Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.03.2016., 17:13   #631
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor d3@Gl3 Pregled postova
dobar dan( večer)
Neki dan sam kupio g502, nakon sto sam tjedan dana citao recenzije i gledao prezentacije na youtube...
odlucio se za deathaddera i otišao u jedan naš eminentiniji dućkas i čovjek mi veli g502 puno bolji izbor.
koristio sam razer nekoliko godina..
i sad pazi g502 novi model 600kn a deathadder 650 kn i uzmem 502.
nikako se još nisam navikao, malo mi prevelika ruka za njega a i rame počelo boljeti nakon CS-a ( cca 2 sata)
danas otišao ( za svaki slučaj) probao malo sa DA odraditi neke stvari i za moju ruku, puno bolje rješenje....senzor bolje reagira na "losiji" mouse pad!

FYI ( cca 15 godina igram CS) tako da se smatram iskusnim.
za igre bolji DA definitivno....a za neke stvari ( pivot excel) apsolutno svejedno

nisam napisao...koristio sam abyssus
Zašto ne G400? Sin mi je na CS GO sceni i kaže da je miš dobar (igra s njim, prije toga mx518)
gil je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 11:28   #632
d3@Gl3
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Zašto ne G400? Sin mi je na CS GO sceni i kaže da je miš dobar (igra s njim, prije toga mx518)
isto ok miš.pravi bucko, moze fino pod ruku
d3@Gl3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 16:36   #633
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 18:06   #634
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Da, taman pred koji dan uzeo G502 Proteus Spectrum...gg
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 18:40   #635
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Koji je i dalje bolji izbor od ovog tako da, gg
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 19:13   #636
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor d3@Gl3 Pregled postova
dobar dan( večer)
Neki dan sam kupio g502, nakon sto sam tjedan dana citao recenzije i gledao prezentacije na youtube...
odlucio se za deathaddera i otišao u jedan naš eminentiniji dućkas i čovjek mi veli g502 puno bolji izbor.
koristio sam razer nekoliko godina..
i sad pazi g502 novi model 600kn a deathadder 650 kn i uzmem 502.
nikako se još nisam navikao, malo mi prevelika ruka za njega a i rame počelo boljeti nakon CS-a ( cca 2 sata)
danas otišao ( za svaki slučaj) probao malo sa DA odraditi neke stvari i za moju ruku, puno bolje rješenje....senzor bolje reagira na "losiji" mouse pad!

FYI ( cca 15 godina igram CS) tako da se smatram iskusnim.
za igre bolji DA definitivno....a za neke stvari ( pivot excel) apsolutno svejedno

nisam napisao...koristio sam abyssus

ja koristim deathadder vec 6-7 god i zamjenio sam ga za novog chroma deathaddera, jednostavno mi najvise paše i tesko mi se na ista drugo naviknut, bilo da se radi o igrama ili everyday use
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 20:20   #637
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ima tko za zamjenu?

Dajem g700 s full bunde, očuvan i bez gare, sve radi.

Želio bi neki drugi brand name miš (Logitech ima prednost).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2016., 01:17   #638
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Uzeo danas G502, mis je dobar, oke mi lezi u ruci.. Ima jako dobar odaziv na ss quick+ podlozi.. Svida mi se sto je kabel pojacan, jedino sam se malo namucio sa utezima nikak zatvorit poklopac.. Nekak sam ih tak morao natiskati da sam imao osjecaj da cu slomit mis.. Bocne tipke super nisu premekane, scroll mi je hmm malo cudan ne znam kak bi ga opisao, sistem je kakav je imao i moj stari MX Revolution 2 brzine.. Jedino sto stalno pogadam tipku za dpi.. sve u svemu nadam se da ce mis vrijedit 6 glavi i da nisam bezveze svoj G400 poslao u mirovinu mada se jos premisljam prodati ga ili ostaviti.. Posto mi treba kes, a mrsko mi jer ga vise nema za kupit
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2016., 10:21   #639
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
jedino sam se malo namucio sa utezima nikak zatvorit poklopac.. Nekak sam ih tak morao natiskati da sam imao osjecaj da cu slomit mis..

WTF????????!!!!!!
Daj ti nama fotkaj kako ti stoje ti utezi. Pa oni ne da ne smetaju nego su debelo uvučeni u tijelo miša da nema teorije da smetaju pri zatvaranju! I kakvo forsiranje?????!!!!
Ili nešto ne valja ili nešto jako krivo radiš!
Ako je nekaj krivo napravljeno da ideš i reklamiraš, a ako ti nekaj krivo radiš da ti ukažemo na greške.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 08:02   #640
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Evo Slika 1, Slika 2

Sad kad stavim poklopac ono magnet ga samo potegne dok ih nisam doslovno natiskao unutra kao sto je ovak, kak to izgleda na slikama do tad se poklopac nije dao zatvorit.. Meni je to isto bilo malo cudno da toliko muke oko niceg i da to tak tesko "mora" ici..
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 12:20   #641
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Ljudi može kakav savjet... G5 otišao na vječna lovišta.. Krepao scroll a i malo double klikari, ima li itko prijedlog, ništa extra skupo,do nekih 300kn.. Kakav je Mad catz rat 1? Ili nešto u tom rangu..

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 12:30   #642
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
pa ako si bio zadovoljan uzmi opet isto, g400, g400s, ja sam kupio g400s za 150kn

od novog u ducanu nezz
  Reply With Quote