rijeka.hr/

Joj
pa... opće je poznato da su boysi naglasniji navijači...
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 15:39   #547
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Originally posted by daddo
Dinamo zadnjih nekoliko kola nema igru... ne znam...
O čem ti pričaš....nemoj mi samo govoriti ak pogledaš tu i tam HNL.
Nisu imali igru samo protiv Rijeke, protiv svih ostalih su imali igru, samo ih gol nije išao. Zadnja tekma kad ih je gol išao je bila protiv Međimurja, od tada ih nejde gol, ali igra je ostala ista, prilike se rade ali se neiskorištavaju-to je jedina razlika imeđu Dinama prije/poslije Međimurja. A druga stvar, realno gledajući nemožemo očekivati da će svaku tekmu dobivati sa 3-4 gola razlike!
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 16:10   #548
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Gigi1
protiv svih ostalih su imali igru, samo ih gol nije išao.
To priča i Ajduk od početka prvenstva

Fakat-u zadnjih par kola nam je realizacija lagano u k***u.

A posebno me živcira ono napucavanje prek veznog reda, kao bude već Eduardo nekaj napravil.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 17:45   #549
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Meni lagano pocinje dinamo izgledati kao da gube inspiraciju u vezi - vec par kola ne igraju nista suvislo , a golovi padaju iz vise poluprilika nego izradjenih akcija . Protiv Osijeka na momente je bilo dobro , ali brzo su se raspali - kao da se boje dovrsavati terensku premoc . A i tesko je ocekivati da svaku tekmu budu nabrijani ko u pocetku prvenstva - prvih par kola su jeli sve , a sad vec ko da pocinju kalkulacije.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 18:01   #550
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Citiraj:
Originally posted by Gigi1
O čem ti pričaš....nemoj mi samo govoriti ak pogledaš tu i tam HNL.
Nisu imali igru samo protiv Rijeke, protiv svih ostalih su imali igru, samo ih gol nije išao. Zadnja tekma kad ih je gol išao je bila protiv Međimurja, od tada ih nejde gol, ali igra je ostala ista, prilike se rade ali se neiskorištavaju-to je jedina razlika imeđu Dinama prije/poslije Međimurja. A druga stvar, realno gledajući nemožemo očekivati da će svaku tekmu dobivati sa 3-4 gola razlike!
Realno... nitko ne ocekuje da ce Dinamo "gazit" ikoga jer za to nema kvalitetu... Uopce ne pricam o realizaciji ni o golovima... pricam o momcadi... O tome da u 4 puta 90 minuta dinamo odigra 4 suvisle akcije... a to nema veze s nogometom... Pricam o tome da ne postoji momcad... Dinamo je skup uvjetno receno najboljih pojedinaca koje nitko nije naucio da biti pojedinac u momcadskom sportu nije dovoljno da bi pobijedio... U zadnjih nekoliko kola Dinamovi strijelci nemaju veze s napadom... Radi se o tome da ako od 10 prilika koje imas na utakmici ne realiziras nijednu a gol das iz ocitog poklona onda je ocito da nesto ne stima s igrom unatoc osvojenim bodovima. Ovo ne ide samo Dinamo... btw. ako si gledao zadnju tekmu s Rijekom... pogledaj Vugrinceve lopte i dodavanja... Momcad i trci i igra... I iskreno... samo sustavno unistavanje nogometne igre (klubovi, suci, HNS) je dovelo do toga... ne pobjedjuju uvijek bolji znam... nekad se to dogodi i sretnijima, ali faktor srece je odavno premasio sve sto je "normalno"
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 18:06   #551
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
ja mislim da se svi lagano opuštaju, jer misle da je prvenstvo njihovo (i ja to mislim) al svejedno trebali bi malo se nabrijat na pobjedu, pravu pobjedu, kao na početku prvenstva (isključimo osijek ).
ko zna možda i budu, istina pobjeđuju al ne ko prije... malo više agresivnosti nebi škodilo...
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 19:16   #552
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ok poslije Međimurja Dinamo je igrao protiv Pule na Maksimiru, kako očekujete da im neznam npr. svaki 7 napad bude naka dobra akcija kada je Pula došla igrat bunker, ona se branila sa 10 igrača u svom polju, od toga je 5 igrača u 80% vremena bilo u svom šesnaestercu, slično je igrala Cibalia. Osijek je igrao malo otvorenije-i šta se dogodilo?-dogodilo se to da jednostavno imaš više prostora za kombinacije tj. za izgradnju pravog napada, a samim time je tekma dobila na gledljivosti i broju prilika-to se odmah i vidi na rezultatu. Drugo je kad se natko dođe braniti ili nadigravati.
