Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2014., 13:53   #1
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Motorola Xoom2 mz608 Media edition 3G

Motorola zm608 32GB "prepravljena" u ciglu kod pokušaja flashanja (navodno). Treba mi netko tko to može popraviti. Jedini ovlašteni servis je valjda Agramservis, ali njih ni na telefon ne mogu dobiti, a koliko čitam po netu ljudi nisu zadovoljni s njime pa bi rađe preskočio.
Znate li neki privatni servis koji bi mi mogao popraviti ili se netko od nazočnih bavi takvim radnjama?
Motorola nije moja pa ne znam kako je točno došlo do brickanja. Znam samo da mi treba firmware za Balkan.

http://www.gsmarena.com/motorola_xoo...mz608-4465.php

Zadnje izmijenjeno od: kasandro. 23.02.2014. u 15:22.
kasandro je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 14:58   #2
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Unatoč tome što sam čuo i čitao grozne stvari o Agramservisu moram ih ovdje javno pohvaliti. Odnio sam tablet k njima bez jamstvenog lista i nakon tjedan dana ga dobio nazad potpuno funkcionalnog, apdejtanog i to bez naplate !!!

Svaka čast !
kasandro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2014., 15:21   #3
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Zna li netko kako da na ovu Moto Xoom 2 Media edition 3G instaliram neki app s dialerom i koji ?

Ubacio sam SIM karticu i 3G je odmah proradio ali nemam nikakve mogućnosti "baratati" s tom karticom na tabletu. Radi se o prepaid kartici i sad kad bih htio nadoplatiti bon moram je vaditi i stavljati u mobitel jer nemam nikakav app s dialerom da kod za nadoplatu unesem dok je u tabletu.

Razgovaranje preko tableta me ne interesira , eventualno sms, ali bio bih zadovoljan i samim time da dobijem mogućnost nadoplatiti bon s njega.
kasandro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na