Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2012., 10:44   #571
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor noodleshr Pregled postova
danas mi se na 5080B pojavila sitna mrljica, koja se vidi samo na bijeloj podlozi, a nije piksel. ima netko iskustva ili predodzbu kaj bi to moglo biti? nemrem je fotkat da vam pokazem, zaista je sitna cca 1mm, al ja ju vidim i nije ugodno. odnesel bi ga na servis, no koristim ga svakodnevno i tesko se odvojiti :-)
što znači "mrlja"? tamnije područje, svjetlije, zamućeno...? probaj kao što se ponekad popravi mrvti piksel, sa gumicom za brisanje protrljati po tom području. nekad se mrtvi piksel ne odražava samo kao crno-bijelo, pa ćeš sa tim trljanjem, ali ne pretjeruj sa stiskanjem, pobuditi cijelo to područje. naškoditi ne možeš, a ako se proširi, onda je do ekrana i u kućno radinosti ne možeš napraviti ništa. dakle, samo ovo što sam ti napisao. i to radiš dok je ekran uključen. a ako ti je štogod kapnulo, ćeš obrisati

Citiraj:
Autor Ivak 905 Pregled postova
Ovo je bilo samo zagrevanje

A izvini, ako nije problem da te pitam koje si ti godište?
joj, pa nemoj tako javno!! imaš u profilu.


Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Probao netko Tablet računalo PRESTIGIO MultiPad PMP3370B?

Trenutno je na akciji u linksu za 850kn

http://www.links.hr/?naziv=tablet-ra...kl=010.122.006
novi model, ništa posebno, ali će sve biti presporo jer ima premalo memorije za ics. ako možeš, skupi novce za 5080. ovo je relativno ok za čitanje knjiga, malo weba i to je to. za sve ostalo preslabo.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 08:08   #572
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
što znači "mrlja"? tamnije područje, svjetlije, zamućeno...? probaj kao što se ponekad popravi mrvti piksel, sa gumicom za brisanje protrljati po tom području. nekad se mrtvi piksel ne odražava samo kao crno-bijelo, pa ćeš sa tim trljanjem, ali ne pretjeruj sa stiskanjem, pobuditi cijelo to područje. naškoditi ne možeš, a ako se proširi, onda je do ekrana i u kućno radinosti ne možeš napraviti ništa. dakle, samo ovo što sam ti napisao. i to radiš dok je ekran uključen. a ako ti je štogod kapnulo, ćeš obrisati
Meni su se isto skoro pojavile neke mrlje.
Tačnije dve mrlje, jedna je veličine par milimetara, druga je nešto manja, mrlje su bele poluprovidne, uglavnom dolaze do izražaja na svetlijim podlogama.
Probao sam neke program tipa pixel fixer i nije pomoglo, probaću i to sa gumicom čim mi tablet bude dostupan za par dana.
Mada nisam baš siguran da su u pitanju pixeli, deluje mi kao da su te mrlje sa unutrašnje strane zaštitnog stakla (ili šta već ima PMP5080B), a pošto ga klinac često čačka, moguće je da je čak i do fizičkog oštećenja.

Zadnje izmijenjeno od: vetar. 09.08.2012. u 08:16. Razlog: Dopuna
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 09:58   #573
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Je moguće da su oni "čajniz" -MID- tableti već rootani u startu?

Mogu odgovorit sam sebi, vjerojatno jesu jer rade app koje zahtjevaju root, ali to mi je baš čudno.
Druga stvar, proc je 1GHz, ali sa "no Frills CPU" se bez beda može dignut do 1,5GHz

Mogu samo potrvdit da 512MB RAM nije uopće premalo za 4.0.3, tablet odlično radi i uopće se ne primjećuje lag.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 11:52   #574
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor vetar Pregled postova
Meni su se isto skoro pojavile neke mrlje.
Tačnije dve mrlje, jedna je veličine par milimetara, druga je nešto manja, mrlje su bele poluprovidne, uglavnom dolaze do izražaja na svetlijim podlogama.
Probao sam neke program tipa pixel fixer i nije pomoglo, probaću i to sa gumicom čim mi tablet bude dostupan za par dana.
Mada nisam baš siguran da su u pitanju pixeli, deluje mi kao da su te mrlje sa unutrašnje strane zaštitnog stakla (ili šta već ima PMP5080B), a pošto ga klinac često čačka, moguće je da je čak i do fizičkog oštećenja.
fizičko oštećenje je malo vjerojatno. barem se ne bi tako manifestiralo.

Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Je moguće da su oni "čajniz" -MID- tableti već rootani u startu?

Mogu samo potrvdit da 512MB RAM nije uopće premalo za 4.0.3, tablet odlično radi i uopće se ne primjećuje lag.
da, dosta ih je rootano u startu.
koliko aplikacija imaš instalirano, i koliko ih se diže sa sitemom? čekaj malo kad ti se nakupi svega i svačega kako će 512 rama postati premalo. ali ako si ti zadovoljan,
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 12:03   #575
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
koliko aplikacija imaš instalirano, i koliko ih se diže sa sitemom? čekaj malo kad ti se nakupi svega i svačega kako će 512 rama postati premalo. ali ako si ti zadovoljan,
Imam dovoljno app-a instalirano i još ću neke instalirat (bit će ih oko 20 vjerojatno), jer za tablet mi ih ni ne treba više..

Opet da napomenem, jedini problem (kako kome, ali meni je) je trajanje baterije, čak i DC proc na oko 700MHz, pa bumo vidli..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 15:40   #576
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
20 sa ili bez onih službenih? no, nema veze... ako si ti zadovoljan, to je najbitnije. trajanje baterije očekuj od 4-6 sati i to uz štedljive postavke.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 15:54   #577
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Evo trenutno svih app-a (Android System Info/Apps) imam 73. Tu su naravno većinom sistemske app, od toga svojih sam za sad instalirao 10 i još ću ih par.

Nema mi gore nego kad surfam pa svako toliko bacim oko na bateriju a ona se smanji za cca 3%, baš bzvz.

Tablet imam dva dana, jučerr kad ga je donio poštar bila je prazna baterija, napunio sam ju i izdržala je 4.5h instaliravanja aplikacija, namještanja postavki, surfanja i slično. Svjetlina je na min jer mi je to dovoljno u kući.

Uglavnom, za sad nisam zadovoljan trajanjem baterije ali to sam prije kupovine i znao tako da se niš ne čudim.

Ako netko zna kakav link (na XDA) o ovim tabletima (MID - čajniz), može ga ovdje postat, možda se nađe štogod zanimljivo, primjerice, brisanje nepotrebnih sistemskih aplikacija vezanih za mobitel/mobile data i slično, što ovom tabletu ne treba, a pored toga cucla bateriju.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 20:48   #578
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
nije to loše vrijeme za novu bateriju. ako još nije formirana, onda par pražnjenja i punjenja, dobiješ pol sata cca.

ako je rootan, onda titanium backup, rom toolbox ili bilo koji "sys app remover" će pomoći.
a što ćeš brisati - ovisi što ti ne treba. dupli sat, vremenska prognoza, telefon app... ima toga. ako vidiš da se nešto pošemerilo, vratiš i gotovo. odnosno, za početak ti je bolje napraviti FREEZE. znači, aplikacije su tu, instalirane, ali su "zamrznute" i ne pokreću se sa sistemom. radiš jednu po jednu, možeš i više, ako si siguran što što predstavlja. ako sustav radi ok, napraviš uninstall. ako šteka, javit će ti grešku i što mu fali, napraviš un-freeze i reboot. i tako sve dok ne makneš sve ono što ti ne treba.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 21:13   #579
noodleshr
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
što znači "mrlja"? tamnije područje, svjetlije, zamućeno...? probaj kao što se ponekad popravi mrvti piksel, sa gumicom za brisanje protrljati po tom području. nekad se mrtvi piksel ne odražava samo kao crno-bijelo, pa ćeš sa tim trljanjem, ali ne pretjeruj sa stiskanjem, pobuditi cijelo to područje. naškoditi ne možeš, a ako se proširi, onda je do ekrana i u kućno radinosti ne možeš napraviti ništa. dakle, samo ovo što sam ti napisao. i to radiš dok je ekran uključen. a ako ti je štogod kapnulo, ćeš obrisati
nije mrtvi piksel, bar ja mislim da tak ne zgleda mrtvi piksel (malo sam surfal, pa fotke ne prikazuju isto)

