Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2013., 12:26   #181
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
obično srijedom navečer dobivaju robu i onda u četvrtak možeš preuzeti. Bar je tak meni bilo
dubravkol je online   Reply With Quote
Staro 27.03.2013., 13:04   #182
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
9-10dana im je neki krajnji rok za narucenu robu...jedino ak ti se posreci pa ju imaju odmah u blizini pa stigne sa sljedecim kamionom... tak da uzimajte u obzir 7-10dana...
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2013., 13:08   #183
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Nisam iz principa htio ništa pisati jer sam još u postupku nabave preko dotične trgovine. Pa da podjelim iskustva sa vama. Kronološki to ide ovako:

1. 20.03 naručio sam fotoaparat nikon d3100 sa objektivom 18-50 po jedinstvenoj cjeni od 2899 kn. Na proizvodu piše da je dostupan na zalihama te da se očekuje naruđba kroz tri dana.

2. 23.03. idem do trgovine u importanne centru na katu gdje mi je ljubazni službenik objasnio da se trebam strpiti do srijede 27.03 pa da onda nazovem.

3. u srijedu 27.03 zovem telefonom i gospoda iz trgovine pi saopćavaju da je vjerojatno do četvrtka tu.

4. danas ujutro 29.03 zovem da pitam jeli stiglo, gospodin mi kaže da nije i da nema nikakvo logično objašnjenje zašto je to tako. upitao me broj telefona i rekao da će se javiti u što sumnjam jer od kada je zaprimljen mail o naruđbi nitko me nije kontaktirao.

pristup im je neprofesionalan i ukoliko ne isporuče robu do slijedećeg tjedna otkazujem naruđbu. nikakvi mailovi niti pozivi od njih nisu stizali nikakav status naruđbe ni ništa. il nek rade posao kako spada il neka ga ne rade. Zaključak: Dat 200kn više i sačuvat živce
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 13:27   #184
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Mislim da im treba dat nekih 6 mjeseci da se organiziraju posto su novi,pa onda pljuvat po njima po zaslugama,za 200 kn ekipa radi po dva dana pa bi sigurno bili sretni da im te pare ostanu... Za one nestrpljive ima drugih (skupljih) trgovina,pa nek izvoli...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 14:41   #185
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kako vidim cijena je sada 100kn vise...sto znaci neces ni dobiti to po onoj cijeni

u svijetu medija ti je mislim 150kn skuplje...pa sačuvaj zivce i nazovi njih da vidis imaju li :=)
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 14:44   #186
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
dobiti ce po cijeni po kojoj je narucio...nema veze sto je 100kn poskupilo
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 14:47   #187
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
tako sam i ja mislio...pa nakon 10 dana su rekli ne mozemo dobaviti...iako je i dalje bilo raspolozivo na stranici jedno tjedan dana poslje

3x sam tako probao i niti jednom od tri puta nisam nista kupio

Ne znam, il sam ja baksuz ili...ali vidjeti cemo... @pexy, javi svakako kako je trakavica prošla...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 03:19   #188
Brc
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 251
Citiraj:
Autor Brc Pregled postova
Prosli utorak sam narucio monitor ,rok isporuke 4-6 dana. Zvao sam ih prosli tjedan 3 puta, prvo je bila prica 4-6 dana, onda prek kraj tjedna su rekli da dolazi tek ovu srijedu (8 dan) kod njih, kod mene u cetvrtak, ovaj tjedan sam ih zvao dva puta, oba dva puta su promjenili termin da k meni dolazi u petak. U četvrtak navecer mi stiže mail da si izaberem vrijeme isporuke za ponedjeljak. Nazivam ih i kažu da je greška da ce biti sigurno u petak kod mene. Danas napokon stiglo, samo nažalost bez računa i garancije. Nazvao ih i obecali poslati poštom.

Da rezimiram, rok isporuke 4-6 dana, stiglo nakon 10 dana bez računa i garancije.
Znaci isti dan (cetvrtak) sam ih nazval i ispricali su se zbog računa i garancije, rekli da ce poslati. Zovem u petak i pitam sta je s tim, tip tvrdi da je poslao to jutro postom.

Jucer nakon sto je proslo 7 dana sam slucajno bio u Zgu i svratim ja do njih. Tip mi tvrdi da je sigurno poslano ali da ne zna zasto nije doslo, ja inzistiram da mi na licu mjesta izda novi račun i ispuni jamstveni list. Na pola ispunjavanja jamstvenog lista dode mu kolega i kaze "aha to je taj monitor, nemoj to ni ispunjavati evo ti t na stolu kuverta, sve je unutra" I tako ja dobio kovertu koju su "poslali" i unutra sve uredno ispunjeno

Da rezimiram: nisu poslali račun i garanciju, onda su zasebno "poslali" i lagali o tome, na kraju sam si sam pokupio, thumbs down
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
Brc je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 11:57   #189
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
hahaha, očito netko zabušava....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 13:51   #190
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Kak bi babe rekle mozda puse drogu...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.03.2013., 14:04   #191
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
@FRipper nije bas 100kn razlika je 500kn, a isti je objektiv i isti fotoaparat.

danas sam zvao nitko se nije javio. upite nastavljam u utorak...
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 14:06   #192
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
kako, pa jel nije to ovo?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 14:36   #193
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
kako, pa jel nije to ovo?
sorry ja sam gledao cjenu u ducanu koja je puna, na netu nisam spazio taj sitni detaljcic. tnx
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2013., 13:37   #194
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
update:

2.4. javio se ultraljubazni lik koji se ispričavao kao da sam već platio proizvod. kao što je već ranije spominjano, srijedom je gužva jer stiže roba. ljubazno su me zamolili da se strpim i da nazovem oko 18:00 pa ga mogu pokupiti. ukoliko dođe (a nadam se da hoće) plaćam ga po prvoj cijeni od 2899kn što je za 249kn jeftinije, to mi je solidna memory kartica za fotić i još ostane za pivicu. javim kak je sutra prošlo
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 20:16   #195
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
update 3.4 više mi je smiješna situacija, nakon što sam nazvao danas u 18:10, ponovo se javio ultra ljubazni lik i stao se ispričavati. ne zna je li stigao fotić niti ima li ikakvih naznaka. ukoliko sutra ne dođe otkazujem narudžbu i šaljem ljubazni mail sa cijelom kronologijom.
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 10:42   #196
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
final:
4.4 fotić nije stigao. naruđbu sam otkazao. nakon 20 dana natezanja pukao mi je film, još sam dobio popizditis kad mi je lik rekao jel hoću neki drugi. Neka ovo bude pouka za sve ostale članove foruma da ne kupuju na webshopu extreme digital.
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 10:50   #197
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Kako vidim cijena je sada 100kn vise...sto znaci neces ni dobiti to po onoj cijeni

u svijetu medija ti je mislim 150kn skuplje...pa sačuvaj zivce i nazovi njih da vidis imaju li :=)
nije da nisam rekao Al što vrijedi meni govoriti o iskustvu, i sada tebi kada ce opet ljudi naruciti,čekati, zivcirati se i na kraju kupiti dalje :S

Ako ne dodje kako je obečano, nece ni doci, pogotovo kada izmjene odma cijenu ili stave u kraj distribucije...tu odma sve treba prekinuti i traziti dalje ;=)

3x probano, 3x ista priča, doci ce, čekajte, evo sutra, evo danas navecer, joj oprostite, sutra zovite...ma na*** vas. Imate odma tamo? nemate...doviđenja!
FRipper je offline   Reply With Quote