Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2008., 16:02   #1171
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Zato jer neće bit niti te repke a još manje tog izbornika na idućem SP...

Znaš da kod nas izbornici imaju samo jednu priliku, ne ispune li očekivanja odeee...
pa ispunili su očekivanja, Bilićev zadatak je bio plasirati se na EURO...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:05   #1172
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ne prijatelju Bili je imao zatak kao i svi prije njega u zadnjih 10g a to je da osvoji bilo 2 ili 1 mjesto na velikom natjecanju (da premaši ćiru i genaraciju 98) i to nije uspio i zato je vrlo vjerojatno prošlost...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:12   #1173
jajec
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 183
Majko ajme,koje gluposti.Niko nemre vjerovat kaj se desilo....jbg.sad nam ostaje samo utapat tugu u pivi.I pripreme za svjetsko za 2 godine
jajec je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:17   #1174
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Ma Bilic ostaje 100% opet cemo spwnat sve u kvalifikacijama i onda cemo vidjeti sta ce na SP biti. Nakon toga ak nebude neki veliki rezultat mislim da se se onda oprostiti od repke zasad nista. Zna se sta bi dudu napravio jucer Turcima da je igrao .
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:24   #1175
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ništa sad trebaju vježbat kako pogodit sa 11 metara ne promašit 7.32 metra hm ja ne znam kako to promašit ali ok...umor i nevjerica su učinili svoje. Međutim bili su toliko bolja momčad od turske da me cijeli dan hvata depresija od utakmice zaboga probudio sam se cijeli mokar od znoja i zadero se kad igramo
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:26   #1176
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Ne prijatelju Bili je imao zatak kao i svi prije njega u zadnjih 10g a to je da osvoji bilo 2 ili 1 mjesto na velikom natjecanju (da premaši ćiru i genaraciju 98) i to nije uspio i zato je vrlo vjerojatno prošlost...
Glupost. Prvo ili drugo mjesto na velikom natjecanju moze ocekivati Italija, Engleska ili Spanjolska. Oni to mogu ocekivati na temelju svojih liga, ulaganja u nogomet i fonda igraca sa kojima raspolazu. Jedino sto se ocekivalo je bilo da daju sve od sebe i eventualni prolaz u drugi krug. Isto se ocekivalo i '98. To je ispunjeno i nema govora o nekakvom neuspjehu.


Sve ovo drugo je rezultat pumpanja atmosfere preko medija i nerealnih ocekivanja onih koji se za nogomet zainteresiraju svake 2 godine na 3 tjedna.

Sto se tice izbornika, svima bi trebalo biti jasno da bi smjena nekoga tko je pobijedio Italiju, Englesku i Njemacku bila poprilicna glupost, pogotovo sa ovakvom atmosferom u momcadi. Za 2 godine ako ne bude nesrece sa ozljedama ova momcad ce opet biti na velikom natjecanju gotovo u istom sastavu. Niko Kovac ce u zasluzenu penziju i umjesto njega ulazi Vukojevic, Simunic ce imati 32 godine i ne vidim zasto ne bi igrao, umjesto R.Kovaca ce najvjerojatnije uskociti Knezevic, otpast ce vjerojatno Budan i mozda Klasnic, a zamijenit ce ih mladji igraci.

Za razliku od Koreje/Japana '02, Portugala '04 i Njemacke '06 kada nismo ostvarili niti jednu pobjedu ovaj put nam i rezultat (bez poraza ako se gleda 120 min.), a i igra daju pravo na optimizam.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:33   #1177
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Slušaj meni se nemoraš posebno isfuravati jer ja nisam hrvatska navijačka javnost niti nogometni savez, to što se moglo ili nije moglo realno očekivati nema veze s tim jer upravo ta pumpanja atmosfere preko medija (mi smo najveći mi smo prvaci 100% itd) i jesu ono što oblikuje javno mjenje, uostalom budemo vidjeli, ja osobno mislim da je on dobar izbornik ali ću se stvarno čuditi ako doživi SP a ovo o plasiranju je notorna glupost, neznam kakv bi to podvig trebao biti pa mi smo se od 96 skoro svaki put plasirali u završnicu samo nas iznogiraju odma na početku i zato mi je iskreno smješno govoriti kako je time bilo što ispunio...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:36   #1178
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
jel se sjecate penala od asanovica? kako ih je on izvodio?
po meni je bolje da pucas i fulas ko baggio nego da gadas dole u stranu i da ti golman obrani
ako su vec bili nesigurni, a ocito je, trebalo se gadat po sredini gore sto dosta igraca radi

