Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2014., 18:55   #91
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Dakle igra se oblikuje odlično, još puno stvari će trebati oblikovati da to bude stvarno to to. Malo me strah tog datuma 12/2014, rađe bi da se to malo produži ali neka završe kako treba.

Osim toga zabrinjava me igrivost u kolektivu, neznam šta sa tim instancama rade, ali u ovom stanju ovo neće biti moguće igrati sa nekakvom grupom ljudi, moguće je da ja zapravo ne vidim kako..
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2014., 17:53   #92
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Hi everyone,

Beta 3.04 should be with you in the next 15 minutes - 16:00 GMT

Essentially, this update should improve the multiplayer performance of the game.

Please let us know if it improves your experience, and let us know if it brings in any new issues. Thanks again for playing, filling out tickets and letting us know about your experiences with the game.

The full change log can be seen below, in all its technical glory:

- Reduce disconnect output for better tracking
- Additional telemetry for character mismatch issues
- Reduce replication telemetry
- Reduce debug output for authority transfers
- When acknowledging replications, don't queue a backlog, instead send the most recent one once
- Re-instate packet flow control regulation
- Correctly rank a machine against other machines after its sent its first parcel in a frame
- Apply network bandwidth limits in all versions of the game
- Improved method for tracking server disconnects
- Remove replication output when there's a targeted ship, especially bad if there's a ship being given a bad day by a space station
- Don’t send new object letters more than once for the same event
- Remove unneeded output when going live on a server
- Send server telemetry early if we're getting excessive load, so the load-balancing can stop sending us new players
- Enhanced network performance telemetry
- Better network letter compression
- Ignore an incoming start server request if the server hasn't finished initialising
- If the receiver of an authority transfer causes the object to die immediately (eg its too far from the object) then clear down the authority transfer attempt

Thanks again,

Ed (and the development team at FD)

Malo sam se zabavljao zadnjih par dana, kopanje je odlično, pribavio sam cobru sa haulerom za par sati.

A osim toga malo sam itraživao, i čini mi se da ovo kopanje ne vodi nigdje, budući da na forumu pričaju da će ekonomski model igre biti u potpunosti simuliran. Moram reći da me ovo jako razočaralo, očekivao sam da ćemo moći fino iskopat hrpu stvari i onda niš ajmo blueprints i gluposti i pravit stvari, za launch kažu da ovoga neće biti, ali za ubuduće se još nezna. Šteta
dashko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2014., 19:22   #93
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Glavno da SP aspekt igre bude dobro ispeglan.
Bit originalne ELITE je bila potpuna SP sloboda i nelinearnost.
Nitko ne želi da ovo postane MMO na mala vrata.
  Reply With Quote
Staro 06.11.2014., 21:19   #94
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Igra je napravljena da ne ovisiš o drugima ljudima i to je ok, ali ako već postoji server za sve igrače zašto ne pridonjeti mogućnosti da igraš da drugim ljudima i da utječete jedno na drugo. Iz ovog aspekta, oni ne pridonose puno nekakvoj progresiji, sve što ćeš ti zasad raditi je skupljat lovu kupit neki drugi brod, i onda opet isto. Iako je napredak od alphe ogroman, ne pokazuju nikakav smjer u endgame, samo improvaju gameplay i dodaju brodove, ne želim da i ova igra postane interesantna prvih tjedan dva dok me piči mašta, a onda čekaj dok ne dođe novi content i opet.
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2014., 21:40   #95
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Elite nikad nije imala ( a nadam se da ni neće) imati nikakav, bio to besmislen ili smislen endgame.
Čak ni kad si imao status "imam najbolji brod, misiju mogu svaku završit", uvijek je bilo "još nešto".
Nova misija za federaciju, malo gusarit, itd.
  Reply With Quote
Staro 06.11.2014., 23:48   #96
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Kad kažem endgame ne mislim na nešto što će privesti igru završetku, već mislim na nekakav cilj igre koji će omogućiti igračima smisao cijele priče, moguće nekakav zajednički cilj prema kojemu će se stvarati frakcije, grupacije itd. Razočaran sam jer imam osjećaj kao da je smjer igre da udovolji starim igračima Elite, a ne da se napravi lijepa sveobuhvatna igra koja ima previše potencijala da bi se svela na samo jednog igrača (iako bi i ta mogućnost trebala postojati). Naježim se kad pomislim sve što bi se moglo napraviti unutar igre da bi se razočarao jer to nije omogućeno, nadam se da će mi se mišljenje okrenuti kako bude napredovalo prema kraju bete i u ulazak v1.0, ali ne čini mi se da će biti tako.
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2014., 01:02   #97
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Elite: Dangerous je simulacija tebe u tvom brodu i svemira.
Otvorene su ti sve mogućnosti, kraja kao takvog nema.
Svemir, kako u igri, tako i u realnosti, zna biti dosadan, pa ne znam zašto bi se to pripisivalo igri kao minus.
U svakom slučaju, Frontier je u svojim Design Discussion Archives naveo približan plan za "održavanje zabave" u svemiru.
Trenutno nemam pristup tome, ali sjećam se da su govorili kako će biti pregršt misija, te masivni eventovi sa ciljem okupljanja više igrača oko jednog mjesta zbog nekog zajedničkog cilja.
To će biti tzv. injektirani događaji, tipa masivna pobuna kod planete Azeban, čišćenje sektora od pirata sa nagradama, itd.

