Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2012., 22:17   #1
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
bsplayer ikona

Imam neobican problem s prikazom ikone bsplayera na skidanim filmovima/serijama i to ne na svima nego samo mp4. Spomenuti prikaz se odnosi samo kad namjestim fajlove na DETAILS. U bsplayer postavkama sve mi je namjesteno da prikazuje i taj format. Na laptopu mi je sve normalno i sve isto instalirano. Film se normalno otvori, ali kako volim da su mi folderi na detaljima onda me ovo zbunjuje sa titlom ispod! Onda to izgleda ovako:

Zadnje izmijenjeno od: tor. 31.12.2012. u 08:38.
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 00:01   #2
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Nisi dobro preimenovo epizode, trebalo bi pisat .mp4 ili .avi, a tebi piše .[VTV]

Za preimenovanje može koristit program theRenamer, koji sam povuče ime epizode sa neta i tako preimenuje file
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2012., 04:44   #3
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
lakse ti u command prompt-u napisati
ren *.[vtv] *.mp4

ili *.avi
ili koji god je....
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 07:46   #4
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
A zasto se onda ti filmovi tj. ikone normalno vide na drugom kompu ili laptopu?

Ovaj program uopce nekuzim? I probao sam samo reimenovat u avi. i nista nisam dobio. Kako u cmd-u koristiti preimenovanje filma??

Onaj program evo nesto sam uspio. Samo mi je promjenio ime i ubacio kako se zove serija ali i dalje je isto s ikonom?

Zadnje izmijenjeno od: NemoRS. 31.12.2012. u 07:51.
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 08:39   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor NemoRS Pregled postova
Imam neobican problem s prikazom ikone bsplayera na skidanim filmovima/serijama i to ne na svima nego samo mp4. Spomenuti prikaz se odnosi samo kad namjestim fajlove na DETAILS. U bsplayer postavkama sve mi je namjesteno da prikazuje i taj format. Na laptopu mi je sve normalno i sve isto instalirano. Film se normalno otvori, ali kako volim da su mi folderi na detaljima onda me ovo zbunjuje sa titlom ispod! Onda to izgleda ovako:
Koliko puta smo rekli i napisali da se ne smiju prikazivati imena serija, filmova i ostaloga na screenshotovima?
Ovdje ti se ne vide, a drugdje da zbog postavki u folder options, gdje si uključio ili isključio prikaz ekstenzija.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 09:07   #6
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Koliko puta smo rekli i napisali da se ne smiju prikazivati imena serija, filmova i ostaloga na screenshotovima?
Ovdje ti se ne vide, a drugdje da zbog postavki u folder options, gdje si uključio ili isključio prikaz ekstenzija.
Pa nisam nista mjenjao u tim postavkama u folder options, nisam niti znao da se nesmiju stavljat screenshotovi istih.

Nego jel znas mozda koja je to stavka tocno jer trenutno nisam na 7-ici a niti doma do sutra zbog posla. malo mi je cudno da samo kad prebacim na details nevidim ikonu bsplayera, no kad tipa namjestim da mi otvara sa media playerom onda normalno prikaze ikonu media playera.
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 09:49   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
tor je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 13:17   #8
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Citiraj:
Autor tor Pregled postova

Ovo nazalost nista nepomaze. Neznam u cemu je stvar. Reinstalirao sam sve i opet nista. Nezelim zbog toga reinstalirat windowse ali na svim ostalim pc i laptopima je normalno kad stavim da gledam na details? To je samo kod fajlova koji su u mp4 formatu. I kad prekonvertiram taj film u avi.format prikazuje mi normalno ikonicu pored fajla.

Zadnje izmijenjeno od: NemoRS. 31.12.2012. u 13:30.
NemoRS je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 13:54   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
ma očigledno ti player prošviko pa ne zna prikazati ikonicu od mp4 na detaljnom pregledu.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2012., 15:11   #10
NemoRS
Premium
Moj komp
 
NemoRS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 518
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
ma očigledno ti player prošviko pa ne zna prikazati ikonicu od mp4 na detaljnom pregledu.

Da bas tako samo sto sam ja probao reinstalirati bsplayer pa cak probao sa free i sa pro verzijom i isto!
NemoRS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na