Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2010., 20:38   #1
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Driveri za Emachine 525

A valjda bi ovo išlo ovdje, a ako ne neka se premjesti gdje treba. Radi se o driverima za navedeni laptop, koji ima instalacijski cd s driverima. Stavim mu win 7 i u Device Manageru vidim nema drivera za Network. Ubacim instalacijski cd i tamo drivera kao u priči. Svaki folder s driverima ima još po 3-4 podfoldera s driverima. Na primjer, želim ubacite drivere za chipset (Nb Intel Chipset GL40), u folderu za drivere imaju još 5 podfoldera, oznaka:
MOD01 D000S000 H0005; MOD01 D000S000 N0007; MOD01 D000S000 P8004 itd. I svi imaju setup. E šta sad instalirati? Koje drivere?
Tako je npr i za Intel AHACI folder (ima ih još 4 podfold). Kako odabrati prave?

Znam da sedmica ima u sebi sve te drivere, ali čisto me zanima, ako hoću manualno, kako odabrati prave i na što obratiti pažnju?

Ovo u naslovu je krivo - radi se o E-machine 528
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2010., 13:29   #2
pocketGM
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 55
pravi driveri

Probaj pri (re)instalaciji drivera staviti da Win7 sam potraži u navedenom folderu drivere pa nek si odabere
pocketGM je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 25.12.2010., 19:14   #3
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Citiraj:
Autor pocketGM Pregled postova
Probaj pri (re)instalaciji drivera staviti da Win7 sam potraži u navedenom folderu drivere pa nek si odabere
Ma nije u tome stvar. To znam i to je Ok. Win 7 i pronađe sam drivere, ali kad oču instalirat sam, jednog po jednog (bez da to radi sedmica), u tome je problem. Što instalirat?
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2010., 19:31   #4
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Vjerojatno se radi o univerzalnom cd-u sa driverima koji se isporučuje uz više uređaja. U tom slučaju najbolje ti je direktno skinuti drivere sa njihovog weba.

http://www.emachines.com/support/drivers.html
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na