probal sam i s gumicom, ma niš ne uspijeva...ne kužim uopće od kud i zakaj se to dogodilo

unaprijed se ispričavam zbog prevelike fotke, ali drugačije ne bi vidjeli...


Zadnje izmijenjeno od: nino. 09.08.2012. u 21:33.
noodleshr je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2012., 22:22   #580
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
da, to nije pixel. mada, ne znam jesi ovo slikao sa mobitelom, pa se više vidi razlika okoline i izvan ovog tvog rukom crtanog kruga nego samo u krugu. što više gledam, to manje vidim... ne znam, nisam još ovakvo što vidio. mrtvi pixel ili ono sa archosovim tabletima, ali ovo mi liči da je nešto u samoj matrici. ako se počne širiti - u servis. ako se ne makne nakon nekog vremena - nazovi i objasni. mada sumnjam da će ti netko to uzeti kao kvar. u najgorem slučaju ćeš biti bez tableta, a dobit ćeš taj isti primjerak.

gle, probaj još ovo-napravi na pc-u nekoliko slika nešto većih od rezolucije tableta: bijelu, žutu, crvenu, plavu i crnu. šibni ih na sd i otvaraj jednu po jednu. pa ćeš ili nešto učiniti (sumnjam) ili barem bolje locirati i prikazati kao kvar. i pronađi nekakav program tipa (za PC) gif to animation ili nešto slično, što će tih 5 slika izmjenjivati. napraviti gif animaciju. pa vidi što se dešava. imaš nešto slično, ali "za pravo" napravljenje testove:
http://www.lagom.nl/lcd-test/
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2012., 11:34   #581
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
fizičko oštećenje je malo vjerojatno. barem se ne bi tako manifestiralo.
Probaću to sa gumicom, ako ne pomogne, šaljem ga u servis pa nek oni pogledaju. Ko zna možda mi zamene za 5080C.
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2012., 12:28   #582
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
sumnjam da će biti tako široke ruke! ;-)

samo ako je zbilja hardverski kvar, i ako više nemaju modela "B" na lageru... držim fige.

ali, evo i noodleshr ima isti problem, pa trljanje nije ništa pomoglo.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 15:15   #583
G20Titan
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sesvete
Postovi: 45
Pozdrav svima, vezano uz ove mrlje na ekranu. Preporuka je pravac servis. Naime, i meni se je isto to pojavilo i zamjenili su mi ekran u servisu pod garancijom. Nedugo nakon toga su počeli zvučnici puštat čudne zvukove pa su promijenili cijelu ploču. I sad sve radi kao podmazano

Lp
G20Titan je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2012., 10:52   #584
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor G20Titan Pregled postova
Pozdrav svima, vezano uz ove mrlje na ekranu. Preporuka je pravac servis. Naime, i meni se je isto to pojavilo i zamjenili su mi ekran u servisu pod garancijom. Nedugo nakon toga su počeli zvučnici puštat čudne zvukove pa su promijenili cijelu ploču. I sad sve radi kao podmazano

