Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.09.2020., 08:47   #541
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Meni po nekoj logici ne bi smio to raditi. Poanta je da se upali, ispusti plin, rashladi, opet kompresira......sve isto kao i kod klima uređaja i kad postigne željenu temperaturu nema što više hladiti. Jedino ako si spustio prenisko temepraturu i izolacija samog hladnjaka je loša (brtve na vratima se potroše) onda kompresor zna puno duže i češće raditi, no onda se dobije i efekt djelomičnog smrzavanja hrane u samom hladnjaku. ZA ovo bi frižider trebao biti star barem nekoliko godina. Smrzava li ti se hrana unutra (ne u dijelu gdje je zamrzivač, nego gdje je hladnjak)?
Tako je, to je i neka moja logika, ali ovo stvarno imam osjećaj češće radi kompresor nego što ne radi. A nov je, cca mjesec dana, tako da ne vjerujem da su brtve potrošene, unutra sve fino hladi, nije ništa zaleđeno. Ima ventilator također koji isto radi ali to je zbog NoFrost i to mi ima logike ali kompresor stvarno ne bi trebao toliko dugo raditi.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 09:17   #542
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Tako je, to je i neka moja logika, ali ovo stvarno imam osjećaj češće radi kompresor nego što ne radi. A nov je, cca mjesec dana, tako da ne vjerujem da su brtve potrošene, unutra sve fino hladi, nije ništa zaleđeno. Ima ventilator također koji isto radi ali to je zbog NoFrost i to mi ima logike ali kompresor stvarno ne bi trebao toliko dugo raditi.

Ako računamo da je hladnjak ispravan, jedino što mi još pada na pamet je da ukoliko si npr. mijenjao smijer otvarnja vrata da ih možda nisi dobro učvrstio, pa vrata ne sjedaju dobro na brtve kada se zatvore. Ako to nije slučaj, ja bih se svakako obratio servisu.Ima li tvoj hladnjak 2 kompresora? Ako ima, pokušaj ustanoviti koji od njih radi cijelo vrijeme.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 09:25   #543
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ljudovi koji imate noviji frižider; koliko dugo vam radi kompresor u komadu? Znači moj Electrolux EN3854NOX ronda satima i satima, čak i noću kad nitko ne otvara on zna radit? Već sam vratio jedan Bosch zbog istog problema, sada više ne znam ni sam jesam ja lud ili ti noviji uređaji jednostavno tako rade.

Moj 20 godina stari Electrolux je kad bi otvorio vrata, znači padne mu temperatura, upalio kompresor i za max pol sata, ovisno koliko topline je ušlo, se isključio. Ovo danas ne znam jel opet imam neki faličan primjerak ili sam ja lud.

Što kažu upute za rukovanje?



Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kupio sam Electrolux hladnjak na kraju, ovaj
https://www.electrolux.hr/kitchen/co...er/enf2700aow/

I malo se razočarao kada je došao, piše "Made in China", mislio sam da je Slovačka ili tako nešto a ne da se i Electrolux prebacio na Kinu.
Candy većina modela jest iz Kine (neki i iz Italije) ali ovo me iznenadilo jer je skuplji od Candyja, a Končar se proizvodi u Turskoj.

Još me više iznenadilo, što nisam vidio u trgovini, da najdonju ladicu u hladnjaku ne možete izvući ako vrata nisu otvorena pod kutem od cca 140'.
Ako otvorite vrata od 90' (koliko ja mogu jer je u kutu kuhinje), ne možete do kraja izvući ladicu niti je izvaditi radi izdubljenja vratiju.

Nemora automatski frižider biti loš ako je napravljen u Kini. Tamo naprave uređaj kakav naručiš, ako želiš top bude top, ako želiš jeftin, bude jeftin. I ajfon i doogee se rade u Kini, pa je razlika ogromna.

Ovo za vrata je kod skoro svih tako nažalost. Ja na Boschu nemam donje police u vratima, baš zato da se može izvući ladica koja je unutar hladnjaka na najdonjoj poziciji. To je kompromis koji mora biti izgleda.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 09:32   #544
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Zapravo sve cesce proizvodaci reklamiraju nove modele bas da se mogu otvoriti pod 90 stupnjeva i izvuci sve ladice. Rade ih savrseno ravnima da mogu stati jedan do drugog ili direktno do zida i da se svejedno vrata mogu otvoriti i ladice izvuci. U potpunosti si u pravu za kinu. Kinezi ce napraviti jeftin proizvod ako zelimo jeftin ali napravit ce i jako dobar proizvod po nesto nizoj cijeni od ostalih sa istom ili slicnom kvalitetom
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 09:50   #545
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Moj novi Electrolux ENF2700AOW, jučer navečer sam ga ukopčao i bočne strane su mu bile vrele, valjda jer nema onu mrežu odiza nego bočno. Sada je mlak sa strane, ali i moj kao tvoj, kompresor nije radio pola sata, pa sada već sat vremena opet non-stop radi. Radi tek 12h, ništa nisam još stavio u njega.