Netko je spominjao da na momente igraju dobro, igraju oni večinu tekme igraju dobro za HNL, no kao što sam rekao, ovo je HNL, nije ovo engleska ili španjolska liga di je tempo 5 puta viši. Ako vam Dinamo neigra dobro, a kak onda po vama igra Juventus ili neki drugi talijani???Pa oni na cjeloj tekmi naprave 3 gol prilike.
Kaj se tiče prebacivanj veznog reda, pa to je stara stvar da se u HNL-u kad obrambeni dobije loptu-nezna kaj bu snjom pa je nabije, to je naš sindrom(svakog kluba u HNL), i svaka čast Kužeu što inzistira da se to neradi u Dinamu-i uspjeva mu.
Čuj daddo, ja fakat neznam kaj ti pričaš i meni zvuči po ovome kaj govoriš da uopće ne pratiš tolko Dinamo. Kad si zadnji put bio na tekmi? Ovo kaj si rekao o skupu najboljih pojedinaca ne stoji pošto je Dinamo prošle sezone po igračima treba razvaljivat, pa su završili zna se već kako.
Citiraj:
Realno... nitko ne ocekuje da ce Dinamo "gazit" ikoga jer za to nema kvalitetu...
-pa pogledaj gol razliku,mogao bi se iznenaditi!
-nema kvalitetu, ako si pratio HNL emisije, sjeti se izjava protivničkih trenera poslije tekmi protiv Dinama.
Što se tiče momčadskog duha-on postoji i na visokoj je razini, prošle sezone nije postojao. Pa ti očito nisi bio na Maksimiru ove sezone.
Citiraj:
pogledaj Vugrinceve lopte i dodavanja... Momcad i trci i igra...
hmm, a kaj su radili modrić i ekipa u tekmama prije Rijeke????brali žito???
Da nisu nabrijani kao na početku-stoji, tada su se morali dokazati, ali su još uvijek nabrijani.
Sam da zadrže momčad do sljedeće sezone-baš me zanima kak čete ih pljuvat kad nekaj naprave u europi.
Čim se odigra jedna tekma loše, svi dižu glas i pljuju-to je najlakše.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 19:49   #553
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Nitko ih ne pljuje , svoj klub se voli i kritizira . Kako god igrali , ja ih uvijek odem gledati , a nekad mi malo digne zivac kad me vjetar pere a oni neigraju . osobno gledam da nije sve u pobijedjivanju , ali hocu vidjeti da ginu na terenu , da svatk oda sve od sebe , da trce i igraju nogomet .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 21:00   #554
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Originally posted by Router
ali hocu vidjeti da ginu na terenu , da svatk oda sve od sebe , da trce i igraju nogomet .
vrlo teško s toliko bodova ispred... nemaju toliko motivacije... nažalost!
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2005., 21:46   #555
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
A znam - ali uz puno opustanaj odose i bodovi . prosle godine pak nisu trcali jer su imali predobre ugovore pa su razmisljali kako to potrositi - npr . jedan ljevak je samo mislio na uredjenje novog stana i voznju bmw-a z4 , a na terenu kao da je bio u prolazu .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 13:21   #556
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by daddo
Realno... nitko ne ocekuje da ce Dinamo "gazit" ikoga jer za to nema kvalitetu... Uopce ne pricam o realizaciji ni o golovima... pricam o momcadi...
E sad-tko ima kvalitetu a tko ne, vidi se po tablici
Istina, u zadnje tri tekme je realizacija i igra loša ali te bodove koje sada imamo nisu donijeli "par pojedinaca" nego momčad.

Imali smo prošle godine i više kakti kvalitetnijih pojedinaca pa smo bili prvaci "drvene lige".

Nemojmo zaboraviti da je Bošnjak bio ozlijeđen, da nije bilo Mamića, i kaj je dosta važno ni Etto se još nije uklopio kako treba u momčad.
I da je otišao Cesar.

Momčad je i priskrbila finu prednost-tako da ni izgubljena ili loše odigrana tekma neće odmah biti katasrofa.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 13:29   #557
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Originally posted by Jelc
E sad-tko ima kvalitetu a tko ne, vidi se po tablici
Istina, u zadnje tri tekme je realizacija i igra loša ali te bodove koje sada imamo nisu donijeli "par pojedinaca" nego momčad.

Imali smo prošle godine i više kakti kvalitetnijih pojedinaca pa smo bili prvaci "drvene lige".

Nemojmo zaboraviti da je Bošnjak bio ozlijeđen, da nije bilo Mamića, i kaj je dosta važno ni Etto se još nije uklopio kako treba u momčad.
I da je otišao Cesar.