Lp
Hvala na savetu, šaljem na servis pa šta bude, nemam šta da izgubim.
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2012., 17:53   #585
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Ima li kakvih novosti u svezi sa jellybeanom, presigio još nije javio koji modeli će biti updejtani ali iskreno sumnjam da će 5080b dobiti updejt, s druge strane i xteam se nešto ušutio, na službenom blogu nema ništa :/
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2012., 23:59   #586
code_william
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split , Hrvatska
Postovi: 11
Jelly bean dolazi na pmp5080b kako je prestigio rekao,najvjerovatnije do kraja godine
code_william je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 12:16   #587
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Di si to pročitao? znači službeno je? ajde super, ovoj kanti definitivno treba malo "project butter"-a
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 16:14   #588
code_william
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split , Hrvatska
Postovi: 11
Citiraj:
Autor ogy_dogy Pregled postova
Di si to pročitao? znači službeno je? ajde super, ovoj kanti definitivno treba malo "project butter"-a
Pitao san na sluzbenoj stranici
Slazen se
code_william je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 23:41   #589
nforcerx.x
Premium
Moj komp
 
nforcerx.x's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 203
Nisam vidio temu pa ću pitati ovdje....

Zanima me kako rootati Prestigio PMP9057CPRO te postoje li custom ROMovi?
nforcerx.x je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2012., 08:29   #590
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor G20Titan Pregled postova
Pozdrav svima, vezano uz ove mrlje na ekranu. Preporuka je pravac servis. Naime, i meni se je isto to pojavilo i zamjenili su mi ekran u servisu pod garancijom. Nedugo nakon toga su počeli zvučnici puštat čudne zvukove pa su promijenili cijelu ploču. I sad sve radi kao podmazano

Lp
Odnesoh moj 5080B model na servis, rekoše da su imali samo par modela sa tim problemom i da su odmah menjali uređaj.
Kako nisu imali na stanju 5080B, dobih 5080C Pro model.

Mada, čim samo došao kući i upalio tablet primetio sam da čim se malo jače pritisne tablet sa zadnje strane to reflektuje na ekranu u vidu malog talasa.
Sutradan sam opet otišao u servis i rekli su mi da je to normalno, upalili su neki drugi model na kome se isto dešava, mada taj model nije toliko osetljiv po tom pitanju kao moj i treba se malo jače pritisnuti.
Nije veliki problem i ne smeta toliko u korišćenju, nego me više iritira pošto znam da na 5080B modelu to nisam imao.
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 00:55   #591
Mija333
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: sarajevo
Postovi: 3
Pozdrav :-) Molim vas ako neko moze pomoci.. nedavno sam kupila tablet prestigio, i sve odlicno funkcionise, samo me interesuju aplikacije - sve sto skinem sa google trgovine je ok, ali zasto ne moze da otvori ono sto pokusam da skinem sa neta? Recimo verzija skype-a na ovom tabletu je bezveze, i kad pokusam da instaliram drugu verziju sa neta, preuzme, ali nece da otvori..inace nista ne otvara osim aplikacija koje preuzmem sa trgovine ....? :-)
Mija333 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 11:54   #592
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
mija, nekada se zna desiti da sam proizvođač softvera prilagodi aplikacije prema svom tabletu. bilo bi dobro da si napisala koji je tablet u pitanju i koja verzija androida. tako i skype za koji kažeš da ne vrijedi možda radi na tvom tabletu, ali ne bi radio na nekom drugom. pogotovo jer sam skype kaže da njihova aplikacija neće raditi na svim uređajima. jednostavno ih je previše i nema vremena podešavati ju za baš svaki uređaj.
ono što ti ostaje je probati maknuti aplikacije koje su instalirane i instalirati te tvoje skinute. mada, ne vidim razloga zašto ne rade aplikacije koje si skinula sa neta (direktno na tablet ili prvo na pc pa si ih prebacila).