Da li i vama ovako (treća slika), postoje rešetke u prostoru za zamrzavanje?
Nemam pojma, kada i ako se uhvati snijeg u zamrzivaču, kako to strugati da ne oštetim te rešetke. Nema NO-Frost jer ti od 170cm to nemaju a viši ne paše.



I stvara mi se već led u prostoru (gornjem) hladnjaka, obrisao sam taj led s krpom i za 20min se opet stvorio.
Postavio sam temperaturu na termostatu na 4 (max je 7 ili 8 mislim), kao i na starom.

Isto imam stari Electrolux cca 15 god star i kompresor svakih par sati se uključi na 10min a na novom radi po sat vremena.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 09:56   #546
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ako se stvara led u frižideru znači da negdje zrak ulazi u njega. Nešto ti ne dihta kako treba.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 10:05   #547
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ako računamo da je hladnjak ispravan, jedino što mi još pada na pamet je da ukoliko si npr. mijenjao smijer otvarnja vrata da ih možda nisi dobro učvrstio, pa vrata ne sjedaju dobro na brtve kada se zatvore. Ako to nije slučaj, ja bih se svakako obratio servisu.Ima li tvoj hladnjak 2 kompresora? Ako ima, pokušaj ustanoviti koji od njih radi cijelo vrijeme.
Vrata nisam okretao, tvornički sve. Samo je jedan kompresor.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Što kažu upute za rukovanje?


Pod prvo, nebuloza ima ovakav display, nema se šta krivo podesit. Inače stavio sam ga na preporučeni ECO koji radi na 3-4° te je kao najštedljiviji, iako mi to nema logike da je to štedljivije od 8°. Stavio sam ga prije par dana na 5° da vidim kako se ponaša, ali ista stvar.



Drugo nije isto slučaj. Treće mislim ljeto je ali klima uvijek radi i ne vjerujem da mi je u stanu ikad iznad 26°. 4 i 5 isto tako nula bodova.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 10:09   #548
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Moj novi Electrolux ENF2700AOW, jučer navečer sam ga ukopčao i bočne strane su mu bile vrele, valjda jer nema onu mrežu odiza nego bočno. Sada je mlak sa strane, ali i moj kao tvoj, kompresor nije radio pola sata, pa sada već sat vremena opet non-stop radi. Radi tek 12h, ništa nisam još stavio u njega.

Isto imam stari Electrolux cca 15 god star i kompresor svakih par sati se uključi na 10min a na novom radi po sat vremena.
Svakako je najteže održavati mu temp dok je prazan, i namirnice kada se ohlade imaju svoju toplinsku inerciju, tako da kada ga napuniš biti će lakše održavati temp. Svakako ga napuni pa javi kako i koliko mu radi kompresor. Po sat vremena ako je prazan po meni nije suludo. A kažem kod mene bude i po 3,4 sata.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 10:11   #549
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Ag008, ako nije Nofrost nego npr lowfrost onda se nemoj brinuti oko leda jer će se kao kod mog brata stvoriti stijenka leda od najviše pola cm i to nakon 9 mjeseci rada. Kod mene na prastaroj Zanussi škrinji koja koja radi kao tenk (i zvučno i funkcionalno ) se stvori led od par cm i znatno smanji kapacitet. Što se tiče grijanja bočnih stranica to je normalno za disipaciju topline za hladnjake koji nemaju stražnju rešetku.