Također se planira kompletno funkcionalni sustav ekonomije na kojeg će svaki igrač utjecati svojim odlukama, tipa, ako negdje fali ruda X, i svi je počmu donositi tamo i prodavati, uskoro će se taj sektor zasititi rudom X, pa će joj pasti cijena, pa se fokus prebacuje na nešto drugo, i slično.

Također, pola toga još nije u igri jer se trenutno Beta faza koristi za poliranje bugova, a većina funkcionalnosti tek treba doći.

Također, sadržaj će se konstantno ubacivati, nadograđivati, mijenjati, itd.

Kasnije (pretpostavljam krajem 2015.) dolaze i ekspanzije, točnije - slijetanje na planete i FPS mod (šetanje po brodu, stanicama, planetama).
Logično da je sada malo dosadno u igri, pola toga nije postavljeno, već samo osnove za beta testiranje
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2014., 02:20   #98
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Dakle igra ni pošto nije dosadna, proučio sam malo DDA sada, i proći ću kroz sve da progledam što i kako će to izgledati, ali ostaviti ću se ED zasada, barem do sljedećeg updatea

Previše sam vremena proveo igrajući EVE, da bi me ikoji ekonomski model manji od otvorenog tržišta i razine izgradnje, istraživanja te produkcije koji je iole manji od toga, zadovoljio.
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 20:42   #99
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Elite Dangerous će imati, offline SP sa obveznom internet konekcijom, kao Diablo 3.


http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-18-david-braben-responds-to-outcry-over-elite-dangerous-ditched-offline-mode



Some people have thought this means there wouldn't be a single-player mode - to be clear, the single-player game is there, but it requires an online connection.

Some with potty internet connections have expressed concern about their potential experience with the game given it is always online. Braben responded to that concern by insisting Elite: Dangerous can work with limited speeds - when it comes to single-player.
"The existing single-player game does not require a fast internet connection, and is not time critical in the same way as the multi-player," he said.
"I have played single-player on a tethered connection on a train and various other places too, and we will continue to optimise to make the game as robust for 'spotty' connections as we can."
  Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 22:09   #100
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
dashko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2014., 20:12   #101
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
  Reply With Quote
Staro 30.11.2014., 09:29   #102
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
SP combat demo dostupan i za sve koji su napravili preorder mercenary edition.
  Reply With Quote
Staro 01.12.2014., 20:14   #103
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
.. i odlične su demo misije.
Taman za trening i privikavanje na kontrole prije 16.12, tj. full verzije!
Jedna dobro radi i keyboard + mouse i x360 gamepad!
Nego, zašto ja razgovaram sam sa sobom na ovom topicu?
Nije da nitko ne čeka ELITE?
  Reply With Quote
Staro 01.12.2014., 20:18   #104
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ja igram vec odavno :P a mozda i ostali takodjer =D
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 22:07   #105
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Xbox 360 kontroler je odličan za ovu igru
Al će bit dogfajta
  Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 02:33   #106
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Delta Phoenicis, 112T u oba smjera.
Profit mi je u prosjeku 5miliona po satu, 4.5 ako nisam fokusiran i surfam net/gledam youtube.

