Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.06.2019., 19:01   #7111
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Meni bas dosao seciurity update na S8. Koliko mogu ocekivati da je namjerno sporiji?
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 19:05   #7112
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Toliko clanaka i leakova kroz sve ove godine postoji o tome da Samsung prednjači u tome da namjerno izbacuje "security" updateove nakon kojih se telefoni pocnu ponasati cudno, a ti izgleda negdje ispod kamena zivis sve ove godine
A koji bi bio povod namjernom sabotiranju?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 19:49   #7113
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Meni bas dosao seciurity update na S8. Koliko mogu ocekivati da je namjerno sporiji?
Barem 30%

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A koji bi bio povod namjernom sabotiranju?
Kolega je ocito pomisa jabuke i samsunge
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 20:35   #7114
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
ne kontam ovaj samsung tj good lock se moze skinut ali ne kod nas... Ocajnicki mi fali tipka koja je bila na g6 za spustanje i dizanje ladice, fali mi kad sam u nekom appu.
Zna netko app da se doda ta tipka posto good lock 0 bodova...
axo je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 00:01   #7115
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
ne kontam ovaj samsung tj good lock se moze skinut ali ne kod nas... Ocajnicki mi fali tipka koja je bila na g6 za spustanje i dizanje ladice, fali mi kad sam u nekom appu.
Zna netko app da se doda ta tipka posto good lock 0 bodova...
Skini NiceLock sa play storea, zatim NiceLock download companion. Nicelock je kao i Goodlock, sluzi kao launcher za sve module na jednom mjestu, a sa download companionom mozes skidati posebno svaki modul koji te zanima...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 00:09   #7116
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ili bxactions pa bixby tipku mapiras u tipku za spustanje notifikacija.

Kod mene je malo drukcije jer sam se tako naviknuo. Koristim reachability cursor i kad ga okinem da udari vrh ekrana spusti mi notifikacije i quick settingse pa odmah s kursorom oznacim sto zelim.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 01:28   #7117
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
Zahvaljujem jednom i drugom, sad sam ja na svome.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 18:33   #7118
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Kad smo vec kod sunca, kako ste zadovoljni ekranom na s9 na jakom suncu? Danas sam bio na dosta jakom suncu i usprkos cinjenici da je brightness bio na maximumu i da je auto brightness bio iskljucen, ekran je bio skoro necitljiv. Zar ne bi amoled trebao biti jako dobar na suncu?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 18:37   #7119
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Samsung mobiteli - 2. dio

Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Kad smo vec kod sunca, kako ste zadovoljni ekranom na s9 na jakom suncu? Danas sam bio na dosta jakom suncu i usprkos cinjenici da je brightness bio na maximumu i da je auto brightness bio iskljucen, ekran je bio skoro necitljiv. Zar ne bi amoled trebao biti jako dobar na suncu?
Mozda se pregrijao pa oborio svjetlinu.

Boost je moguc samo kratko vrijeme.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 18:44   #7120
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Mozda se pregrijao pa oborio svjetlinu.

Boost je moguc samo kratko vrijeme.
Moguce, bio je jako vruc. Zanimljo da je u isto vrijeme je ekran na Xiaomi Note 4x kod kcerke bio savrseno vidljiv i bez pregrijavanja.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 18:45   #7121
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Samsung mobiteli - 2. dio

Zasigurno je to onda.

Eh taj Xiaomi je LCD plus ima mnogo stedljiviji chipset. I mogao je povecat svjetlinu na max.

AMOLED na max potrosi mnogo vise od bilo kojeg LCD-a.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 18:46   #7122
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Inace boost radi samo kad je auto upaljen. Znaci, radije drzi na auto pa povuci slider na max nego manualno...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2019., 18:50   #7123
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Probao sve, nije pomoglo. Pomalo me razocarao ovaj amoled iskreno

Edit: ipak ne amoled nego vise s9. Ekran na Gear S3 je u isto vrijeme i u istim uvjetima radio savrseno. Doduse, njega sam hladio pod vodom
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 17:58   #7124
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A koji bi bio povod namjernom sabotiranju?
Hm...pa ne znam...možda da natjera kupce da kupe novi mobitel? Znam, luda ideja. Ko bi se toga sjetio...

Koliko kroz godine radim sa ljudima barem 500 njih sam čuo istu priču "Moram kupiti novi mobitel ovaj je počeo "štekati", baterija se brzo prazni, zamrzava se, resetira se." "Ovaj me sluzio odlicno 2-3 godine, vrijeme je za novi."