Odleđivat ćeš na način da ćeš sve iz zamrzivača premjestiti u gornji frižider i isključiti zamrzivač. Ako imaš jedan kompresor to znači da cijeli hladnjak neće raditi, no unutrašnjost hladnjaka je dovoljno termo izolirana da satima drži zamrznutu hranu prije odleđivanja. Samo nemoj otvarati vrata. Sam zamrzivač ja odmrzavam na način da ga pustim pola sata da led malo popusti i onda uzmem fen i usmijerim ga unutra (s neke normalne daljine) na 5 minuta. Ponovim postupak za 10-ak minuta i tu mi već počnu otpadati komadi leda. Ako još jednom ponovim postupak mogu rukom skinuti led s ostatka zamrzivača uključujući i rešetke. Nikad nisam ništa ogrebao. Razlog zašto koristim fen je što ukoliko pustim da se prirodno odrmzava to traje, a mali kanal za odvodnju vode je preuzak i voda se brzo nakupi i prelijeva, pa moram često kod odmrzavanja vodu brisati spužvom. Jbga, ovo je gnjavaža 2 puta godišnje, ali nije mi problem odvojiti sat vremena, tako da se ne brini. Ti fen vjerojatno nikad nećeš morati koristiti jer ne vjerujem da se na modernim zamrzivačima skuplja toliko leda.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 15:26   #550
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
U zamrzivaču (još) nema leda, ali evo, ne radi ni 24h, već je pola cm snijega u hladnjaku.
Novi Electrolux*ENF2700AO


Već sam jednom skinuo i za sat vremena opet. Razina 4, unutra je oko 8C.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 15:42   #551
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Aj ostavi da vidiš kako će ti biti kad hrana sva dođe na tu temperaturu. Moguće da je sada hrana topla pa se kondenzat smrzava.

Plus, ako je nofrost, taj led će ti otići s vremenom.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 15:55   #552
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ago brate smanji sa 4 na 2 pa vidi, meni se to dogada kad ga nalozim da bolje ohladi.

Ako je tvoj electrolux star 15 godina radia na 4 ne znaci da ce i novi isto radit. Moj frizider radi na 1.5 - 2.5 uglavnom i hladan je i previse.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 16:28   #553
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Razlika je i 4° i 4 ko snaga rada prije su frizideri na veci broj jace hladili, sada ugl imaju temperaturu u stupnjevima.

Imam i ja electroluxa ugradbenog i radi normalno ALI, jedan dan sam se igrao sa postavkama i stavio na minimalnu temperaturu, cisto da vidim koliko ide i odmah sam vratio na normalnu, sutradan primjetio da kompresor ne staje raditi, i kad sam izvadio sladoled bio je kao kamen. Tada sam stavio toplomjer unutra,temperatura je bila -28, max je -25 a bio je namješten na -18 u tom trenutku. I onda sam se poslužio dobrim starim trikom, isključio ga pola sata iz struje, uključio, i od onda radi normalno, ali nisam se usudio spuštati na najnižu temp
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2020., 17:05   #554
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
4 ko broj. Jaci broj jace hladnje. Zato kazem da proba smanjit na 1-2 pa vidit.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 08:12   #555
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Obično je frižidere sasvim dovoljno držati na najvišoj temperaturi koju "podržavaju", a to je na termostatu obično broj 1, dakle postaviti na najnižu vrijednost...
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 10:06   #556
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
@Ag008

Kod BEKO-a ti se naprave ledene kapljice i onda u jednom trenutku frižider nešto napravi i te kapljice se rastope i spuste se po stijenki dolje u posudu. Istina, nikad nije ovako debelo kao kod tebe, ali isto sam se začudio prvi puta. Nakon toga otvorim drugi puta i više nema ničega iza. Pa onda ima, pa nema...
U frizeru niti nakon 2 godine nema leda, a nema ništa od tog no/low/frosta.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 10:13   #557
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
@Ag008

Kod BEKO-a ti se naprave ledene kapljice i onda u jednom trenutku frižider nešto napravi i te kapljice se rastope i spuste se po stijenki dolje u posudu. Istina, nikad nije ovako debelo kao kod tebe, ali isto sam se začudio prvi puta. Nakon toga otvorim drugi puta i više nema ničega iza. Pa onda ima, pa nema...
U frizeru niti nakon 2 godine nema leda, a nema ništa od tog no/low/frosta.
Pa obično se kompresor ugasi pa se zadnja stranica ugrije na četiri, pet stupnjeva ili na koliko je frižider podešen i to se onda otopi, a kapljice kliznu dolje u posudu.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 10:36   #558
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Vjerojatno, a i nekako je projektiran valjda tok zraka da ide straga
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 11:11   #559
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Identicno tako je i kod mene. Basic frizider bez no frost pizdarija, stvori se tanki sloj tih sledenih kapljca i nestane i tako u krug. Nisam ga odlediva godinama.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2020., 22:53   #560
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Ja i dalje ne kuzim kaj je onda tolko revolucionarno u tom NoFrostu?
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 00:05   #561
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Nema leda,nema vode ni u fridzu ni u zamrzivacu. Nista se ne cidi,ne lipi odzada na stijenke ako slucajno prislonis itd. A razlike u cijeni su 500-1000kn , za item koji će ti služit bar 5 godina to je jako isplativo.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 14:59   #562
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Jel neko zna/ima mikrovalnu dubine do 32cm.

