Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.06.2008., 23:27   #1
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Dodavanje custom rezolucije

Htio bi si kupiti monitor veće dijegonale. Za sada mi je na prvom mjestu zamzung 275T....Osim njegove nativne rezulucije skoro da nema neke druge wide screen reze, pa me zanima budući da se ne kužim - da li se može dodati reza koju bi onda mogao izabrati u igrici a da mi se ne mijenja reza u vindozama....
Htio bi staviti 168ox105o tako da se mogu malo "normalnije" igrat....lejmersko pitanje, ali nikak da skuzim na netu......
denied je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 02:31   #2
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 544
vecina (relativno novijih) igara podrzava 1680x1050.

a za ovo custom rezolucije te bas ne kuzim.. ako igra podrzava podesavanje na custom rezoluciju onda podrzava.. ako ne, ne. iako ne vidim sto ce ti to, bilo koja reza koja nije 1680x1050 ce izgledati izobliceno...

inace, postoje nacini kako natjerati razne igre u widescreen ako vec ne podrzavaju wide.

http://www.widescreengaming.net
Dule je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2008., 08:10   #3
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Monitor osim 1920x1200 NEMA nijednu drugu WS rezoluciju sve do nekih 12xxx8xx....Ako monitor nema 1680x1050 rezu onda mi se neće ni pokazati u igri, jel tak? ili? Tako da bi dodao ručno da ju dobijem i u igrici....ak imam krivo, još bolje..
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na