Zar stvarno mislite da je zivotni vijek smartphona 2-3 godine? Naravno da nije. Što mislite zašto su removable baterije izbačene u potpunosti. Tip: Nije zbog dizajna

Shvatio bi ovo ismijavanje moje teorije da se nalazim kod glupih amera na forumu, ali sam mislio barem balkanci shvacaju kako kapitalizam funkcionira. Izgleda da ne. No, opet sad idem u offtopic, samo kad pogledam politicko stanje u zemlji (HDZ SDP) odma mi je sve jasno. Bjezim iz ove teme.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 18:28   #7125
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Evo ja imam uredjaj koji nije dobio nikakav update godinu i pol dana, pa se opet usporio

Jel ti palo na pamet da su tome zasluzne mozda masa aplikacija na mobitelima koje se staljo "apdejtaju" i sve su losije i losije optimizirane, da ekipa rijetko kada ode pod postavke/ aplikacije i stisne clear cache i data, gdje pojedine aplikacije navuku po par Gb sranja? Fejs, instagram, tapatalk, itd itd... Usporilo bi i7 proc a ne mobitel

Primijetio si da kad napravis factory reset da mob opet radi brzo....
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 18:28   #7126
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Hm...pa ne znam...možda da natjera kupce da kupe novi mobitel? Znam, luda ideja. Ko bi se toga sjetio...
Ako mi šteka Samsung poslije nekog updejta onda sigurno neću više kupiti Samsung, eto ti još jedna ideja.

Citiraj:
"Ovaj me sluzio odlicno 2-3 godine, vrijeme je za novi."
Pa to ćeš sigurno i čuti, ljudi će nakon 2-3 godine promjeniti telefon čisto jer im je sadašnji dosadio, hrpa tih telefona uredno radi i dalje.

Citiraj:
Zar stvarno mislite da je zivotni vijek smartphona 2-3 godine? Naravno da nije.
Naravno da nije, nitko ti ne brani da ti danas koristiš jedan Samsung Galaxy S2 ili iPhone 4. U čemu je problem?
Ili očekuješ da ti telefoni budu jednako brzi kao sadašnji?


Citiraj:
Shvatio bi ovo ismijavanje moje teorije da se nalazim kod glupih amera na forumu, ali sam mislio barem balkanci shvacaju kako kapitalizam funkcionira.
Ameri su glupi, a balkanci pametni, redaš biser za biserom...

Vidim sad da i u Huawei temi lupaš o security updejtovima koje proizvođač gura da bi ti usporio mobitel.
Možda ti je stvarno najbolje da se takav paranoičan ostaviš smartphona kompletno i iščupaš iz ladice neki Ericsson model, sigurno mu nije prošao životni vijek.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 18:54   #7127
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
Ne osjećam neko usporavanje moba nakon updatea...
Šta će ga usporavat,ionako velika većina mjenja mobile nakon 2 godine

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 19:07   #7128
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
500 ljudi nije dovoljan sample size. Vrati se u temu kad dodjes do 5000.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 21:23   #7129
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor AndroiOs Pregled postova
Ne osjećam neko usporavanje moba nakon updatea...
Šta će ga usporavat,ionako velika većina mjenja mobile nakon 2 godine

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Vecina na ovom forumu....
renc je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 22:22   #7130
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ja doslovno ne poznam nikoga a da ima mob stariji od 3 godine. Osim valjda penzionera.
Od pretplate do pretplate i peglaj

To sto pce eksperti rade proracune i tablice i analize financijske sto je isplativije, ne znaci nista, i dalje ljudi uzimaju mob uz pretplatu, velika vecina.

I operateri to znaju a i proizvodjaci, i svima je u interesu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 22:49   #7131
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ja doslovno ne poznam nikoga a da ima mob stariji od 3 godine. Osim valjda penzionera.
Od pretplate do pretplate i peglaj

To sto pce eksperti rade proracune i tablice i analize financijske sto je isplativije, ne znaci nista, i dalje ljudi uzimaju mob uz pretplatu, velika vecina.

I operateri to znaju a i proizvodjaci, i svima je u interesu
Ha čuj nismo svi u fancy društvu.
Šalim se.
Pa gledaj, prosjek je neko ko nema pojma o mobu, uzme mob kad mu trenutni crkne i sl. Takvih je najviše. Mi se družimo s ekipom svojih godina i mnogi od njih se i solidno kuže u tehnologiju...."pate" na gadgete ko i mi...
BTW, koliko sam skužio prosjek na ovom forumu je svake godine novi mob i to uglavnom flagovi....a ima ih nemali broj koji promijene i više od jednog moba na godinu.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 23:01   #7132
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Takav koji nema pojma o mobu svake dvije godine uzima novi. Na pretplatu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 23:20   #7133
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne sudite prema forumu. Ovdje se nas 20-30tak relativno "kuži" u materiju kao i što su su neki snalazljiviji od drugih ili jednostavno imaju više sreće pa uletavaju flagshipovi.