čak je češća pojava da se neke aplikacije ne mogu skinuti sa marketa ili ih se uopće ne vidi, ali ako ih se instalira sa kartice sve radi kako spada. evo ti link na skype koji je provjeren.

još jedna stvar je da u samom softu nisu postavljene tj. omogućene ovlasti, tzv. fingerprinti i permissions. no, to već zahtijeva rootani uređaj i dodavanje par fajlova u sam sistem. ali nećemo sad o tome.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 12:10   #593
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
evo ti link na skype koji je provjeren
Link nije dobar, a meni bi isto trebala proverena verzija Skype-a.
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 13:22   #594
Mija333
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: sarajevo
Postovi: 3
Ne mogu ovdje da otvorim ovaj link sto si mi postavio za skype? A tablet je prestigio multiPad PMP5080CPRO :-) tako pise, valjda sam dobro napisala.... skine on aplokacije sa neta, ali ne zeli da ih otvori..recimo ukucam sad na google "skype download" i skine ga, imam ga u preuzimanju, ali ga ne otvara.. :-) jojj, dosadna sam znam :-) ali mi nije jasno.. :-) ugl pokusat cu nesto, hvala puno :-)
Mija333 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 17:38   #595
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
skype-> link

@mija - znači, ti skineš nešto.apk, to pronađeš pod "preuzimanje", klikneš na to i što? ne desi se ništa, pojavi se neka poruka o grešci.... nije mi jasno. nakon klika na to-i-to, NEŠTO se mora desiti. makar greška. probaj skinuti aplikacije (xxxxx.APK) na kompjuter, pa prebaci na sd karticu (ako ju imaš) i onda sa kartice iz file explorera pokreni aplikaciju.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 19:28   #596
Mija333
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: sarajevo
Postovi: 3
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
skype-> link

@mija - znači, ti skineš nešto.apk, to pronađeš pod "preuzimanje", klikneš na to i što? ne desi se ništa, pojavi se neka poruka o grešci.... nije mi jasno. nakon klika na to-i-to, NEŠTO se mora desiti. makar greška. probaj skinuti aplikacije (xxxxx.APK) na kompjuter, pa prebaci na sd karticu (ako ju imaš) i onda sa kartice iz file explorera pokreni aplikaciju.
Da, kad otvorim aplikaciju u preuzimanju, pise da je ne moze otvoriti, nije validan fajl ili sta vec ...

Pokusat cu ovako..:-) hvala puno jos jednom na pomoci....pozz
Mija333 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 20:44   #597
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
čuj, kako ti objasniš "... ili šta već..." teško ćemo nešto napraviti... napiši točno koju grešku javi, pa će biti jasnije.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2012., 17:31   #598
Ivak 905
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Srbija
Postovi: 18
Evo mene Došla sam samo da pitam ima li šta novo?
Ivak 905 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2012., 10:20   #599
mrleri
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: rijeka
Postovi: 34
pozdrav

mislio sam mulcu kupiti ovaj tablet....po netu vidim da bez problema pokrece HD igrice poput asphalt 6 gta .....

cijena nije neka a bolje kad je napeo da igra na tome nego na mobitelu

mlio bih vas ako znate dali je stvarno moguce igrati slicne igre, a da nema nekih većih problema.

U tehnomarketu nude ovaj...dali je to isto ovom o cemu vi raspravljate

PRESTIGIO PMP5080CPRO http://www.technomarket.hr/products/...io-pmp5080cpro


Unaprijed HVALA
mrleri je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2012., 11:39   #600
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
neće baš bit da će pokretati hd igre bez problema. slaba grafika, slab procesor i nedostatak dozvola od proizvođača igara za pokretanje softa. za IGRANJE, taj tablet NIJE. za igranje, bilo što slabije od tegre2 će imati probleme ili čak neće ni pokrenuti igru. znam da je cijena relativno pristupačna, ali za 2000 imaš acera a100 s kojim će biti više nego zadovoljan i neće biti potrebe mjenjati tablet za pol godine jer taj pretigio neće moći vrtiti pola toga.
pa sad... to ti je moje mišljenje.
uostalom, pogledaj pretigio fb stranicu, pod komentare korisnika LINK, pa će ti biti jasno s čime se sve ljudi susreću.

no, novci su tvoji....
pozz!
viking.software je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na