jebga
kaj je tu je
deckima svaka cast, zao mi ih je jer su bolji al eto ocito je da nam dudu fali, jedan koji ce realizirat neku polusansu

edit:
i da mislim da je najbolje da bilic ostane trener
jer je uspio poslozit ekipu i koliko cujem igraci i cijeli strucni stozer su zadovoljni s njim, a mislim da je i javnost
sad mi je zelja da naguzimo engleze opet, i da nam se dudu vrati jer nam fali jedan pravi killer
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:49   #1179
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Slušaj meni se nemoraš posebno isfuravati jer ja nisam hrvatska navijačka javnost niti nogometni savez, to što se moglo ili nije moglo realno očekivati nema veze s tim jer upravo ta pumpanja atmosfere preko medija (mi smo najveći mi smo prvaci 100% itd) i jesu ono što oblikuje javno mjenje, uostalom budemo vidjeli, ja osobno mislim da je on dobar izbornik ali ću se stvarno čuditi ako doživi SP a ovo o plasiranju je notorna glupost, neznam kakv bi to podvig trebao biti pa mi smo se od 96 skoro svaki put plasirali u završnicu samo nas iznogiraju odma na početku i zato mi je iskreno smješno govoriti kako je time bilo što ispunio...
Ne znam kako se ja to isfuravam. I ne znam sto javno mijenje ima sa tim svim?
Sto se kvalifikacija na turnire tice - poslije '96 smo se kvalificirali preko reprezentacija kao sto su Belgija, Skotska, Grcka, Bugarska itd...koje su ipak za klasu losije od Engleske, pa i cak i od ovakve Rusije.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:12   #1180
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor RAK Pregled postova
Jedino mi nije jasno koju je utakmicu gledao GregSE kada kaže da Modrić nije dobro igrao. Valjda o nogometu zna samo preko teleteksta.

ne znam koju si ti gledao....imam i snimku kao i svih dosadasnjih (hd freak u zadnje vrijeme ) pa sam danas opet malo gledao i da ga jebes ne vidim vise od neka tri dobra poteza u 90 minuta i cijelih jedan u 30 minuta produzetka.
mozda sam ja lud ili stvarno o nogometu ne znam nista ali to IMO nikako nije nesto sto ocekujem od igraca koji toliko vrijedi i koji nam je bio jedna od najvecih nada prije prvenstva.
no nema on problema samo na prvenstvu, decko je pao...ima vec prilicno dugo. prvo sam mislio da je to samo reakcija na ono maltretiranje od strane dinama i zavlacenje i ocekivao sam povratak na staro nakon sto se rjesila napokon prodaja no od toga nista. bit ce vjerovatno bolje ali sada to jednostavno nije bilo to sto se od njega ocekivalo.

mozda to vidim jer nisam niciji fanaticni navijac pa sam tu prilicno objektivan i ne pusim previse tu famu koja se oko njega gradi bez pokrica na terenu. pobogu pa i sinoc su nakon utakmice oni krelci u htv studiju krenili s pricom "da su barem petric i rakitic pogodili" a potpuno preskocili sitni detalj da je modric isto prvi promasio s 11. od koga ga se stiti? mi smo valjda jedina zemlja u kojoj se "zvijezde" ne smije kritizirati kada igraju daleko ispod svojih mogucnosti. no ponavljam - taj penal mu uopce ne zamjeram. zamjeram dvije utakmice u kojima nam je sredina bila toliko losa da su nasi morali stalno forsirati duge lopte "u kukuruze". a tako se ne ide u finale.


no sto sad? gotovo je. imaju svi priliku popraviti sve na svjetskom prvenstvu. ionako je i ovo postignuce. to sto smo malo razmazeni pa ocekivali vise te sto nas poraz od protivnika kao sto je turska boli daleko vise nego sto bi od nekog "jaceg" protivnika je druga stvar.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:23   #1181
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
@morph
Javno mjenje slučajno miče i postavlja izbornike, niko drugi jer se foteljaši u savezu boje da neko nebi preglasno tražio njihove glave...