Ljudi oko mene, baza od cca 100tinjak ljudi, što familija što kolege što prijatelji što poznanici, rijetko tko ima flagship. Niti se kuže, niti na to pate niti ih to zanima. Njima je bitno da ima kameru, ekran, bateriju i fejsbuk/viber/WA/instagram.
Odu svom operateru, uzmu nešto što im ovi tamo preporuče i imaju ga 2 godine ili dok ga ne razbiju.

Ja kad im kažem da sam S9+ platio cca 3000 i kusur kuna, kažu da nisam normalan. Ali im je normalno dati 4000 kn kroz rate i tarifu koju ne iskoriste za nekakav drolojko tipa Galaxy J5.

Tako da, velim, svijet malo drugačije funkcionira van foruma, oš mobiteli, oš komponente za PC

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 23:47   #7134
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
imam galaxy note 3 vec 5god ;(
  Reply With Quote
Staro 22.06.2019., 23:54   #7135
DiRT
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj komp
 
DiRT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Danas vratio S7 na tvorničke i stavio opet neke appse, upola manje neg kaj sam imao. Mob bolje radi, e sad kolko bolje nije tolko primjetno da mogu reć vauu novi mob. Al i prije je dobro radio, sad malo "lakše". Još da se baterija zamijeni, bit će nov.
__________________


KOMP:
CPU: Intel Core i7-7700
COOLER: SCYTHE Mugen 3 rev. B
MBO: MSI B250 GAMING M3
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6650 XT OC Edition 8GB GDDR6
RAM: Kingston HyperX Fury (2x8GB) 2133MHz@2400MHz CL16 DDR4
SSD: Samsung 840 Pro (128GB),
Samsung 970 EVO Plus (2TB)
HDD: WD1003FZEX (1TB), WD20EZRZ (2TB)
externi HDD/SSD: Transcend StoreJet 25D3 (500GB), Seagate Basic Portable Drive (1TB), WD My Passport (1TB), WD My Passport (2TB), WD Elements (2TB), Verbatim Vx500 external SSD (240GB), Kingston XS1000 external SSD (1TB)
PSU: Corsair 650W RM650, 2019, 80 PLUS Gold
MONITOR (TV): Dell G2724D + Dell U2414H, Samsung UE55NU8002TXXH
Samsung QE43Q60AAUXXH
Philips 43PUS8506/12
OS: Windows 10 Pro 64-bit
KUĆIŠTE: Antec 300, 2xSCYTHE Slip Stream 120mm (500rpm, 7.5 dB)

TIPKOVNICA: Logitech K800 Illuminated Wireless
MIŠ: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB + SteelSeries QcK Edge - Medium, Logitech MX Master 3 Wireless Black, Logitech M590 Silent Wireless
ZVUČNICI: Logitech Z-5500 (S/PDIF) + Logitech Bluetooth Audio Receiver, MAGNAT Monitor Supreme 202 Black 2-way bass reflex bookshelf speakers, MAGNAT Monitor Supreme Center 252 Mocca
SLUŠALICE: Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Sennheiser CX 3.00, AKG Samsung Galaxy Earbuds, AKG Y500 Wireless
MOB: Samsung Galaxy S10e Black, 6/128GB + Samsung microSDXC 256GB EVO+ / Samsung Galaxy S7 Black, 4/32GB + Samsung microSDXC 64GB EVO+ / OnePlus Nord 2 5G Gray Sierra, 8/128GB

LAPTOP:
(Lenovo ThinkPad E560)
CPU: Intel Core i3-6100U
MBO: -
GPU: Intel HD Graphics 520
RAM: 2x4GB DDR3L 1600MHz
SSD: Kingston A400 480GB
OSTALO: 15.6-inch HD TN

PC POSAO:
(HP Z2 Tower G4 Workstation)
CPU: Intel Core i7-8700K
MBO: HP 8455
GPU: Nvidia Quadro P2200 5GB
RAM: 1x16GB DDR4
SSD: Samsung 512GB
HDD: WD 1TB
MONITORI: 2 komada HP Z27 27-inch 4K UHD
PERIFERIJA: Logitech K750 Solar Wireless, Logitech MX Master 3 Wireless Graphite

LAPTOP POSAO:
(Apple MacBook Air 13.6-inch M2 8/256GB MLXY3CR/A Silver)

(HP ProBook 450 G7)
CPU: Intel Core i5-10210U
MBO: HP 86A0 (U3E1)
GPU: Nvidia GeForce MX250
RAM: 1x8GB DDR4
SSD: 512GB
OSTALO: 15.6-inch FHD IPS, Backlit Keyboard
DiRT je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 18:16   #7136
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Ljudi jel ima netko problema s OLED ekranima?