Stavio bi je u gornji kuhinjski kutni element ali dvi sto sam vidio su 34 i 33 cm.
Pretraga po parametrima u trgovinama koje imaju izbaciva svakave gluposti pa mi to nije relevantno. Strana gdje je rucka i dial/tipke moze bit bilokoje dubine jer bi. bila u L dijelu kuhinjskog elementa, Bitno mu je samo da mogu zatvorit ormaric. kad je ne koristim.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 15:20   #563
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
https://www.mall.hr/samostojece-mikr...ovalna-pecnica


Ja isto razmišljam o kupovini mikrovalne, da li ju i vi imate i koristite li ju?

btw hladnjak se na oznaci 3 ne ledi u gornjem dijelu, tj led se topi, ali je temperatura nešto veća, oko 7-8C
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 15:32   #564
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Treba iza ostaviti par cm za hlađenje a i većinom je iza kabel koji ne skreće tako lako odmah pod 90 😀

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 16:50   #565
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ja i dalje ne kuzim kaj je onda tolko revolucionarno u tom NoFrostu?
zamrzivač skoro identični modeli, jedan klasični jedan no frost- no frost ni mrve leda, ovo drugo govno ko da je iglu unutra čišćenje i odmrzavanje patnja... za parsto kn razlike nikad više s frostom samo bez
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 21:00   #566
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Isplati li se uzeti Liebherr kombinirani friđ?
Dolaze svi sa tvorničkom 5g. garancijom.
Ima tko kakvih iskustava?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 21:16   #567
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ja sam razmišljao o njemu, otišao ga gledati u Elipso i odustao kada sam vidio "proizvedeno u Bugarskoj" (ili Rumunjska, nisam siguran), ničime nije dobio dojam da je bolji i kvalitetniji u unutrašnjosti i ičemu od Hisensa, Beka, Electroluxa itd, samo je puno skuplji.

Ja razmišljam o kupnji mikrovalne (do sada je nisam imao osim na poslu), ne znam koliko je zdravo jesti iz nje i je li bolje živjeti bez nje.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 21:29   #568
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Kaj se tiče zdravlja mislim da se ne trebaš uopće bojati, da je štetno već bi ju zabranili.
Dobro dođe za zagrijati ostatke hrane, šalicu mlijeka ili vode za čaj. Tko ima djecu može sterilizirati flašice,...
Imaš i one kokice za mikrovalnu koje nisu baš zdrave ali su fine i tak...
Hrpa mogućnosti... Naša je svaki dan 2-3 puta u pogonu.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2020., 23:13   #569
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ja imam LG sa smart inverterom

LG MH6565CPS

Odlična fora. Ima pravo smanjivanje snage a ne kao ostale da samo radi maksimalnom snagom ali npr 20 sekundi od 40 zadanih

Googlaj na njihovoj stranici pa ćeš vidjeti

Meso otopi odlično, napitke zagrije cijele a ne samo površinski, a onaj smart inverter zdravo pečenje,piletina bijelo meso bez ulja, fenomenalna stvar.

Istina koštala je 1300 kn ali vrijedi svake kune



Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2020., 01:22   #570
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Za mene i ta LG prevelika iako kazu kompaktna . Meni je mikrovalna koristeniji aparat od pecnice i ploce skupa... sad zivim bez nje par mjeseci i nikako se ne snalazim, lose utjece na moju prehranu.
Navecer umjesto da ugrijem povrce i meso, uzmem sendvic, jer ne mogu jest hladno a zdravu hranu sutradan/kroz par dana bacim.

Jeli iko cuo/ima iskustva sa markom ECG? Oni mi imaju raznih dimenzija, stranica im izgleda skroz ok(na mobilnom)
Naletio sam i na neke Bikitchen ali nisam nasao puno informacija o njima, ali su skuplje dosta, sta mi ne smeta ako su stvarno kvalitetne.
Staroj mikrovalnoj je hladjenje gore i sa strana, i dubina 34, kabel nije problem nikakav, a i da je precvika se to, samo ne mogu naći pecnicu koja. je bruto 32 i manje, a sta se mene tiče može i 15l bit. Nek stane pijat i zdjela unutra nista vise mi ne triba.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 06.09.2020. u 02:06.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na