Momčad je i priskrbila finu prednost-tako da ni izgubljena ili loše odigrana tekma neće odmah biti katasrofa.
Svaka čast Jelc, slažem se 100%
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 16:06   #558
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
5.11.2005. Pula Staro Češko-Slaven Belupo
5.11.2005. Kamen Ingrad-Zagreb
5.11.2005. Međimurje -Hajduk
5.11.2005. Cibalia-Varteks
5.11.2005. Rijeka-Osijek
5.11.2005. Dinamo-Inter

I kaj velite, prvenstvo je već odmaklo, umor se već pomalo osjeća, svaku je tekmu po par kartoniranih i ozljeđenih...

To doduše nije spriječilo Kamen da bez pet prvotimaca pobijedi Ajduka

Prognoze???
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 18:06   #559
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Pula Staro Češko-Slaven Belupo X
Kamen Ingrad-Zagreb 2
Međimurje -Hajduk 2
Cibalia-Varteks X2
Rijeka-Osijek 1
Dinamo-Inter X
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 18:48   #560
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Pula Staro Češko-Slaven Belupo 2
Kamen Ingrad-Zagreb 1
Međimurje-Hajduk x
Cibalia-Varteks 2
Rijeka-Osijek x
Dinamo-Inter 1

da nebude ono 1x ili x2 ja ću čistaka.
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 23:10   #561
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Pula Staro Češko-Slaven Belupo x
Kamen Ingrad-Zagreb 1
Međimurje-Hajduk 2
Cibalia-Varteks 1x
Rijeka-Osijek 1
Dinamo-Inter 1
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 10:53   #562
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Međimurje - Hajduk 1X

Međimurje igra doma, Hajduku ne ide. Nadam se pobjedi domaćina. U svakom slučaju nadam se da Hajduk neće pobijediti.

Pula Staro Češko - Slaven Belupo 2
Kamen Ingrad - Zagreb 1
Cibalia-Varteks X2
Rijeka-Osijek 2
Dinamo-Inter 1

Na to bum stavil 10 kn. Tek toliko da vidim koliko su točne moje prognoze.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 18:39   #563
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
I eto, kiks Dinama i prosječno izdanje Hajduka

Vidljiv je pad dinamove forme. Vidit ćemo večeras Rijeku i Osijeka, ja se nadam pobjedi domaćina

A onoga bisera sa Hrvatskog Radija - pri kraju utakmice - "Ako Dinamo ne zabije pogodak Inter će biti prva momčad koja osvaja bod u Maksimiru ove sezone" :confused:
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 18:42   #564
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Originally posted by Bran

Pula Staro Češko - Slaven Belupo 2

Na to bum stavil 10 kn. Tek toliko da vidim koliko su točne moje prognoze.

Pula - Slaven 1:0
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 23:38   #565
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Emissary
I eto, kiks Dinama i prosječno izdanje Hajduka
Ali mi je svejedno toplo oko srca kad pogledam onih +17 nad Ajdukom



Da sam očekivao nulu-nisam, ali ni bod nije loše.
Malo je falio i Eduardo.
Nije bilo ni Chage i Buljata.

Valjda bude bolje sa Varteksom.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 00:32   #566
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Ne bude, ne bude
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 01:20   #567
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by Emissary
Ne bude, ne bude
Isto ko ni vama sa pulom, da ne zaboravimo prosli put
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 18:58   #568
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Bio sam na tekmi, loše su igrali-mislim Inter se samo branio, ali nije bilo neke želje i trka kod plavih da nekaj odigraju.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 19:35   #569
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Ma za dinamo se znalo da će dat interu bod, mogli su oni dobit al su im pustili. Ta dva kluba imaju dobar odnos (čitaj Mamić i Laljak), dinamo im daje igrače na posudbu, oni su druga momčad dinama, dinamo ima nedostižnu prednost a ovima gori pod nogama.....
...i još kaj je najbolje, dan prije tekme u bircu di ja visim dolaze dva interova igrača i na kladionici stavljaju x
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 23:05   #570
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Originally posted by subtex
Ma za dinamo se znalo da će dat interu bod, mogli su oni dobit al su im pustili. Ta dva kluba imaju dobar odnos (čitaj Mamić i Laljak), dinamo im daje igrače na posudbu, oni su druga momčad dinama, dinamo ima nedostižnu prednost a ovima gori pod nogama.....
...i još kaj je najbolje, dan prije tekme u bircu di ja visim dolaze dva interova igrača i na kladionici stavljaju x

Ma pusti lovacke price i rekla kazala...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na