Uzeo sam S10e i nakon 5-10 minuta gledanja u njega oci mi se toliko umore da ne mogu vise gledati u mob.

Pentile? OLED?

Jel ima tko slicnih problema? Jel mi treba neko vrijeme za navikunt se ili to neke ljude stvarno smeta?

Stavio sam night mode, blue light mode, pokusavao se igrati s vivid modom. I dalje isto. Cak sam povecao font na penzioner mod ali i dalje nakon par minuta vise ne mogu gledati u ekran.

Cini mi se da cu morati vratiti mob jer ga jednostavno ne mogu koristiti.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 20:11   #7137
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Ljudi jel ima netko problema s OLED ekranima?

Uzeo sam S10e i nakon 5-10 minuta gledanja u njega oci mi se toliko umore da ne mogu vise gledati u mob.

Pentile? OLED?

Jel ima tko slicnih problema? Jel mi treba neko vrijeme za navikunt se ili to neke ljude stvarno smeta?

Stavio sam night mode, blue light mode, pokusavao se igrati s vivid modom. I dalje isto. Cak sam povecao font na penzioner mod ali i dalje nakon par minuta vise ne mogu gledati u ekran.

Cini mi se da cu morati vratiti mob jer ga jednostavno ne mogu koristiti.
bez problema kod mene... smanji brightness i upali blue light filter pa ces vidjet
axo je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 21:09   #7138
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Smanji brightness. Takav ekstreman umor ociju upucuje na nesto drugo. Pentile u najgorem slucaju znaci samo nesto manje ostar tekst.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 21:14   #7139
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
bez problema kod mene... smanji brightness i upali blue light filter pa ces vidjet
Ma sve sto mi je palo na pamet sam probao (vidi originalni post) ali ne mogu se naviknuti.

Najbolje je jos dok sam vani na svjetlu ali i dalje se zamor javi jako brzo.
Super, sad ne znam ocu uopce moc uzeti ijiedan OLED mob..

Ako netko zeli mob za 3520kn (tolko sam ga platio prosli vikend na akciji, crni 128GB dualsim) nek se javi do sutra, prekosutra, nakon toga ga vracam. Stigao meni u petak. Mob jos ima sve folije na sebi, baterija je punjena jednom. Slusalice AKG, punjac i USB/OTG adapter (ne znam sto je) nekoristeni. Mob je kupljen privatno, racun je 18.6.2019.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Smanji brightness. Takav ekstreman umor ociju upucuje na nesto drugo. Pentile u najgorem slucaju znaci samo nesto manje ostar tekst.
Brightness je na jako nisko, toliko nisko koliko mogu citati, rekao bi 20%. Uvijek smanjujem brightness na minimalno koliko mogu na svim uredjajima. Cak pomicem i boje na lagano crveno jer sam dosta za kompom. Mozda je konacno doslo na naplatu

Poprilicno sam uvjeren da je do mene stvar. Isto mi se dogadja kada citam na mobitelu nesto u komadu ~1-2h (izmislio sam vrijeme, ali tako nekako). Ali ovo nakon par minuta je neupotrebljivo.
Corav previse nisam, uredno mogu raditi na 14'' FHD monitoru.

Ali ovo je bas jako gadno, moguce da me kombinacija kontrasta + pentile jebu ali izmisljam.

Zadnje izmijenjeno od: hash. 23.06.2019. u 21:24.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2019., 22:01   #7140
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Meni su prva dva androida bili amoledi (sgs2 i desire), pa onda nekoliko lcd modela. E kad sam opet uzeo amoled (nexus 6p) trebalo mi je nesto vremena da se naviknem. Tocno se sjecam kako mi je bilo tesko gledati u ekran. Najgore je bilo po noci i kad bi imao kombinaciju crnog/tamnog i bijelog, tipa bijeli tekst na tamnoj pozadini. Nije imalo veze s bojama (sRGB ili default). Brijem da je kontrast bio too much...

Brzo sam se opet naviknuo. Nakon njega imao jos 2 amoled moba, ali bez problema

Imao sam pokusaje citanja na amoledu (ebooks i to), nope, ne ide ni dan-danas.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na