Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2011., 12:22   #1
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Gmail - uplod mailova app.

Jeli postoji neki način s nekom aplikacijom da uplodam mailove na web gmail acc. a da nije da sam sebi pošaljem. Godinama sam skidao mailove i sad bi htio prebaciti na web jer bi ga htio više koristiti (do sada nisam imao potrebe)...Kad bi sam sebi poslao onda bi mi bilo dosta nepregledno jer bi mi svi mailovi bili kao da sam sam sebi poslao pa bi trebao većinu otvarati da vidim o čemu se radi (jer se u dosta njih nebi skužilo o čemu se radi)...
denied je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 21:59   #2
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Jeli postoji neki način s nekom aplikacijom da uplodam mailove na web gmail acc. a da nije da sam sebi pošaljem. Godinama sam skidao mailove i sad bi htio prebaciti na web jer bi ga htio više koristiti (do sada nisam imao potrebe)...Kad bi sam sebi poslao onda bi mi bilo dosta nepregledno jer bi mi svi mailovi bili kao da sam sam sebi poslao pa bi trebao većinu otvarati da vidim o čemu se radi (jer se u dosta njih nebi skužilo o čemu se radi)...
Samo si aktiviraj IMAP i dragni mailove u inbox/sent. Inbox ce ti se sinkati i to je to, imas ih i u mail klijentu i na gmailu.

Uz to imas i mailstore home, on ti isto puno toga moze odraditi.
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na