Isfuravaš se zato jer odma skačeš kao glupost ovo glupost ono, ja ti samo iznosim činjenicu da kod nas izbornici (i ne samo u nogometu) uglavnom žive kratko ako ne donesu medalju doma, što ćeš takav smo prgav narod, a bilić je nije donio - ende, to ko je nabrijavao raju je na kraju nebitno jer ceh plaća žrtvena ovca - izbornik...

Inače ovo plasirali smo se preko ovih ili onih je glupost to je stvar ždrijeba i par puta smo natukli švedsku, švabe i sl ekipe u kvalifikacijama tako da ti matematika "ali prije smo imali papke kao protivnike" baš ne stoji, osim toga valjda nemoram komentirati grčku i to kaj je od njih bilo prrije par godina...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:35   #1182
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
@morph
Javno mjenje slučajno miče i postavlja izbornike, niko drugi jer se foteljaši u savezu boje da neko nebi preglasno tražio njihove glave...

Isfuravaš se zato jer odma skačeš kao glupost ovo glupost ono, ja ti samo iznosim činjenicu da kod nas izbornici (i ne samo u nogometu) uglavnom žive kratko ako ne donesu medalju doma, što ćeš takav smo prgav narod, a bilić je nije donio - ende, to ko je nabrijavao raju je na kraju nebitno jer ceh plaća žrtvena ovca - izbornik...

Inače ovo plasirali smo se preko ovih ili onih je glupost to je stvar ždrijeba i par puta smo natukli švedsku, švabe i sl ekipe u kvalifikacijama tako da ti matematika "ali prije smo imali papke kao protivnike" baš ne stoji, osim toga valjda nemoram komentirati grčku i to kaj je od njih bilo prrije par godina...
Kad smo to natukli svabe u kvalifikacijama? Svedska je losija i od Rusije i od Engleske. O grckoj necu niti pricati.

I ne, ne smjenjuje javnost izbornika. Postoje objektivni razlozi zasto su prijasnji izbornici mijenjani. A glave foteljasa u savezu se vec dugo traze pa se ne daju i nije ih previse briga za javno mijenje.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:41   #1183
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Pa izgleda da švedska nije slabija od engleske s obzirom da je igrala na završnicci a engleska nije jel...

A koji su to objektivni razlozi bili? Mislim osim toga da nisu donjeli medalju?

Ma gle uopće mi se dalje oko toga ne raspravlja, živi bili pa vidjeli bilića i ekipu na sp, ili ne, meni je zapravo svejedno...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:45   #1184
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Pa izgleda da švedska nije slabija od engleske s obzirom da je igrala na završnicci a engleska nije jel...
Ne.
Citiraj:
A koji su to objektivni razlozi bili? Mislim osim toga da nisu donjeli medalju?
Los rezultat na natjecanju, jedna ili niti jedna pobjeda i prije svega losa igra.

Citiraj:
Ma gle uopće mi se dalje oko toga ne raspravlja, živi bili pa vidjeli bilića i ekipui na sp ili ne, meni svejedno...
Ako ti je svejedno i ako ti se ne raspravlja ne znam zasto se uopce javljas.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:55   #1185
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Jučer kad sam počeo čitati komentare ekipe nakon tekme , nisam jednostavno mogao vjerovati. Kad su pobjeđivali, Hrvatska je bila prvak Europe, jučer kad su spušili, nisu uopće dobro igrali.
Dečki su jučer IZVRSNO igrali , i dušu su dali na tom terenu. Ja nemam nikakve riječi za njih osim HVALA VAM ŠTO SAM JUČER SKORO INFARKT DOBIO !
Naravno, tužan sam za dečke jer razbijaju sad glavu ziher o tome što bi bilo kad bi bilo.
Hvala im što su zadnjih dve godine pružali vrhunski nogomet, hvala im što su stvarno pajdaši, i hvala Biliću koji je LJUDINA, i last but not the least, hvala stručnom stožeru koji stvarno rade svoj posao.
Znam da ovo nije gotovo, i jedva čekam da ih vidim u kvalifikacijama za svjetsko
Dečki, držite se, i samo naprijed!
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 17:57   #1186
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060