=)) have fun =))
-->
Ako želite zaraditi masivne pare prije nego što nerfaju cijene ovih rijetkih stvari krenite što prije. =)
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=63119

Obično se stvaraju na marketu u količinama od 15-70T i kada kupite sve nakon 10min se generira nova tura.
To je jedini nedostatak, ako imate velik cargo a nemate previše vremena, jer da se napuni 100T ponekad treba i 30min.
Meni je ok jer ionako nešto radim u međuvremenu na kompu pa svakih 10min bacim pogled i ukrcam novu turu.
Trenutno prevozim na relaciji Toxandji <--> Delta Phoenicis, 112T u oba smjera.
Profit mi je u prosjeku 5miliona po satu, 4.5 ako nisam fokusiran i surfam net/gledam youtube.

=)) have fun =))
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 07:34   #107
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
to je beta,bit ce pobrisan progres 16.12
  Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 12:10   #108
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Možda, a možda i neće ... nije 100% sigurno još.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 16:04   #109
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
https://forums.frontier.co.uk/showth...=1#post1172609
Citiraj:
Autor Edward Lewis
Hi guys,
This is just a quick update to confirm that there won't be a wipe at launch.

Any questions (I'm sure you've got 'em ) put them in the thread below, and we'll get back to you ASAP.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 09:58   #110
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
nije to ni loše. Nije ovo MMO sa raidovima i ostalim stvarima, da bi nečiji
progres utjecao na nas nove od 16.12 igrače.
  Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 19:36   #111
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 21:53   #112
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Off-Topic:



On-Topic:

Patch 2.0.1 je vani za ove šta imaju pristup Gammi.

EDIT: 2.02 već.

Inače, tko sve od vas počinje prvi put 16-og (za 5 dana) ?
Ako treba kome pomoć, bilo u igri ili van igre, tu sam - slobodno pitajte ako šta nije jasno.

Također postoji mogućnost da imamo svoj kanal na Teamspeak serveru, pa ukoliko se pokaže interes i bude nas dovoljno...

I zadnje, hvala Necto-u na pomoći da zaradim za svog prvog Asp-a.
Sad već ima najjači FSD drive (23LY domet opterećen), power plant, power distributor, thrustere i cargo.

Sad ga mislim opremiti za borbu, pa da vidimo kakav je

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 11.12.2014. u 22:27.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 12:58   #113
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Racunaj na mene ako se mozemo dogovoriti oko ts. Previse pitanja za tipkaranje naokolo... Nisam se ulogirao vec jako dugo, jel dobijemo kakav dodatni bonus mi koji smo u beti bili?
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 18:09   #114
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Bonuse imaju samo originalni backeri iz doba Kickstartera, pa sad...ovisi šta si
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 20:11   #115
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
pa zar nije dovoljan bonus da vam se ne briše beta progres
  Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 21:17   #116
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Gamma progres
Iz bete u gammu je bio wipe, iz gamme u release nema.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2014., 18:42   #117
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Ne znam za vas, al meni X360 kontroler puno bolje sjeda u ovoj igri nego M&K kombinacija.
Štoviše, vrlo dobar, bar u ovom combat demu. Za ona hota čuda se nema, a ovo mi je sad najoptimalnije.
  Reply With Quote
Staro 13.12.2014., 21:36   #118
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Učini si uslugu i kupi si ovo, razlika je nemjerljiva.

Ili barem ovo (onaj gore je puno bolji).

Potpuno druga dimenzija, sve ostalo bih zabranio da me se pita
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2014., 23:01   #119
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
e sad..još 50€..možda kad budu malo bolje okolnosti
  Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 18:18   #120
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Neo, kako funkcionira offline mode? Jel se može, kao u Diablo 3, sa brodom uletiti
u MP mode, zajedno sa ekipom sakupit neke stvari, pa natrag u SP?
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na