Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.02.2018., 13:09   #7381
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Hehe...sve si mislim šta mi sve to treba pa se nedam jaaaaaa )))

Evo nakon 13 sati odgovor:

Hrvoje, kolege su ti komunicirali ponudu koja je tebi dostupna. Budući da si pročitao detaljno naše uvjete korištenja i cjenik, vidio si i uvjete. U ovom slučaju se radu o ponudi za već postojeće korisnike s navedenim paketom

A ja odgovaram:
opet ponavljam gdje to piše da je za postojeće korisnike?
opet citiram sa te iste stranice
Promotivne pogodnosti za nove korisnike uz ugovornu obvezu 24 mjeseca:
Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 134,50 kn
Da li sam ja novi korisnik? Jesam
Da li bih uzeo 3u1?
Da, bih
Da li je ta akcija valjana s obzirom na datum?
Da
E pa onda bih vas zamolio gdje točno piše da ja ne zadovoljavam uvjete ove akcije
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 13:42   #7382
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Hehe...sve si mislim šta mi sve to treba pa se nedam jaaaaaa )))

Evo nakon 13 sati odgovor:

Hrvoje, kolege su ti komunicirali ponudu koja je tebi dostupna. Budući da si pročitao detaljno naše uvjete korištenja i cjenik, vidio si i uvjete. U ovom slučaju se radu o ponudi za već postojeće korisnike s navedenim paketom

A ja odgovaram:
opet ponavljam gdje to piše da je za postojeće korisnike?
opet citiram sa te iste stranice
Promotivne pogodnosti za nove korisnike uz ugovornu obvezu 24 mjeseca:
Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 134,50 kn
Da li sam ja novi korisnik? Jesam
Da li bih uzeo 3u1?
Da, bih
Da li je ta akcija valjana s obzirom na datum?
Da
E pa onda bih vas zamolio gdje točno piše da ja ne zadovoljavam uvjete ove akcije
A agent koji je odgovarao vjerojatno je gledao krivu stranicu pa nije ni skužio da ima i za nove.

No očekuj odbijenicu jer u to mistom cjneiku ispod tablice imaš sljedeći tekst:
Citiraj:
Za ciljane skupine korisnika i/ili za nova područja pokrivanja kabelskom i svjetlovodnom mrežom omogućena je i ponuda dodatnih pogodnosti u pogledu trajanja promocije, ugovorne obveze i popusta koji može iznositi i do 50% mjesečne naknade određene usluge te može biti ograničena na određeno područje. Pri tome Vipnet primjenjuje iste pogodnosti za iste vrste korisnika obuhvaćene posebnim ponudama. Korisnicima takvih ponuda uvjeti istih bit će transparentno iskazani na zahtjevu za zasnivanje pretplatničkog ugovora.
Nećeš upast u ciljanu skupinu, a tvoje područje nije novo pokriveno sigurno.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 13:51   #7383
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Ne očekujem odbijenicu jer nigdje nije točno specificirano na temelju čega ja ne upadam u akciju. Koje su to ciljane skupine korisnika, i koja su to točno navedena područja? Apsolutno je podložno osobnoj interpretaciji. Tako da te njihove fore koje su podložne interpretaciji ne fermam 2 posto. Zato ide sve napismeno pa nakraju proslijedim kome je potrebno.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 14:30   #7384
smaug
Registered User
 
smaug's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Istice mi sad skoro cijlei paket...a kako je amis umro, najisplativije mi je uzeti
bnet 3u1 i fino nadjem u cjeniku citiram: Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 134,50 kn
Riječ je o ugovoru na 24 mjeseca? Jesi li siguran da ti onda zadnjih 12 mjeseci neće naplatiti punu cijenu od 269kn? U tom slučaju platio bi kroz 2 godine otprilike isto kao da si uzeo trenutnu tarifu od 199kn.
smaug je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 14:55   #7385
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Ne očekujem odbijenicu jer nigdje nije točno specificirano na temelju čega ja ne upadam u akciju. Koje su to ciljane skupine korisnika, i koja su to točno navedena područja? Apsolutno je podložno osobnoj interpretaciji. Tako da te njihove fore koje su podložne interpretaciji ne fermam 2 posto. Zato ide sve napismeno pa nakraju proslijedim kome je potrebno.
I na službenom očitovanju će detaljnije objasnit koje su ciljane skupine, a područja su ti navedena. Riječ je o područjima nove pokrivenosti
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 16:11   #7386
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
@smaug
Hmm...do prije tvog pitanja sam bio siguran...jos cu se raspitati vezano za to...ali mudro zboris...

@Juice
Mislim da nece tako daleko gurati tu svoju kako kome cijena paketa politiku. Bilo je ekipe u zadnjih 20ak stranica koji su uspjeli isforsati tu cijenu. S tim da je onda bilo ako se ne varam 24 mjeseca u pola cijene....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 19:34   #7387
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
@Juice
Mislim da nece tako daleko gurati tu svoju kako kome cijena paketa politiku. Bilo je ekipe u zadnjih 20ak stranica koji su uspjeli isforsati tu cijenu. S tim da je onda bilo ako se ne varam 24 mjeseca u pola cijene....
Bilo je, i sam imam tu cijenu, ali tada su bili drukčiji uvjeti i nije bilo gore citirane iznimke u cjeniku.
Imaj na umu da je tada i ta cijena nuđena i korisnicima koji su išli na raskid usluga također.
Uglavnom, mišljenja sam 99% da u trenutnoj situaciji nećeš izvuć tu cijenu jer su po pitanju promocije bili stiskani na sve načine, no svakako javi ishod.

Najizgledniji ti je da pokušaš nać prodajnog predstavnika koji će ti unijet zahtjev po toj cijeni jer se navedena promocija odnosi na ugovoranje izvan poslovnice tako da bi oni trebali imat mogućnost unos zahtjeva po toj cijeni.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 23:59   #7388
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Teško je više dobit 50% na 24 mjeseca, ako je uopće moguće. Sad uglavnom nude max 30%.

A moram i priznat da je 135 kn za trio paket bila čista perverzija, da su oduvijek nudili 30% na 24 mjeseca umjesto tih 50% vjerojatno bi i to ljudi samo tako uzimali.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2018., 17:28   #7389
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Se da nekako na Bnet tv-u sakriti kanale koji nisu u paketu? U max tv-u to mogu napraviti, ali na bnetu nisam uspio, osim napraviti novu listu..
rendula je online   Reply With Quote
Staro 17.02.2018., 23:11   #7390
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Pa kad vrtiš kanale stb ti sam preskače kanale na koje nisi pretplaćen. Iako, po meni je jednostavnije napraviti svoju listu sa kanala koliko želiš i na mjestima kojim želiš.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2018., 12:09   #7391
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ne bi trebao preskakati automatski, nego bi trebala biti tipka za biranje “svi programi”, “programi iz mojih paketa”, “omiljeni” itd.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2018., 12:51   #7392
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Cekaj, Stipest navodi onako kako je, a ti kako bi ti htio da bude.
Cilim je offline   Reply With Quote